Elevii calificati la etapa finala alocati in centrul IS131

Universitatea Mihail Kogalniceanu IASI IASI

Cristina ANTON, Carmen RUSU - inscrieri_euclid_is@yahoo.com,

Nr. crt. Nume Clasa Cod Scoala
1 Agache Ana Maria 1 IS108R11091 Scoala Gim. Alecu Russo Iasi
2 Albisteanu Matei-Stefan 1 IS121R11063 Scoala Gimnaziala Ion Creanga
3 Alexa Enya 1 IS106R11007 Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga
4 Alexandrescu Ruxandra 1 IS108R11004 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi
5 Alexandru Stefan 1 IS105R11003 G. Ibraileanu
6 Andronache Maricel-Flavius 1 IS121R11050 Scoala Gimnaziala Ion Creanga
7 Asiei Bianca 1 IS108R11007 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi
8 Avatavului Teodora 1 IS108R11008 Scoala Gim. Ion Simionescu Iasi
9 Balaceanu Alexandru 1 IS105R11054 B. P. Hasdeu
10 Balan Denis George 1 IS108R11011 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi
11 Barbacariu Lavinia 1 IS105R11007 B. P. Hasdeu
12 Baroi Teodor 1 IS105R11403 Atelier
13 Belu Alexandru 1 IS105R11008 B. P. Hasdeu
14 Bolocan Cristiana Elena 1 IS108R11014 SCOALA GIM. ST. BARSANESCU IASI
15 Bostan Iulian-Nicolae 1 IS105R11138 I. Teodoreanu
16 Bourel Maria Alexandra 1 IS105R11092 I. Teodoreanu
17 Buga Adrian 1 IS105R11010 I. Teodoreanu
18 Bunduc Rares 1 IS105R11093 B. P. Hasdeu
19 Burdulea Diana Teodora 1 IS105R11139 Euroed
20 Buruiana Andrei Alexandru 1 IS108R11157 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi
21 Butnariu Bogdan 1 IS105R11172 I. Teodoreanu
22 Butnariu Octavian Gabriel 1 IS108R11015 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi
23 Butnaru Maria 1 IS105R11154 B. P. Hasdeu
24 Calapod Anastasia 1 IS105R11013 I. Teodoreanu
25 Cernauteanu Cosmin 1 IS108R11016 Scoala Gim. Alecu Russo Iasi
26 Ceru Tudor 1 IS105R11015 I. Teodoreanu
27 Chelaru Ovidiu Mihai 1 IS108R11199 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi
28 Cioca Albert 1 IS108R11096 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi
29 Corduneanu Andreea 1 IS108R11022 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi
30 Cosuleanu Alexia 1 IS108R11025 Scoala Gim. Alecu Russo Iasi
31 Daniloaia Daria 1 IS118R11018 George Calinescu
32 Davideanu Ilinca 1 IS108R11027 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi
33 Diaconu Eduard Mihail 1 IS108R11167 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi
34 Dirtu Diana 1 IS105R11096 B. P. Hasdeu
35 Dobos Andreea Bianca 1 IS105R11168 I. Teodoreanu
36 Draghin Daria-Maria 1 IS121R11057 SCOALA ION CREANGA IASI
37 Dragu Matei Andrei 1 IS108R11152 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi
38 Dumitras Matei Robert 1 IS108R11029 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi
39 Dumitrenco Andrei 1 IS105R11020 Sc. Gim. Titu Maiorescu
