Concurs Euclid de
  | inapoi la siteul central »

Concursul National de Matematica Euclid

Clasament Etapa Finala - Felicitari tuturor participantilor!

Premiile obtinute la concursul Euclid vor fi acordate in perioada 15 octombrie-15 noiembrie. In perioada mentionata va rugam sa trimiteti pe adresa office@edituradph.ro o copie scanata a cartii de identitate si un numar de cont in care sa viram banii. De asemenea, va rugam sa mentionati numele copilului, scoala la care invata si persoana careia apartine contul. Multumim!

Pentru clasele primare, Liceul International de Informatica Bucuresti a acordat cate doua premii in valoare de 150 de Lei si cate doua premii in valoare de 100 de Lei pentru fiecare clasa.

Nr crt Clasa Nume Punctaj Scoala Localitate Premiu
1 1 Gheorghe Amalia 100  G.S.A FIERBINTI FIERBINTI-TARG Premiul 1 - Laptop
2 1 Coropiatnic Teodora 95  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta Premiul 2 - Bursa 700 Lei
3 1 Preduca Matei 92  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea Premiul 3 - Bursa 400 Lei
4 1 Cioti Sergiu 90  Spectrum Constanta PREMIUL SPECIAL LUMINA - 150 LEI
5 1 Mirea Oana 90  97 BUCURESTI PREMIUL SPECIAL LUMINA - 150 LEI
6 1 Cristea Alexia 85  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova PREMIUL SPECIAL LUMINA - 100 LEI
7 1 Dragusin Teodor 85  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova PREMIUL SPECIAL LUMINA - 100 LEI
8 1 Andreita Andreea Luminita 80  Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti diploma de merit
9 1 Antos Codrin 80  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova diploma de merit
10 1 Apostolescu Adrian 80  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma de merit
11 1 Barbu M. Maria Catalina 80  Nr. 5 N. Iorga Pitesti diploma de merit
12 1 Barbuta Teodora 80  SCOALA CU CLASELE I-VIII REGINA ELISABETA RADAUTI RADAUTI diploma de merit
13 1 Bica Razvan 80  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova diploma de merit
14 1 Birdac Ana Maria 80  Scoala cu clasele I-VIII Berbesti Berbesti diploma de merit
15 1 Bulat Irina 80  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea diploma de merit
16 1 Busca Adina 80  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova diploma de merit
17 1 Busca Andreea 80  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova diploma de merit
18 1 Calotescu Bianca 80  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova diploma de merit
19 1 Caraimaneanu Carina 80  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova diploma de merit
20 1 Ciausu Andrei Tiberiu 80  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
21 1 Cioc Alexandra 80  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova diploma de merit
22 1 Ciungu Ana 80  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova diploma de merit
23 1 Cocos Nicoleta 80  SCOALA ION MINULESCU CONSTANTA diploma de merit
24 1 Cojocar I. Dumitrita 80  SCOALA NR.3 VIDELE diploma de merit
25 1 Coman Anda 80  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
26 1 Cotiga Andrei Mihnea 80  Constantin Brancusi Medgidia diploma de merit
27 1 Crijman Ioana Florentina 80  A.VLAICU Constanta diploma de merit
28 1 Danes Alexia 80  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea diploma de merit
29 1 Dirtu Bogdan 80  SC HASDEU IASI diploma de merit
30 1 Florea Alina 80  Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal diploma de merit
31 1 Formagiu Marian 80  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
32 1 Iliescu Rares 80  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova diploma de merit
33 1 Ionescu C. Daria 80  SCOALA NR.3 VIDELE diploma de merit
34 1 Lintoiu David 80  NR.13 Ramnicu-Valcea diploma de merit
35 1 Martin David 80  Sc. Nr. 307 Bucuresti diploma de merit
36 1 Militaru Stefan 80  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova diploma de merit
37 1 Mustea Mihnea 80  Al. I. Cuza Bacau diploma de merit
38 1 Osman Nadine Iulia 80  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
39 1 Petcu Valentin 80  G.S.A FIERBINTI FIERBINTI-TARG diploma de merit
40 1 Plamada Bianca Elena 80  SCOALA NR. 5 SPIRU HARET DOROHOI diploma de merit
41 1 Popescu Stefania 80  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova diploma de merit
42 1 Raicu Mihai Bogdan 80  BARSANESCU IASI diploma de merit
43 1 Salaru Ioana 80  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
44 1 Solot Paul 80  Al. I. Cuza Bacau diploma de merit
45 1 Stelian Alexia 80  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
46 1 Til Robert Iohan 80  Sc. Nr. 37 Constanta diploma de merit
47 1 Trasnitu Alexia 80  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova diploma de merit
48 1 Tudoran Carmen 80  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova diploma de merit
49 1 Ungureanu Narcisa 80  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
50 1 Vasile Vlad 80  97 BUCURESTI diploma de merit
51 1 Vica Smaranda 80  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova diploma de merit
52 1 Zupu Stefania 80  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
53 1 Bahrin Adrian 70  Scoala cu clasele I-VIII nr. 80, sector 3, Bucuresti Bucuresti diploma de merit
54 1 Bajdechi Alexandru 70  Sc. Nr. 37 Constanta diploma de merit
55 1 Bechir Amela 70  Scoala Lucian Grigorescu Medgidia diploma de merit
56 1 Bertea Silvian Codrin 70  CNGB IASI diploma de merit
57 1 Bogdanescu Delia Stefania 70  Scoala George Calinescu Onesti diploma de merit
58 1 Butiurca Mihnea 70  Colegiul National Roman Voda Roman ROMAN diploma de merit
59 1 Butnariu Cristina 70  SC HASDEU IASI diploma de merit
60 1 Butnariu Sandra 70  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma de merit
61 1 Cangea Sabina 70  Sc. Nr. 37 Constanta diploma de merit
62 1 Chirca Riana 70  BARSANESCU IASI diploma de merit
63 1 Ciubotariu Sanziana 70  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma de merit
64 1 Cont Bogdan 70  O. GOGA BAIA MARE diploma de merit
65 1 Cotarlici Alex 70  BARSANESCU IASI diploma de merit
66 1 Cozma Petra Luciana 70  SCOALA NR. 5 SPIRU HARET DOROHOI diploma de merit
67 1 Cozma S. Teodor Cristian 70  SC CAZIMIR IASI diploma de merit
68 1 Cuibus Teodor 70  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
69 1 Damian Casia 70  SCOALA ION MINULESCU CONSTANTA diploma de merit
70 1 Dan Ela 70  Lic. de Arta Drobeta Tr Severin diploma de merit
71 1 Dima Lavinia 70  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova diploma de merit
72 1 Dinicescu Matei Razvan 70  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
73 1 Dragomir Maria 70  Scoala Matei Basarab Targoviste diploma de merit
74 1 Galoiu Alexandru 70  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
75 1 Gavrila Catalin 70  Colegiul National George Cosbuc Cluj-Napoca diploma de merit
76 1 Hornet Andrei 70  Scoala Lucian Grigorescu Medgidia diploma de merit
77 1 Iftode Otilia 70  C.N. Ferdinand I BACAU diploma de merit
78 1 Ilie E. Alexandru 70  SC CAZIMIR IASI diploma de merit
79 1 Ionescu Andrei Ianis 70  Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal diploma de merit
80 1 Lacatusu Horia Alexandru 70  Liceul Greco-Catolic Timotei Cipariu Bucuresti diploma de merit
81 1 Lecoiu Radu Andrei 70  Scoala Matei Basarab Targoviste diploma de merit
82 1 Lia Sara Maria 70  Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal diploma de merit
83 1 Marcov Andreea Claudia 70  Constantin Brancusi Medgidia diploma de merit
84 1 Martinas Mihai Andrei 70  Colegiul National Roman Voda Roman ROMAN diploma de merit
85 1 Minculescu Ovidiu 70  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi diploma de merit
86 1 Mitrofan Theodor Cristian 70  Scoala George Calinescu Onesti diploma de merit
87 1 Murariu Alexandra Daniela 70  SCOALA NR. 5 SPIRU HARET DOROHOI diploma de merit
88 1 Neamtu Mihai 70  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma de merit
89 1 Negrea Flavius 70  Lic. de Arta Drobeta Tr Severin diploma de merit
90 1 Negretu Daria Florentina 70  NR.10 Ramnicu-Valcea diploma de merit
91 1 Nita Adelina 70  BARSANESCU IASI diploma de merit
92 1 Opinca Larisa 70  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
93 1 Panescu Petruta 70  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea diploma de merit
94 1 Pantea Raluca 70  Lic. Al. Vlahuta Bucuresti diploma de merit
95 1 Popescu Ana Maria 70  Scoala nr. 75 BUCURESTI diploma de merit
96 1 Popescu Brian 70  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova diploma de merit
97 1 Prina Alexandru Ionut 70  Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma de merit
98 1 Rusu Horia 70  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
99 1 Smarandi Stefan 70  Scoala George Calinescu Onesti diploma de merit
100 1 Stefan Cristina 70  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma de merit
101 1 Tabarana C. Georgiana 70  SCOALA NR.3 VIDELE diploma de merit
102 1 Tascu Marta 70  BARSANESCU IASI diploma de merit
103 1 Toader Denisa 70  G.S.A FIERBINTI FIERBINTI-TARG diploma de merit
104 1 Tranca Mark Emanuel 70  L.T. Eugen Pora Cluj-Napoca diploma de merit
105 1 Tuglui Iulia 70  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea diploma de merit
106 1 Ursache Raul 70  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
107 1 Vanea Carlos 70  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova diploma de merit
108 1 Versteeg Antonio 70  ?C. C-TIN BR SLATINA diploma de merit
109 1 Zamfira Alexandra 70  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova diploma de merit
110 1 Amzu Andrei Alexandru 60  Sc. Nr. 37 Constanta diploma de merit
111 1 Bezea Andreea 60  190 BUCURESTI diploma de merit
112 1 Bogdan Maria 60  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma de merit
113 1 Bujgoi Mihnea Ionut 60  Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina diploma de merit
114 1 Ceobanu Casian 60  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
115 1 Chirana Oana 60  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi diploma de merit
116 1 Chirita Rares 60  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma de merit
117 1 Ciobanu A. Bianca 60  SCOALA NR.3 VIDELE diploma de merit
118 1 Cirlogea Andrei Alexandru 60  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi diploma de merit
119 1 Cocea A. Alexandru 60  SC CAZIMIR IASI diploma de merit
120 1 Coltos Iohann Stefan 60  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea diploma de merit
121 1 Costea Daria 60  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma de merit
122 1 Criste Lorena 60  TRAIAN VUIA T. MAGHERAUS diploma de merit
123 1 Diaconescu Clara 60  Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina diploma de merit
124 1 Dobos Ioana 60  PETRU RARES1 HIRLAU diploma de merit
125 1 Flor Alexia 60  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
126 1 Gheorghe Alexia 60  Colegiul Economic Calarasi diploma de merit
127 1 Giurca Maria Alexandra 60  Sc. C.Brancoveanu Constanta diploma de merit
128 1 Iovu Alexandru 60  G.S.A FIERBINTI FIERBINTI-TARG diploma de merit
129 1 Luca Delia Ioana 60  Scoala George Calinescu Onesti diploma de merit
130 1 Lunganu Teodor 60  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova diploma de merit
131 1 Manda Octavian 60  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea diploma de merit
132 1 Militaru Bogdan 60  Scoala Nr. 30 Bucuresti diploma de merit
133 1 Miroiu Diana 60  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea diploma de merit
134 1 Moruzi Alexandru 60  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
135 1 Nanciu Radu 60  Lic. de Arta Drobeta Tr Severin diploma de merit
136 1 Necsoiu Elena 60  Scoala Matei Basarab Targoviste diploma de merit
137 1 Onofrei Alexandru 60  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI diploma de merit
138 1 Papirowschi Svenja Alexia 60  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma de merit
139 1 Pitigoi M. Maria 60  SCOALA NR.3 VIDELE diploma de merit
140 1 Popa Andrei Filip 60  Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina diploma de merit
141 1 Prodan Sorin 60  Dimitrie Cantemir Constanta diploma de merit
142 1 Puscasu Denis 60  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
143 1 Radasanu Bianca 60  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma de merit
144 1 Radu Alexandra 60  Dimitrie Cantemir Constanta diploma de merit
145 1 Raibulet Teodor 60  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
146 1 Rusu V. E. Delia Andreea 60  Scoala Tudor Vladimirescu Targoviste diploma de merit
147 1 Stanciu G. Eduard 60  SCOALA NR.3 VIDELE diploma de merit
148 1 Stancu Adina Georgiana 60  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma de merit
149 1 Stefan Denisa 60  NR.10 Ramnicu-Valcea diploma de merit
150 1 Stefan Nicolina 60  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma de merit
151 1 Stochita M. Maria 60  SCOALA NR.3 VIDELE diploma de merit
152 1 Stoica Tiberiu 60  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
153 1 Trandafir Vlad 60  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
154 1 Trascu Alexandra 60  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma de merit
155 1 Tudor Eduard 60  Scoala V. Alecsandri Roman ROMAN diploma de merit
156 1 Ursu Simona 60  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova diploma de merit
157 1 Virtosu Andrei Robert 60  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova diploma de merit
158 1 Voicu Daria 60  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma de merit
159 1 ZOTA ROXANA 60  Scoala George Calinescu Onesti diploma de merit
160 1 Stoian Anton Patrick 55  97 BUCURESTI diploma de merit
161 1 Tulceanu Cezar 55  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma de merit
162 1 Anghel Maria 50  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma de merit
163 1 Apostoliceanu S. Ayana 50  Nr. 5 N. Iorga Pitesti diploma de merit
164 1 Arama M. Mihnea Ioan 50  SC CAZIMIR IASI diploma de merit
165 1 Batman Denis 50  Sc. Nr. 37 Constanta diploma de merit
166 1 Benchea Diana 50  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma de merit
167 1 Bucur Teodora 50  Dimitrie Cantemir Constanta diploma de merit
168 1 Burciu Sebastian 50  A.VLAICU Constanta diploma de merit
169 1 Buzduga Daria 50  Colegiul Economic Calarasi diploma de merit
170 1 Buzgaru Maria 50  SCOALA ION MINULESCU CONSTANTA diploma de merit
171 1 Buznea Alexandru 50  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
172 1 Chirita Alexia 50  97 BUCURESTI diploma de merit
173 1 Chiujdea Mihaela 50  Sc. Nr. 37 Constanta diploma de merit
174 1 Cilibiu Alexandru 50  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma de merit
175 1 Cojocaru Bogdan 50  Al. I. Cuza Bacau diploma de merit
176 1 Constantinescu Mircea 50  CN MIRCEA CEL BATRAN Ramnicu-Valcea diploma de merit
177 1 Corici Bianca 50  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova diploma de merit
178 1 Corobana Ingrid 50  Scoala Nr.56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
179 1 Costea Panaiothis 50  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
180 1 Danila Andrei 50  SC JUNIOR IASI diploma de merit
181 1 Dimitriu Andra 50  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
182 1 Doltu Alexandru Dumitru 50  C.N. Ferdinand I BACAU diploma de merit
183 1 Dragu Alexandra 50  Scoala Nr. 128 Bucuresti diploma de merit
184 1 Enache Bella 50  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma de merit
185 1 Fierea Adina Mihaela 50  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi diploma de merit
186 1 Gheorghe Antonio Ioan 50  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma de merit
187 1 Gherghel Ana Ilinca 50  Nr. 2 Gura Humorului Gura Humorului diploma de merit
188 1 Gradinaru Daria 50  Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani diploma de merit
189 1 Hagi Islai Alara 50  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
190 1 Hurmuzache G. Maria Ioana 50  SC CAZIMIR IASI diploma de merit
191 1 Iani Sonia 50  Dimitrie Cantemir Constanta diploma de merit
192 1 Lazar Alexandru 50  Scoala V. Alecsandri Roman ROMAN diploma de merit
193 1 Lehaci Miruna 50  SC HASDEU IASI diploma de merit
194 1 Lupu Ana 50  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma de merit
