Elevii calificati la etapa finala alocati in centrul B214

Universitatea Politehnica Bucuresti BUCURESTI

- euclid.politehnica@yahoo.ro,

Nr. crt. Nume Clasa Cod Scoala
1 Alecu Alexandru 1 B150R11015 Liceul Teoretic Scoala Mea
2 Alecu Vlad 1 B128R11002 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca"
3 Alecu-Izsak David Mihai 1 B122R11000 Scoala Nr. 56
4 Alexandrescu Sofia Ana 1 B150R11014 Liceul Teoretic Scoala Mea
5 Alexandru Petru Teodor 1 B150R11009 Liceul Teoretic Scoala Mea
6 Alexandru Sabina Ioana 1 B164R11000 Scoala Gimnaziala "martisor"
7 Almangiu Maria Teodora 1 B164R11119 Scoala Gimnaziala Nr. 194
8 Ammar Siham Mariam 1 B219R11002 SC ELENA VACARESCU NR 186
9 Andreescu Ana Maria 1 B122R11002 Scoala Inaschool
10 Andreescu David 1 B126R11001 197
11 Andrei Alexandru Mihai 1 B109R11052 Liceul Dimitrie Bolintineanu
12 Andrei Andone 1 IF105R11014 Scoala Kids Club
13 Andrei Antonia 1 B122R11003 Scoala "smart Kids"
14 Andrei Cristian 1 B133R11016 Scoala Gimnaziala Nr. 143
15 Andrei Irina 1 B130R11094 Scoala Nr. 119 Bucuresti
16 Andreicut Daniel Vasile 1 B129R11002 Sc. 196
17 Anghel Antonia 1 B128R11003 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca"
18 Anghel Laura 1 B111R11029 Scoala Gim. I. H. Radulescu
19 Anghelescu Andrei 1 B122R11004 Scoala Nr. 307
20 Anusca David Alexandru 1 B198R11004 Pia Brati
21 Apostol David Ionut 1 B211R11017 Scoala Internationala KING GEORGE
22 Ardeleanu Eric Constantin 1 B197R11001 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc
23 Artenii Adrian 1 B111R11004 Scoala Gimn. Titu Maiorescu
24 Asan Matei 1 B129R11003 Hamburg
25 Avramescu Sebastian 1 IF105R11011 Scoala Kids Club
26 Baban Maria Andreea 1 B164R11002 Scoala Gimnaziala "martisor"
27 Baciu Antonio Valentin 1 B129R11071 Sc. 196
28 Baciu Sofia 1 B126R11002 17
29 Bacrea Erica 1 B200R11004 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
30 Badea Alexia 1 B199R11035 Scoala Gimnaziala Nr. 117
31 Balaci Cristina 1 B109R11004 Scoala Nr. 280
32 Balan Luca 1 IF105R11001 Scoala Kids Club
33 Balanescu Mihnea 1 B126R11052 17
34 Balanoiu Sara 1 B128R11006 CERVANTES
35 Balea Andeea 1 B200R11006 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
36 Banu Lila 1 B111R11001 Lic. Teoretic N. Iorga
37 Banuta Sebastian 1 B199R11004 Scoala Gimnaziala Nr. 117
38 Barbuica Stefan 1 B122R11008 Scoala Nr. 19
39 Bardas Paul Nectarie 1 B197R11017 Scoala Nr. 97
40 Barzoiu Rares 1 B122R11010 Scoala Nr. 56
41 Bejan Mara 1 B109R11005 Scoala Nr. 280
42 Berghea Sara 1 B122R11011 Scoala Nr. 56
43 Beznila Elena Roxana 1 B113R11008 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu"
44 Bica Natalia Stefania 1 B211R11021 Scoala Internationala KING GEORGE
45 Bichir Theodor 1 IF105R11012 Scoala Kids Club
46 Bischofberger Katarina 1 B122R11012 Scoala Nr. 56
47 Bizadea Rahela 1 B109R11081 Scoala Nr. 280
48 Bobaru Ruxandra Elena 1 B197R11012 Scoala Nr. 56
49 Bogaci Miron 1 B198R11013 Sc. 171
50 Bolinteanu Gabriel 1 B113R11009 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu"
51 Bolundut Alexandru 1 B198R11016 Pia Brati
52 Botirca Karina 1 B122R11396 SCOALA 19
53 Bozu Lupu Ana Maria 1 B122R11016 Scoala Nr. 56
54 Brezeanu Cosmin 1 B199R11039 Scoala Gimnaziala Nr. 117
55 Brinzaru Ilinca Maria 1 B122R11017 Scoala Nr. 66
56 Bruca Alexandra 1 B133R11017 Scoala Gimnaziala Nr. 143
57 Buica Stefania 1 B109R11007 Scoala Nr. 280
58 Bulata Marius 1 B126R11005 197
59 Bulica Ioan 1 B122R11018 Scoala Nr. 56
60 Burlacu Andrei 1 B157R11005 Sc. Gimnaziala Sf. Andrei
61 Burlacu Rares 1 B157R11006 Sc. Gimnaziala Sf. Andrei
62 Caraiman Daria 1 B122R11022 Scoala Nr. 52 "iancului"
63 Carmu Bogdan 1 B122R11023 Scoala "smart Kids"
64 Casapu David 1 B122R11024 Scoala Nr. 56
65 Catoiu Vanessa 1 B122R11025 Scoala Nr. 56
66 Cavescu Radu Stefan 1 B122R11026 Scoala Nr. 77
67 Ceafalau Maria 1 B122R11028 Scoala Nr. 56
68 Cercel Stefan Andrei 1 B130R11104 Scoala gimnaziala "Serban Voda"
69 Cerezaru Cristina 1 B157R11007 Sc. Gimnaziala Nr. 169
70 Cernautanu Roberta 1 B122R11029 Scoala Nr. 66
71 Chiciorea Radu Stefan 1 B130R11006 Scoala Nr. 165
72 Chiran Vanesa 1 IF105R11002 Scoala Kids Club
73 Chiriac Ema 1 B203R11060 Nr. 59
74 Chirita Adina-Stefania 1 OT105R11077 LICEUL TEHNOLOGIC CRIMPOIA
75 Chiritescu Cristian 1 B157R11009 Sc. Gimnaziala Nr. 169
76 Chitu Mara 1 B157R11010 Sc. Gimnaziala Sf. Andrei
77 Cioc Ruxandra Floriana 1 B173R11009 Liceul Teoretic N. Iorga
78 Ciuca George 1 B113R11019 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu"
79 Ciucureanu Angelina Maria 1 B150R11000 Liceul Teoretic Scoala Mea
80 Ciungradi Mihai 1 B164R11052 Scoala Nr 79
81 Ciurescu Bianca Mihaela 1 B122R11032 Scoala Nr. 49
82 Ciurtin David 1 B122R11033 Scoala Nr. 52 "iancului"
83 Cocea Maria 1 B122R11034 Scoala Nr. 307
84 Cojocariu Tiberiu 1 B122R11036 Scoala Nr. 56
85 Cojocaru Alex 1 B204R11079 GIMNAZIALA AVRAM IANCU
86 Cojocaru Irina 1 B122R11037 Scoala Nr. 111
87 Cojocaru Sara Maria 1 B197R11004 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc
88 Coman Arina 1 B198R11024 Pia Brati
89 Comsa Ioana Maria 1 B126R11008 172
90 Condila Iulia 1 B109R11011 Scoala Nr. 280
91 Cononov Matei 1 B208R01017 Scoala LAUDER
92 Constantin Teodora 1 B157R11012 Sc. Gimnaziala Nr. 169
93 Constantinescu Alessia-Ioana 1 B209R11025 nr.79
94 Constantinescu Erik 1 B122R11039 Scoala Nr. 52 "iancului"
95 Cosma Maria Teodora 1 B164R11005 Scoala Gimnaziala "martisor"
96 Covacescu Alexandru 1 B111R11006 ISB
97 Craciun Catalina Alexandra 1 B122R11043 Scoala Nr. 56
98 Cristea Anna Maria 1 B204R11002 Scoala Spectrum
99 Cristea Tudor Alexandru 1 B204R11086 98 AVRAM IANCU
100 Crudu Mara 1 B122R11045 Scoala Nr. 19
101 Dan David Andrei 1 B122R11046 Scoala Nr. 49
102 Dancean Dan 1 B122R11047 Scoala Nr. 49
103 Darie Sofia 1 B126R11186 197
104 David Anastasia 1 B157R11018 Sc. Gimnaziala Nr. 169
105 David Ioana Elisa 1 B122R11049 Scoala Nr. 56
106 De Blasio Davide 1 B198R11031 Pia Brati
107 Deaconescu Stefan 1 B111R11051 Scoala Gim. I. H. Radulescu
108 Diaconu Iustina 1 B197R11014 Scoala Nr. 79
109 Dicu Raisa 1 B129R11078 Hamburg
110 Dicu Vlad 1 B122R11053 Scoala Nr. 49
111 Dima Iarina 1 B198R11033 Pia Brati
112 Dinica Filip 1 B199R11091 SCOALA 142
113 Dobre Natalia 1 B150R11013 Liceul Teoretic Scoala Mea
114 DOBREA Alexia 1 B122R11054 Scoala Nr. 56
115 Dobrita Rares Stefan 1 B122R11056 Scoala Nr. 27
116 Dobrota David Stefan 1 B204R11005 Scoala Gimnaziala Nr. 190
117 Donosa Amalia 1 B109R11113 Scoala Nr. 280
118 Draghici Razvan Andrei 1 B164R11007 Scoala Gimnaziala "Martisor"
119 Dragne David Stefan 1 B164R11006 Scoala Gimnaziala "martisor"
120 Dragoi Florentina Denisa 1 B109R11043 Liceul Dimitrie Bolintineanu
121 Dragomir Denisa Elena 1 B173R11012 Liceul Teoretic N. Iorga
122 Dragomir Sonia Andreea 1 B122R11058 Scoala Nr. 56
123 Dragulin David Alexandru 1 B150R11001 Liceul Teoretic Scoala Mea
124 Dumitrache Diana Elisabeta 1 B129R11019 Sc. 196
125 Dumitrache Stefan 1 B109R11065 Scoala Nr. 280
126 Dumitrache Vlad Matei 1 B122R11063 Scoala Nr. 49
127 Dumitrescu Ana Gabriela 1 B122R11064 Scoala Nr. 49
128 Dumitrescu Tudor 1 B198R11037 Teddybar
129 Dumitriu Adnana 1 B109R11055 Liceul Dimitrie Bolintineanu
130 Dumitru Veronica Stefania 1 B122R11067 Scoala Nr. 56
131 Dutescu Sandra 1 B122R11168 Scoala Inaschool
132 Enachescu Razvan 1 B111R11023 Scoala Gim. I. H. Radulescu
133 Enciu Antonia Teodora 1 B122R11070 Scoala Nr. 49
134 Enciu Serban 1 B102R11015 Scoala Gimnaziala G. Bacovia
135 Ene Darius 1 B109R11017 Scoala Nr. 280
136 Ene Teodora Cristina 1 B122R11071 Scoala Nr. 56
137 Floarea Iarina Andreea 1 B122R11475 SCOALA GENERALA NR.39
138 Florea Rebecca Alexandra 1 B164R11009 Scoala Gimnaziala "martisor"