40 Dumitrescu Ioana 1 IS105R11055 B. P. Hasdeu
41 Esanu Ioan Alexandru 1 IS108R11101 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi
42 Filipovici Andrei Sebastian 1 IS108R11034 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi
43 Gache Andrei 1 IS105R11097 B. P. Hasdeu
44 Gaina Gloria 1 IS105R11024 B. P. Hasdeu
45 Gainaru Ioan-Octavian 1 GL100R11015 Colegiul National Costache Negri
46 Gheorghiu Alexia Maria 1 IS111R11024 Sc. Gim. Stefan Barsanescu
47 Gramescu Matei 1 IS105R11088 S. Barsanescu
48 Gramescu Timotei 1 IS108R11036 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi
49 Graunte Stefan 1 IS105R11071 I. Teodoreanu
50 Grosu Ioan 1 IS105R11098 B. P. Hasdeu
51 Guraliuc Dragos 1 IS105R11029 I. Teodoreanu
52 Henea Teodor 1 IS105R11032 I. Teodoreanu
53 Himinciuc Sarah Rhyanna 1 IS106R11008 Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga
54 Holca Tudor George 1 IS108R11164 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi
55 Holic Daria Alexandra 1 IS108R11126 Sc. Gim. Titu Maiorescu
56 Hulub Sabina 1 IS105R11072 I. Teodoreanu
57 Huma Denisa Madalina 1 IS111R11023 Sc. Gim. Stefan Barsanescu
58 Huma Gheorghita-Alexandru 1 IS121R11045 Scoala Gimnaziala Ion Creanga
59 Hutu Andreea 1 IS105R11101 B. P. Hasdeu
60 Iacob Karina Andreea 1 IS105R11081 I. Teodoreanu
61 Iacob Rares 1 IS108R11083 SCOALA GIM. CARMEN SYLVA IASI
62 Iacob Teodor 1 IS105R11128 B. P. Hasdeu
63 Istov Eduard Stefan 1 IS111R11021 Sc. Gim. Stefan Barsanescu
64 Jipa Bogdan-Andrei 1 IS121R11043 Scoala Gimnaziala Ion Creanga
65 Lionte Bianca Maria 1 IS111R11028 Sc. Gim. Stefan Barsanescu
66 Lita Ema Ioana 1 IS111R11183 ION SIMIONESCU
67 Litu Ana-Maria 1 IS105R11102 B. P. Hasdeu
68 Malaimare Teona 1 IS105R11110 B. P. Hasdeu
69 Manoliu Andrei Cristian 1 IS118R11038 George Calinescu
70 Maties Ilinca 1 IS105R11179 B. P. Hasdeu
71 Melniciuc Maria 1 IS105R11036 I. Teodoreanu
72 Meriuta Madalina Ioana 1 IS105R11037 I. Teodoreanu
73 Miron Theodor 1 IS105R11492 B. P. Hasdeu
74 Mocanu Mihai-Laurian 1 IS121R11051 Scoala Gimnaziala Ion Creanga
75 Negura Jasmine Elena 1 IS121R11046 Scoala Ioana
76 Nichifor Sergiu Ionut 1 IS105R11039 I. Teodoreanu
77 Nicon Daria-Nicola 1 IS121R11025 Scoala Gimnaziala Ion Creanga
78 Oita Bianca 1 IS111R11032 Sc. Gim. Alexandru Vlahuta
79 Olaru Alexandra 1 IS108R11048 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi
80 Onisoru Darius 1 IS105R11040 I. Teodoreanu
81 Onofrei Miruna 1 IS105R11041 B. P. Hasdeu
82 Pascu Andreea Cristiana 1 IS108R11050 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi
83 Petrariu Daria 1 IS121R11004 Scoala Gimnaziala Ion Creanga
84 Pintea Iuliana 1 IS105R11043 B. P. Hasdeu
85 Pintile Gruia-Matei 1 IS105R11516 Atelier