195 1 Manciu Antonia 50  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma de merit
196 1 Moga Gabriela 50  Scoala Matei Basarab Targoviste diploma de merit
197 1 Monea Cezara Alexia 50  Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma de merit
198 1 Mormonea Carina Maria 50  NR.10 Ramnicu-Valcea diploma de merit
199 1 Motoc Stefania 50  Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma de merit
200 1 Muntean Tudor 50  N. IORGA BAIA MARE diploma de merit
201 1 Murareanu Luciana 50  SCOALA NR. 5 SPIRU HARET DOROHOI diploma de merit
202 1 Musteata George 50  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
203 1 Negroiu I. Maria Alexandra 50  Scoala Tudor Vladimirescu Targoviste diploma de merit
204 1 Nicoara Alexia 50  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova diploma de merit
205 1 Ochiana Victor 50  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma de merit
206 1 Olaru Lorena 50  Colegiul National Roman Voda Roman ROMAN diploma de merit
207 1 Oprea Catalina 50  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma de merit
208 1 Paval Flavia Elena 50  Scoala George Calinescu Onesti diploma de merit
209 1 Peagu Ana Maria 50  Sc. Nr. 37 Constanta diploma de merit
210 1 Pirlog Emma Gabriela 50  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma de merit
211 1 Pirvu Ion Silviu 50  Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina diploma de merit
212 1 Pitica Nicola 50  Scoala Nr. 19 Tudor Arghezi Bucuresti diploma de merit
213 1 Puscaru Andrei Cristian 50  Scoala I.Al.Bratescu Voinesti Targoviste diploma de merit
214 1 Radan Alessia 50  79 BUCURESTI diploma de merit
215 1 Radu Bianca 50  Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila diploma de merit
216 1 Rafaila Ana Ecaterina 50  Lic. de Arta Drobeta Tr Severin diploma de merit
217 1 Sandu Anastasia 50  Sc. Nr. 37 Constanta diploma de merit
218 1 Sandulescu Rares Octavian 50  Sc. C.Brancoveanu Constanta diploma de merit
219 1 Stanescu Gabriel 50  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova diploma de merit
220 1 Stercu Theodora Irina 50  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
221 1 Sticlaru Alexandru 50  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma de merit
222 1 Teodorescu David 50  Colegiul National Roman Voda Roman ROMAN diploma de merit
223 1 Tibil Oana 50  G.COSBUC BAIA MARE diploma de merit
224 1 Timofticiuc Mihai 50  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova diploma de merit
225 1 Toma Luciana 50  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma de merit
226 1 Tomasescu Razvan 50  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma de merit
227 1 Tomoioaga Adriana 50  Al. I. Cuza Bacau diploma de merit
228 1 Trandafir Alexia 50  NR.118 BUCURESTI diploma de merit
229 1 Trandafir Sabin 50  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma de merit
230 1 Vasilache Darius 50  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma de merit
231 1 Vasile Adina 50  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
232 1 Vasiut Alexandra 50  D. CANTEMIR BAIA MARE diploma de merit
233 1 Vochescu Adrian 50  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova diploma de merit
234 1 Voica Alexandru Adrian 50  Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal diploma de merit
235 1 Raducanu Alexandru 45  SC JUNIOR IASI diploma de merit
236 1 Iancu Razvan 44  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma de merit
237 1 Agavriloaei Stefan 40  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
238 1 Alexandrescu Anamaria 40  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma de merit
239 1 Alexandru Anastasia 40  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma de merit
240 1 Alexandru Catinca 40  ADA SCHOOL Bucuresti diploma de merit
241 1 Alexe Maria 40  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
242 1 Alistar Matei Mihai 40  Scoala V. Alecsandri Roman ROMAN diploma de merit
243 1 Anciu Razvan 40  Sc.nr45 Titu Maiorescu Bucuresti diploma de merit
244 1 Ancuta Theodor 40  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea diploma de merit
245 1 Apetrei Andra 40  Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani diploma de merit
246 1 Arabolu Maria 40  Scoala Nr. 30 Bucuresti diploma de merit
247 1 Arama Daria Ioana 40  Scoala V. Alecsandri Roman ROMAN diploma de merit
248 1 Ariciu Maria Andra 40  D. CANTEMIR BAIA MARE diploma de merit
249 1 Bancau Adrian 40  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova diploma de merit
250 1 Banulescu C. Petru Radu 40  Scoala Tudor Vladimirescu Targoviste diploma de merit
251 1 Baras Vladimir 40  Sc. Nr. 307 Bucuresti diploma de merit
252 1 Barbu 40  Sc. Nr. 37 Constanta diploma de merit
253 1 Bercaru Alexandru 40  Lic. Al. Vlahuta Bucuresti diploma de merit
254 1 Birsan C. Alexia Maria 40  SC CAZIMIR IASI diploma de merit
255 1 Bitere Marian 40  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma de merit
256 1 Boace Horia Lucian 40  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
257 1 Bohner Andrada Maria 40  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma de merit
258 1 Bostinaru Ana Maria 40  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea diploma de merit
259 1 Botezatu Alexandru 40  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma de merit
260 1 BRINZAN DARIANA 40  Sc. Vlaicu Voda Slatina Slatina diploma de merit
261 1 Brinzaru Dragos Antonio 40  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma de merit
262 1 Budes Raluca Elena 40  Sc. Nr. 37 Constanta diploma de merit
263 1 Buga Alin 40  Colegiul National Roman Voda Roman ROMAN diploma de merit
264 1 Buia Teodor 40  D. CANTEMIR BAIA MARE diploma de merit
265 1 Bulacu Iseea 40  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea diploma de merit
266 1 Burdoiu Costin 40  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma de merit
267 1 Burga Vlad 40  Scoala Nr. 30 Bucuresti diploma de merit
268 1 Calinescu Georgia 40  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea diploma de merit
269 1 Carcadia Amalia 40  Scoala N.Balcescu Dragasani diploma de merit
270 1 Carcadia Lavinia 40  Scoala N.Balcescu Dragasani diploma de merit
271 1 Cazacu Alexandru 40  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma de merit
272 1 Cazan Mihnea Andrei 40  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma de merit
273 1 Chirculescu Eduard 40  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma de merit
274 1 Chiriac C. Gabriel Calin 40  SC CAZIMIR IASI diploma de merit
275 1 Chitic Ana Maria 40  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma de merit
276 1 Ciobanu Mihai 40  Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma de merit
277 1 Ciocan Gabriel 40  G.S.A FIERBINTI FIERBINTI-TARG diploma de merit
278 1 Ciuca Victor 40  SCOALA DAN BARBILIAN CONSTANTA diploma de merit
279 1 Ciurdea Nicolas Luca 40  Sc. Nr. 37 Constanta diploma de merit
280 1 Ciurea Bianca Angela 40  SCOALA ION MINULESCU CONSTANTA diploma de merit
281 1 Ciutacu Antonia 40  C.N. Ferdinand I BACAU diploma de merit
282 1 Cocea Andra 40  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma de merit
283 1 Cochina George 40  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma de merit
284 1 Cojocaru Bianca 40  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma de merit
285 1 Condrea Daria 40  SC HASDEU IASI diploma de merit
286 1 Constantinescu Vlad 40  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea diploma de merit
287 1 Copacinschi R. Alessia Maria 40  SC CAZIMIR IASI diploma de merit
288 1 Cosa Amalia 40  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma de merit
289 1 Costache Eduard 40  Tudor Arghezi Navodari diploma de merit
290 1 Curic Andrei Alexandru 40  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA diploma de merit
291 1 Cus Sorin 40  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma de merit
292 1 Dascalu Cezar 40  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
293 1 Deaconu Mihai 40  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma de merit
294 1 Dinu Ilinca 40  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
295 1 Doandes Maria 40  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI diploma de merit
296 1 Dobrescu Mihai 40  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
297 1 Dode C. Doru Octavian 40  GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU diploma de merit
298 1 Dogaru Bianca 40  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma de merit
299 1 Dorde Matei 40  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
300 1 Dorobantu Delia 40  Dimitrie Cantemir Constanta diploma de merit
301 1 Dragan Filip 40  V LUPULUI V LUPULUI diploma de merit
302 1 Dragoi Marian 40  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
303 1 Dumitrache Mircea 40  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
304 1 Dumitrescu Andrea 40  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
305 1 Dumitriu Iustinian 40  SC INTERN. SPECTRUM IASI diploma de merit
306 1 Dumitru Eduard 40  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova diploma de merit
307 1 Dumitru Liviu Valentin 40  Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina diploma de merit
308 1 Dumitru Mihnea 40  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
309 1 Dunareanu Dinu 40  97 BUCURESTI diploma de merit
310 1 Enache Ianis 40  Ferdinand Constanta diploma de merit
311 1 Ene Bianca 40  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
312 1 Ene Mariuca 40  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma de merit
313 1 Eperjessy Inga 40  SCOALA NR.12 Bucuresti diploma de merit
314 1 Ercuta Sergiu 40  Dimitrie Cantemir Constanta diploma de merit
315 1 Feraru Stefan Lucian 40  Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma de merit
316 1 Fifoiu Darius 40  97 BUCURESTI diploma de merit
317 1 Filiuta Radu 40  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma de merit
318 1 Finaru Stefan 40  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma de merit
319 1 Florea Pavel 40  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI diploma de merit
320 1 Florescu Livia 40  C.N.V. N. Titulescu, Slatina Slatina diploma de merit
321 1 Fusaru Iulia 40  Sc. Nr. 37 Constanta diploma de merit
322 1 Gheorghe Daria Georgia 40  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma de merit
323 1 Gheorghica Maria 40  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma de merit
324 1 Gheorghiu Giulia 40  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
325 1 Gherghescu Alexia 40  A.VLAICU Constanta diploma de merit
326 1 Ghimis Marc 40  Al. I. Cuza Bacau diploma de merit
327 1 GHINIA DARIA 40  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma de merit
328 1 Giuglea Ramona 40  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova diploma de merit
329 1 Golgot Ilinca Mara 40  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma de merit
330 1 Gradinariu Antonia Elena 40  CNGB IASI diploma de merit
331 1 Gradinaru Stefania 40  Al. I. Cuza Bacau diploma de merit
332 1 Grecu Maria 40  Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila diploma de merit
333 1 Gugulea Maria Alexandra 40  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
334 1 Hacman Georgescu Adrian 40  SCOALA NR.12 Bucuresti diploma de merit
335 1 Halep Alexandra 40  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
336 1 Hutu Matei 40  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma de merit
337 1 Iacobai Cosmin 40  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma de merit
338 1 Iancu Anda 40  Ferdinand Constanta diploma de merit
339 1 Ichim Rares 40  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma de merit
340 1 Indrecan Calin 40  D. CANTEMIR BAIA MARE diploma de merit
341 1 Ion Alexandrina 40  G.S.A FIERBINTI FIERBINTI-TARG diploma de merit
342 1 Istodor Maria 40  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova diploma de merit
343 1 Ivan Tudor 40  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma de merit
344 1 Jora Maria 40  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma de merit
345 1 Lapusneanu Cristina Maria 40  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma de merit
346 1 Leahu Loretta 40  Al. I. Cuza Bacau diploma de merit
347 1 Livadaru B. Ana Maria 40  SC CAZIMIR IASI diploma de merit
348 1 Luchian Eliza Raluca 40  Scoala George Calinescu Onesti diploma de merit
349 1 Lulea Daria 40  Lic. de Arta Drobeta Tr Severin diploma de merit
350 1 Manolea Cristian Andrei 40  Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina diploma de merit
351 1 Mantu Alexandru Cristian 40  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
352 1 Marinescu Alexandru 40  Scoala cu clasele I-VIII nr. 80, sector 3, Bucuresti Bucuresti diploma de merit
353 1 Marita Andrei 40  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova diploma de merit
354 1 Marleneanu Sebastian 40  Ferdinand Constanta diploma de merit
355 1 Martinut Francesco 40  Colegiul National Roman Voda Roman ROMAN diploma de merit
356 1 Mateescu Corina 40  C.N.V. N.Titulescu, Slatina Slatina diploma de merit
357 1 Mateescu Mihnea 40  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI diploma de merit
358 1 Mateescu Teodora 40  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma de merit
359 1 Mazilu Oana 40  Lic. de Arta Drobeta Tr Severin diploma de merit
360 1 Mihaescu Claudia 40  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma de merit
361 1 Mihai Gabriel 40  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova diploma de merit
362 1 Mihalachioiu Maia 40  Scoala I.Al.Bratescu Voinesti Targoviste diploma de merit
363 1 Moise Lisa Maria 40  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma de merit
364 1 Moise Tudor 40  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma de merit
365 1 Moisescu A. Mara Ioana 40  Nr. 5 N. Iorga Pitesti diploma de merit
366 1 Motoc Ioana 40  Scoala Lucian Grigorescu Medgidia diploma de merit
367 1 Muntean Rares 40  KOGALNICEANU IASI diploma de merit
368 1 Munteanu Ilinca 40  Colegiul National Roman Voda Roman ROMAN diploma de merit
369 1 Mutuleasa Razvan 40  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea diploma de merit
370 1 Neagu Andra 40  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma de merit
371 1 Neagu Miruna 40  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
372 1 Necula Vladimir 40  97 BUCURESTI diploma de merit
373 1 Nedelcu Andreea 40  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
374 1 Nedelcu Maria Teodora 40  Scoala V. Alecsandri Roman ROMAN diploma de merit
375 1 Negrea Mihaita 40  G.S.A FIERBINTI FIERBINTI-TARG diploma de merit
376 1 Nicolae Bogdan Ionut 40  Sc. Voineasa Voineasa diploma de merit
377 1 Nitu Ioana 40  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma de merit
378 1 Nodis Teodora 40  O. GOGA BAIA MARE diploma de merit
379 1 Nour John 40  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
380 1 Nuta Doria Maria 40  Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina diploma de merit
381 1 Onofrei Anne Marie Alexandra 40  Liceul Greco-Catolic Timotei Cipariu Bucuresti diploma de merit
382 1 Ontica Alexandra Elena 40  Sc. Nr. 37 Constanta diploma de merit
383 1 PAL ROBERTO GIULIO 40  Colegiul National Roman Voda Roman ROMAN diploma de merit
384 1 Pancea Lavinia 40  G.S.A FIERBINTI FIERBINTI-TARG diploma de merit
385 1 Pantis David Constantin 40  Sc. Nr. 37 Constanta diploma de merit
386 1 Parpale Dan Nicolae 40  97 BUCURESTI diploma de merit
387 1 Pasere Mihnea 40  Scoala nr. 75 BUCURESTI diploma de merit
388 1 Paunescu Mihai 40  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea diploma de merit
389 1 Pintea Sonia 40  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea diploma de merit
390 1 Pirjol Luca Stefan 40  cu clasele I-VIII nr. 1 Onesti ONESTI diploma de merit
391 1 Piscu Maria Valentina 40  Spectrum Constanta diploma de merit
392 1 Pop Coman Iulia 40  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma de merit
393 1 Popa Cristina 40  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma de merit
394 1 Popa Erica 40  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
395 1 Popa Narcis Eduard 40  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma de merit