139 Fusea Anastasia 1 B122R11075 Scoala Nr. 56
140 Gal Mihai Cristian 1 B129R11020 Sc. 196
141 Gavrizescu Ioan Tudor 1 B150R11020 Liceul Teoretic Scoala Mea
142 Gheorghe Andrei 1 B122R11079 Scoala Nr. 307
143 Gheorghe Matei 1 B129R11080 Hamburg
144 Gheorghe Sonia 1 B157R11023 Sc. Gimnaziala Sf. Andrei
145 Ghica Alexandru Darius 1 B122R11080 Scoala Nr. 49
146 Ghita Daria 1 B128R11032 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca"
147 Ghiza Maria 1 B157R11024 Sc. Gimnaziala Nr. 169
148 Ghorfi Maria 1 B199R11057 Scoala Gimnaziala Nr. 117
149 Gireada Tudor 1 IF105R11005 Scoala Kids Club
150 Giurgea Maria 1 B173R11029 Sc. Gimnaziala" Alexandru Costescu".
151 Gousiou Theofania 1 IF105R11006 Scoala Kids Club
152 Gradinaru Ilinca 1 B198R11046 Teddybar
153 Gradinaru Maria 1 B198R11047 Pia Brati
154 Grama Stefan Nicolae 1 B122R11081 Scoala Nr. 194
155 Grancea Bogdan Andrei 1 B122R11082 Scoala "ferdinand I"
156 Gutescu Ioana 1 B129R11135 Sc. 196
157 Gutuman Luca 1 B126R11033 197
158 Haita Anna Katrina 1 B122R11085 Scoala Nr. 49
159 Haralambie Eduard 1 B126R11015 17
160 Haralambie Toma 1 B126R11016 17
161 Harasim Ionut 1 SV118R11001 scoala nr 8
162 Hill Patrick 1 B200R11038 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
163 Hofft Rafael 1 IF105R11021 Scoala Kids Club
164 Hrasulescu Diana 1 B164R11051 Scoala Nr 93
165 Huci Stefan Teodor 1 B179R11040 Scoala 56
166 Ilie Bianca 1 B157R11026 Sc. Gimnaziala Nr. 169
167 Ilievici Andra 1 B122R11089 Scoala Nr. 66
168 Ion Alexandra 1 IF105R11004 Scoala Kids Club
169 Ion Alexandra 1 B102R11005 SCOALA GIMNAZIALA NR.129
170 Ionescu Anastasia 1 B157R11027 Sc. Gimnaziala Sf. Andrei
171 Ionescu Eric 1 B204R11103 Avram Iancu
172 Ionita Alexia Maria 1 B109R11024 Liceul Dimitrie Bolintineanu
173 Ionita David Robert Andrei 1 B139R11006 Sc. Gim. Nr. 81
174 Iosifescu Sasha 1 B160R11117 GIMNAZIALA 150
175 Isopencu Denisa 1 B126R11018 1 DOMNESTI
176 Ispas Radu 1 B109R11025 Scoala Nr. 280
177 Istrate Andreea Ruxandra 1 B109R11075 Scoala Nr. 128
178 Isuf Alexandru Ioan 1 B139R11045 Sc. Gim. Nr. 81
179 Ivana Ioan Nectarie 1 B157R11030 Sc. Gimnaziala Sf. Andrei
180 Jula Mihnea 1 B122R11095 Scoala Nr. 56
181 Kaporalis Kyra Sophia 1 B198R11052 Pia Brati
182 Ladin Carina 1 B122R11096 Scoala Nr. 56
183 Largeanu Andreea 1 B122R11097 Scoala Nr. 19
184 Lehaci Teodora 1 B128R11047 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca"
185 Luchian Ana 1 B122R11100 Scoala Nr. 19
186 Ludosanu Luca 1 B214R11078 CN MIHAI EMINESCU
187 Lungu Raluca 1 B109R11088 Liceul Dimitrie Bolintineanu
188 Lupu Mihnea 1 B122R11516 SCOALA 19
189 Macau Ioana 1 B122R11102 Scoala Nr. 56
190 Macovei Radu 1 B150R11025 LICEUL M. CERVANTES
191 Mandache Alexia-Irulan 1 B122R11103 Scoala Nr. 28
192 Mandruta Razvan 1 B199R11032 Scoala Gimnaziala Nr. 117
193 Manea Razvan Constantin 1 B129R11024 Sc. 196
194 Manea Simona 1 B111R11035 Scoala Gim. I. H. Radulescu
195 Manole Karina 1 B155R11008 142
196 MARCUTA ILINCA IULIA 1 B173R11084 LICEUL NICOLAE IORGA
197 Margarit Rares 1 B197R11016 Scoala Nr. 79
198 Marian Maria 1 B122R11109 Scoala Nr. 52 "iancului"
199 Marinescu Andrei 1 B122R11111 Scoala Nr. 19
200 Marinescu Briana 1 B155R11015 142
201 Matei Ada Maria 1 B109R11050 SCOALA NR. 131
202 Mazarache Iris 1 B122R11115 Scoala Nr. 56
203 Mekhael George Riyadh 1 B130R11023 Scoala Nr. 165
204 Melinte Ana Alexandra 1 B198R11058 Pia Brati
205 Merdescu Maria 1 B111R11003 Scoala Maria Rosetti
206 Meri Korin Rachel 1 B150R11024 Liceul Teoretic Scoala Mea
207 Mesteacan Teodora 1 B128R11049 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca"
208 Micu Samuel David 1 B122R11118 Scoala Nr. 49
209 Mihai Maria 1 B122R11120 Scoala Nr. 307
210 Mihai Teodora 1 B122R11121 Scoala Nr. 19
211 Mihailescu Daniel 1 B164R11054 Scoala Nr 93
212 Mihalache Ioana 1 B109R11026 Scoala Nr. 280
213 Mihalache Razvan Andrei 1 B122R11122 Scoala Nr. 150
214 Mihalcea Radu 1 B122R11544 SCOALA 19
215 Milica Tudor 1 B122R11124 Scoala Nr. 19
216 Mirea Stefan 1 B109R11027 Scoala Nr. 280
217 Miron Darius 1 B139R11023 Sc. Gim. Nr. 81
218 Mizdran Teodor 1 B198R11061 Iorga
219 Mocanasu Radu 1 B122R11128 Scoala Nr. 49
220 Moiceanu David 1 B160R11127 GIMNAZIALA 150
221 Moldovan Andreea Silvana 1 B122R11130 Scoala Nr. 49
222 Moldoveanu Maria Cristiana 1 B164R11015 Scoala Gimnaziala "martisor"
223 Morega David 1 B173R11017 Liceul Teoretic N. Iorga
224 Morgun Nicolai 1 B122R11131 Scoala Nr. 56
225 Moroeanu Matei 1 B122R11132 Scoala Nr. 56
226 Munteanu Raluca 1 B122R11133 Scoala Nr. 52 "iancului"
227 Muscalu Bianca 1 B164R11017 SCOALA MARTISOR
228 Musescu Ilinca 1 IF103R11005 Olga Gudynn International School
229 Nastase Anamaria Stefania 1 B200R11060 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
230 Neacsu Ana 1 B198R11068 Pia Brati
231 Neacsu Elisa Michaela 1 B122R11135 Scoala Nr. 56
232 Neagu Dragos Alexandru 1 B130R11025 Scoala Nr. 119
233 Neculcea Daria 1 B199R11047 Scoala Gimnaziala Nr. 117
234 Negoita Ana 1 B102R11019 Scoala Gimnaziala Nr. 129
235 Negoita Tudor 1 B102R11025 Scoala Gimnaziala Nr. 129
236 Negrila Maria 1 B198R11069 Sc. 79
237 Negrilescu Isabela Maria 1 B122R11138 Scoala Nr. 66
238 Netoiu David 1 B109R11444 Scoala 280
239 Nica Darius Gabriel 1 B164R11019 Scoala Gimnaziala "martisor"
240 Nicola Teo 1 B128R11057 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca"
241 Nicolae Laura 1 B197R11011 Scoala Nr. 79
242 Nicolae Sebastian 1 B122R11140 Scoala Nr. 49
243 Nicolaie Alexia Iarina 1 B200R11063 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
244 Nicolescu Bianca 1 B126R11022 197
245 Nistor Stefan 1 B203R11019 Sc Gimn Nr 59
246 Nitoiu Mara 1 B129R11063 Sc. 56
247 Nitu Georgiana Mihaela 1 B113R11065 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu"
248 Nuta Ilinca 1 B160R11131 GIMNAZIALA 150
249 Olteanu Andrei 1 B122R11145 Scoala Nr. 19
250 Olteanu Stefan 1 B109R11045 Scoala Nr. 280
251 Oprea Victor 1 B203R11021 Sc Gimn Nr 59
252 Otelea Stefan Bogdan 1 B122R11577 GIMNAZIALA 56
253 Paduraru Gabriela 1 B130R11027 Scoala Nr. 119
254 Pana Stefan Mircea 1 B129R11029 Scoala 196-Federico Garcia Lorca
255 Pavel Matei 1 IF105R11023 Scoala Kids Club
256 Peterca Matei 1 B122R11150 Scoala Nr. 19
257 Petrache Ana-Maria 1 B122R11151 Scoala Nr. 56
258 Petre Bianca 1 B122R11152 Scoala Nr. 52 "iancului"
259 Petrescu Mario 1 IF105R11017 Scoala Kids Club
260 Petrisor Alexia 1 B122R11589 INA SCHOOLA
261 Petrus Ana 1 B150R11004 Liceul Teoretic Scoala Mea
262 Pican Alexandru 1 B122R11153 Scoala Nr. 56
263 Ponta Irina Octavia 1 B150R11005 Liceul Teoretic Scoala Mea
264 Popa Andrei 1 B199R11046 Scoala Gimnaziala Nr. 117
265 Popa Ilinca Maria 1 B198R11077 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
266 Popescu Darius 1 B109R11049 Scoala Nr. 280
267 Popescu Gloria 1 B122R11158 Scoala Nr. 10
268 Popescu Mircea Ioan 1 B128R11064 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca"
269 Popescu Robert 1 B122R11159 Scoala Nr. 19
270 Popescu Tudor Mihai 1 B122R11160 Scoala Nr. 56
271 Preda Mihnea Stefan 1 B157R11042 Sc. Gimnaziala Sf. Andrei
272 Predescu Raisa Andreea 1 B150R11006 Liceul Teoretic Scoala Mea
273 Profeanu Stefan 1 B129R11033 Hamburg
274 Purice Alex Gabriel 1 B102R11040 Scoala Gimnaziala Nr. 129
275 Rac-Albu Andreea 1 B122R11163 Scoala Nr. 56
276 Radoi Alexandru 1 B113R11078 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu"
277 Radu Mihai Cristian 1 B129R11132 Sc. 196
278 Radulescu Sofia 1 B198R11087 Pia Brati
279 Raduta Maria 1 B198R11088 Sc. 45
280 Ramescu Stefan 1 B122R11620 SCOALA 19
281 Rizea Raisa 1 B160R11140 GIMNAZIALA 150
282 Roata-Palade Maria-Magdalena 1 B197R11006 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc
