Elevii calificati la etapa finala alocati in centrul CT125

Universitatea Spiru Haret CONSTANTA CONSTANTA

Adresa: Strada Unirii, nr.67 Constanta

Alexandru Laura Roxana - roxy_laura2006@yahoo.com,

Nr. crt. Nume Clasa Cod Scoala
1 Alexandru Mara Lucia 1 CT125R11002 Petre Ispirescu
2 Baci Rubie 1 CT131R11038 Sc G. Moisil, Navodari
3 Baicu Amalia 1 CT125R11007 Jean Bart
4 Barbu Andrei Razvan 1 CT125R11009 Bp Hasdeu
5 Boamba Delia 1 CT131R11016 Sc Nr 30, Gh Titeica
6 Boja Eric 1 CT131R11018 Sc Nr 30, Gh Titeica
7 Bonciu Sabina 1 CT125R11112 Ion Minulescu
8 Bontas Adina Ioana 1 CT125R11013 Jean Bart
9 Buicli Alexandra 1 CT125R11016 Bp Hasdeu
10 Buzoianu Alexandru 1 CT125R11019 Jean Bart
11 Cheosea Bianca Maria 1 CT125R11020 Dan Barbilian
12 Ciobanica Lidia Ioana 1 CT125R11021 Bp Hasdeu
13 Croitoru Florina 1 CT125R11027 Petre Ispirescu
14 Crutescu Andrei 1 CT125R11028 Jean Bart
15 Devlet Amir 1 CT125R11032 Sc. Nr. 2 Ovidiu
16 Doreanu Matei 1 CT125R11323 ION JALEA
17 El Salim Samaya Maria 1 CT131R11011 Sc Nr 30, Gh Titeica
18 Fuduli Andreea 1 CT125R11038 Bp Hasdeu
19 Genali Alper 1 CT125R11039 Jean Bart
20 Gospodin Radu Cristian 1 CT125R11042 Dan Barbilian
21 Harabor Maria 1 CT125R11044 Jean Bart
22 Ibram Aidan 1 CT125R11045 Mihai Viteazu
23 Isai Mara Ioana 1 CT125R11047 Bp Hasdeu
24 Jitea Andrei 1 CT125R11113 Ion Minulescu
25 Lamine Valentina Yarina 1 CT125R11050 Dimitrie Cantemir
26 Leoveanu Izabela 1 CT125R11054 Jean Bart
27 Mirea Andrei 1 CT125R11059 Bp Hasdeu
28 Naum Albert Ioan 1 CT125R11065 Bp Hasdeu
29 Olescu Georgiana Maria 1 CT125R11070 SCOALA 37
30 Petcu Sara 1 CT131R11009 Sc Nr 30, Gh Titeica
31 Petre Bianca Alexandra 1 CT125R11077 George Enescu
32 Popescu Claudia Patricia 1 CT125R11079 Jean Bart
33 Popescu Cristina Loredana 1 CT125R11390 BP HASDEU
34 Preda Hristofor 1 CT131R11021 Sc Nr 30, Gh Titeica
35 Radulescu Andrei Nicolae 1 CT125R11083 Bp Hasdeu
36 Rosu Andreea 1 CT125R11084 Jean Bart
37 Serban Alexandru 1 CT125R11091 Bp Hasdeu
38 Serban Ana-Maria 1 CT125R11092 Bp Hasdeu
39 Sonuvar Ebru 1 CT131R11014 Sc Nr 30, Gh Titeica
40 Toiu Stefan Alexandru 1 CT125R11103 Bp Hasdeu
41 Trenchea Darius Matei 1 CT125R11105 Bp Hasdeu
42 Tudorache Ana Maria 1 CT131R11015 Sc Nr 30, Gh Titeica
43 Vasile Lara 1 CT125R11107 Dimitrie Cantemir
44 Voicu Dalia Elena 1 CT125R11109 Bp Hasdeu
45 Anghel Miruna 2 CT125R21005 Petre Ispirescu
46 Baltaru Tamara 2 CT125R21009 Petre Ispirescu
47 Barbu Alexandra Daria 2 CT125R21011 Remus Opreanu
48 Bobe Delia 2 CT125R21236 DAN BARBILIAN
49 Calintaru Andrei 2 CT131R21022 Sc Nr 30, Gh Titeica
50 Calintaru Mihai 2 CT131R21023 Sc Nr 30, Gh Titeica
51 Covaliu Mihai 2 CT125R21024 Bp Hasdeu
52 Devlet Elmira 2 CT125R21028 Sc. Nr. 2 Ovidiu
53 Dina Razvan Gabriel 2 CT125R21029 Remus Opreanu
54 Dobre Cristina 2 CT125R21030 Remus Opreanu
55 Dodu Denisa Maria 2 CT125R21027 Scoala 8
56 Ermilov David-Cristian 2 CT125R21036 Tudor Arghezi
57 Gradinariu Maria Teodora 2 CT125R21268 SCOALA 8
58 Hortolomei Victor Stefan 2 CT125R21045 Ciprian Porumbescu
59 Ibadula Eden 2 CT131R21028 Sc Nr 30, Gh Titeica
60 Ichim Toma Andrei 2 CT125R21048 Remus Opreanu
61 Iordache Delia 2 CT125R21051 Gheorghe Titeica
62 Ismaileanu Mara 2 CT125R21277 DAN BARBILIAN
63 Martinescu Roxana 2 CT131R21020 Sc Nr 30, Gh Titeica
64 Nasturas Flavia 2 CT125R21288 GRIGORE MOISIL
65 Perju-Cindea Bogdan-Dumitru 2 CT131R21006 Sc Nr 30, Gh Titeica