396 1 Popa Nemoiu Matei 40  NR.13 Ramnicu-Valcea diploma de merit
397 1 Popescu Felix 40  NR.118 BUCURESTI diploma de merit
398 1 Popescu Sara Ioana 40  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
399 1 Prala Tudor 40  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea diploma de merit
400 1 Preda Andra 40  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma de merit
401 1 Prodan Alexandru 40  SC HASDEU IASI diploma de merit
402 1 Raceala Radu 40  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma de merit
403 1 Raducu Ioan Stefan 40  NR.10 Ramnicu-Valcea diploma de merit
404 1 Roibu Stefan Matei 40  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
405 1 Rosu Marina 40  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma de merit
406 1 Rusu Diana 40  NR.10 Ramnicu-Valcea diploma de merit
407 1 Sacarescu C. Maria Rebecca 40  SC CAZIMIR IASI diploma de merit
408 1 Sali Zeira 40  Constantin Brancusi Medgidia diploma de merit
409 1 Sanda Daria Florentina 40  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea diploma de merit
410 1 Sardarescu Andrei 40  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea diploma de merit
411 1 Sarmasag Rares 40  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
412 1 Scripcariu Darius 40  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
413 1 Scupra Cristiana 40  Dimitrie Cantemir Constanta diploma de merit
414 1 Secara Maria 40  Scoala George Calinescu Onesti diploma de merit
415 1 Serafim Maria Andrada 40  NR.10 Ramnicu-Valcea diploma de merit
416 1 Serea Sabina 40  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma de merit
417 1 Sgondea Ilie 40  Sc. Nr. 2 Drobeta Tr Severin diploma de merit
418 1 Sontea Vladimir 40  97 BUCURESTI diploma de merit
419 1 Spataru Horia 40  Scoala Nr. 30 Bucuresti diploma de merit
420 1 Spulber Diana 40  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma de merit
421 1 Staicu Briana 40  Sc. Nr. 2 Drobeta Tr Severin diploma de merit
422 1 Stan Nicolas 40  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
423 1 Stanescu Adela 40  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
424 1 Stanescu Robert 40  C.Ed.Lauder Reut Bucuresti diploma de merit
425 1 Stefan Emilia 40  SCOALA NR.12 Bucuresti diploma de merit
426 1 Stefanescu Diana 40  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma de merit
427 1 Stefanescu Valentin 40  Spectrum Constanta diploma de merit
428 1 Stoean Eduard 40  Dimitrie Cantemir Constanta diploma de merit
429 1 Stoean Miruna 40  C.N. Ferdinand I BACAU diploma de merit
430 1 Stoian Bianca Maria 40  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma de merit
431 1 STOIAN COSMIN STEFAN 40  97 BUCURESTI diploma de merit
432 1 Stoian Meda 40  Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? diploma de merit
433 1 Stoica Bianca 40  Sc. Nr. 37 Constanta diploma de merit
434 1 Stoica Marian 40  SCOALA NR 172 SF ANDREI BUCURESTI diploma de merit
435 1 Stuparevic Jasmina 40  Sc. Nr. 2 Drobeta Tr Severin diploma de merit
436 1 Stuparu Bianca 40  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma de merit
437 1 Stuparu Liviu Andrei 40  Sc. Nr. 37 Constanta diploma de merit
438 1 Tabacaru Cristiana Lucia 40  C.N. Ferdinand I BACAU diploma de merit
439 1 Taiga Adina 40  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea diploma de merit
440 1 Tanase Ingrid 40  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
441 1 Tandarica Alexia Maria 40  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma de merit
442 1 Tapirlan Mihai Alexandru 40  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma de merit
443 1 Taraboanta A. Maria 40  SC CAZIMIR IASI diploma de merit
444 1 Teleanu Aida 40  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
445 1 Toma Virgil 40  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
446 1 Tufa Laura Maria 40  Constantin Brancusi Medgidia diploma de merit
447 1 Tuzlaru Corina Alexandra 40  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
448 1 Ulmeanu Matei 40  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
449 1 Ungureanu Bogdan 40  Scoala Nr.56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
450 1 Ungureanu Hosopschi Saskia 40  Scoala Nr.56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
451 1 Ungureanu Rares 40  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma de merit
452 1 Ursachi Mihai Alexandru 40  Scoala George Calinescu Onesti diploma de merit
453 1 Vasile Dora 40  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma de merit
454 1 Vasilescu Eric Stefan 40  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma de merit
455 1 Velcea Alexandra 40  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma de merit
456 1 Velicu Dragos 40  Al. I. Cuza Bacau diploma de merit
457 1 Vintila Dan 40  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
458 1 Virna Razvan 40  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma de merit
459 1 Visescu Robert 40  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma de merit
460 1 Voicu Mihnea 40  Lic. Al. Vlahuta Bucuresti diploma de merit
461 1 Zagara Mario 40  Sc. Nr. 2 Drobeta Tr Severin diploma de merit
462 1 Zaharia Stefan Cosmin 40  BARSANESCU IASI diploma de merit
463 1 Zaman Teodor 40  Dimitrie Cantemir Constanta diploma de merit
464 1 Iacob Yasemine 39  97 BUCURESTI diploma participare
465 1 Iancu Maria Ramona 39  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
466 1 Iancu Matei 35  NR.17 BUCURESTI diploma participare
467 1 Ilie Georgia Ada 35  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
468 1 Iliescu Teodora 35  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
469 1 Ionescu Mihai 35  NR.118 BUCURESTI diploma participare
470 1 Abalaru Simona 30  Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina diploma participare
471 1 Abaza Andrei 30  NR.17 BUCURESTI diploma participare
472 1 Ablachim Melisa Rianna 30  Constantin Brancusi Medgidia diploma participare
473 1 Acatrinei Daria 30  Al. I. Cuza Bacau diploma participare
474 1 Acostachioaie Anastasia Maria 30  CNGB IASI diploma participare
475 1 Adomnitei Mihail 30  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
476 1 Ailincai Mihai 30  NR.17 BUCURESTI diploma participare
477 1 Albu Amalia 30  Tudor Arghezi Navodari diploma participare
478 1 Alexandru Serban 30  Spectrum Constanta diploma participare
479 1 Alexe Ioan 30  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
480 1 Altomi Nicolae 30  Lic. de Arta Drobeta Tr Severin diploma participare
481 1 Andone Miruna 30  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma participare
482 1 Andreca Teodora 30  Dimitrie Cantemir Constanta diploma participare
483 1 Andrei Serban Gabriel 30  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
484 1 Andrei Vladut 30  Liceul Greco-Catolic Timotei Cipariu Bucuresti diploma participare
485 1 Andronache Ioan Anton 30  Liceul Greco-Catolic Timotei Cipariu Bucuresti diploma participare
486 1 Andronachescu Victor 30  Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina diploma participare
487 1 Apetrei Diana 30  C.N. Ferdinand I BACAU diploma participare
488 1 Ariton T. Ana Maria 30  SC CAZIMIR IASI diploma participare
489 1 Avram Larisa 30  Scoala N.Balcescu Dragasani diploma participare
490 1 Babii Daria 30  SC JUNIOR IASI diploma participare
491 1 Bacescu Mara Rebeca 30  Nr. 5 N. Iorga Pitesti diploma participare
492 1 Baci Luca Andreas 30  C.N. Ferdinand I BACAU diploma participare
493 1 Baciu Ilinca 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
494 1 Badarau Rata C. Dan Calin 30  SC CAZIMIR IASI diploma participare
495 1 Badea Catalin 30  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma participare
496 1 Badea Catalin Gabriel 30  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
497 1 Badea David 30  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
498 1 Badea Raluca Maria 30  Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma participare
499 1 Badiceanu M. Vlad Stefan 30  Nr. 5 N. Iorga Pitesti diploma participare
500 1 Badici Ana 30  Lic. Al. Vlahuta Bucuresti diploma participare
501 1 Badoi Danut 30  Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma participare
502 1 Bageac Daria 30  Sc.nr45 Titu Maiorescu Bucuresti diploma participare
503 1 Bahaeddin Rami 30  97 BUCURESTI diploma participare
504 1 Bahna Maria 30  C.Ed.Lauder Reut Bucuresti diploma participare
505 1 Baiasu David Alin 30  ANTIM IVIREANUL Ramnicu-Valcea diploma participare
506 1 Balan Catalina 30  NR.118 BUCURESTI diploma participare
507 1 Balsanu Tamara 30  NR.17 BUCURESTI diploma participare
508 1 Banica Ioana Andreea 30  Constantin Brancusi Medgidia diploma participare
509 1 Banioi Crijman Luiza 30  Liceul Greco-Catolic Timotei Cipariu Bucuresti diploma participare
510 1 Banuta David 30  NR.17 BUCURESTI diploma participare
511 1 Barbu Irina Gabriela 30  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
512 1 Barbu Matei 30  SC HASDEU IASI diploma participare
513 1 Bardan Irina 30  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA diploma participare
514 1 Bari Eren 30  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma participare
515 1 Baroana Catalin 30  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma participare
516 1 Belciug Matei 30  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI diploma participare
517 1 Bengus Stefan 30  NR.118 BUCURESTI diploma participare
518 1 Benta Alexandru Cristian 30  Scoala I.Al.Bratescu Voinesti Targoviste diploma participare
519 1 Bica Remus 30  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma participare
520 1 Bican Teodora 30  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma participare
521 1 Biruta Maria 30  C.N.V. N. Titulescu, Slatina Slatina diploma participare
522 1 Bivolaru Daria 30  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea diploma participare
523 1 Bizdoc Elena Teodora 30  NR.4 Ramnicu-Valcea diploma participare
524 1 Bizu Roxana 30  Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma participare
525 1 Bobeica Mihai Rares 30  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI diploma participare
526 1 Boicea Catalin Mihai 30  C.N.Mircea cel Batran Rm.Valcea diploma participare
527 1 Bolovan Andrei 30  Nr. 5 N. Iorga Pitesti diploma participare
528 1 Bolovan Geanina 30  S.V. Cantacuzino Calimanesti diploma participare
529 1 Bondoc Alexandru 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
530 1 Bordea Andrei Stefan 30  Scoala V. Alecsandri Roman ROMAN diploma participare
531 1 Bordeanu Dimitria 30  Al. I. Cuza Bacau diploma participare
532 1 Bordeianu Georgiana 30  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma participare
533 1 Bordin Alessia Andreia 30  NR.10 Ramnicu-Valcea diploma participare
534 1 Boroi Andrei 30  Scoala nr. 75 BUCURESTI diploma participare
535 1 Borsinschi Ioana Denisa 30  SC MAIORESCU IASI diploma participare
536 1 Botez Cosmin 30  Dimitrie Cantemir Constanta diploma participare
537 1 Bozga Andrei Traian 30  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma participare
538 1 Brabete Elena Bianca 30  NR.4 Ramnicu-Valcea diploma participare
539 1 Brad Ruxandra 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
540 1 Braga Beatrice 30  79 BUCURESTI diploma participare
541 1 Breahna Alexandra 30  Nr. 3 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
542 1 Brica Maria 30  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma participare
543 1 Brindusescu Miruna 30  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma participare
544 1 Budau Bianca Ingrid 30  Scoala V. Alecsandri Roman ROMAN diploma participare
545 1 Buliga Fabian 30  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
546 1 Burtan Bianca 30  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
547 1 Calianu Andreea 30  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea diploma participare
548 1 Calila Mennan 30  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
549 1 Calin Anamaria Iulia 30  Constantin Brancusi Medgidia diploma participare
550 1 Calistru Dalin Denis 30  SCOALA NR. 5 SPIRU HARET DOROHOI diploma participare
551 1 Calistru Sabrina 30  Al. I. Cuza Bacau diploma participare
552 1 Calitescu Dacian 30  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
553 1 CARAGATA ADINA 30  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma participare
554 1 Caraiane Cosmin 30  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma participare
555 1 Catanoiu Razvan 30  Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma participare
556 1 Celescu Rares 30  97 BUCURESTI diploma participare
557 1 Cernea Ana 30  Anastasia Popescu Bucuresti diploma participare
558 1 Chelcea Alexandra 30  NR.10 Ramnicu-Valcea diploma participare
559 1 Chiriac Claudiu 30  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
560 1 Chiriac Denisa 30  SCOALA NR. 3 I.L. CARAGIALE GALATI GALATI diploma participare
561 1 Chiriac Ilinca Teodora 30  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
562 1 Chiriac Ioana 30  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
563 1 Chitescu Marcu 30  KOGALNICEANU IASI diploma participare
564 1 Ciobanu Alexandra Nicoleta 30  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
565 1 Ciobanu Serena 30  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma participare
566 1 Ciobanu Stefan 30  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
567 1 Cioboata Alessia 30  NR.118 BUCURESTI diploma participare
568 1 Ciobotaru Radu 30  Scoala Nr.56 Jose Marti Bucuresti diploma participare
569 1 Cioca Iustin 30  Scoala George Calinescu Onesti diploma participare
570 1 Ciocan Mario Iustin 30  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
571 1 Ciocodeica Nicole 30  NR.118 BUCURESTI diploma participare
572 1 Cioculeasa Vlad 30  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea diploma participare
573 1 Ciortan Rares 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
574 1 Cira Alexandru 30  NR.118 BUCURESTI diploma participare
575 1 Cirstea Justin 30  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea diploma participare
576 1 Ciulca Rianna 30  Sc. Nr. 2 Drobeta Tr Severin diploma participare
577 1 Ciulu Angelescu Sara Giorgiana 30  Mihai Viteazul Constanta diploma participare
578 1 Ciungu Vlad Andrei 30  SC 13 PITESTI PITESTI diploma participare
579 1 Ciupitu Delia 30  97 BUCURESTI diploma participare
580 1 Cojocaru Miruna Maria 30  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
581 1 Cojocaru Vlad 30  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI diploma participare
582 1 Coman Cristiana 30  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma participare
583 1 Coman David 30  D. CANTEMIR BAIA MARE diploma participare
584 1 Coman David 30  Tudor Arghezi Navodari diploma participare
585 1 Coman Matei 30  NR.17 BUCURESTI diploma participare
586 1 Condurache Maria Daria 30  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA diploma participare
587 1 Constantin Lorena 30  Scoala N.Balcescu Dragasani diploma participare
588 1 Constantin Tudor 30  Sc. Nr. 307 Bucuresti diploma participare
589 1 Constantinescu Ciprian 30  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma participare
590 1 Constantinescu Sofia 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
591 1 Copaceanu Toma 30  Ferdinand Constanta diploma participare
592 1 Coperza Victoria 30  Nr. 3 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
593 1 Cornea Ana 30  NR.17 BUCURESTI diploma participare
594 1 Corodea Maria 30  Dimitrie Cantemir Constanta diploma participare
595 1 Craciunoiu Eric 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
596 1 Craiut Andreas 30  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
597 1 Crismariu Stefan 30  97 BUCURESTI diploma participare
598 1 Croitoru Vlad 30  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
599 1 Cucu Antonia 30  Scoala N.Balcescu Dragasani diploma participare
600 1 Cucu Maria Virginia 30  Scoala cu clasele I-VIII Pausesti Otasau/Serbanesti Babeni diploma participare
601 1 Culerda Andrei 30  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma participare
602 1 Curelaru Leonard 30  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma participare
603 1 Dabija Alex 30  Scoala Nr. 30 Bucuresti diploma participare
604 1 Daja Andrei 30  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