283 Roman Mihai Cristian 1 B122R11166 Scoala Nr. 66
284 Rotariu Andrada 1 B130R11035 Scoala Nr. 119
285 Sacarin Ana 1 B164R11103 Scoala nr 79
286 Saila Darius Mihai 1 B122R11628 Scoala Grigorie Ghica Voievod
287 Saila Ioana Patricia 1 B122R11629 Scoala Nr. 56
288 Saizu Alexandra Gabriela 1 B129R11109 Sc. 196
289 Salagean Maria Ruxandra 1 B122R11167 Scoala Nr. 56
290 Sandu Andrei 1 B139R11027 Sc. Gim. Nr. 81
291 Sandulescu Ana Maria 1 B197R11007 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc
292 Sarbu Rares 1 B164R11025 Scoala Gimnaziala "martisor"
293 Savu Izabel 1 B160R11144 GIMNAZIALA 150
294 Schindele Maria 1 B109R11032 Scoala Nr. 280
295 Schintee Oana Maria 1 B109R11091 Scoala Nr. 131
296 Schipor Stefania 1 B128R11070 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca"
297 Scutariu Maia 1 B199R11052 Scoala Gimnaziala Nr. 117
298 Simionescu Maria 1 B126R11026 17
299 Singh Ramya Taruni 1 B164R11026 Scoala Gimnaziala "martisor"
300 Sirbu David 1 B203R11024 Sc Gimn Nr 59
301 Solomon Erik 1 B122R11172 Scoala Nr. 52 "iancului"
302 Sorescu Diana 1 IF105R11024 Scoala Kids Club
303 Sorescu Maria 1 B130R11142 Scoala Nr. 119 Bucuresti
304 Stancescu Lara Georgia 1 B164R11027 Scoala Gimnaziala "martisor"
305 Stanciu Antonie 1 B109R11034 Scoala Nr. 280
306 Stanescu Daria Cristina 1 B122R11174 Scoala Nr. 56
307 Stanescu Loredana Andreea 1 B108R11194 Titu Maiorescu
308 Stanica Alexandra 1 B111R11048 Scoala Gim. I. H. Radulescu
309 Stanica Timeea 1 B122R11175 Scoala Nr. 49
310 State Florin 1 B122R11176 Scoala Nr. 66
311 Stefan Alexandra 1 B130R11040 Scoala Nr. 165
312 Stefan Arina 1 B122R11177 Scoala Nr. 56
313 Stefan Cezar 1 B197R11009 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc
314 Stefanescu Radu 1 B130R11146 Scoala Nr. 119 Bucuresti
315 Stejar Dorotea 1 B198R11097 Ltn
316 Stoian Maria Alexandra 1 B200R11087 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
317 Stoica Ines 1 IF105R11020 Scoala Kids Club
318 Strachinescu Sofia Maria 1 B122R11179 Scoala Nr. 49
319 Stroe Rebecca 1 B113R11088 Scoala Generala nr.139,Mircea Santimbreanu
320 Tabacaru Alexia 1 B160R11153 GIMNAZIALA 150
321 Tanrikulu Dan Baris 1 B129R11039 Hamburg
322 Tapelea Bianca Andreea 1 B122R11182 Scoala Nr. 49
323 Tartau Matei Alexandru 1 B197R11010 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc
324 Tecla Razvan 1 IF105R11015 Scoala Kids Club
325 Tigau Alexandru 1 B126R11224 Scoala gimnaziala nr. 197
326 Tiglea Miruna 1 B122R11187 Scoala Nr. 56
327 Tiron Aileen 1 B202R11016 Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu
328 TOADER MATEI 1 B122R11184 Scoala Nr. 56
329 Toma Alexandra Georgiana 1 B109R11063 Liceul Dimitrie Bolintineanu
330 Trefas Eduard 1 B199R11033 Scoala Gimnaziala Nr. 117
331 Tucan Daria 1 B109R11064 Scoala Nr. 280
332 Tucan Raisa 1 B109R11092 Scoala Nr. 280
333 Tudor Duicu Vladimir 1 B122R11194 Scoala Nr. 56
334 Tudor Mihnea Stefan 1 B202R11009 Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu
335 Tudor Stefan 1 B122R11195 Scoala Nr. 66
336 Tuta Andreea 1 B109R11114 Scoala Nr. 280
337 Udrea Ioana 1 B157R11051 Sc. Gimnaziala Nr. 169
338 Ungureanu Vlad 1 B211R11029 Scoala Internationala KING GEORGE
339 Uscoiu Rares 1 B122R11197 Scoala Nr. 52 "iancului"
340 Usurelu Cristian Stefan 1 B155R11181 scoala 309
341 Vacariu Cristiana 1 B109R11071 Scoala Nr. 280
342 Varga Mirel Gabriel 1 B129R11043 Sc. 196
343 Vasile Alexandra 1 B164R11116 Scoala nr 194
344 Vasile Stefan 1 B122R11198 Scoala Nr. 307
345 Vasilescu Ariadna Maria 1 B164R11117 Scoala 194
346 Vasilescu Daria 1 B126R11044 197
347 Vasilescu Trasca Stefan 1 B150R11018 Liceul Teoretic Scoala Mea
348 Vatui Maria Izabela 1 B186R11148 Liceul teoretic " Dante Aligheri"
349 Velea Anna 1 B122R11679 Scoala nr.49
350 Victorian-Jipa Patrick Alexandru 1 B122R11200 Scoala Nr. 56
351 Visan Ariana 1 B122R11201 Scoala Nr. 19
352 Vizitiu Andrei 1 B198R11104 Pia Brati
353 Vlad Andrei Mihai 1 B130R11049 Scoala Gimnaziala Ionel Teodoreanu
354 Vlagea Raisa 1 IF105R11009 Scoala Kids Club
355 Voicu David 1 B109R11098 Scoala Nr. 280
356 Voicu Elena Lara 1 B200R11100 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
357 Voicu Ilinca 1 B122R11203 Scoala "smart Kids"
358 Voicu Matei 1 B214R11142 J4K
359 Voinea Ana 1 B157R11055 Sc. Gimnaziala Nr. 169
360 Wagner Oliver 1 B214R11144 J4K
361 Zabrauteanu Theodora 1 B197R11015 Scoala Nr. 79
362 Zgura Thea Maria 1 B122R11205 Scoala Nr. 49
363 Zotic Maria 1 B198R11108 Pia Brati
364 Abbasi Far Kosh Teodor 2 B109R21005 Scoala Gimnaziala Nr. 79
365 Agafitei Sara-Maria 2 B164R21041 Scoala Nr 79
366 Alboiu Bianca Georgia 2 B122R21001 Scoala Nr. 79
367 Andrei David Nicolae 2 B122R21003 Scoala Nr. 56
368 Arsene Andrei 2 IS120R21011 Scoala Primara Junior Uaic
369 Asgari Armin 2 B198R21001 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
370 Baluta Alexandru 2 B109R21002 Scoala Nr. 131
371 Baluta Mihnea Costin 2 B197R21003 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc
372 Bandol Valerian 2 B129R21099 Sc. 97
373 Batir Daniel Bogdan 2 B122R21007 Scoala Nr. 56
374 Beloiu Astrid 2 B150R21016 Liceul Teoretic Scoala Mea
375 Benescu Alexandru 2 B129R21004 Scoala nr. 79
376 Benza Adrian 2 B198R21003 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
377 Bibiri Ioana 2 B109R21020 Scoala Nr. 280
378 Bingol Zehra 2 B168R21012 Scoala Spectrum
379 Bobilnean Andra 2 B198R21004 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
380 Bobosatu Clara 2 B199R21023 Scoala Gimnaziala Nr. 117
381 Bogdan Alexandru 2 B180R21005 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti
382 Bragarea Sara Maria 2 B180R21007 Liceul teoretic Scoala Europeana Bucuresti
383 Caciulan Victor 2 B168R21007 Scoala Spectrum
384 Cadir Timur 2 B168R21019 Scoala Spectrum
385 Calinescu Matei 2 B164R21022 Scoala Nr 111
386 Calota Andrei 2 B198R21012 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
387 Carjan Mihai 2 B198R21013 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
388 Cemartan Nicolae 2 B172R21011 Liceul Tehnologic Sf. Antim Ivireanu
389 Cherbeleata Maria Diana 2 B130R21007 Scoala Nr. 194
390 Chilian Daria 2 B129R21005 Scoala 196
391 Chinzerschi Vlad Stefan 2 B113R21009 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu"
392 Chivu Anastasia 2 B109R21049 Scoala Gimnaziala Nr. 79
393 Chivu Andreea 2 B111R21010 Scoala Gim. I. H. Radulescu
394 Cioaca Veronica Stefania 2 B198R21015 LIC.TEORETIC NICOLAE IORGA
395 Ciobanu Bianca Maria 2 B168R21020 Scoala Spectrum
396 Cirsteanu Radu 2 B122R21017 Scoala Nr. 307
397 Ciuca Andrei 2 B198R21016 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
398 Ciudatu Toma 2 B203R21011 Sc Gimn Nr 59
399 Coman Daria-Alexandra 2 B102R21001 SCOALA GIMNAZIALA NR.129
400 Corcodel Teodora 2 B198R21023 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
401 Costea Alexandru 2 B109R21011 Scoala Nr. 280
402 Costea Maria 2 B198R21025 Scoala Nr. 1 Sfintii Voievozi
403 Cotorobai Malina 2 B111R21000 Scoala Gim. I. H. Radulescu
404 Craciun Christian 2 B139R21003 Sc. Gim. Nr. 81
405 Cristea Luca 2 B109R21016 Scoala Nr. 280
406 Croitoru Claudia Nicoleta 2 B122R21022 Scoala Nr. 77
407 Cucu David 2 B109R21006 Scoala Nr. 280
408 Cupanache Ana Maria 2 B139R21004 Sc. Gim. Nr. 81
409 Derian Jasmin 2 IF105R21001 Scoala Kids Club
410 Diaconu Brianna Andrada 2 B129R21252 Scoala 149
411 Diaconu Vlad Andrei 2 B130R21012 Scoala Nr. 194
412 Dima Albert Filip 2 B122R21027 Scoala Nr. 56
413 Dinca Andreea 2 B102R21005 Scoala Gimnaziala Nr. 129
414 Dinu Andreea 2 B109R21017 Scoala Nr. 280
415 Dirla Rianna-Maria 2 B204R21008 Scoala Gimnaziala Avram Iancu
416 Dobrin Radu 2 B203R21014 Sc Gimn Nr 59