66 Petcu Alexandra Maria 2 CT125R21080 Bp Hasdeu
67 Popescu David 2 CT125R21083 Gheorghe Titeica
68 Sant-Ion Razvan 2 CT131R21017 Sc Nr 30, Gh Titeica
69 Stanciu Rares Stefan 2 CT125R21119 Scoala 8
70 Vasile Eduard 2 CT125R21107 Petre Ispirescu
71 Visan David 2 CT131R21018 Sc Nr 30, Gh Titeica
72 Voicu Delia Andreea 2 CT125R21109 Remus Opreanu
73 Acsan Eduard Mihai 3 CT131R31015 Sc Nr 30, Gh Titeica
74 Alexe Razvan 3 CT125R31003 Ciprian Porumbescu
75 Aliman Eduard 3 CT125R31005 Grigore Moisil
76 Calugareanu Maria 3 CT125R31019 Mihai Viteazu
77 Ceriu Gabriel Valentin 3 CT125R31020 Lucian Blaga
78 Cernis Denis Sebastian 3 CT125R31021 Ferdinand
79 Chiriac Andrei 3 CT125R31022 Dimitrie Cantemir
80 Ciobaca Sofia 3 CT125R31025 Ciprian Porumbescu
81 Ciorbaru Denisa Cristiana 3 CT125R31310 MIHAI VITEAZU
82 Cojocaru Radu Mihai 3 CT125R31312 LUCIAN BLAGA
83 David Vlad Mihail 3 CT125R31031 Scoala 37
84 Dobos Sergiu 3 CT125R31033 Ciprian Porumbescu
85 Dragan Sebastian 3 CT125R31035 Ciprian Porumbescu
86 Dumitrascu Ilinca 3 CT125R31038 Nicolae Tonitza
87 Dumitrascu Sara 3 CT125R31039 Grigore Moisil
88 Dumitrescu Alexia Maria 3 CT125R31040 Mihai Viteazu
89 Harabor Alin 3 CT125R31055 Jean Bart
90 Ionescu Bianca 3 CT125R31059 Ciprian Porumbescu
91 Lamine Yasmina 3 CT125R31062 Dimitrie Cantemir
92 Manole Ioana 3 CT125R31068 Petre Ispirescu
93 Marin Ana Maria Gabriela 3 CT125R31072 Bp Hasdeu
94 Marinescu George 3 CT125R31073 Ciprian Porumbescu
95 Micnea Irina 3 CT125R31075 Grigore Moisil
96 Neamtu Alexandru 3 CT125R31083 Ciprian Porumbescu
97 Nicola Rares 3 CT125R31086 Mihai Viteazu
98 Nita Raluca 3 CT125R31088 Lucian Blaga
99 Oancea Daria 3 CT125R31092 Mihai Viteazu
100 Pintilie Mara Ioana 3 CT125R31164 Ferdinand
101 Popescu Ana Cornelia 3 CT125R31107 Jean Bart
102 Priemschi Gabriela 3 CT125R31110 Grigore Moisil
103 Raftu Maria 3 CT125R31163 Dan Barbilian
104 Sagau Rebecca Ana Maria 3 CT131R31021 Sc Nr 43, Ferdinand
105 Sapunaru Mihai 3 CT125R31119 Bp Hasdeu
106 Saulea Bianca 3 CT125R31120 Gheorghe Titeica
107 Spirescu Teodora Maria 3 CT125R31125 Bp Hasdeu
108 Stan Soponaru Ana Daria 3 CT125R31127 Mihai Viteazu
109 Stanei Maria 3 CT125R31129 Mihai Viteazu
110 State David Ioan 3 CT125R31131 Gheorghe Titeica
111 Stefan Eduard Alin 3 CT125R31132 Scoala 37
112 Vulcan Anamaria Cristina 3 CT125R31145 Ciprian Porumbescu
113 Zica Stefan Alexandru 3 CT125R31149 Mihai Viteazu
114 Zulchefil Aylin 3 CT125R31150 Mihai Viteazu
115 Bucur Bianca 4 CT125R41008 Petre Ispirescu
116 Chiujdea Mihaela 4 CT125R41015 Scoala 37
117 Covaliu Stefan 4 CT125R41024 Bp Hasdeu
118 Crijman Ioana 4 CT125R41088 Aurel Vlaicu
119 Dascalasu Beatrice 4 CT125R41026 Tudor Arghezi
120 Fuduli Emilia Ecaterina 4 CT125R41030 Nicolae Tonitza
121 Iancu Anda Georgiana 4 CT125R41040 Ferdinand
122 Munteanu Adina 4 CT125R41045 Tudor Arghezi
123 Peagu Ana Maria 4 CT125R41082 Scoala 37
124 Perjan Denisa 4 CT125R41057 Tudor Arghezi
125 Poncisu Maria 4 CT125R41058 Ctin Brancusi
126 Puisor Andrada Maria 4 CT131R41001 Sc Nr 30, Gh Titeica
127 Stanoiu David 4 CT125R41068 Tudor Arghezi
128 Stoenica Cristina 4 CT125R41071 Scoala 37
129 Tomsa Raluca Ioana 4 CT125R41074 Nicolae Tonitza
130 Tudor Vlad Andrei 4 CT125R41075 Lucian Blaga
131 Vasile Alexandru 4 CT125R41080 Tudor Arghezi



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018