605 1 Damaschin C. Daria Mihaela 30  Scoala Tudor Vladimirescu Targoviste diploma participare
606 1 Damian Marina 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
607 1 Dan Alina Maria 30  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
608 1 Dan Andra 30  Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila diploma participare
609 1 Danaila Razvan 30  SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA diploma participare
610 1 Danciu Alexia 30  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma participare
611 1 Danciulescu Ciprian 30  C.N.V. N. Titulescu, Slatina Slatina diploma participare
612 1 Danilevici Claudia 30  Nr. 2 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
613 1 Danilov Fabian 30  Nr. 3 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
614 1 Dascalu Andrei 30  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
615 1 Datcu Andrei Madalin 30  Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina diploma participare
616 1 Dervis Geaner 30  SC. CU CLS. I-VIII ION JALEA CONSTANTA diploma participare
617 1 Di Petro Michele Ioan 30  SCOALA NR. 9 CALISTRAT HOGAS GALATI GALATI diploma participare
618 1 Diac Anna Maria 30  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea diploma participare
619 1 Diaconescu Rares 30  C.N.V. N.Titulescu, Slatina Slatina diploma participare
620 1 Diaconu Denis Alexandru 30  Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal diploma participare
621 1 Dima Bianca Ioana 30  Liceul Greco-Catolic Timotei Cipariu Bucuresti diploma participare
622 1 Dima Catinca 30  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
623 1 Dima Stefan 30  Lic. Jean Monnet Bucuresti diploma participare
624 1 Dimitriu S. Codrin Gabriel 30  ALECSANDRI IASI diploma participare
625 1 Dinescu Alexandra Diana 30  Sc. C.Brancoveanu Constanta diploma participare
626 1 Dinica Iustinian 30  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea diploma participare
627 1 Dinu Aida 30  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma participare
628 1 Dinu Alexandra 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
629 1 Dinu Alina 30  Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina diploma participare
630 1 Dinu David 30  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
631 1 Dobre Bogdan 30  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
632 1 Dobrea Laurentiu Andrei 30  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA diploma participare
633 1 Dobrita Eric 30  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
634 1 Doicaru Denis Radu 30  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
635 1 Domnita Nicolas 30  D. CANTEMIR BAIA MARE diploma participare
636 1 Donisan Lavinia 30  SCOALA NR. 5 SPIRU HARET DOROHOI diploma participare
637 1 Draghici Gabriel 30  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea diploma participare
638 1 Dragomir Mara 30  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
639 1 Dragos Maria 30  Mihai Viteazul Constanta diploma participare
640 1 Dragu Ioana 30  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma participare
641 1 Dragusi Alina Maria 30  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
642 1 Dragusin Alexia 30  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma participare
643 1 Dragut Genoveva 30  C.N.V. N. Titulescu, Slatina Slatina diploma participare
644 1 Drenea Calin 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
645 1 Dudau Alessia Maria 30  C.N. Ferdinand I BACAU diploma participare
646 1 Dumbrava Delia 30  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
647 1 Dumbraveanu Alexandru 30  Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani diploma participare
648 1 Dumitrascu Andrei Alexandru 30  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
649 1 Dumitrascu Mihaela Theodora 30  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
650 1 Dumitrescu Andrei Catalin 30  Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina diploma participare
651 1 Dumitrescu Maria 30  97 BUCURESTI diploma participare
652 1 Dumitrescu Vlad Cristian 30  Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal diploma participare
653 1 Dumitru Daria 30  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
654 1 Dumitru David 30  SCOALA NR.12 Bucuresti diploma participare
655 1 Dumitru Ruxandra Ana Maria 30  Liceul Greco-Catolic Timotei Cipariu Bucuresti diploma participare
656 1 Enache Larisa 30  NR.118 BUCURESTI diploma participare
657 1 Enciu Cezar 30  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
658 1 Ene Alexandru 30  NR.118 BUCURESTI diploma participare
659 1 Enescu Rianna 30  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea diploma participare
660 1 Farcasanu Bianca Ioana 30  Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal diploma participare
661 1 Feca Daniel 30  Dimitrie Cantemir Constanta diploma participare
662 1 Fenciuc Alexandru 30  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
663 1 Ferariu Sarra 30  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova diploma participare
664 1 Filimon Andrei 30  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma participare
665 1 FILIPciuc Viviana 30  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
666 1 Florea Robert 30  NR.17 BUCURESTI diploma participare
667 1 Foia A.l. Alexia Maria 30  ALECSANDRI IASI diploma participare
668 1 Folostina Coman Tudor 30  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma participare
669 1 Frasineanu Corina 30  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI diploma participare
670 1 Frasineanu Sorana 30  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
671 1 Frigura Teodor 30  Al. I. Cuza Bacau diploma participare
672 1 Fuioaga Andrei 30  Al. I. Cuza Bacau diploma participare
673 1 Fulga Andrei Marian 30  C.N.V. N.Titulescu, Slatina Slatina diploma participare
674 1 Fulgan Alexandru 30  Scoala cu clasele I-VIII Coteana Slatina diploma participare
675 1 Galan David 30  Al. I. Cuza Bacau diploma participare
676 1 Galea Raducu 30  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
677 1 Galiceanu Andrei 30  Spectrum Constanta diploma participare
678 1 Gaman David 30  Scoala George Calinescu Onesti diploma participare
679 1 Gane Andra 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
680 1 Gasca George 30  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma participare
681 1 Gavrilut Delia 30  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI diploma participare
682 1 Gaza Ana Maria 30  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova diploma participare
683 1 Gene Iani Silvius 30  SCOALA ION MINULESCU CONSTANTA diploma participare
684 1 Georgescu Alex 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
685 1 Gheorghe Cristian 30  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
686 1 GHEORGHE CRISTIAN NICOLAU 30  SCOALA NR.12 Herastrau BUCURESTI diploma participare
687 1 Gheorghe Radu 30  Tudor Arghezi Navodari diploma participare
688 1 Gheorghe Ruxandra 30  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
689 1 Gheorghiu Andrei 30  SC HASDEU IASI diploma participare
690 1 Gheorghiu Camelia 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
691 1 Gheorghiu Vlad 30  NR.118 BUCURESTI diploma participare
692 1 Gherase David 30  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma participare
693 1 Gherasim Ioana 30  C.N. Ferdinand I BACAU diploma participare
694 1 Gherasim Ionut 30  C.N. Ferdinand I BACAU diploma participare
695 1 Gherghe Daniel 30  Dimitrie Cantemir Constanta diploma participare
696 1 Gherghilescu Teodora 30  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma participare
697 1 Ghigea Razvan 30  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma participare
698 1 Ghinea Delia 30  C.N. Ferdinand I BACAU diploma participare
699 1 Ghita Eduard Mario 30  Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina diploma participare
700 1 Ghiulai Teodora 30  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma participare
701 1 Girban Calin 30  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea diploma participare
702 1 Glodeanu Andrei 30  NR.17 BUCURESTI diploma participare
703 1 Gogescu Sabin 30  Scoala cu clasele I-VIII nr. 80, sector 3, Bucuresti Bucuresti diploma participare
704 1 Gopsa Alexandru 30  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma participare
705 1 Gradinaru Mariuca 30  NR.17 BUCURESTI diploma participare
706 1 Grajdeanu Raluca 30  Colegiul National Roman Voda Roman ROMAN diploma participare
707 1 Grebla Mariana 30  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma participare
708 1 Grigore Claudiu 30  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
709 1 GROSN NATALIA 30  NR.118 BUCURESTI diploma participare
710 1 Grosu Sebastian 30  Tudor Arghezi Navodari diploma participare
711 1 Gruia Ilinca 30  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI diploma participare
712 1 Hanganu Teodora 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
713 1 Hansa Sabin 30  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma participare
714 1 Harabari Florin 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
715 1 Hentea Ioan 30  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma participare
716 1 Herte Turda Alexandra 30  D. CANTEMIR BAIA MARE diploma participare
717 1 Hristofor Victoria 30  97 BUCURESTI diploma participare
718 1 Hura Denis 30  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma participare
719 1 Husanu Bianca Andreea 30  Scoala V. Alecsandri Roman ROMAN diploma participare
720 1 Husneac Horia Andrei 30  Scoala George Calinescu Onesti diploma participare
721 1 Iancu Maria 30  C.N.V. N. Titulescu, Slatina Slatina diploma participare
722 1 Ianovici Alexandra 30  Spectrum Constanta diploma participare
723 1 Ibrac Maria 30  Scoala N.Balcescu Dragasani diploma participare
724 1 Igescu Iustin 30  Dimitrie Cantemir Constanta diploma participare
725 1 Ilie P. Matei George 30  SC CAZIMIR IASI diploma participare
726 1 Ilinescu M. Andrei 30  Nr. 5 N. Iorga Pitesti diploma participare
727 1 Ilisei Teodor Dumitru 30  C.N. Ferdinand I BACAU diploma participare
728 1 Ioana Maria 30  Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina diploma participare
729 1 Ion Theodora 30  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma participare
730 1 Ioncioaia Calin 30  KOGALNICEANU IASI diploma participare
731 1 Ionescu Adrian 30  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
732 1 Ionescu Andrei 30  Scoala cu cls.I-IV Fiscalia diploma participare
733 1 Ionescu Denis 30  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma participare
734 1 Ionescu Maria 30  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI diploma participare
735 1 Ionita Claudiu 30  Dimitrie Cantemir Constanta diploma participare
736 1 Iordache Bradut 30  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
737 1 Iordache Raluca Alexia 30  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
738 1 Iorgulescu Mario 30  NR.17 BUCURESTI diploma participare
739 1 Isac Andreea 30  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
740 1 Iuliu Catalin 30  Sc.nr45 Titu Maiorescu Bucuresti diploma participare
741 1 Ivan Eduard 30  S.V. Cantacuzino Calimanesti diploma participare
742 1 Ivan Robert 30  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI diploma participare
743 1 Ivana Maria 30  Lic. Al. Vlahuta Bucuresti diploma participare
744 1 Ivanof Octavian 30  SOALA NR. 128 BUCURESTI diploma participare
745 1 Jipescu David Alexandru 30  Constantin Brancusi Medgidia diploma participare
746 1 Keller R. Ingrid 30  SC CAZIMIR IASI diploma participare
747 1 Lacraru Teodora 30  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea diploma participare
748 1 Lainer Ianis 30  Tudor Arghezi Navodari diploma participare
749 1 Lefticariu Andra 30  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma participare
750 1 Luca Alexandru 30  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma participare
751 1 Luca Elena 30  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
752 1 Lucaci Cristian 30  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
753 1 Ludu Traian 30  C.N. Ferdinand I BACAU diploma participare
754 1 Luminea Adelina 30  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea diploma participare
755 1 Lunca Daria 30  BARSANESCU IASI diploma participare
756 1 Lungu Daria 30  Colegiul National Roman Voda Roman ROMAN diploma participare
757 1 Lupu Albert 30  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA diploma participare
758 1 Luzi Raluca 30  Anastasia Popescu Bucuresti diploma participare
759 1 Maclava Alexandru Gabriel 30  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
760 1 Magureanu Daria 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
761 1 Manaila Madalina 30  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma participare
762 1 Manea Petru 30  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
763 1 Manolache Martin Corina 30  Scoala V. Alecsandri Roman ROMAN diploma participare
764 1 Marculescu Theodor 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
765 1 Mares Alexandra 30  Scoala cu clasele I-VIII nr. 80, sector 3, Bucuresti Bucuresti diploma participare
766 1 Margeanu Alexandra 30  Lic. de Arta Drobeta Tr Severin diploma participare
767 1 Maria Alexandra 30  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma participare
768 1 Marica Bianca Stefania 30  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea diploma participare
769 1 Marin Andreea 30  Scoala Nr. 30 Bucuresti diploma participare
770 1 Marin Daria 30  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma participare
771 1 Marin Laura 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
772 1 MARIN RADU 30  NR.118 BUCURESTI diploma participare
773 1 Marin Teodora 30  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
774 1 Marinas Ivona 30  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova diploma participare
775 1 Marinescu A. Stefan 30  Nr. 5 N. Iorga Pitesti diploma participare
776 1 Marinescu Alexia 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
777 1 Martin Razvan 30  NR.17 BUCURESTI diploma participare
778 1 Martin Sebastian 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
779 1 Marzac Raluca 30  SCOALA NR.12 Bucuresti diploma participare
780 1 Masgras Razvan 30  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma participare
781 1 Matanie Andrei 30  C.N. Ferdinand I BACAU diploma participare
782 1 Matei Alexia 30  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea diploma participare
783 1 Matei Alin 30  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma participare
784 1 MATEI ANDREI 30  NR.17 BUCURESTI diploma participare
785 1 MATEI STEFAN 30  Scoala Nr.56 Jose Marti BUCURESTI diploma participare
786 1 Maxim C. Stefan Rares 30  SC CAZIMIR IASI diploma participare
787 1 Mazilu Sebastian Mihai 30  Nr. 5 N. Iorga Pitesti diploma participare
788 1 Melinte Alexandra Georgiana 30  CNGB IASI diploma participare
789 1 MICUSAN INA SARA 30  97 BUCURESTI diploma participare
790 1 Mihaescu C. Tudor 30  ALECSANDRI IASI diploma participare
791 1 Mihaescu Cosmina 30  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
792 1 Mihaila Adina 30  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma participare
793 1 Mihaila Alexandru 30  Scoala Nr.56 Jose Marti Bucuresti diploma participare
794 1 Mihaila Raluca Daria 30  Scoala nr 116 Bucuresti diploma participare
795 1 Mihalache Erika 30  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma participare
796 1 Mihalcea Alexandra 30  Nr. 5 N. Iorga Pitesti diploma participare
797 1 Mihalcea C. Dragos 30  Nr. 5 N. Iorga Pitesti diploma participare
798 1 Mija Karina 30  NR.17 BUCURESTI diploma participare
799 1 Mirea Andrei 30  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
800 1 Mischie Andreea 30  Scoala cu clasele I-VIII nr. 80, sector 3, Bucuresti Bucuresti diploma participare
801 1 Mititelu Eliza 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
802 1 Mitrache Alin 30  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
803 1 Mitrea Alexandra 30  SCOALA NR.12 Bucuresti diploma participare
804 1 Mitrica Marc 30  Anastasia Popescu Bucuresti diploma participare