417 Doncu Stefan Bogdan 2 B109R21038 Liceul Dimitrie Bolintineanu
418 Donose Maria Ilinca 2 B122R21031 Scoala Nr. 56
419 Dumitrascu Rebeca Teodora 2 B102R21002 Scoala Gimnaziala Nr. 129
420 Dumitrescu Crina 2 B129R21008 Scoala 196
421 Dumitrescu Irina 2 B198R21030 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
422 Dumitrescu Mihai 2 B199R21032 Scoala Gimnaziala Nr. 117
423 Enache Dacian 2 B205R21008 Sc. Gim. "regele Mihai I"
424 Erdem Ali Said 2 B168R21060 Scoala Nr. 56
425 Ferchiu Karina 2 B164R21052 sc 119
426 Frincu Andrei 2 B109R21046 Scoala Gimnaziala Nr. 79
427 Garvasuc Matei 2 B198R21035 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
428 Georgescu Maia Stefania 2 B150R21008 Liceul Teoretic Scoala Mea
429 Gheorghe Antonia 2 B109R21003 Scoala Nr. 188
430 Gheorghiu Gilda 2 B164R21025 Scoala Nr 79
431 Gheorghiu Sever 2 B198R21038 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
432 Ghetea Bianca 2 B122R21037 Scoala Nr. 307
433 Ghita Andrei Cristian 2 B122R21038 Scoala Nr. 31
434 Ghitescu Cosmina Georgiana 2 B109R21001 Scoala Nr. 280
435 Ghizdavet Dragos 2 B199R21029 Scoala Gimnaziala Nr. 117
436 Gidea Larissa Georgiana Maria 2 B113R21022 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu"
437 Gioroc Daria 2 B164R21037 Scoala Nr 111
438 Hanganu Andreea 2 IF105R21004 Scoala Kids Club
439 Hofft Patricia 2 IF105R21005 Scoala Kids Club
440 Homer Alexandru 2 B122R21040 Scoala Nr. 49
441 Iacob Mihnea Alexandru 2 B164R21003 Scoala Gimnaziala "martisor"
442 Iencsi Eric Gabriel 2 B122R21042 Scoala Nr. 79
443 Ilies Razvan Alexandru 2 B129R21031 Scoala 196
444 Ionescu Teodor 2 B126R21005 197
445 Ionescu Teodora 2 B197R21006 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc
446 Ionescu Teodora Elpidia 2 B203R21020 Sc Gimn Nr 59
447 Ionita Maria Karina 2 B129R21020 Sc. 196
448 Iordache Rares Mihai 2 B122R21046 Scoala Nr. 79
449 Iorgoaia Ilinca Cristina 2 B113R21026 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu"
450 Irimia Anays Maria 2 B122R21047 Scoala Nr. 52 "iancului"
451 Ismana Andrei 2 B126R21012 197
452 Ivan Oana Elena 2 B113R21029 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu"
453 Jighiuta Bianca Alexia 2 B109R21040 Scoala Nr. 280
454 Jinga Tudor Andrei 2 B113R21032 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu"
455 Kruzslicika Alexandru 2 B122R21050 Scoala Nr. 49
456 Lup Andrei 2 B111R21003 Scoala Gim. I. H. Radulescu
457 Lupu Matei 2 B198R21052 Teddy Bar
458 Manea Raluca Andreea 2 B200R21024 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
459 Manolache Sebastian 2 B139R21011 Sc. Gim. Nr. 81
460 Maria Mara 2 B109R21037 Scoala Nr. 188
461 Marin Bianca 2 B109R21053 Scoala Nr. 188
462 Marin Ruxandra 2 B199R21021 Scoala Gimnaziala Nr. 117
463 Marmureanu Laura 2 B172R21017 Liceul Tehnologic Sf. Antim Ivireanu
464 Mateescu Luca 2 B200R21025 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
465 Mazilu Matei 2 B200R21026 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
466 Mengazi Derya 2 B139R21012 Sc. Gim. Nr. 81
467 Micu Aida Maria 2 B113R21033 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu"
468 Mihaila David 2 B122R21062 Scoala Nr. 19
469 Mihalache Alexandra 2 B128R21033 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca"
470 Mincu Antonio Alexandru 2 B109R21009 Scoala Nr. 280
471 Miscoci Luca 2 B164R21028 Scoala Nr 79
472 Mistirian Adriana 2 B109R21023 Scoala Nr. 188
473 Mitache Roberta 2 B122R21068 Scoala Nr. 79
474 Mocanu Mihai Adrian 2 B129R21085 Sc. 97
475 Monea Ana Maria 2 B111R21006 Scoala Gim. I. H. Radulescu
476 Morosan Mihnea 2 B164R21021 Scoala Nr 79
477 Mosteanu Robert Marian 2 B122R21071 Scoala Nr. 56
478 Nicolae Alexandru 2 B126R21063 197
479 Nicolae Ana 2 B180R21010 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti
480 Nicolae Claudia 2 B180R21011 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti
481 Nicolae Eduard Mihai 2 B126R21072 197
482 Nicolae Marina Simina 2 B133R21011 SCOALA GIMNAZIALA NR. 280
483 Nicolaescu David 2 B198R21062 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
484 Nicolai David 2 B109R21028 Scoala Nr. 188
485 Nitu Alexandru Mihai 2 B122R21077 Scoala nr 111
486 Nitu Carla 2 B200R21034 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
487 NORMAMBET ADNAN ADRIAN 2 B139R21057 SC. GIM. NR. 81
488 Nunca Daria 2 B200R21036 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
489 Ogrezeanu Anca 2 B198R21064 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
490 Olaru Ricardo 2 B168R21013 Scoala Spectrum
491 Oleacu-Voicu Alina Maria 2 B179R21005 Lic. Dante
492 Onisoru Ana-Maria 2 B111R21045 Scoala Gim. I. H. Radulescu
493 Onisoru Stefan 2 B111R21009 Scoala Gim. I. H. Radulescu
494 Oprea Luciana Florentina 2 B113R21043 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu"
495 Palsgraf Ioan 2 B164R21070 SCOALA NR. 79
496 Pasca Luca 2 B198R21066 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
497 PATAN VICTORIA 2 B214R21074 SCOALA 156
498 Pestina Matei 2 B198R21068 Teddy Bar
499 Petcu Alexandra 2 B122R21085 Scoala Grigorie Ghica Voievod
500 Petrache Eric 2 IF105R21007 Scoala Kids Club
501 PETRISOR LUCA ANDREI 2 B122R21326 INA SCHOOLA
502 Pham Tuyet Trinh Ana 2 B122R21086 Scoala Nr. 56
503 Pinzari Alexandru 2 B164R21040 Scoala Nr 79
504 Pisaru Matei 2 B168R21014 Scoala Spectrum
505 Piti George Christian 2 B122R21088 Scoala Nr. 56
506 Popescu Tudor Dan 2 B168R21015 Scoala Spectrum
507 Popirlan Jasmine 2 B200R21041 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
508 Preda Ioana 2 B200R21042 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
509 Prepelita Adrian 2 B172R21023 Cn Mihai Eminescu
510 Radu Ioana 2 B126R21001 197
511 Radulescu Ana Maria 2 B139R21021 Sc. Gim. Nr. 81
512 Raicu Stefan 2 B155R21006 309
513 Rapeanu Matei 2 B164R21014 Scoala Nr 79
514 Rautu Tudor 2 B129R21042 Sc. 196
515 Rizea Carina 2 B180R21012 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti
516 ROMAN ANDREI 2 IF108R21002 SCOALA NR. 79
517 Rotaru Andrei 2 B109R21025 SCOALA NR. 79
518 Sandu Ioana 2 B122R21099 Scoala Nr. 19
519 Sanz Ene Ana 2 B111R21027 Scoala Gim. I. H. Radulescu
520 Setran Cezar 2 B122R21341 Scoala 79
521 Simion Ana Maria 2 B122R21344 Scoala Grigorie Ghica Voievod
522 Sivul Catalin 2 B128R21045 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca"
523 Sofronie Luca 2 B109R21033 Scoala Nr. 135
524 Solea David 2 B164R21032 Scoala Nr 79
525 Sorescu Victor 2 B198R21074 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
526 Spiridon Razvan 2 B122R21349 Sc.Generala nr.56
527 Stancu Stefan 2 B203R21032 Sc Gimn Nr 59
528 Stefan Ianina-Maria 2 B122R21106 Scoala Nr. 111
529 Stefan Ioan 2 B203R21033 Sc Gimn Nr 59
530 Stefanescu Alexandra Raluca 2 B109R21057 Scoala Nr. 188
531 Stefanescu Ioana 2 B164R21081 nr . 111 George Bacovia
532 Stefanescu Mihai 2 IF105R21009 Scoala Kids Club
533 Stoica Stefan Cristian 2 B200R21052 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
534 Stoica Victor Anton 2 B198R21078 LTN
535 Stroe Daria Antonia 2 B203R21034 Sc Gimn Nr 59
536 Tanase Calin Mihai 2 B139R21024 Sc. Gim. Nr. 81
537 Tenu Carla Maria 2 B111R21001 Scoala Gim. I. H. Radulescu
538 Teodorescu Vlad 2 B180R21013 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti
539 Tilvar Bianca 2 B128R21050 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca"
540 Tofan Rares 2 B109R21029 Scoala Nr. 188
541 Toma Andrei Cristian 2 B129R21312 CUZA
542 Tuca Mara 2 B126R21017 197
543 Tudoran Andra Georgiana 2 B204R21032 Colegiul Sf. Iosif
544 Tuta Maria 2 B109R21035 Scoala Nr. 280
545 Tutuianu Elena 2 B199R21026 Scoala Gimnaziala Nr. 117
546 Ududoi Vladimir Alexandru 2 B109R21073 Scoala Nr. 280