86 Pirtac Bianca 1 IS105R11144 I. Teodoreanu
87 Poleuca Matei 1 IS108R11053 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi
88 Popa Andreea Beatrice 1 IS108R11130 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi
89 Postolica Madalina 1 IS105R11150 B. P. Hasdeu
90 Postu Lidia-Ioana 1 IS105R11114 I. Teodoreanu
91 Prepelita Matei 1 IS105R11045 I. Teodoreanu
92 Raicu Andreea 1 IS105R11187 B. P. Hasdeu
93 Raucescu Ana Malina 1 IS108R11132 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi
94 Romila Madalina 1 IS108R11055 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi
95 Rusu Teodor 1 IS105R11145 I. Teodoreanu
96 Sandu Clara 1 IS118R11007 George Calinescu
97 Sburlea Medeea-Maria 1 IS121R11005 Scoala Gimnaziala Ion Creanga
98 Scurtu Matei Cosmin 1 IS108R11143 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi
99 Simion Evelyn Roberta 1 IS108R11156 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi
100 Simionescu Camelia 1 IS105R11048 G. Ibraileanu
101 Solomon Rares 1 IS108R11061 Scoala Gim. Alecu Russo Iasi
102 Stan Sebastian 1 IS105R11170 I. Teodoreanu
103 Stelea Roxana 1 IS108R11064 Scoala Gim. Alecu Russo Iasi
104 Stoica Anastasia 1 IS108R11108 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi
105 Stoica Iulian Cristian 1 IS105R11115 I. Teodoreanu
106 Stolerciuc Alexandru 1 IS105R11049 B. P. Hasdeu
107 Stoleriu Radu Ionut 1 IS121R11033 COLEGIUL C. NEGRUZZI IASI
108 Stupcanu Mara Ioana 1 IS108R11065 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi
109 Tanasa Francesco Mario 1 IS111R11229 Sc. Gim. Stefan Barsanescu
110 Tanasa Maria 1 IS105R11106 B. P. Hasdeu
111 Tarcuta Meda 1 IS108R11066 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi
112 Timofte Lavinia Alexandra 1 IS108R11069 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi
113 Tistu Alexandra 1 IS105R11050 B. P. Hasdeu
114 Tumurg George-Razvan 1 IS121R11006 Scoala Gimnaziala Ion Creanga
115 Ursache Maia Teodora 1 IS120R11016 Scoala "stefan Barsanescu"
116 Varlanuta Daria Elena 1 IS105R11132 I. Teodoreanu
117 Volovat Mihnea 1 IS105R11573 Atelier
118 Volovat Smaranda 1 IS105R11574 Atelier
119 Vornicu Catalina Maria 1 IS108R11075 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi
120 Achimescu Catalin Andrei 2 IS105R21017 B. P. Hasdeu
121 Andrian Alexandra 2 IS105R21050 B. P. Hasdeu
122 Angheluta Rares 2 IS105R21182 I. Simionescu
123 Antoci Rares Darius 2 IS108R21070 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi
124 Anton Tudor Boris 2 IS105R21024 Euroed
125 Azamfirei Alexia Ioana 2 IS108R21005 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi
126 Balan Alexandru 2 IS105R21092 B. P. Hasdeu
127 Balanici Lorentz Ionut 2 IS105R21093 Euroed
128 Barleanu Ruxandra 2 IS105R21081 B. P. Hasdeu