805 1 Mitu Antonia 30  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
806 1 Mohora Maria 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
807 1 Moise Andrei Marian 30  133 BUCURESTI diploma participare
808 1 Moldovan Alexandra 30  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
809 1 Moldovan Andrei 30  SC.CU CLS.I-VIII NR.79ACAD.N.TEODORESCU BUCURESTI diploma participare
810 1 Moraru Vlad 30  nr.152 BUCURESTI diploma participare
811 1 Morosanu Adrian 30  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma participare
812 1 Motoc Beatrice 30  S.V. Cantacuzino Calimanesti diploma participare
813 1 Munteanu Adina 30  Tudor Arghezi Navodari diploma participare
814 1 Munteanu Andreea 30  Scoala Nr. 30 Bucuresti diploma participare
815 1 Murariu Nadia 30  Scoala Nr.79 Bucuresti diploma participare
816 1 Muraru Andra 30  C.N. Ferdinand I BACAU diploma participare
817 1 Mustata Alexia Maria 30  Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava diploma participare
818 1 Nacu Bogdan 30  Nr. 3 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
819 1 Nastac Teona 30  Al. I. Cuza Bacau diploma participare
820 1 Neacsu Andreea 30  Scoala nr. 131 Bucuresti diploma participare
821 1 Neaga Alexia 30  Al. I. Cuza Bacau diploma participare
822 1 Neagu Andrei 30  Scoala Nr 12 Herastrau Bucuresti diploma participare
823 1 Neagu N. Andrei 30  Scoala Tudor Vladimirescu Targoviste diploma participare
824 1 Neamtu Ioana 30  Nr. 5 N. Iorga Pitesti diploma participare
825 1 Necula Cristian 30  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma participare
826 1 Nedelcu Andra 30  S.V. Cantacuzino Calimanesti diploma participare
827 1 Nedelcu Robert 30  Mihai Viteazul Constanta diploma participare
828 1 Nemteanu Mihai 30  Al. I. Cuza Bacau diploma participare
829 1 Nica Cosmin 30  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
830 1 Nicolaescu Filip 30  NR.17 BUCURESTI diploma participare
831 1 Nicolaide Sofia 30  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
832 1 Nine Andreea Mihaela 30  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
833 1 Nistor Roxana Andreea 30  Scoala cu clasele I-VIII Pausesti Otasau/Serbanesti Babeni diploma participare
834 1 Nitu Dara Iulia 30  C.Ed.Lauder Reut Bucuresti diploma participare
835 1 Nitu Rares 30  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI diploma participare
836 1 Nitu Teodor 30  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
837 1 Olaru Carina 30  NR.17 BUCURESTI diploma participare
838 1 Olteanu Antonio 30  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
839 1 Onciuleanu Luciana 30  SCOALA NR. 5 SPIRU HARET DOROHOI diploma participare
840 1 Oprea Andrei 30  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
841 1 Oprea Tudor 30  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
842 1 Ozturk Aynur 30  Al. I. Cuza Bacau diploma participare
843 1 Padureanu Ecaterina 30  SC JUNIOR IASI diploma participare
844 1 Pap Mihnea 30  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
845 1 Pasare Daria 30  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma participare
846 1 Pasca Mihai 30  Anastasia Popescu Bucuresti diploma participare
847 1 Pasoveanu Vlad 30  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
848 1 Pastia Cristian 30  NR.17 BUCURESTI diploma participare
849 1 Pastin Ana Letitia 30  Nr. 5 N. Iorga Pitesti diploma participare
850 1 Pastin Ivona Maria 30  Nr. 5 N. Iorga Pitesti diploma participare
851 1 Paterau Miruna 30  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI diploma participare
852 1 Patrasca Ruxandra 30  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
853 1 Patrascu Alexia 30  Anastasia Popescu Bucuresti diploma participare
854 1 Paturca Maria Carina 30  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
855 1 Paun Delia 30  97 BUCURESTI diploma participare
856 1 Paun Teodor 30  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
857 1 Paval Dan Cristian 30  SCOALA NR. 5 SPIRU HARET DOROHOI diploma participare
858 1 Pera Maria 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
859 1 Perifan Maria 30  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma participare
860 1 Petre Catalin 30  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
861 1 Petrescu Mihai 30  7 Bucuresti diploma participare
862 1 Petrut Alexandra 30  D. CANTEMIR BAIA MARE diploma participare
863 1 Piele Lorena 30  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
864 1 Pipernea Tudor 30  Lic. Al. Vlahuta Bucuresti diploma participare
865 1 Podaru Rares 30  Dimitrie Cantemir Constanta diploma participare
866 1 Popa Alexandru Marian 30  Scoala Tudor Vladimirescu Targoviste diploma participare
867 1 Popa Mihnea 30  SCOALA NR.280 BUCURESTI diploma participare
868 1 Popa Mina 30  NR.17 BUCURESTI diploma participare
869 1 Popescu Alexia 30  CN MIRCEA CEL BATRAN Ramnicu-Valcea diploma participare
870 1 Popescu Antonio Paul 30  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma participare
871 1 Popescu Radu Mihai 30  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
872 1 Popescu Razvan 30  SCOALA NR.12 Bucuresti diploma participare
873 1 Popescu Stefan Octavian 30  Scoala nr. 80 Bucuresti diploma participare
874 1 Popinzareanu Rares 30  Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina diploma participare
875 1 Popovici Alexandru Ioan 30  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
876 1 Popp Iancu 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
877 1 Postelnicescu Stefania 30  Nr. 5 N. Iorga Pitesti diploma participare
878 1 Postica Marta 30  97 BUCURESTI diploma participare
879 1 Postolache Stefan 30  NR.118 BUCURESTI diploma participare
880 1 Pripitu Alexia 30  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI diploma participare
881 1 Procopet Madalina Ioana 30  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
882 1 Protopopescu Alex Christian 30  C.N. Ferdinand I BACAU diploma participare
883 1 Pruteanu Gabriel Ionut 30  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
884 1 Puiu Toma 30  NR.17 BUCURESTI diploma participare
885 1 Purcarea Dinu Matei 30  Mihai Viteazul Constanta diploma participare
886 1 Purice Amaris 30  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI diploma participare
887 1 Radoi Darius Catalin 30  Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal diploma participare
888 1 Radu Ana Maria 30  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
889 1 RADU ANDRA DIANA 30  194 BUCURESTI diploma participare
890 1 Radu Miruna 30  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma participare
891 1 Radu Teodora 30  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
892 1 Radu Timea 30  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma participare
893 1 Raducu Maria Emilia 30  Scoala N.Balcescu Dragasani diploma participare
894 1 Raducu Stefania 30  Scoala N.Balcescu Dragasani diploma participare
895 1 Radulescu P. Ioana Antonia 30  Scoala Tudor Vladimirescu Targoviste diploma participare
896 1 Rashidi Iosif 30  97 BUCURESTI diploma participare
897 1 Roatis Alexia 30  D. CANTEMIR BAIA MARE diploma participare
898 1 Roca Horia 30  ADA SCHOOL Bucuresti diploma participare
899 1 Rusu David 30  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea diploma participare
900 1 Rusu Gabriela 30  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea diploma participare
901 1 Safta M. Daria Ana Maria 30  Scoala Tudor Vladimirescu Targoviste diploma participare
902 1 Sali Tamir 30  Tudor Arghezi Navodari diploma participare
903 1 Sandulache C. Rares Stefan 30  SC CAZIMIR IASI diploma participare
904 1 Saral Aylin 30  SCOALA NR.12 Bucuresti diploma participare
905 1 Sardaru C. Alexandra Cristiana 30  SC CAZIMIR IASI diploma participare
906 1 Sas Alexia 30  Scoala nr. 75 BUCURESTI diploma participare
907 1 Scafaru Stefan 30  190 BUCURESTI diploma participare
908 1 Schiopu Tudor 30  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI diploma participare
909 1 Scorbureanu Luiza 30  Sc. Vlaicu Voda Slatina Slatina diploma participare
910 1 Secara Luca 30  NR.118 BUCURESTI diploma participare
911 1 Secareanu Andreea 30  Scoala cu clasele I-VIII nr. 80, sector 3, Bucuresti Bucuresti diploma participare
912 1 Serban Andrei 30  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
913 1 Sfetcu Alexandru 30  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma participare
914 1 Siia Alexandru 30  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
915 1 Sincari Sebastian George 30  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
916 1 Smarandoiu Luiza Maria 30  NR.10 Ramnicu-Valcea diploma participare
917 1 Smidu Teodora 30  Sc. C.Brancoveanu Constanta diploma participare
918 1 Smochina Arina 30  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma participare
919 1 Snel Raluca 30  NR.118 BUCURESTI diploma participare
920 1 Spiridon Daria 30  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea diploma participare
921 1 Staicu Radu Mihai 30  Mihai Viteazul Constanta diploma participare
922 1 Stan Alexandra 30  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma participare
923 1 Stan Alexandru 30  Scoala N.Balcescu Dragasani diploma participare
924 1 Stan Andrei 30  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma participare
925 1 STAN MATEI ALEXANDRU 30  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
926 1 Stan Stefan Corneliu 30  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
927 1 Stana Bianca 30  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea diploma participare
928 1 Stanciu Anastasia Steliana 30  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
929 1 Statie Andreea 30  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
930 1 Stefan Alexandru 30  C.N.I.M. SLATINA diploma participare
931 1 Stefan Daria Andreea 30  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
932 1 STEFAN MIHAI 30  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma participare
933 1 Stefan Teodora 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
934 1 Stefanescu Antonia 30  Scoala Nr.56 Jose Marti Bucuresti diploma participare
935 1 Stefanescu Razvan 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
936 1 Stere Marius Adrian 30  Scoala cu clasele I-VIII nr. 80, sector 3, Bucuresti Bucuresti diploma participare
937 1 Stoenica Cristina 30  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
938 1 Stoian Gabriela 30  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
939 1 Strachinar A. Alexandru 30  ALECSANDRI IASI diploma participare
940 1 Straub I. Ecaterina 30  SC CAZIMIR IASI diploma participare
941 1 Sugubetu Adriana 30  Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma participare
942 1 Suliman Teodor 30  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI diploma participare
943 1 Sundri Victoria 30  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
944 1 Surdu Bianca 30  Lic. de Arta Drobeta Tr Severin diploma participare
945 1 Surugiu Katarina 30  97 BUCURESTI diploma participare
946 1 Svaicovschi Bogdan 30  Lic. Al. Vlahuta Bucuresti diploma participare
947 1 Talmacel Eliza 30  Colegiul National Roman Voda Roman ROMAN diploma participare
948 1 Talpa Denisa Nicoleta 30  Scoala George Calinescu Onesti diploma participare
949 1 Tanase Stefan 30  NR.17 BUCURESTI diploma participare
950 1 Tanasov Andrei 30  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
951 1 Tarcatu Bianca Ioana 30  Mihai Viteazul Constanta diploma participare
952 1 Teodorescu Aris 30  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma participare
953 1 Timaru Ruxandra 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
954 1 Timofte Mihai 30  Dimitrie Cantemir Constanta diploma participare
955 1 Timplarescu Alexandru 30  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea diploma participare
956 1 Tivig Luca 30  Scoala nr. 75 BUCURESTI diploma participare
957 1 Toderascu Diana 30  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma participare
958 1 Toi Luca Ioan 30  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma participare
959 1 Tololoi Roxana 30  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma participare
960 1 Tolstobrach Matei 30  NR.17 BUCURESTI diploma participare
961 1 Toma Cosmina 30  CN MIRCEA CEL BATRAN Ramnicu-Valcea diploma participare
962 1 Trifu Andreea 30  Scoala cu clasele I-VIII Coteana Slatina diploma participare
963 1 Trusca Andrada 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
964 1 Tudorache Ioana 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
965 1 Tulpan Fabrizio Andrei 30  Scoala George Calinescu Onesti diploma participare
966 1 Turta Razvan Andrei 30  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA diploma participare
967 1 Ungureanu Mara 30  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma participare
968 1 Ungureanu Stefan 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
969 1 Urzica Rares 30  Tudor Arghezi Navodari diploma participare
970 1 Uta Alexandra Octavia 30  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
971 1 Vacarescu Antonio 30  Nr. 5 N. Iorga Pitesti diploma participare
972 1 Valcan Mircea Florian 30  Sc. C.Brancoveanu Constanta diploma participare
973 1 Valeanu Cosmin 30  Al. I. Cuza Bacau diploma participare
974 1 Valutanu Tudor 30  NR.17 BUCURESTI diploma participare
975 1 Vartolomei Janine 30  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA diploma participare
976 1 Varvaroi Mihaita 30  C.N. Ferdinand I BACAU diploma participare
977 1 Vasile Riana Maria 30  Tudor Arghezi Navodari diploma participare
978 1 Vasile Teodora Catalina 30  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
979 1 Vieru Catinca 30  ADA SCHOOL Bucuresti diploma participare
980 1 Vlad Eugen Nicolae 30  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
981 1 Vlad Ioana 30  Colegiul Economic Calarasi diploma participare
982 1 Vladu Melania 30  Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina diploma participare
983 1 Vlase Silviu Andrei 30  Mihai Viteazul Constanta diploma participare
984 1 Voicu Alexandru Marian 30  Mihai Viteazul Constanta diploma participare
985 1 Voicu Daria 30  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
986 1 Voicu Ioan Vladut 30  Scoala N.Balcescu Dragasani diploma participare
987 1 Voineag Vladimir 30  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma participare
988 1 Vrabie Maria Alexandra 30  Constantin Brancusi Medgidia diploma participare
989 1 Vulturu Darius 30  SCOALA NR.19 BUCURESTI diploma participare
990 1 Zafeiropoulos Stefanos 30  97 BUCURESTI diploma participare
991 1 Zaharia Lorin 30  Al. I. Cuza Bacau diploma participare
992 1 Zanfir Timeea 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
993 1 Zisu Sara Maria 30  Mihai Viteazul Constanta diploma participare
994 1 Zlate Larisa 30  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI diploma participare
995 1 Zmeu Rebeca 30  Spectrum Constanta diploma participare
996 1 Zota V. Rares Vasile 30  SC CAZIMIR IASI diploma participare
997 1 Dragomirescu Robert 25  ISB Bucuresti diploma participare
998 1 Iordache Bianca 25  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
999 1 Micleusescu Alexandru 25  189 BUCURESTI diploma participare
1000 1 Ilie Antonia 24  Anastasia Popescu Bucuresti diploma participare
1001 1 Adam Izabela 20  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma participare
1002 1 Alecu Razvan 20  Anastasia Popescu Bucuresti diploma participare
1003 1 Amatiesei Corina 20  Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani diploma participare
1004 1 Ambrus Emese 20  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1005 1 Anane Amalia Nicoleta 20  SCOALA ION MINULESCU CONSTANTA diploma participare
1006 1 Andreescu Iulia 20  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma participare
1007 1 Andrei Alexandra 20  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma participare
1008 1 Andritescu Bianca 20  Lic. de Arta Drobeta Tr Severin diploma participare
1009 1 Arhip Cristian 20  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma participare
1010 1 Aria Andreea Maria 20  Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina diploma participare
1011 1 Avram Teodor 20  Al. I. Cuza Bacau diploma participare
1012 1 Bacanu Cosmina 20  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma participare