547 Ungureanu Mihaela 2 B109R21065 Scoala Nr. 280
548 Ursan Ioana 2 IF105R21010 Scoala Kids Club
549 Valceanu Delia Maria 2 B109R21066 Scoala Nr. 280
550 Visan Mihnea Alexandru 2 B179R21011 Scoala 88
551 Vladu Andreea Teodora 2 B168R21018 Scoala Spectrum
552 Vlasceanu Bianca Maria 2 B113R21056 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu"
553 Voicu Tudor 2 B157R21034 Sc. Gimnaziala Sf. Andrei
554 Voinea Ada 2 B200R21061 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
555 Voinea Alexandru Andrei 2 B179R21018 Lic. Dante
556 Voinea Alice 2 B199R21024 Scoala Gimnaziala Nr. 117
557 Vrajitoru Oana Lavinia 2 B130R21036 Scoala Nr. 194
558 Zamfir Andreea Elena 2 B109R21043 Scoala Nr. 280
559 Zavoianu David 2 B198R21356 Nr.95
560 Zorzoliu Radu 2 B199R21028 Scoala Gimnaziala Nr. 117
561 Abagiu Carmen Maria 3 B122R31384 SC. NR. 56
562 Alexandru Luca Ioan 3 B150R31011 Liceul Teoretic Scoala Mea
563 Almaghe Cezar 3 B198R31002 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
564 Andreana Alessia Maria 3 B122R31005 Scoala Nr. 80
565 Andronache Mara Ruxandra 3 B200R31001 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
566 Anghel Albert 3 B111R31005 Titu Maiorescu
567 Anghel Dan 3 B129R31128 Sc. 56
568 APOSTOL HORATIU 3 B222R31004 SCOALA 57
569 Argesanu Andreea Catalina 3 B109R31049 Liceul Stefan Odobleja
570 Argint Maria Teodora 3 B122R31010 Scoala Nr. 56
571 Ariciu Maria Emilia 3 B150R31010 Liceul Teoretic Scoala Mea
572 Ariton Daria Maria 3 B122R31012 Scoala Grigorie Ghica Voievod
573 Armanu Marina 3 B130R31001 Scoala Gimnaziala Ionel Teodoreanu
574 Bacanu Iulia Teodora 3 B150R31023 Liceul Teoretic Scoala Mea
575 Baculescu Calin Alexandru 3 B122R31013 Scoala gimnaziala Iancului
576 Badea Alexia Ioana 3 B129R31081 Hamburg
577 Baloiu Alexandru Gabriel 3 B109R31056 Scoala Nr. 131
578 Barbu Delia 3 B109R31099 Scoala Nr. 280
579 Barbu Iris 3 B129R31092 Sc. 56
580 Barbulescu Robert Cristian 3 B200R31007 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
581 Barna Valentin 3 B173R31060 Sc. "sf. Trei Ierarhi"
582 Bauer Emma 3 B203R31001 Sc Gimn Nr 59
583 Beligan Rares 3 B128R31003 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca"
584 Belu Tudor Stefan 3 B102R31002 Scoala Gimnaziala Nr. 129
585 Bobeanu Andreea 3 B109R31001 Scoala Nr. 280
586 Boraciu Alexandru 3 B197R31001 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc
587 Borgovan Alexandra 3 B122R31022 Scoala Nr. 56
588 Bortes Razvan 3 B109R31087 Scoala Nr. 280
589 Botoaca Alexander 3 B160R31078 GIMNAZIALA 150
590 Braboveanu Rares Andrei 3 B109R31051 Scoala Nr. 280
591 Brihac Ana Cristina 3 B109R31040 Scoala Nr. 280
592 Bujac Bianca Georgiana 3 B109R31107 Scoala Nr. 135
593 Bulacu Mihai 3 B111R31006 I. H. Radulescu
594 Bulata Mihai 3 B198R31009 Pia Brati
595 Burlacu Stefan 3 B129R31083 Hamburg
596 Butnaru Cristiana 3 B126R31002 311
597 Cadir Selim 3 B168R31056 Scoala Spectrum
598 Calin Bianca Alexandra 3 B122R31028 Scoala Nr. 56
599 Calinoiu Ingrid 3 IF105R31002 Scoala Kids Club
600 Calitoiu Iarina 3 B198R31010 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
601 Carstian Andrei Stefan 3 B109R31041 Scoala Nr. 135
602 CARTU SMARANDA 3 IS105R31359 BP HASDEU
603 Cavescu Dumitru Andrei 3 B200R31140 SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI"
604 Cazacu Florin 3 B129R31109 Sc. Petre Ghelmez
605 Chirica Daria 3 B129R31021 Hamburg
606 Chirita Maria 3 B198R31013 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
607 Chivu Razvan 3 B111R31037 I. H. Radulescu
608 Cioboata Anca 3 B128R31089 Scoala Gimnaziala nr. 135
609 Ciocazanu Maia 3 B150R31006 Liceul Teoretic Scoala Mea
610 Ciorobea Cosmin 3 B122R31035 Scoala Nr. 52 "iancului"
611 Cone Ilinca Maria 3 B122R31039 Scoala Nr. 49
612 Constantin Alexia 3 B109R31121 Scoala Nr. 280
613 Costache Vlad Matei 3 B150R31016 Liceul Teoretic Scoala Mea
614 Costila Ioan 3 B164R31020 Scoala Nr 194
615 Costin Robert 3 B180R31001 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti
616 Cretu Cristina 3 B179R31006 Scoala 88
617 Cristache Andrei 3 B109R31092 Scoala Nr. 280
618 Cujba Catalina 3 IF105R31003 Scoala Kids Club
619 Danciu Cezara 3 B198R31018 Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu
620 Danciulescu Alexia 3 B128R31017 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca"
621 Danciulescu Calin 3 B128R31018 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca"
622 Diaconu Sara 3 B168R31036 Scoala Spectrum
623 Dinculescu Iulia 3 B109R31034 Scoala Nr. 280
624 Dinu Mario Gabriel 3 B130R31010 Scoala Nr. 119
625 Ditescu Darius 3 B198R31020 Pia Brati
626 Dobrota Millene 3 IF105R31004 Scoala Kids Club
627 Dociu Stefania Sabina 3 B204R31012 Scoala Gimnaziala Nr. 194
628 Donosa Alexandra 3 B109R31065 Scoala Nr. 280
629 Dorobantu Andrei 3 B198R31021 Pia Brati
630 Dragan Alexia Raluca 3 B150R31015 Liceul Teoretic Scoala Mea
631 Dragoi Aura Gabriela 3 B109R31130 Liceul Dimitrie Bolintineanu
632 Dragoi Sabin Ioan 3 B109R31093 Scoala Nr. 280
633 Dragomir Ioana Teodora 3 B200R31018 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
634 Dragomir Serboiu Darius 3 B128R31021 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca"
635 Duca Maria Ioana 3 B150R31012 Liceul Teoretic Scoala Mea
636 Dumitrescu Andrei 3 B168R31038 Scoala Spectrum
637 Dumitrescu Andrei 3 B129R31040 Sc. 86
638 Dumitru Adela 3 B197R31007 Scoala Nr. 190
639 Dumitru Bianca Stefania 3 B122R31059 Scoala Nr. 31
640 Duta Stefan Horia 3 B129R31032 Sc. 150
641 Dutulescu Robert 3 B109R31035 Scoala Nr. 280
642 Echim Irina 3 B198R31027 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
643 Enache Elian Daniel 3 B109R31044 Scoala Nr. 280
644 Ene Mihai 3 B129R31033 Hamburg
645 Filip Ioana Violeta 3 B130R31016 Scoala Nr. 119
646 Folea Alexandru Nicolae 3 B122R31064 Scoala Maria Rosetti
647 Fratila Marius 3 B109R31022 Scoala Nr. 280
648 Fronea Daniela 3 B164R31049 SC. GIMNAZIALA 113
649 Gabura Ilinca 3 B150R31001 Liceul Teoretic Scoala Mea
650 Gantoi Radu Mihai 3 IF105R31005 Scoala Kids Club
651 Garagau Robert Gabriel 3 B109R31094 Scoala Nr. 131
652 Geamanu Adriana Maria 3 B139R31059 Sc. Gim. Nr. 81
653 Georgescu Dara Andreea 3 B150R31019 Liceul Teoretic Scoala Mea
654 Georgescu Serban 3 B150R31002 Liceul Teoretic Scoala Mea
655 Gheorghe Antonia 3 AG112R31012 Matei Basarab Pitesti
656 Gheorghe Evelina 3 B204R31014 Scoala Gimnaziala Nr. 194
657 Gheorghiu Iana 3 B198R31034 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
658 Gheorghiu Sava 3 B198R31035 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
659 Ghita Alex Cristian 3 B173R31022 Scoala Gimnaziala Nr. 178
660 Ghita Maria Ruxandra 3 B122R31069 Scoala Nr. 31
661 Ghitescu Daria 3 B122R31070 Scoala Nr. 77
662 Goia Alexandru 3 B109R31036 Scoala Nr. 280
663 Grigore Ana Maria 3 B150R31014 Liceul Teoretic Scoala Mea
664 Grigore Natalia 3 B111R31044 I. H. Radulescu
665 Gura Vlad 3 B109R31088 Scoala Nr. 280
666 Gurita Mihai 3 B204R31016 Scoala Gimnaziala Avram Iancu
667 Guse Alexandra 3 B164R31025 Scoala Nr 194
668 Hamzu Vlad 3 B179R31017 Scoala 88
669 Herdea Tiberiu 3 B198R31036 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
670 Hodivoianu David Mihai 3 B200R31028 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
671 Hropaciov Dragos Mihai 3 B214R31048 N TITULESCU
672 Ilie Maria Alexandra 3 B128R31102 Scoala Gimnaziala nr. 135
673 Ilie Tudor 3 B109R31024 Scoala Nr. 280
674 Ionescu Antonio 3 B204R31017 Scoala Gimnaziala Nr. 194
675 Ionescu Dragu Stefan 3 B129R31056 Scoala 75
676 Ionescu Razvan 3 B128R31024 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca"
677 Ionica Radu 3 B111R31063 I. H. Radulescu