129 Biholar Medeea Maria 2 IS108R21047 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi
130 Botezatu Maria 2 IS105R21053 B. P. Hasdeu
131 Brandusa Maya 2 IS105R21155 I. Simionescu
132 Bujanita Radu 2 IS105R21150 B. P. Hasdeu
133 Buliga Ioana 2 IS117R21029 Sc Alexandru Cel Bun
134 Caciula Mihai 2 IS105R21102 B. P. Hasdeu
135 Chebac Antonia 2 IS108R21037 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi
136 Ciobanu Ioana 2 IS111R21013 Sc. Gim. Alexandru Cel Bun
137 Ciobanu Ioana 2 IS105R21012 B. P. Hasdeu
138 Condurache Dragos 2 IS105R21064 B. P. Hasdeu
139 Crega Ioana Orania 2 IS105R21085 Euroed
140 Dinu Matei 2 IS105R21004 B. P. Hasdeu
141 Dragan Alexia 2 IS105R21027 B. P. Hasdeu
142 Fedoreac Alexandru 2 IS105R21152 B. P. Hasdeu
143 Flegher Alma 2 IS105R21104 B. P. Hasdeu
144 Floristean Ioan 2 IS108R21036 Scoala Gim. Vasile Conta Iasi
145 Gafita Maria 2 IS105R21112 B. P. Hasdeu
146 Hamciuc Cezar 2 IS105R21071 B. P. Hasdeu
147 Heghedus Bogdan 2 IS105R21032 B. P. Hasdeu
148 Iacob Roxana 2 IS105R21059 B. P. Hasdeu
149 Iesan Tudor 2 IS120R21007 Scoala Primara Junior Uaic
150 Iftimie Sabina Elena 2 IS108R21039 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi
151 Ionescu Mihnea 2 IS121R21007 Scoala Paradis
152 Ionita Andrei 2 IS105R21060 B. P. Hasdeu
153 Irimescu Mitocariu Petra 2 IS120R21008 Scoala Primara Junior Uaic
154 Joldescu Crina 2 IS106R21022 Heci
155 Lascar Robert 2 IS105R21028 Euroed
156 Lupu Stefania 2 IS105R21165 B. P. Hasdeu
157 Martin Mihai 2 IS108R21018 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi
158 Mihai Cezara 2 IS105R21029 I. Teodoreanu
159 Mihoc Alexandru 2 IS105R21119 B. P. Hasdeu
160 Moga Andrei 2 IS105R21088 B. P. Hasdeu
161 Moldovanu Ioana 2 IS105R21045 I. Teodoreanu
162 Moruzi Maria-Cristina 2 IS105R21030 B. P. Hasdeu
163 Murariu Serban 2 IS121R21004 Scoala Paradis
164 Nita Paul Alexandru 2 IS108R21060 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi
165 Pescaru Cristina 2 IS105R21127 I. Simionescu
166 Pila Ioana 2 IS105R21176 B. P. Hasdeu
167 Poncu Alexandru 2 IS105R21159 I. Simionescu
168 Preutu Stefan 2 IS105R21019 B. P. Hasdeu
169 Radu Alexandru 2 IS105R21002 B. P. Hasdeu
170 Rindasu Bendis 2 IS105R21015 B. P. Hasdeu
171 Rosu Ana 2 IS105R21009 B. P. Hasdeu
172 Scanghel Rares 2 IS105R21162 B. P. Hasdeu
173 Stan Radu 2 IS117R21041 Sc Ion Ghica
174 Stanescu Horia 2 IS120R21009 Scoala Primara Junior Uaic
175 Toma Emanuel 2 IS105R21076 B. P. Hasdeu
176 Trofin Daria 2 IS105R21039 B. P. Hasdeu
177 Turliuc Gruia 2 IS105R21021 B. P. Hasdeu
178 Ursu Teodora 2 IS105R21022 B. P. Hasdeu
179 Vartan Ioana Madalina 2 IS121R21030 Scoala Gimnaziala Petru Poni
180 Vascu Razvan Alexandru 2 IS108R21010 Scoala Gim. Carmen Sylva Iasi
181 Vrabie Tudor 2 IS105R21077 B. P. Hasdeu