1013 1 Badea Andreea Bianca 20  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
1014 1 Badea Mihnea 20  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
1015 1 Balas Andrei 20  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma participare
1016 1 Baluta Ioana 20  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma participare
1017 1 Barbu Beatrice 20  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma participare
1018 1 Barbu Delia 20  SCOALA NR. 3 I.L. CARAGIALE GALATI GALATI diploma participare
1019 1 Barbu Maria Catalina 20  Scoala Vasile Carlova Targoviste diploma participare
1020 1 Beldianu Maria 20  Scoala Nr. 30 Bucuresti diploma participare
1021 1 Beraru Roberta 20  Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani diploma participare
1022 1 Birhala Nicolae Teodor 20  Sc. 307 Bucuresti diploma participare
1023 1 Boengiu Fugaru Ingrid 20  Lic. de Arta Drobeta Tr Severin diploma participare
1024 1 Borangel Emanuel 20  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
1025 1 Brendea Rares 20  97 BUCURESTI diploma participare
1026 1 Bugoi Rares 20  SC JUNIOR IASI diploma participare
1027 1 Buloi Gabriel 20  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1028 1 Bunea Alexia 20  NR.17 BUCURESTI diploma participare
1029 1 Busuioc Maria 20  Anastasia Popescu Bucuresti diploma participare
1030 1 Butiuc Maria Antonia 20  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
1031 1 Buzatu Darius 20  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
1032 1 Caldararu Radu 20  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1033 1 Canea Ionut 20  Scoala nr. 131 Bucuresti diploma participare
1034 1 Carabulea Maria Corina 20  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
1035 1 Carausu Anamaria 20  SCOALA NR. 5 SPIRU HARET DOROHOI diploma participare
1036 1 Chirea Daria 20  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
1037 1 Chirea Loredana 20  C.N.V. N. Titulescu, Slatina Slatina diploma participare
1038 1 Ciepiela Karol 20  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
1039 1 Cijenschi George 20  Colegiul National Roman Voda Roman ROMAN diploma participare
1040 1 Ciobanu Irina Maria 20  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
1041 1 Cioboata Naomi 20  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1042 1 Ciocirlan Mara 20  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
1043 1 Cirtog Daniel 20  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
1044 1 Ciurel Daria Alexandra 20  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
1045 1 Ciurla Daniel 20  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1046 1 Coclici Delia Maria 20  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
1047 1 Combei Erika 20  97 BUCURESTI diploma participare
1048 1 Condur Antonia Maria Fanny 20  SCOALA ION MINULESCU CONSTANTA diploma participare
1049 1 Constantin Carmen 20  Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila diploma participare
1050 1 Constantin Vlad 20  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma participare
1051 1 Cosac Andreea 20  Scoala cu cls.I-VIII Madulari diploma participare
1052 1 Costea Mihai 20  Scoala Mihai Viteazul Constanta diploma participare
1053 1 Cotan Fabian 20  Scoala Tudor Arghezi Navodari diploma participare
1054 1 Crespi Maria Teodora 20  Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal diploma participare
1055 1 Cretu Theodor 20  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma participare
1056 1 Cristea Serban 20  NR.118 BUCURESTI diploma participare
1057 1 Custara Elena 20  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma participare
1058 1 Danaila Dragos 20  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1059 1 Danilov Gabriel 20  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
1060 1 Dascalu N. Alecsia Elena 20  ALECSANDRI IASI diploma participare
1061 1 Dedu Ioana Miruna 20  Scoala V. Alecsandri Roman ROMAN diploma participare
1062 1 Demeter Andrei 20  G.COSBUC BAIA MARE diploma participare
1063 1 Diaconu Ecaterina 20  Scoala V. Alecsandri Roman ROMAN diploma participare
1064 1 Dima Alexandru 20  Nr. 5 N. Iorga Pitesti diploma participare
1065 1 Dingu Sara 20  Spectrum Constanta diploma participare
1066 1 Dinica Maria 20  NR.118 BUCURESTI diploma participare
1067 1 Dobre Andreea 20  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma participare
1068 1 Dobrinescu Bianca 20  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
1069 1 Dospinescu Alyia 20  Al. I. Cuza Bacau diploma participare
1070 1 Draghici Vlad 20  SCOALA NR. 5 SPIRU HARET DOROHOI diploma participare
1071 1 Dragone Alex Francesco 20  C.N. Ferdinand I BACAU diploma participare
1072 1 Dragus Alexandra 20  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma participare
1073 1 Duminica Maria 20  Nr. 5 N. Iorga Pitesti diploma participare
1074 1 Dumitrescu Eduard Ionut 20  Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina diploma participare
1075 1 DUMITRU DAVID IONUT 20  Scoala Anastasia Popescu Bucuresti diploma participare
1076 1 Dumitru Ionut 20  NR.17 BUCURESTI diploma participare
1077 1 Durac Sorin 20  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
1078 1 Eremia Elena Alexandra 20  ADA SCHOOL Bucuresti diploma participare
1079 1 Fatacher Mario 20  Sc. C.Brancoveanu Constanta diploma participare
1080 1 Ferrazzano Leonardo 20  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma participare
1081 1 Fieraru Ioana 20  BARSANESCU IASI diploma participare
1082 1 Fiscu Ioan 20  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma participare
1083 1 Floarea Maria Martina 20  Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma participare
1084 1 Furnica Lara 20  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma participare
1085 1 Garvasuc Roland 20  NR.17 BUCURESTI diploma participare
1086 1 Gavril C. Ioana Diana 20  Scoala Tudor Vladimirescu Targoviste diploma participare
1087 1 Gavrilean Stefan 20  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
1088 1 Gheorghe Bogdan 20  C.N.V. N. Titulescu, Slatina Slatina diploma participare
1089 1 Gheorghiu Maria 20  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1090 1 Gherghina Andreea 20  Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina diploma participare
1091 1 Ghiurcuta Alessia 20  Al. I. Cuza Bacau diploma participare
1092 1 Girjoaba Lavinia Stefania 20  Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma participare
1093 1 Giscan Dinu 20  NR.17 BUCURESTI diploma participare
1094 1 Giurgiu Andrei 20  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI diploma participare
1095 1 Godeanu Darek 20  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI diploma participare
1096 1 Gogea Simon Iulian 20  Liceul Greco-Catolic Timotei Cipariu Bucuresti diploma participare
1097 1 Gorgovan Bianca 20  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma participare
1098 1 Grama Dimopolos Darius 20  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma participare
1099 1 Grasu Daria Georgiana 20  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
1100 1 Grecu Andra 20  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
1101 1 Gurgu Andrei Valentin 20  SCOALA ION MINULESCU CONSTANTA diploma participare
1102 1 Hauca Stefan 20  Al. I. Cuza Bacau diploma participare
1103 1 Hurducas Ekaterina 20  NR.17 BUCURESTI diploma participare
1104 1 Iachimov Olivia 20  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1105 1 Iftemie Teodora Maria 20  Mihai Viteazul Constanta diploma participare
1106 1 Ilie Alessia 20  NR.118 BUCURESTI diploma participare
1107 1 Ilie Razvan 20  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1108 1 Ilie Simina 20  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma participare
1109 1 Iliescu Ioana 20  NR.17 BUCURESTI diploma participare
1110 1 IOAN EMILIAN 20  Colegiul National Roman Voda Roman ROMAN diploma participare
1111 1 Ion Marina 20  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma participare
1112 1 Ionescu Ana Maria 20  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
1113 1 Ionica Alexandru 20  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma participare
1114 1 Ionita Rebeca 20  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
1115 1 Istrate Letitia Maria 20  Nr. 5 N. Iorga Pitesti diploma participare
1116 1 Lapusneanu David Alexandru 20  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma participare
1117 1 Larionescu Cezara Diana 20  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA diploma participare
1118 1 Leahu Teodor 20  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma participare
1119 1 Leica Teodora 20  Nr. 2 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
1120 1 Lemni Cezar 20  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI diploma participare
1121 1 Lepadatu Ana Maria 20  Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila diploma participare
1122 1 Luca Robert 20  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma participare
1123 1 Lungoci Elena 20  Anastasia Popescu Bucuresti diploma participare
1124 1 Mahfouz Victor 20  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1125 1 Mahller Marius Mihai 20  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
1126 1 Mamularu Diana 20  S.V. Cantacuzino Calimanesti diploma participare
1127 1 Manda Stefania 20  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
1128 1 Manole Ioana Alexandra 20  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
1129 1 Manu Robert Mihai 20  Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina diploma participare
1130 1 Marinescu Monica Ana 20  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
1131 1 Matei Ana 20  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
1132 1 Matei Bianca 20  G.S.A FIERBINTI FIERBINTI-TARG diploma participare
1133 1 Maxim Ilinca 20  C.Ed.Lauder Reut Bucuresti diploma participare
1134 1 Melnic Eva Olivia 20  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma participare
1135 1 Militaru Alexandru Cristian 20  Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina diploma participare
1136 1 Mocanu Mihnea Teodor 20  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
1137 1 Moise Andra Gabriela 20  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
1138 1 Moradi Adriana 20  nr.152 BUCURESTI diploma participare
1139 1 Mosoiu Ioana 20  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea diploma participare
1140 1 Murgulet Ioana 20  Scoala N.Balcescu Dragasani diploma participare
1141 1 Musat Teodora Ioana 20  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
1142 1 Neagu Delia Florina 20  C.N. Ferdinand I BACAU diploma participare
1143 1 Nedelcu Ioana 20  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
1144 1 Nicoara Selena 20  SC JUNIOR IASI diploma participare
1145 1 Nicolae Andreea 20  Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina diploma participare
1146 1 Nicolescu Andrei 20  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1147 1 Niculae George Mihail 20  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
1148 1 Nite Alex 20  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1149 1 Nitu Rebecca 20  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma participare
1150 1 Olaru Daria Diana 20  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma participare
1151 1 Onel C. Mara Ioana 20  Nr. 5 N. Iorga Pitesti diploma participare
1152 1 Oprea Paul 20  C.N.V. N. Titulescu, Slatina Slatina diploma participare
1153 1 Orceag Raluca 20  NR.17 BUCURESTI diploma participare
1154 1 Panaitescu Oana 20  Mihai Viteazul Constanta diploma participare
1155 1 Panchea Diana 20  Mihai Viteazul Constanta diploma participare
1156 1 Paraschiv Andrei 20  Nr. 5 N. Iorga Pitesti diploma participare
1157 1 Paraschivoiu Victor 20  Scoala Nr. 30 Bucuresti diploma participare
1158 1 Paris Maria Ines 20  Spectrum Constanta diploma participare
1159 1 Pascu Razvan Iustinian 20  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
1160 1 Patriche Andreea Mihaela 20  Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava diploma participare
1161 1 Paun Ana Maria 20  NR.118 BUCURESTI diploma participare
1162 1 Paval Bianca 20  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA diploma participare
1163 1 Pavel Antonia 20  Dimitrie Cantemir Constanta diploma participare
1164 1 Peia Carlos 20  Lic. Al. Vlahuta Bucuresti diploma participare
1165 1 Petcu Andrei 20  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1166 1 Petrache Eda 20  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI diploma participare
1167 1 Petrache Ionut 20  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
1168 1 Pintea Evelina 20  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea diploma participare
1169 1 Pirvu Mihai 20  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
1170 1 Polec Razvan 20  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI diploma participare
1171 1 Popa Albert 20  Mihai Viteazul Constanta diploma participare
1172 1 Popa Brianna 20  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma participare
1173 1 Popescu Andrei 20  D. CANTEMIR BAIA MARE diploma participare
1174 1 Popescu Horia 20  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma participare
1175 1 Popescu Maria Dariana 20  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea diploma participare
1176 1 Predescu Tudor 20  NR.17 BUCURESTI diploma participare
1177 1 Prioteasa Florin Costinel 20  Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava diploma participare
1178 1 Puiu Andrei 20  Scoala cu clasele I-VIII nr. 80, sector 3, Bucuresti Bucuresti diploma participare
1179 1 Radeanu Teodora 20  Scoala cu clasele I-VIII nr. 80, sector 3, Bucuresti Bucuresti diploma participare
1180 1 Radu Elena Andreea 20  nr.45 Bucuresti diploma participare
1181 1 Radu Lavinia Gabriela 20  Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava diploma participare
1182 1 Radu Mihai Cosmin 20  Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina diploma participare
1183 1 Raileanu Maria Daria 20  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma participare
1184 1 Rapeanu Mihai 20  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1185 1 Roatis Catalin 20  O. GOGA BAIA MARE diploma participare
1186 1 Sandu Andrei Bogdan 20  Scoala Matei Basarab Targoviste diploma participare
1187 1 Sava Darius Constantin 20  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
1188 1 Scoban C. Alin Gabriel 20  SC CAZIMIR IASI diploma participare
1189 1 Scupra Elisa 20  SCOALA ION MINULESCU CONSTANTA diploma participare
1190 1 Serban Andreea 20  97 BUCURESTI diploma participare
1191 1 Serbanica Nicoleta Romina 20  Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina diploma participare
1192 1 Smarandache Razvan 20  NR.118 BUCURESTI diploma participare
1193 1 Soare Cristiana 20  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
1194 1 Somodi Stefan 20  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1195 1 Soptica Anastasia 20  SCOALA NR. 5 SPIRU HARET DOROHOI diploma participare
1196 1 Spirescu Tudor Andrei 20  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA diploma participare
1197 1 Stancu Mihai Alexandru 20  Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma participare
1198 1 Stancu Theodora 20  Scoala nr. 75 BUCURESTI diploma participare
1199 1 Stefan Alexandru Luca 20  Mihai Viteazul Constanta diploma participare
1200 1 Steflea Mihai 20  Nr. 5 N. Iorga Pitesti diploma participare
1201 1 Stoian Daniel 20  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
1202 1 Stoica Ionut 20  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
1203 1 Sturzu Alexa 20  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
1204 1 Sutescu Luca 20  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
1205 1 Tanasa Ana 20  NR.17 BUCURESTI diploma participare
1206 1 Tilinca Alexandra 20  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
1207 1 Tirlea Darius 20  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1208 1 Tirtau Andreea 20  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma participare
1209 1 Toader Codrut 20  Lic. Al. Vlahuta Bucuresti diploma participare
1210 1 Toma Andrei 20  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