678 Ionita Alexandra Maria 3 B130R31024 Scoala Nr. 119
679 Ionita Alexia 3 B198R31041 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
680 Ionita Andreea 3 B111R31001 I. H. Radulescu
681 Iordanescu Ilinca 3 B129R31008 Scoala 75
682 Iovu Cosmin 3 B109R31046 Scoala Nr. 280
683 Irimia Victor 3 B179R31008 Scoala 88
684 Ivanov Ioana 3 B164R31053 Sc.Gimnaziala nr.113
685 Jipa Mara Cristiana 3 B200R31035 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
686 Kifor Victor Teodor 3 B198R31044 Pia Brati
687 Labus Theodora 3 IF105R31006 Scoala Kids Club
688 Lazar Catinca Ioana 3 B150R31000 Liceul Teoretic Scoala Mea
689 Lero Maxim 3 B111R31062 I. H. Radulescu
690 Lungu Alexandra 3 B129R31010 Scoala 75
691 Lupsa Alexandra 3 B179R31015 Scoala 88
692 Lupu Maria Cristina 3 B129R31035 Hamburg
693 Macovei Rares 3 B109R31470 LICEUL CERVANTES
694 Manescu Vlad 3 B180R31008 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti
695 Manolescu Ana-Marina 3 B122R31087 Scoala Nr. 56
696 Manoliu Codrin 3 B198R31048 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
697 Marcas Andra 3 B133R31034 Scoala Gimnaziala Nr. 143
698 Marcu Andrei 3 B204R31079 Sc. Gim. Elena Vacarescu
699 Marian Alexandru 3 B128R31026 I G DUCA
700 Marinescu Eduard 3 B198R31049 Pia Brati
701 Marinescu Rares 3 B203R31019 Sc Gimn Nr 59
702 Matei Teodor 3 B129R31058 195
703 Mates Alexandra 3 B173R31055 Scoala Gimnaziala N. Titulescu
704 Mates Irina 3 B173R31054 Scoala Gimnaziala N. Titulescu
705 Midache Andrei 3 B129R31059 Hamburg
706 Mihalache Iulia 3 B128R31029 Scoala nr.79
707 Mihalcea Daria Stefania 3 B200R31038 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
708 Mihalea Andrei 3 B129R31053 Hamburg
709 Minca Teodora 3 B122R31091 Scoala Nr. 49
710 MIREUTA BIANCA 3 SV122R11094 SCOALA NR 4
711 Mirsolescu Alexia Maria 3 B150R31021 Liceul Teoretic Scoala Mea
712 Mitoi Badea Eva Teodora 3 B122R31093 Scoala Nr. 56
713 Mocioaca Maria 3 B129R31025 Hamburg
714 Muresan Mihnea 3 B157R31025 Sc. Gimnaziala Nr. 169
715 Murgoi Florentin Daniel 3 B109R31115 Scoala Nr. 131
716 Musteata Darius Gabriel Orlando 3 B129R31045 Sc. 196
717 Nastaila Bogdan Teodor 3 B122R31094 Scoala Nr. 79
718 Neagu Andreea Daria 3 VL110R31193 Scoala Gimnaziala Nr. 4
719 Nechita Robert 3 B150R31022 Liceul Teoretic Scoala Mea
720 Nedelcu Elena Diana 3 B198R31058 Pia Brati
721 Nedelcu Ingrid Ioana 3 B122R31097 Scoala Nr. 79
722 Nedelcu Vlad 3 B180R31009 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti
723 Nedelea Timeea 3 B109R31075 Scoala Nr. 280
724 Nelepcu Maria 3 B109R31013 Scoala Nr. 280
725 Nicolescu Dan 3 B129R31061 Hamburg
726 Nicula Andrei 3 B173R31029 Scoala Gimnaziala Nr. 178
727 Nikou-Sohbat-Rahimi Rojan 3 B150R31017 Liceul Teoretic Scoala Mea
728 Ninulescu Ana Maria 3 B198R31061 Pia Brati
729 Nistor Ioana 3 B180R31010 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti
730 Nita Radu 3 B129R31003 Hamburg
731 Nitu Antonio 3 B109R31003 Scoala Nr. 280
732 Nitu Theodor 3 B154R31008 Sc. Gim. Nr. 56
733 Olaru Andrei 3 B204R31027 Scoala Gimnaziala Nr. 194
734 Oltean Nicolas 3 B154R31007 Sc. Gim. Nr. 52 Iancului
735 Olteanu Oana Maria 3 B150R31004 Liceul Teoretic Scoala Mea
736 Oncescu Tudor 3 B198R31063 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
737 Onofrei Andreea Monica 3 B109R31025 Scoala Nr. 280
738 Oprescu Isabella 3 B129R31026 Hamburg
739 Pah Andreea 3 B122R31107 Scoala Nr. 85
740 Palii Ervyn 3 B109R31111 Scoala Nr. 280
741 PARVESCU MARIA 3 B109R31006 Scoala Nr. 131
742 Patrascu Andrei 3 B109R31004 Scoala Nr. 280
743 Patrascu Mircea Florian 3 B109R31005 Scoala Nr. 131
744 Pene-Petre Luca 3 B198R31066 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
745 Petre Andrei Mihai 3 B109R31076 Scoala Nr. 135
746 Petre Diana Maria 3 B200R31047 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
747 Petrescu Maria 3 B180R31004 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti
748 Pomenea Cristian 3 B164R31028 Scoala Nr 133
749 Popa Amalia 3 B122R31116 Scoala Nr. 49
750 Popa Miruna 3 B168R31041 Scoala Spectrum
751 Popa Teodor Nectarie 3 B122R31335 Scoala nr 95
752 Popescu Adela Maria 3 B122R31163 Scoala 77
753 Popescu Bianca 3 B160R31113 GIMNAZIALA 150
754 Popescu Diana 3 B109R31038 Scoala Nr. 280
755 Popescu Ilioniu Andrei 3 B111R31017 I. H. Radulescu
756 Popescu Maria Antonia 3 B150R31005 Liceul Teoretic Scoala Mea
757 Potcoava Patricia 3 B122R31120 Scoala Nr. 49
758 Preda George Teodor 3 B157R31034 Sc. Gimnaziala Sf. Andrei
759 Puiu Beatrice Ioana 3 B109R31096 Scoala Nr. 280
760 Purcarea-Ciulacu Viviana-Mihaela 3 B109R31085 Liceul Dimitrie Bolintineanu
761 Purnavel Alin 3 B109R31071 Scoala Nr. 280
762 Radut Andreea 3 B172R31002 Sc. 176
763 Ristea Octavian 3 B129R31145 Hamburg
764 Ropotan Emma 3 B168R31066 Scoala Ioanid
765 Rosoiu Matei 3 B129R31125 Hamburg
766 Rus Alwin Dominic 3 B122R31129 Scoala "ferdinand I"
767 Rusu Raffaela Stefania 3 B204R31036 Scoala Gimnaziala Nr. 79
768 Saftescu Carla 3 B109R31116 Scoala Nr. 280
769 Sapunaru Maia 3 B109R31047 Scoala Nr. 280
770 Scaesteanu Sofia Theodora 3 B111R31026 I. H. Radulescu
771 Scarlat Iulia 3 B129R31156 Hamburg
772 Seba Vlad Ionut 3 B108R31145 Titu Maiorescu
773 Sindelaru Stefan 3 B122R31135 Scoala Nr. 307
774 Sisak Toma 3 B150R31007 Liceul Teoretic Scoala Mea
775 Soare Letitia 3 B111R31024 I. H. Radulescu
776 Spanu Maria Cristina 3 B122R31140 Scoala Nr. 19
777 Stan George 3 B129R31046 Scoala 77
778 Stanescu Delia 3 B204R31039 Sc. Gim. NR.194
779 Stanescu Mihai Alexandru 3 B109R31079 Scoala Nr. 131
780 Stanila Mara 3 B109R31030 Scoala Nr. 280
781 Stefan Matei 3 B198R31077 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
782 Stoiana Gabriel Iulian 3 B133R31026 Scoala Gimnaziala Nr. 143
783 Stoica Alexandra 3 B109R31118 Liceul Dimitrie Bolintineanu
784 Stoica Ana 3 IF105R31007 Scoala Kids Club
785 Stoica Cristina 3 B198R31079 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
786 Stranutu Maria 3 B198R31081 Pia Brati
787 Stroe Irina Nicoleta 3 B113R31033 Lic. Teoretic "stefan Odobleja"
788 Szocs Teodora 3 B179R31010 Scoala 88
789 Talpiga Laura 3 B180R31011 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti
790 Tanasa Mara Ilinca 3 B150R31018 Liceul Teoretic Scoala Mea
791 Tanase Andrei 3 B122R31144 Scoala Nr. 52 "iancului"
792 Tanase Stefan Rares 3 B113R31034 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu"
793 Taut Radu Alexandru 3 B198R31082 Pia Brati
794 Titiriga Daria Nicoleta 3 B129R31078 Sc. 89(n. Labis)
795 Titu Andrei 3 B109R31072 Scoala Nr. 280
796 Toma Luca 3 B173R31049 Scoala Gimnaziala Nr. 179
797 Toma Matei 3 B198R31085 Pia Brati
798 Tosa Mihai 3 B129R31151 Hamburg
799 Tudor Miruna 3 B109R31063 Scoala Nr. 280
800 Tudorica Maria Cornelia 3 AG107R31100 Nicolae Simonide Pitesti
801 Tudose Dan 3 B129R31136 Hamburg
802 Tuta Ilinca 3 B180R31012 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti
803 Tutuianu David 3 B109R31055 Scoala Nr. 280
804 Tutunaru Alessia 3 B198R31087 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
805 Ungureanu Georgiana 3 B129R31079 Hamburg
806 Valea David Cristian 3 B197R31006 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc
807 Vasile Ana 3 B111R31010 I. H. Radulescu
808 Velicu Alexandra 3 B129R31180 Hamburg
809 Verzotti Matteo Alexandru 3 B122R31156 Liceul Nicolae Iorga
810 Vintila Amalia Ioana 3 B203R31034 Sc Gimn Nr 150
811 Vlad Teodora 3 B150R31013 Liceul Teoretic Scoala Mea
812 Vladescu Ilinca-Mara 3 B122R31159 Scoala Nr. 56
813 Voinea Andrei Valentin 3 B168R31070 Scoala Nr. 79
814 Vraciu Amalia Ioana 3 B122R31160 Scoala Nr. 56
815 Vranescu Alexandru 3 B179R31019 Sc. N. Labis
816 Zahiu Maria 3 B204R31045 Scoala Gimnaziala Nr. 79