182 Zaborila Maria 2 IS105R21063 B. P. Hasdeu
183 Zaharia Razvan 2 IS105R21079 B. P. Hasdeu
184 Zahariea Ana 2 IS105R21040 Euroed
185 Aiftincai Daria 3 IS108R31115 Scoala Gim. St. Barsanescu Iasi
186 Albert Madalina 3 IS108R31158 Scoala Gim. Rediu Iasi
187 Anecule Stefanache Denisa 3 IS105R31070 S. Barsanescu
188 Anghelina Maria 3 IS105R31112 B. P. Hasdeu
189 Aursei Andrei 3 IS105R31060 S. Barsanescu
190 Baciu Miruna Stefana 3 IS105R31121 I. Teodoreanu
191 Bisca Bianca 3 IS105R31071 B. P. Hasdeu
192 Boaca Andrei 3 IS105R31004 S. Barsanescu
193 Bordea Ilinca 3 IS105R31103 B. P. Hasdeu
194 Boureanu Maia 3 IS105R31005 Alexandru Cel Bun
195 Bozaru Catalina Maria 3 IS108R31117 Scoala Gim. Rediu Iasi
196 Butugan Miruna 3 IS105R31038 B. P. Hasdeu
197 Cazacu Maria 3 IS105R31006 B. P. Hasdeu
198 Chiriac Valentin 3 IS121R31009 Scoala Gimnaziala Ion Creanga
199 Chirila Mihai 3 IS105R31007 B. P. Hasdeu
200 Cinca Ioana Maria 3 IS105R31030 S. Barsanescu
201 Ciobanu Maria 3 IS111R31019 Sc. Gim. Alexandru Cel Bun
202 Cojocaru Alexandru 3 IS105R31063 S. Barsanescu
203 Corban Karina 3 IS108R31043 Scoala Gim. Gh. I. Bratianu
204 Cozma Andreea 3 IS105R31064 B. P. Hasdeu
205 Cozma Serban 3 IS108R31100 Lic. V. Alecsandri-Sc. Gh. Asachi Iasi
206 Craciun Toma 3 IS105R31027 B. P. Hasdeu
207 Craescu Caterina Ioana 3 IS111R31066 Sc. Gim. Rediu
208 Crainicu Adrian 3 IS105R31073 B. P. Hasdeu
209 Cucu Patricia 3 IS105R31049 B. P. Hasdeu
210 Damian Anca Maria 3 IS105R31032 Euroed
211 Danila Leonida 3 IS105R31168 I. Teodoreanu
212 David Lorena 3 IS105R31033 S. Barsanescu
213 Deaconu Richard 3 IS111R31039 Sc. Gim. Elena Cuza
214 Decuseara Maria Ilinca 3 IS108R31055 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi
215 Dragan Caterina 3 IS105R31065 B. P. Hasdeu
216 Dughila Miruna 3 IS108R31044 Scoala Gim. St. Barsanescu Iasi
217 Dumitrica David 3 IS111R31017 Sc. Gim. Alexandru Cel Bun
218 Flondor Delia 3 IS108R31046 Scoala Gim. Gh. I. Bratianu
219 Gheorghiu Ingrid 3 IS105R31075 B. P. Hasdeu
220 Haidau Nora 3 IS108R31127 Scoala Gim. Rediu Iasi
221 Hrib Raluca 3 IS108R31033 Scoala Gim. Gh. I. Bratianu
222 Ignat Lorena Alexandra 3 IS105R31098 S. Barsanescu
223 Ignat Maria 3 IS105R31132 S. Barsanescu
224 Ionescu Iustina 3 IS105R31099 S. Barsanescu
225 Ionita Maria 3 IS117R31013 Colegiul Negruzzi
226 Lupu Eduard Andrei 3 IS108R31071 Scoala Gim. Ion Ghica Iasi
227 Lupu Ioana 3 IS105R31018 S. Barsanescu
228 Lupu Radu 3 IS105R31142 B. P. Hasdeu
229 Mardiros Gabriel Alexandru 3 IS105R31050 S. Barsanescu
230 Marin Petrovici Cosmin 3 IS121R31011 Scoala Gimnaziala Stefan Barsanescu
231 Matei Malin 3 IS105R31116 S. Barsanescu
232 Matei Marcel Rares 3 IS111R31041 Sc. Gim. Elena Cuza
233 Mohr Katherine 3 IS108R31021 Scoala Gim. Otilia Cazimir Iasi