1211 1 Tomeci Maria 20  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1212 1 Tudorin Raluca 20  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea diploma participare
1213 1 Turcu Daria 20  NR.17 BUCURESTI diploma participare
1214 1 Usurelu Andrei 20  NR.118 BUCURESTI diploma participare
1215 1 Valu Andreea 20  Scoala cu clasele I-VIII Coteana Slatina diploma participare
1216 1 Vasile Melania Georgiana 20  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
1217 1 Ventel Ioana Gabriela 20  Ferdinand Constanta diploma participare
1218 1 Visteanu Martha 20  Spectrum Constanta diploma participare
1219 1 Vlad Maria Alexia 20  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma participare
1220 1 Vladu Claudia 20  97 BUCURESTI diploma participare
1221 1 Volanschi David Aurel 20  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
1222 1 Vranceanu Daria 20  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
1223 1 Yilmaz Ayhan 20  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
1224 1 Zorila Antonio Marian 20  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
1225 1 Cucu Andrei 15  Scoala Vasile Carlova Targoviste diploma participare
1226 1 Argatu Rowana Ioana 10  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma participare
1227 1 Argesanu Adriana 10  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
1228 1 Badea Maria 10  Scoala cu clasele I-VIII nr. 80, sector 3, Bucuresti Bucuresti diploma participare
1229 1 Baican David 10  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI diploma participare
1230 1 Bajan David 10  97 BUCURESTI diploma participare
1231 1 Balan Radu 10  Sc.nr45 Titu Maiorescu Bucuresti diploma participare
1232 1 Balasoiu Luca Matei 10  Nr. 5 N. Iorga Pitesti diploma participare
1233 1 Barbat Horia 10  Sc. 80 Bucuresti diploma participare
1234 1 Berescu Silvia Maria 10  Scoala George Calinescu Onesti diploma participare
1235 1 Bittar Ali Zeyd 10  Spectrum Constanta diploma participare
1236 1 Boscencu Theodor Marian 10  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
1237 1 Bratasanu Mara 10  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
1238 1 Bratescu Ionut Alexandru 10  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
1239 1 Bretan Cosmina 10  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
1240 1 Caisan Miruna 10  NR.17 BUCURESTI diploma participare
1241 1 Carpen Mihai 10  NR.17 BUCURESTI diploma participare
1242 1 Chirita Horia 10  Lic. Al. Vlahuta Bucuresti diploma participare
1243 1 Cijenschi Ioana 10  Colegiul National Roman Voda Roman ROMAN diploma participare
1244 1 Cimpeanu Andrei 10  Sc. Strehaia Strehaia diploma participare
1245 1 Ciobanu Andrei 10  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma participare
1246 1 Ciobanu Sorana 10  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1247 1 Circioroaba Radu Andrei 10  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea diploma participare
1248 1 Ciurar Denis Andrei 10  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
1249 1 Cojocaru Malina 10  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma participare
1250 1 Constantinescu Anca Ioana 10  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma participare
1251 1 Constantinescu Rares Alexandru 10  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
1252 1 Corbu Ilinca 10  ADA SCHOOL Bucuresti diploma participare
1253 1 Craciun Cristina 10  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1254 1 Cristea Rares 10  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
1255 1 Cristescu Alessia 10  NR.17 BUCURESTI diploma participare
1256 1 Cristescu Razvan 10  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
1257 1 Croitoru Vlad 10  Mihai Viteazul Constanta diploma participare
1258 1 Curtseit Iucsel 10  Constantin Brancusi Medgidia diploma participare
1259 1 Danciulescu Rares 10  97 BUCURESTI diploma participare
1260 1 Deaconu Silviu Gabriel 10  Scoala cu clasele I-VIII Pausesti Otasau/Serbanesti Babeni diploma participare
1261 1 Dinicu Iuliana 10  Tudor Arghezi Navodari diploma participare
1262 1 Doroftei Fabian 10  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA diploma participare
1263 1 Dragan Delia Alexa 10  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
1264 1 DRUJININ LUCA 10  NR.17 BUCURESTI diploma participare
1265 1 Dumitrescu Livia 10  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma participare
1266 1 Epurescu Maria 10  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI diploma participare
1267 1 Eseanu Alexandru 10  Lic. Al. Vlahuta Bucuresti diploma participare
1268 1 Filipescu Andrei 10  Dimitrie Cantemir Constanta diploma participare
1269 1 Filisan Sofia 10  NR.17 BUCURESTI diploma participare
1270 1 Flaut Bianca 10  Dimitrie Cantemir Constanta diploma participare
1271 1 Florea Elena Diana 10  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma participare
1272 1 Gazaru Stefan Ciprian 10  Scoala cu clasele I-VIII nr. 80, sector 3, Bucuresti Bucuresti diploma participare
1273 1 Gheorghe Luca 10  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
1274 1 Gheorghe Marian 10  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1275 1 Ghindu Adriana 10  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
1276 1 Ghioc Cosmina Nicolaeta 10  Scoala George Calinescu Onesti diploma participare
1277 1 Giuclea Alexandra 10  SCOALA NR 172 SF ANDREI BUCURESTI diploma participare
1278 1 Gusatu Mircea 10  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
1279 1 Ifrim Robert 10  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
1280 1 Iordache Antonio Gabriel 10  Scoala nr 116 Bucuresti diploma participare
1281 1 Iordachescu Maria 10  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
1282 1 Ivan Tudor 10  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
1283 1 Leonte Ana 10  Nr. 3 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
1284 1 Malus Cristian 10  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1285 1 Mantoiu Teodora 10  Spectrum Constanta diploma participare
1286 1 Marinescu Anca 10  Scoala cu calsele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina diploma participare
1287 1 Matei Ioana 10  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI diploma participare
1288 1 Melencu Matheo 10  NR.17 BUCURESTI diploma participare
1289 1 Militaru Matei 10  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
1290 1 Minea Antoniu Ovidiu 10  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
1291 1 Mitrica Gabriel 10  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1292 1 Mitrica Matei Andrei 10  Liceul Greco-Catolic Timotei Cipariu Bucuresti diploma participare
1293 1 Munteanu Albert Sebastian 10  C.N. Ferdinand I BACAU diploma participare
1294 1 Munteanu Alexandru 10  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA diploma participare
1295 1 Munteanu Elena 10  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova diploma participare
1296 1 Neagoe Maria 10  NR.118 BUCURESTI diploma participare
1297 1 Neagu Andra 10  SCOALA NR. 3 I.L. CARAGIALE GALATI GALATI diploma participare
1298 1 Neculcea Horia 10  97 BUCURESTI diploma participare
1299 1 Negumereanu Alexia 10  NR.118 BUCURESTI diploma participare
1300 1 Nemtanu Ingrid 10  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI diploma participare
1301 1 Nenciu Ioana 10  Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila diploma participare
1302 1 Niculae Madalina 10  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI diploma participare
1303 1 Nopcea Serban 10  Dimitrie Cantemir Constanta diploma participare
1304 1 Oancea Cristian 10  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
1305 1 Patracioc Mihaela Alexsia 10  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
1306 1 Petrov Ioan Constantin Borislav 10  Liceul Greco-Catolic Timotei Cipariu Bucuresti diploma participare
1307 1 Pletea Iulia 10  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
1308 1 Pocovnicu David 10  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea diploma participare
1309 1 Pop David Gabriel 10  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma participare
1310 1 Popa Alexandru 10  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma participare
1311 1 Popa Gagniuc Horia Stefan 10  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI diploma participare
1312 1 Popaiacu P. Diandra 10  Nr. 5 N. Iorga Pitesti diploma participare
1313 1 Popazu Alex 10  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1314 1 Radu George Cristian 10  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
1315 1 Raeceanu Matei 10  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
1316 1 Rizescu Andreea Cristina 10  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
1317 1 ROSCANEANU Ioana 10  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
1318 1 Rosu Tudor 10  Lic. Al. Vlahuta Bucuresti diploma participare
1319 1 Safta Nastasia 10  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
1320 1 Sanduloiu Cosmin 10  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
1321 1 Solea Miruna 10  Scoala Nr.79 Bucuresti diploma participare
1322 1 Stefanescu Eva 10  Al. I. Cuza Bacau diploma participare
1323 1 Stoian Teodor 10  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma participare
1324 1 Tamas Florin 10  NR.118 BUCURESTI diploma participare
1325 1 Tanase Teodora 10  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1326 1 Tomsa Raluca 10  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma participare
1327 1 Troaca Mario 10  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1328 1 Tudose Bianca Elena 10  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
1329 1 Turcu Emilia 10  Sc. Vlaicu Voda Slatina Slatina diploma participare
1330 1 Ureche Sebastian 10  Sc. Nr. 37 Constanta diploma participare
1331 1 Vanghele Costin 10  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma participare
1332 1 Vasile Cosmin Gabriel 10  Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina diploma participare
1333 1 Vulpes Remus 10  NR.17 BUCURESTI diploma participare
1334 1 Acatrinei Andrei Mihai abs  Sc. Alexandru cel Bun BACAU -
1335 1 Achimescu Alexandru abs  Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina -
1336 1 Albu Cosmin Gabriel abs  Scoala nr. 89 BUCURESTI -
1337 1 Albulescu Ioana abs  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea -
1338 1 Aldea Matei Cristian abs  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI -
1339 1 Alexandrescu Andra abs  Scoala nr. 195 BUCURESTI -
1340 1 Alexandrescu Teodora abs  Lic. Al. Vlahuta Bucuresti -
1341 1 Alexandroiu Vlad abs  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova -
1342 1 Alexe Oana abs  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI -
1343 1 Alexe Radu Mihai abs  C.N.I.M. SLATINA -
1344 1 Andrei Cosmin abs  Colegiul National Roman Voda Roman ROMAN -
1345 1 Andrei Teodor Marius abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
1346 1 Andronache Rares Stefan abs  Sc. Alexandru cel Bun BACAU -
1347 1 Anghel David abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
1348 1 Anichitei Ilinca Maria abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
1349 1 Ardeleanu Sanziana abs  Scoala nr. 195 BUCURESTI -
1350 1 Avirvarii David abs  Al. I. Cuza Bacau -
1351 1 Avram Eliana abs  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova -
1352 1 Badarau Mara abs  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti -
1353 1 Badea Eduard abs  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI -
1354 1 Badea Octavian abs  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea -
1355 1 Badescu Maria abs  Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti -
1356 1 Baitan Ana abs  NR.17 BUCURESTI -
1357 1 Balaita Dragos abs  Al. I. Cuza Bacau -
1358 1 Balan Ana Maria abs  Scoala Nr.56 Jose Marti Bucuresti -
1359 1 Balcan Rares abs  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA -
1360 1 Banu Maria abs  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU -
1361 1 Barbu Dan Iulian abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
1362 1 Blaga Razvan abs  Al. I. Cuza Bacau -
1363 1 Boiangiu Alecsandra abs  Al. I. Cuza Bacau -
1364 1 Bojinca Ina abs  C.N.I.M. SLATINA -
1365 1 Bolocan Miruna abs  SCOALA NR. 280 BUCURESTI -
1366 1 Bosie Fabian abs  Al. I. Cuza Bacau -
1367 1 Bosogeanu David abs  Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud -
1368 1 Brailoiu Patricia abs  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA -
1369 1 Brandibur Tudor abs  Scoala nr. 195 BUCURESTI -
1370 1 Breaban David abs  NR.17 BUCURESTI -
1371 1 Buculeanu Robert abs  C.N.I.M. SLATINA -
1372 1 Bucur Andrei abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
1373 1 Bucur Stefan abs  Sc. Nr. 37 Constanta -
1374 1 Butnariu Alexandru abs  SCOALA NR. 280 BUCURESTI -
1375 1 Caia Alexandra abs  Al. I. Cuza Bacau -
1376 1 Calaian Victor abs  Al. I. Cuza Bacau -
1377 1 Caprar Dorothea abs  Scoala nr. 195 BUCURESTI -
1378 1 Catalina Alexandra abs  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI -
1379 1 Catana Daria abs  SCOALA NR.81 BUCURESTI -
1380 1 Cazacu Rianna abs  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova -
1381 1 Chelmus Diana abs  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI -
1382 1 Chircu Toni abs  Sc. Strehaia Strehaia -
1383 1 Chirila Rares abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
1384 1 Chirita Diana Mihaela abs  Scoala nr. 195 BUCURESTI -
1385 1 Cicu Florentin abs  C.N.I.M. SLATINA -
1386 1 Ciobanu Denis Andrei abs  Sc. Nr. 37 Constanta -
1387 1 Cioc Alexandru abs  Sc. Vlaicu Voda Slatina Slatina -
1388 1 Cioinac Codrin abs  Al. I. Cuza Bacau -
1389 1 Ciorgoda Teodora abs  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti -
1390 1 Cirnu Stefan abs  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova -
1391 1 Ciubuc Petru abs  NR.118 BUCURESTI -
1392 1 Climov Elina abs  C.N. Ferdinand I BACAU -
1393 1 Cojocaru Alexia abs  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea -
1394 1 Cojocaru Iani abs  C.N.I.M. SLATINA -
1395 1 Coman Antonio abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
1396 1 Comanescu Claudia abs  C.N.I.M. SLATINA -
1397 1 Constantin Filip abs  C.N.I.M. SLATINA -
1398 1 Constantinescu Teodor abs  Scoala nr. 195 BUCURESTI -
1399 1 Coroama Sofia abs  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta -
1400 1 Corsate Daria abs  Scoala Nr.56 Jose Marti Bucuresti -
1401 1 Costachescu Matei abs  Lic. Al. Vlahuta Bucuresti -
1402 1 Costas Teodora abs  Sc. Vlaicu Voda Slatina Slatina -
1403 1 Costescu Alexandra abs  SCOALA NR.12 Bucuresti -
1404 1 Costras Crina Costina abs  Sc. Alexandru cel Bun BACAU -
1405 1 Cotuna V. Dalia abs  SCOALA NR.3 VIDELE -
1406 1 Cristea Mihnea Andrei abs  SCOALA NR.81 BUCURESTI -
1407 1 Cristurean Antonia abs  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA -
1408 1 Cucu Andrei abs  NR.13 Ramnicu-Valcea -
1409 1 Damian Amina abs  SCOALA NR. 5 SPIRU HARET DOROHOI -
1410 1 Damian Mihai abs  Scoala nr. 195 BUCURESTI -
1411 1 David Stefan abs  Al. I. Cuza Bacau -
1412 1 Diaconu Miruna abs  Scoala N.Balcescu Dragasani -
1413 1 Dima Maria abs  SCOALA NR.81 BUCURESTI -
1414 1 Dinculescu Ema abs  Colegiul Goethe Bucuresti -
1415 1 Dogeanu F. Marius abs  SCOALA NR.3 VIDELE -
1416 1 Dora Anamaria abs  SCOALA NR. 280 BUCURESTI -
1417 1 Doru Daniel abs  Al. I. Cuza Bacau -
1418 1 Dragoi Antonia abs  SCOALA NR. 280 BUCURESTI -
1419 1 Dudau Ariana abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
1420 1 Duman Madalin Nicolae abs  Sc. Alexandru cel Bun BACAU -
1421 1 Dumitrascu Luca abs  194 M. SORESCU BUCURESTI -
1422 1 Dumitru Amalia abs  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI -
1423 1 Enache Tudor abs  SCOALA NR. 280 BUCURESTI -
1424 1 Enachescu Teodora abs  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea -
1425 1 Ene Tiberiu abs  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI -
1426 1 Erculescu Teodora abs  Scoala Mihai Viteazul Targoviste -
1427 1 Finaru Luca abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
1428 1 Florescu Stefanut abs  C.N.I.M. SLATINA -
1429 1 Gabor Alessio abs  Al. I. Cuza Bacau -
1430 1 Gainar David abs  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI -
1431 1 Galai Mateea abs  Al. I. Cuza Bacau -