817 Zgavarogea Cojocaru Mihai 3 B200R31072 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
818 ZMAU ILINCA 3 SV122R31101 SCOALA NR 4
819 Zob Alexandru 3 B122R31161 Scoala Nr. 49
820 Zota Victor 3 B122R31162 Scoala Nr. 49
821 Acujboaei Sebastian 4 B122R41000 Scoala Nr. 307
822 Adumitrachioaie George 4 B109R41044 Scoala Nr. 280
823 Alexandru Mihai 4 B173R41017 Sc. Gimnaz. "grigorie Ghica"
824 Andrei George Matei 4 B172R41001 Cn Mihai Eminescu
825 Andrei Mihnea Teodor 4 B200R41000 Scoala Gimnaziala 150
826 Andrei Petru 4 B198R41003 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
827 Andronic Teodora 4 B150R41005 Liceul Teoretic Scoala Mea
828 Antonescu Alex Andrei 4 B109R41001 Scoala Nr. 79
829 Baciu Ilinca 4 B109R41048 Scoala Nr. 280
830 Badea Maria 4 B126R41031 197
831 Badoi Diana 4 B129R41003 Sc. 20
832 Balint Stefan Cristian 4 B150R41000 Liceul Teoretic Scoala Mea
833 Barbu Bianca 4 B122R41008 Scoala Nr. 56
834 Barcaru Ilinca 4 B180R41012 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti
835 Bardas Ioana 4 B109R41016 Scoala Nr. 280
836 Baston Delia 4 B122R41009 Scoala Nr. 56
837 Bischofberger Izabella 4 B122R41011 Scoala Nr. 56
838 Blaj Bogdan 4 B128R41005 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca"
839 Bondoc Alexandru 4 B109R41002 Scoala Nr. 280
840 Borondel Andreea 4 B109R41049 Scoala Nr. 79
841 Bors Bianca 4 B164R41049 Scoala Nr. 119
842 Braga Beatrice 4 B164R41036 Scoala Nr. 79
843 Brindusescu Miruna 4 B179R41021 Scoala 79
844 Bucevschi Teodora 4 B122R41015 Scoala Nr. 56
845 Buloi Gabriel 4 B109R41003 Scoala Nr. 280
846 Calagiu Georgia Elena 4 B129R41004 Sc. 66
847 Calin Diana 4 B164R41003 Scoala Nr. 79
848 Calin Irina 4 B122R41019 Scoala Nr. 307
849 Camuescu Paul Constantin 4 B173R41003 Liceul Teoretic N. Iorga
850 Caraus Ioana 4 B122R41021 Scoala Nr. 307
851 Cazacu Nicoleta Livia 4 B130R41004 Scoala Nr. 119
852 Ciobanu Alexandra Mihaela 4 B130R41007 Scoala Nr. 119
853 Ciobanu David 4 B122R41024 Scoala Nr. 52 "iancului"
854 Ciolacu Sonya Anastasia 4 B122R41027 Scoala Nr. 66
855 Ciungradi Ilinca 4 B164R41009 Scoala Nr. 79
856 Cojocaru Vlad 4 B122R41028 Scoala Nr. 56
857 Constantin Andrei 4 B180R41004 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti
858 Constantin Andrei 4 B113R41013 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu"
859 Constantin Vlad 4 B130R41009 Scoala Nr. 194
860 Cosma Maria 4 B164R41027 Scoala Nr. 79
861 Covrig Eduard 4 B113R41015 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu"
862 Craiovan Silviu Ioan 4 B204R41008 Scoala Gimnaziala Avram Iancu
863 Cristofor Briana 4 B198R41026 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
864 Dan Alexandru 4 B109R41086 Cn Mihai Eminescu
865 Danaila Dragos 4 B109R41019 Scoala Nr. 280
866 Diaconu Diana 4 B157R41010 Sc. Gimnaziala Nr. 169
867 Diaconu Dragos 4 B109R41030 Cn. M. Eminescu
868 Dicu Anca 4 B180R41010 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti
869 Dinicu Mario 4 B204R41010 Scoala Gimnaziala Avram Iancu
870 Dinu Alexandra 4 B109R41020 Scoala Nr. 280
871 Dirla Andrei 4 B204R41011 Scoala Gimnaziala Avram Iancu
872 Dirnea Mihaela Roxana 4 IF108R41001 Scoala Nr. 1 Domnesti
873 Doandes Maria 4 B203R41016 Sc Gimn Nr 59
874 Dobrila Victor Mihai 4 B164R41026 Scoala Nr. 79
875 Draghici Alexandra 4 B197R41004 Scoala Nr. 46
876 DRAGHICI KARIN IOANA 4 B197R41005 Scoala Nr. 46
877 Dragostin David 4 B129R41012 Sc. 149
878 Dragu Alexandra 4 B109R41011 Scoala Nr. 128
879 Drama Luca 4 B128R41019 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca"
880 Drumia Elisse 4 B198R41329 Scoala Gimnaziala Sfantul Andrei
881 Dumitru Alexandru 4 B180R41011 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti
882 Dumitru Ana-Maria Gabriela 4 B133R41004 Scoala Gimnaziala Nr. 143
883 Dumitru Bianca Maria 4 B122R41044 Scoala Nr. 56
884 Duta Brianna Viorela 4 B122R41046 Scoala Nr. 56
885 Enache Mihnea 4 B205R41006 Sc. Gim. "regele Mihai I"
886 Enache Rares 4 B122R41047 Scoala Nr. 56
887 Enachescu Natalia 4 B111R41025 I. H. Radulescu
888 Fechet Maria 4 B172R41002 Cn Mihai Eminescu
889 Filiuta Radu 4 B109R41088 Scoala Nr. 280
890 Flor Alexia 4 B198R41038 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
891 Florian Tudor 4 B128R41017 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca"
892 Galoiu Alexandru 4 B198R41040 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
893 Garvasuc Roland 4 B198R41041 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
894 Gheorghe Mugur 4 B205R41004 Sc. Gim. "regele Mihai I"
895 Gheorghiu Camelia 4 B109R41058 Scoala Nr. 280
896 Gheorghiu Maria 4 B109R41069 Scoala Nr. 280
897 Ghetea Diana 4 B122R41053 Scoala Nr. 307
898 Ghioca Denisa 4 B109R41035 Scoala Nr. 280
899 Giscan Dinu 4 B198R41046 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
900 Giuclea Alexandra 4 IF108R41002 Scoala Sf. Andrei Bucuresti
901 Gradinaru Mariuca 4 B198R41047 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
902 Grancea Darius 4 B122R41054 Scoala "ferdinand I"
903 Grigore Tudor 4 B122R41055 Scoala Nr. 49
904 Grigorescu Catrinel 4 B122R41056 Scoala Nr. 56
905 Gurlui Mara 4 B109R41004 Scoala Nr. 280
906 Harsan Sergiu Horea 4 B164R41050 Cnme
907 Huci Petrut Rares 4 B179R41037 Scoala 56
908 Hurducas Ekaterina 4 B198R41048 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
909 Iachimov Olivia 4 B109R41050 Scoala Nr. 280
910 Iacob Ana-Maria 4 B164R41017 Scoala Nr. 79
911 Iacob Radu Stefan 4 B204R41015 Scoala Gimnaziala Avram Iancu
912 Iliescu Ioana 4 B180R41009 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti
913 Ioan Tudor-Vasile 4 B200R41041 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
914 Ion Andrei-Robert 4 B173R41006 Liceul Teoretic Ioan Petrus
915 Ion Calin 4 B200R41042 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
916 Ion Elena Teodora 4 B122R41059 Scoala Nr. 56
917 Ionescu Adrian 4 B129R41162 Hamburg
918 Ionescu Maria 4 B203R41028 Sc Gimn Nr 59
919 Iordache Bianca 4 B109R41014 Scoala Nr. 280
920 Iordache Cristian 4 B122R41063 Scoala Nr. 56
921 Iordachescu Maria 4 B204R41017 Scoala Gimnaziala Avram Iancu
922 Iorgulescu Mario Tiberiu 4 B122R41064 Scoala Nr. 56
923 Ismana Teodor 4 B126R41055 197
924 Ivaschescu Anne-Marie 4 B113R41028 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu"
925 Lazaroiu Mihai 4 B200R41046 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
926 Lefticariu Andra 4 B139R41016 Sc. Gim. Nr. 81
927 Lixandru Maria Alexia 4 B102R41019 Scoala Gimnaziala Nr. 194
928 Luca Serban 4 B164R41029 Scoala Nr. 79
929 Lutai Ana Maria 4 B130R41017 Scoala Nr. 119
930 Mahfouz Victor 4 B109R41083 Scoala Nr. 280
931 Maican Karina Cristiana 4 B130R41018 Scoala Nr. 119
932 Marin Adela 4 B154R41002 Sc. Gim. "gr. G. Ghica"
933 Marin Laura 4 B109R41059 Scoala Nr. 280
934 Marin Valentina Alexandra 4 B130R41020 Scoala Nr. 119
935 Martin Razvan 4 B198R41056 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
936 Mateescu Mihnea 4 B203R41032 Sc Gimn Nr 59
937 Matei Andrei 4 B198R41057 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
938 Matei Eric 4 B164R41022 Scoala Nr. 79
939 Mazilu Teodora 4 B164R41005 Scoala Nr. 79
940 Miclovici Radu 4 B150R41003 Liceul Teoretic Scoala Mea
941 Mihai Maria 4 B130R41022 Scoala Nr. 119
942 Mihalache Andreea Dorina 4 B122R41074 Scoala Nr. 150
943 Mititelu Eliza 4 B109R41024 Scoala Nr. 280
944 Mocanu Mihnea Teodor 4 B129R41043 Hamburg
945 Motea Maria 4 B109R41042 Scoala Nr. 280
946 Muresanu Miruna 4 B122R41080 Scoala Nr. 307
947 Neacsu Laura 4 B109R41064 Scoala Nr. 280
948 Nedelcu Adrian Stefan 4 B204R41021 Scoala Gimnaziala Avram Iancu
949 Nedelus Andreea Maria 4 B130R41024 Scoala Nr. 119