234 Nechifor Emanuela Ioana 3 IS108R31035 SCOALA GIM. TITU MAIORESCU IASI
235 Negrescu Sabina 3 IS105R31045 B. P. Hasdeu
236 Negrutu Ioana 3 IS111R31060 Sc. Gim. Alexandru Cel Bun
237 Nita Briana Stefania 3 IS105R31011 Ghe. Asachi
238 Olariu Lavinia 3 IS105R31144 B. P. Hasdeu
239 Onofrei Mara 3 IS111R31015 Sc. Gim. Alexandru Cel Bun
240 Onofrei Maria Elizabeth 3 IS111R31045 Sc. Gim. Elena Cuza
241 Panainte Izabela 3 IS105R31021 B. P. Hasdeu
242 Platon Alexis 3 IS105R31028 B. P. Hasdeu
243 Pohoata Mario Adrian 3 IS105R31177 S. Barsanescu
244 Pricop Delia Teodora 3 IS111R31012 Sc. Gim. Alexandru Cel Bun
245 Prodan Alexandra Maria 3 IS111R31046 Sc. Gim. Elena Cuza
246 Radulescu Stefan 3 IS105R31039 I. Teodoreanu
247 Salariu Bogdan 3 IS105R31080 B. P. Hasdeu
248 Sanduleanu Ana 3 IS105R31081 B. P. Hasdeu
249 Sanduleanu Ioana 3 IS105R31014 B. P. Hasdeu
250 Savin Mihai Alexandru 3 IS105R31025 S. Barsanescu
251 Schiopu Karina 3 IS105R31148 B. P. Hasdeu
252 Simiuc Ioana 3 IS105R31118 B. P. Hasdeu
253 Sitaru Calin 3 IS105R31052 B. P. Hasdeu
254 Sotrocan Sajin Ioana Catalina 3 IS105R31082 Ghe. Asachi
255 Stafie Stefan 3 IS105R31165 I. Teodoreanu
256 Stefan Robert Iulian 3 IS121R31019 Scoala Gimnaziala Ion Creanga
257 Suciu Iustina 3 IS105R31086 B. P. Hasdeu
258 Tantos Ioana 3 BC105R31010 Sc. Miron Costin
259 Tapu Tudor Octavian 3 IS108R31130 Scoala Gim. Ion Ghica Iasi
260 TATARU MARIA ALEXIA 3 IS105R31046 B. P. Hasdeu
261 Tilici Sabina 3 IS105R31037 Euroed
262 Ursache Codrin Mihai 3 IS108R31131 Scoala Gim. Ion Ghica Iasi
263 Andrian Ana Maria 4 IS105R41008 B. P. Hasdeu
264 Birzu Dragos 4 IS105R41066 B. P. Hasdeu
265 Cocea Ariadna 4 IS108R41089 Scoala Gim. Gh. I. Bratianu
266 Costea Daria 4 IS105R41023 B. P. Hasdeu
267 Dascalu Diana 4 IS108R41043 Scoala Gim. Gh. I. Bratianu
268 Iordachi Alexandra Elena 4 IS108R41277 ION GHICA
269 Lazar Silviu 4 IS105R41025 B. P. Hasdeu
270 Lisman Karina 4 IS108R41047 Scoala Gim. Gh. I. Bratianu
271 Morariu Matei 4 IS105R41058 B. P. Hasdeu
272 Muraru Ariana 4 IS105R41082 B. P. Hasdeu
273 Nedelcu Dragos 4 IS105R41055 B. P. Hasdeu
274 Onofrei Serban 4 IS105R41047 B. P. Hasdeu
275 Paicu Eliza 4 IS108R41014 Scoala Gim. Gh. I. Bratianu
276 Rozmalin Smaranda 4 IS105R41016 S. Barsanescu
277 Ruscanu Maria 4 IS105R41017 B. P. Hasdeu
278 Sofian-Olteanu Antonia 4 IS105R41021 B. P. Hasdeu
279 Tasca Ilie 4 IS108R41088 Scoala Gim. Gh. I. Bratianu
280 Trandafir Rares 4 IS108R41032 Scoala Gim. Gh. I. Bratianu
281 Vatamanu Stefania 4 IS108R41059 Scoala Gim. Gh. I. Bratianu
282 Verdes Tudor 4 IS108R41039 Scoala Gim. Gh. I. Bratianu
283 Gainaru George-Sebastian 6 GL100R61002 Colegiul National V. Alecsandri



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018