950 Nemeti Stefan 4 B203R41038 Sc Gimn Nr 279
951 Niculescu Radu 4 B129R41078 Scoala 196
952 Nistor Roxana 4 VL101R41019 Sc. Gim. Serbanesti Pausesti Otasau
953 Oncioiu-Puiu Beatrice 4 B198R41065 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
954 Oncioiu-Puiu Sabina 4 B198R41066 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
955 Onofrei Anne Marie Alexandra 4 B173R41007 Lic Grec. Catolic Timotei Cipariu
956 Oraseanu Irina 4 B122R41087 Scoala Nr. 56
957 Otobicu Ioana 4 B155R41009 142
958 Paduraru Denis Antonio 4 B130R41027 Scoala Nr. 119
959 Paduraru Lucian 4 B130R41028 Scoala Nr. 119
960 Pantilimon David 4 B200R41060 Scoala Gimnaziala 150
961 Papirowski Svenja Alexia 4 B173R41002 Liceul Teoretic N. Iorga
962 Partenie Alexandru 4 B122R41088 Scoala Nr. 56
963 Pavel Andrei 4 B109R41095 Scoala Nr. 280
964 Pencu Paola Francesca Elena 4 B130R41030 Scoala Nr. 119
965 Picotici Bianca 4 B180R41007 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti
966 Pietraru Ana-Maria 4 B168R41056 Scoala Nr. 79
967 Plasoianu Andrei 4 B122R41091 Scoala Nr. 56
968 Popa Eliza Maria 4 B122R41092 Scoala "ferdinand I"
969 Popescu Andrei 4 B198R41078 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
970 Popescu Cezar 4 B164R41019 Scoala Nr. 79
971 Popescu Cristea Antonio 4 B199R41011 SC 150
972 Prepelita Daria 4 B172R41004 Cn Mihai Eminescu
973 Puiu Andrei George 4 B122R41097 Scoala Nr. 80
974 Radan Alessia 4 B164R41001 Scoala Nr. 79
975 Radoanca Vlad 4 B172R41005 Cn Mihai Eminescu
976 Radu Enrico-Florin 4 B197R41003 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc
977 Radu Ervin Gabriel 4 B122R41100 Scoala "ferdinand I"
978 Ravescu Vlad 4 B198R41079 Sc. 45
979 Ricu Theodora 4 B122R41102 Scoala "ferdinand I"
980 Ristache Vlad 4 B109R41009 Cn. M. Eminescu
981 Rizescu Andreea Cristiana 4 B173R41001 Liceul Teoretic N. Iorga
982 Rohnean Orlando Dragos 4 B150R41010 Liceul Teoretic Scoala Mea
983 Rurac Valerya 4 B204R41024 Scoala Gimnaziala Avram Iancu
984 Sacarin Mara 4 B164R41018 Scoala Nr. 79
985 Sadeghi-Far Ariana 4 B200R41068 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
986 Schiopu Alexia 4 B122R41108 Scoala Nr. 56
987 Schipor Ilinca 4 B128R41038 Scoala Nr. 146 "i. G. Duca"
988 Simion Carla 4 B109R41066 Scoala Nr. 280
989 Siscanu Sava 4 B109R41043 Scoala Nr. 280
990 Soare Alexandru 4 B109R41027 Scoala Pro Ingenio
991 Solea Miruna 4 B164R41033 Scoala Nr. 79
992 Sorescu Ioana Teodora 4 B130R41036 Scoala Nr. 119
993 Stan-Trica Carina Andreea 4 B130R41037 Scoala Nr. 119
994 Stanciulescu Alexandra 4 B150R41008 Liceul Teoretic Scoala Mea
995 Stefan Ariana-Ioana 4 B122R41113 Scoala Nr. 111
996 Stefanescu Vlad 4 B204R41025 Scoala Gimnaziala Avram Iancu
997 Surugiu Emilia 4 B122R41114 Scoala Ferdinand I
998 Tara Horia 4 B154R41007 Sc. Gim. Nr. 39
999 Teru Teodora 4 B109R41036 Scoala Nr. 280
1000 Timaru Ruxandra 4 B109R41032 Scoala Nr. 280
1001 Timotin Petru 4 B164R41006 Scoala Nr. 79
1002 Tirlea Darius 4 B109R41015 Scoala Nr. 280
1003 Titu Alexia 4 B109R41109 Scoala Nr. 280
1004 Tololoi Ilinca Roxana 4 B179R41020 Scoala 79
1005 Toma Andrei 4 B198R41088 Scoala Gimnaziala Pia Bratianu
1006 Toma Catinca 4 B164R41038 Scoala Nr. 79
1007 Toma Stefan Alexandru 4 B179R41015 Scoala 97
1008 Tone Denisa 4 B129R41054 Hamburg
1009 Tudorache Ioana 4 B109R41010 Scoala Nr. 280
1010 Tudoran Ana Roxana 4 B204R41029 Colegiul Sf. Iosif
1011 Turcanu Victor Silviu 4 B204R41030 Scoala Gimnaziala Avram Iancu
1012 Turcescu Andrei 4 B180R41008 Liceul Teoretic Scoala Europeana Bucuresti
1013 Tutanescu Andrei 4 B164R41039 Scoala Nr. 79
1014 Ursache Ruxandra 4 B164R41024 Scoala Nr. 79
1015 Vedel Sonia 4 B122R41117 Scoala Nr. 56
1016 Vicol Daria 4 B150R41014 Liceul Teoretic Scoala Mea
1017 Vizireanu Iarina 4 B198R41092 Sc. 17
1018 Voicu Antonia 4 B150R41006 Liceul Teoretic Scoala Mea
1019 Voinea Maria 4 B204R41034 Scoala Gimnaziala Avram Iancu
1020 Vranceanu Razvan 4 B164R41035 Scoala Nr. 79
1021 Zaharia Alexia Elena 4 B122R41122 Scoala "ferdinand I"
1022 Zorzoliu Miruna 4 B200R41090 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
1023 Badjiber Yousef-Alex 5 B130R51003 Scoala Gimnaziala Ionel Teodoreanu
1024 Balteanu Vlad Gabriel 5 B113R51002 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu"
1025 Caporalis Chloe 5 B198R51007 Sc. 17
1026 Chiurtu Cezara 5 B198R51011 Sc. 17
1027 Coman Tudor 5 B198R51015 Sc. 17
1028 Demetrescu Andreea Elena 5 B130R51010 Scoala Nr. 190
1029 Dorulet Delia Florentina 5 B122R51069 Colegiul Victor Babes
1030 Draghici Ana Ariana 5 B197R51003 Scoala Nr. 46
1031 Duma Ioan-Matei 5 B197R51001 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc
1032 Enache Stefania 5 B150R51003 LICEUL TEORETIC SCOALA MEA
1033 Grecu Alessia Maria 5 B150R51001 Liceul Teoretic Scoala Mea
1034 Ifrim Raluca 5 B198R51032 Sc. 17
1035 Ifrim Teodora 5 B198R51033 Sc. 17
1036 Lungu Andrei Alexandru 5 B130R51021 Scoala Nr. 98
1037 Mistirian Mihaela Alexandra 5 B109R51015 Scoala Nr. 188
1038 Neacsu Nicolae Stefan 5 B199R51001 Colegiul National Spiru Haret
1039 Negrila Andreea 5 B198R51048 Sc. 79
1040 Opritescu Andrei 5 IF103R51006 Olga Gudynn
1041 Otelea Ioana Cristina 5 B122R51080 GIMNAZIALA 56
1042 Pascu Cosmin Alexandru 5 B109R51032 Scoala Nr. 280
1043 Poorsafar-Jahromi Anahita 5 B150R51004 Liceul Teoretic Scoala Mea
1044 Pricop Alexia 5 B122R51033 Scoala Nr. 188
1045 Radu Daria Maria 5 B113R51033 Scoala Gimnaziala "mircea Santimbreanu"
1046 Rosoiu Luca 5 B129R51074 Hamburg
1047 Rotaru Cristina 5 B109R51003 Scoala Nr. 280
1048 Stefan Mihaela 5 B197R51002 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc
1049 Stoica Ioana 5 B198R51164 Liceul Teoretic National
1050 Surcel Sabina 5 B164R51013 Colegiul National "george Cosbuc"
1051 Tubac Vlad Cristian 5 B200R51047 Scoala Gimnaziala "c-Tin Brancusi"
1052 Vija Andreea 5 B139R51051 Sc. Gim. Nr. 81
1053 Vovec Andreea 5 B164R51000 Scoala Nr 190
1054 Zuica Lucas Cristian 5 B164R51001 Scoala Nr 111
1055 Aghergheloaie Flavia Elena 6 B197R61000 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc
1056 Andreana Andreas 6 B122R61000 Scoala Nr. 80
1057 Bentu Andrei Lucian 6 B122R61002 Scoala Nicolae Titulescu
1058 Ciorobea Alexandra 6 B122R61008 Scoala Nr. 52 "iancului"
1059 Cretu Vlad 6 B129R61019 Hamburg
1060 Enache Alexandru Stefan Vifor 6 B122R61012 Scoala Nr. 85
1061 Enciu Clara Maria 6 B102R61001 Scoala Gimnaziala Nr. 188
1062 Ene Ioana Ruxandra 6 B122R61013 Scoala Nr. 56
1063 Ionici Andrei 6 B197R61004 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc
1064 Mihai Alexandra 6 B126R61006 197
1065 Mihale Claudia 6 B197R61001 Scoala Gimnaziala Metropolitana Arc
1066 Paraschiv Eduard Cristian 6 B109R61004 Liceul Dimitrie Bolintineanu
1067 Perjescu Alexandra 6 B198R61014 Sc. 17
1068 Perjescu Monica 6 B198R61015 Sc. 17
1069 Saidac Ioana Maria 6 B150R61001 Liceul Teoretic Scoala Mea
1070 Salih Ali 6 B157R61005 Sc. Gimnaziala Nr. 169
1071 Sofronie Matei 6 B109R61001 Scoala Nr. 280
1072 Boros Bianca Andreea 7 B150R71012 Liceul Teoretic Scoala Mea
1073 Dangubic Bogdan Ana 7 B150R71007 Liceul Teoretic Scoala Mea
1074 Isar Stefania 7 B150R71010 Liceul Teoretic Scoala Mea
1075 Marin Eduard-Constantin 7 B154R71000 Scoala Grigorie Ghica Voievod
1076 Nicolae Alexandru 7 B122R71011 Scoala Nr. 49
1077 Stoica Monica Alexandra 7 IF104R71005 Sc. Gimnaziala Nr 1
1078 Tic Cosmin Ioan 7 B150R71009 Liceul Teoretic Scoala Mea
1079 Vladu Diana Ioana 7 B122R71014 C. N. "gheorghe Lazar"
1080 Lisca Alexandru 8 B109R81002 George Emil Palade
1081 Neculau Delia 8 B214R81002 SC 17
1082 Topala Catalin 8 B122R81013 Scoala Nr. 46



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018