1432 1 Gaspar Massimo abs  Al. I. Cuza Bacau -
1433 1 Gheorghe Nicolae abs  SCOALA NR.12 Bucuresti -
1434 1 Gheorghe Rares abs  Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina -
1435 1 Gheorghisor Alexandra abs  C.N.V. N. Titulescu, Slatina Slatina -
1436 1 Ghita Alina abs  SCOALA NR.81 BUCURESTI -
1437 1 Ghita Ana Teodora abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
1438 1 Goriuc Stefan abs  SC HASDEU IASI -
1439 1 Goroneanu Rares abs  Al. I. Cuza Bacau -
1440 1 Grigoras Anisia abs  Al. I. Cuza Bacau -
1441 1 Grigore Miruna abs  Scoala nr. 195 BUCURESTI -
1442 1 Grigorescu Andreea Iulia abs  Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina -
1443 1 Grigorie Ariana abs  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova -
1444 1 Grosu Amalia abs  Al. I. Cuza Bacau -
1445 1 Gruia Robert abs  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI -
1446 1 Guruita Carina abs  97 BUCURESTI -
1447 1 Hanciu Cosmin abs  SCOALA NR. 280 BUCURESTI -
1448 1 Haratau Edoardo Valentino abs  Sc. Alexandru cel Bun BACAU -
1449 1 Holban Leona abs  Mihai Viteazul Constanta -
1450 1 Hornet Mara abs  Scoala Nr. 30 Bucuresti -
1451 1 Horvat Stefan Sergiu abs  Sc. Alexandru cel Bun BACAU -
1452 1 Huidu Luiza abs  SCOALA NR.81 BUCURESTI -
1453 1 Hurezanu Mihai abs  Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina -
1454 1 Iftimie Alexandra abs  Scoala cu clasele I-VIII nr. 80, sector 3, Bucuresti Bucuresti -
1455 1 Ionescu Camelia abs  Scoala Nr.56 Jose Marti Bucuresti -
1456 1 Ionescu Iustina abs  Al. I. Cuza Bacau -
1457 1 Ionica Patricia abs  194 M. SORESCU BUCURESTI -
1458 1 Iorga Tiberiu abs  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta -
1459 1 Iosif Alexandru abs  C.N.I.M. SLATINA -
1460 1 Iosif Andreea abs  SCOALA NR. 280 BUCURESTI -
1461 1 Iosub Matei abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
1462 1 Iovan Teodora abs  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova -
1463 1 Iovitu Stefan abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
1464 1 Ispir Tudor abs  C.N. Ferdinand I BACAU -
1465 1 Ivanica Adelina abs  Anastasia Popescu Bucuresti -
1466 1 Jianu Bogdan abs  SCOALA NR. 5 SPIRU HARET DOROHOI -
1467 1 Juravle Andrei abs  Tudor Arghezi Navodari -
1468 1 Lazar Adriana Antonia abs  Scoala cu clasele I-VIII nr. 80, sector 3, Bucuresti Bucuresti -
1469 1 Lazar Ioana abs  Al. I. Cuza Bacau -
1470 1 Leordean Ioana abs  Scoala nr. 195 BUCURESTI -
1471 1 Lungu Alin abs  C.N.I.M. SLATINA -
1472 1 Lungu Ana Maria abs  Al. I. Cuza Bacau -
1473 1 Lungu Anamaria Claudia abs  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI -
1474 1 Lungu Mihnea abs  C.N. Ferdinand I BACAU -
1475 1 Lupu Mateea abs  C.N. Ferdinand I BACAU -
1476 1 Magirescu Antonia abs  C.N. Ferdinand I BACAU -
1477 1 Manta Ioana abs  Scoala Nr.56 Jose Marti Bucuresti -
1478 1 Maricutoiu Maria abs  C.N.I.M. SLATINA -
1479 1 Marin Ioana Andreea abs  Scoala nr. 195 BUCURESTI -
1480 1 Marinescu Darius Alexandru abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
1481 1 Marinoaica Theodor abs  SCOALA NR. 280 BUCURESTI -
1482 1 Marioara Catalina abs  Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti -
1483 1 Matei Denisa abs  SCOALA NR. 280 BUCURESTI -
1484 1 Matei Simina abs  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI -
1485 1 Matei Tudor Alexandru abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
1486 1 Melinte Moraru Eric abs  Scoala cu clasele I-VIII nr. 80, sector 3, Bucuresti Bucuresti -
1487 1 Mercone Mihnea Gabriel abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
1488 1 Micu Octavian abs  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti -
1489 1 Micutaru Stefan abs  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului -
1490 1 Mihai Ana Maria abs  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI -
1491 1 Mihai Andrei abs  7 Bucuresti -
1492 1 Militaru Sebastian Andrei abs  Scoala nr. 195 BUCURESTI -
1493 1 Moagar Poladian Daniel abs  Scoala nr. 195 BUCURESTI -
1494 1 Moisa Radu Ioan abs  Sc. Alexandru cel Bun BACAU -
1495 1 Mojoatca Dan abs  Scoala cu clasele I-VIII nr. 80, sector 3, Bucuresti Bucuresti -
1496 1 Munteanu Oana Raluca abs  Al. I. Cuza Bacau -
1497 1 Mustatea Stefania abs  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova -
1498 1 Neagu Andrei abs  Scoala cu clasele I-VIII nr. 80, sector 3, Bucuresti Bucuresti -
1499 1 Nedelcu Nely abs  7 Bucuresti -
1500 1 Negrau Dalia abs  194 M. SORESCU BUCURESTI -
1501 1 Negrescu Tudor abs  SCOALA NR. 280 BUCURESTI -
1502 1 Nita Alexandra abs  Sc. Vlaicu Voda Slatina Slatina -
1503 1 Nita Marian abs  Scoala N.Balcescu Dragasani -
1504 1 Nitu Octavia abs  C.N.I.M. SLATINA -
1505 1 Obaciu Petrina abs  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI -
1506 1 Olteanu Andrei abs  97 BUCURESTI -
1507 1 Paiusescu Anne Marie abs  Scoala cu clasele I-VIII nr. 80, sector 3, Bucuresti Bucuresti -
1508 1 Pal Emilian abs  Colegiul National Roman Voda Roman ROMAN -
1509 1 Pana Maria abs  SCOALA NR.81 BUCURESTI -
1510 1 Panait Cristina Gabriela abs  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta -
1511 1 Pantlik David abs  SCOALA NR.12 Bucuresti -
1512 1 Paraschiv Ionut abs  Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina -
1513 1 Patrichi Ruxandra abs  C.N. Ferdinand I BACAU -
1514 1 Paulescu Maria Teodora abs  Scoala Vasile Carlova Targoviste -
1515 1 Paun Rebeca abs  NR.13 Ramnicu-Valcea -
1516 1 Pavlovschi Diana abs  SCOALA NR.12 Bucuresti -
1517 1 Peticila Andrei abs  97 BUCURESTI -
1518 1 Pintilie Edi Gabriel abs  PETRU RARES HIRLAU -
1519 1 Pintilie Theodor abs  Spectrum Constanta -
1520 1 Pirvu Robert abs  C.N.I.M. SLATINA -
1521 1 Plaeasu Denisa abs  Scoala Nr.56 Jose Marti Bucuresti -
1522 1 Pop Carla abs  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova -
1523 1 Pop Mihaly Cristina abs  97 BUCURESTI -
1524 1 Popa Stefan Catalin abs  Sc. Alexandru cel Bun BACAU -
1525 1 Popescu Diana Alexandra abs  Scoala nr. 195 BUCURESTI -
1526 1 Popescu Stefan abs  Salatrucel Salatrucel -
1527 1 Popescu Vlad abs  Scoala Lucian Grigorescu Medgidia -
1528 1 Pralea Bogdan abs  Al. I. Cuza Bacau -
1529 1 Preda Vlad Andrei abs  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI -
1530 1 Predescu Maria abs  Sc.nr45 Titu Maiorescu Bucuresti -
1531 1 Preoteasa Horia abs  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea -
1532 1 Protopopescu Andrei abs  Dimitrie Cantemir Constanta -
1533 1 Pungaru Andrei abs  C.N.I.M. SLATINA -
1534 1 Radoi Calin abs  7 Bucuresti -
1535 1 Radu Iustin Gabriel abs  C.N.Constantin Cantacuzino Targoviste -
1536 1 Radu Stefan abs  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI -
1537 1 Railean Miruna abs  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea -
1538 1 Raportaru I. Teodora abs  SCOALA NR.3 VIDELE -
1539 1 Rosca Andrei abs  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova -
1540 1 Samfira Alex abs  C.N.I.M. SLATINA -
1541 1 Sandu Matei abs  Scoala Nr.56 Jose Marti Bucuresti -
1542 1 Sbarcea Delia abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
1543 1 Seciu Bianca Nona abs  Scoala George Calinescu Onesti -
1544 1 Serban Andreea abs  C.N.I.M. SLATINA -
1545 1 Serban Ioana abs  C.N.I.M. SLATINA -
1546 1 Sipos David Alexandru abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
1547 1 Sirbu Vlad Alexandru abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
1548 1 Slavu Antonia abs  97 BUCURESTI -
1549 1 Sotir Stefan Victor abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
1550 1 Stamate Aurelia Nicoleta abs  SCOALA ION MINULESCU CONSTANTA -
1551 1 Stancu Mihnea abs  97 BUCURESTI -
1552 1 Stefan C. Sorina abs  SCOALA NR.3 VIDELE -
1553 1 Stefan Luca abs  Dimitrie Cantemir Constanta -
1554 1 Stefanescu Mihai abs  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI -
1555 1 Stoenescu Ana Maria abs  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI -
1556 1 Stoian Andrei abs  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA -
1557 1 Stoian Andrei abs  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI -
1558 1 Stratulat Bianca abs  Al. I. Cuza Bacau -
1559 1 Tabacu Dimitrie abs  Nr. 5 N. Iorga Pitesti -
1560 1 Tanase Robert abs  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI -
1561 1 Tanase Stefan abs  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI -
1562 1 Tapai Delia abs  SCOALA NR. 280 BUCURESTI -
1563 1 Tase Mihai Alexandru abs  190 BUCURESTI -
1564 1 Tatarusanu Rares abs  Nr. 5 N. Iorga Pitesti -
1565 1 Tepus Diana abs  97 BUCURESTI -
1566 1 Tica Delia Maria abs  Sc. Alexandru cel Bun BACAU -
1567 1 Titu Alexia abs  SCOALA NR. 280 BUCURESTI -
1568 1 Toma Adina Maria abs  Sc. Nr. 37 Constanta -
1569 1 Tomescu Stefan abs  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI -
1570 1 Tomozei Laura abs  Al. I. Cuza Bacau -
1571 1 Tudor A. abs  Sc.nr45 Titu Maiorescu Bucuresti -
1572 1 Tudor Amina abs  Lic. Al. Vlahuta Bucuresti -
1573 1 Tudor Cosmina abs  C.N.I.M. SLATINA -
1574 1 Turcu Elena abs  Al. I. Cuza Bacau -
1575 1 Udrea Sara abs  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea -
1576 1 Ulan Maria Ayana abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
1577 1 Ungureanu Andrei abs  CNI MATEI BASARAB Ramnicu-Valcea -
1578 1 Ungureanu Sara abs  C.N.I.M. SLATINA -
1579 1 Ureche Anemona abs  Sc.nr45 Titu Maiorescu Bucuresti -
1580 1 Usurelu Patrick abs  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova -
1581 1 Vaceff Vlad abs  SCOALA NR. 280 BUCURESTI -
1582 1 Vasile Mihai abs  C.N.V. N. Titulescu, Slatina Slatina -
1583 1 Vasiloaica Adrian abs  C.N.I.M. SLATINA -
1584 1 Vatavu Ligia abs  C.N. Ferdinand I BACAU -
1585 1 Vilau Andra abs  ?C. C-TIN BR SLATINA -
1586 1 Visan Daniel abs  SCOALA NR. 280 BUCURESTI -
1587 1 Vlad Alexandru abs  SCOALA NR. 280 BUCURESTI -
1588 1 Vlad Alexandru Mihai abs  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi -
1589 1 Vlascu Vlad abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
1590 1 Voicu Alexandru abs  SCOALA NR.81 BUCURESTI -
1591 1 Voicu David abs  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA -
1592 1 Voinea Marius abs  SCOALA NR.81 BUCURESTI -
1593 1 Voinea Theodor abs  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova -
1594 1 Vulpe Alessia abs  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA -
1595 1 Zelca Alexandra abs  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA -
1596 1 Zelenac Alexandru abs  Scoala Nr. 30 Bucuresti -
1597 1 Zonia Cristiana Nicol abs  Scoala cu clasele I-VIII nr. 80, sector 3, Bucuresti Bucuresti -
1598 2 Murgoci Cristiana 100  Scoala nr. 13 Stefan cel Mare Galati GALATI Premiul 1 - Laptop
1599 2 Dinica Ion Constantin 98  Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti Premiul 2 - Bursa 700 Lei
1600 2 Plescan Matei Bogdan 96  SC. JUNIOR IASI Premiul 3 - Bursa 400 Lei
1601 2 Ionescu M. Petru Vlad 95  SCOALA NR.3 VIDELE PREMIUL SPECIAL LUMINA - 150 LEI
1602 2 Mares M. Ana Maria 95  SCOALA NR.3 VIDELE PREMIUL SPECIAL LUMINA - 150 LEI
1603 2 Buliga Cosmin Andrei 90  Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani PREMIUL SPECIAL LUMINA - 100 LEI
1604 2 Ciobanu Vlad Teodor 90  KOGALNICEANU IASI PREMIUL SPECIAL LUMINA - 100 LEI
1605 2 Coneschi Vlad 90  Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina PREMIUL SPECIAL DIDACTICA- 100 LEI
1606 2 Covrig Larisa 90  G.COSBUC SIGHETU MARMATIEI PREMIUL SPECIAL DIDACTICA- 100 LEI
1607 2 Bitca Maria 85  Scoala nr. 6 Rm. Sarat diploma de merit
1608 2 Bolache Maria 85  Scoala nr. 6 Rm. Sarat diploma de merit
1609 2 Constantin Gabriel 85  Scoala nr. 6 Rm. Sarat diploma de merit
1610 2 Mocanu Carina 85  Scoala nr. 6 Rm. Sarat diploma de merit
1611 2 Axenie Raisa 80  Scoala Nr.19 Bucuresti diploma de merit
1612 2 Gasan Carol Luca 80  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma de merit
1613 2 Hosu Iulia 80  G.COSBUC Sighetu Marmatiei diploma de merit
1614 2 Luculescu Teodor 80  Scoala N.Balcescu DRAGASANI diploma de merit
1615 2 Nicola Alexandra 80  SC. NR. 18 SF. DUMITRU Craiova diploma de merit
1616 2 Baraitaru Andrei 75  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
1617 2 Bargaoanu Iarin 75  SCOALA V.ALECSANDRI ROMAN diploma de merit
1618 2 Felea Ioana 75  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
1619 2 Gheorghe Lavinia 75  G.S.A FIERBINTI FIERBINTI-TARG diploma de merit
1620 2 Manolache Diana 75  Scoala V. Alecsandri Roman ROMAN diploma de merit
1621 2 Moldovan Mara 75  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI diploma de merit
1622 2 Pacuretu Arin 75  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
1623 2 Rosca Mayer Bianca 75  C. N. C. Negri Galati GALATI diploma de merit
1624 2 Sandu Cristian 75  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
1625 2 Stoica Mihai Bogdan 75  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma de merit
1626 2 Avrigeanu Andrei Robert 70  Ferdinand Constanta diploma de merit
1627 2 Bogdan Ana Maria 70  SC.SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma de merit
1628 2 Calinescu Alexandru 70  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma de merit
1629 2 Dobrin Rahela 70  SCOALA NR.4 Ramnicu Valcea diploma de merit
1630 2 Ivescu Mircea 70  SCOALA NR.4 Ramnicu Valcea diploma de merit
1631 2 Lacraru Karina 70  SCOALA TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
1632 2 Lefter Lucia Maria 70  CNME IASI diploma de merit
1633 2 Magirescu Tudor 70  Al. I. Cuza Bacau diploma de merit
1634 2 Mineo Dana 70  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
1635 2 Mosiesei Alexandra 70  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
1636 2 Muresan C. Bogdan 70  D. CANTEMIR Baia Mare diploma de merit
1637 2 Nita Gloria 70  SCOALA NR. 2 TRAIAN CRAIOVA diploma de merit
1638 2 Osman Maria 70  97 Bucuresti diploma de merit
1639 2 Pascu Roberta 70  Remus Opreanu Constanta diploma de merit
1640 2 Preda Maria 70  CN CAROL I CRAIOVA Craiova diploma de merit
1641 2 Spinei Irina 70  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
1642 2 Stanescu Albert 70  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
1643 2 Badea Maria Bianca 65  Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina diploma de merit
1644 2 Busca Fainarea Maria 65  KOGALNICEANU IASI diploma de merit
1645 2 BUSE THEODOR 65  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea diploma de merit
1646 2 Coman Alexandru 65  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
1647 2 Crasnea Ana Maria 65  G.S.A FIERBINTI FIERBINTI-TARG diploma de merit
1648 2 Danila Maria 65  KOGALNICEANU IASI diploma de merit
1649 2 Donia Andrei 65  SC HASDEU IASI diploma de merit
1650 2 Duica Vlad Alexandru 65  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI diploma de merit
1651 2 Dumitrescul Eduard 65  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA diploma de merit
1652 2 Gavrilut Alexandra Maria 65  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma de merit
1653 2 Gemanariu Stefan 65  Nr. 3 Gura Humorului Gura Humorului diploma de merit
1654 2 Ioan Alexandru 65  SC. O. VOICU BACAU diploma de merit
1655 2 Ionita Andrei 65  Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma de merit
1656 2 Jianu Ioana 65  Scoala nr. 24 Bucuresti diploma de merit
1657 2 Melenco Ionel Eugen 65  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma de merit
1658 2 Mihaescu Razvan Andrei 65  Lic. de Arta Drobeta Tr Severin diploma de merit
1659 2 Polenciuc Rares 65  SCOALA V.ALECSANDRI ROMAN diploma de merit
1660 2 Popescu Ioana 65  Scoala Nr. 179 Bucuresti diploma de merit
1661 2 Radu Stefana 65  Nr. 3 Gura Humorului Gura Humorului diploma de merit
1662 2 Sirbu Traian Florin 65  JUNIOR IASI diploma de merit
1663 2 Soare Alexandra 65  Scoala cu Clasele I-VIII Virgil Mazilescu Corabia Corabia diploma de merit
1664 2 Stanca Victor 65  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
1665 2 Tanasescu Luca 65  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
1666 2 Tolu Diana 65  Sc. Vlaicu Voda Slatina Slatina diploma de merit
1667 2 AGEROAE Robert Mihai 60  Colegiul National Costache Negri Galati Galati diploma de merit
1668 2 Albu Matei 60  97 BUCURESTI diploma de merit
1669 2 Buleti Daria Alexandra 60  Colegiul National Costache Negri Galati Galati diploma de merit
1670 2 Corbu Aida Elena 60  CNME IASI diploma de merit
1671 2 Culcea Claudius Antonio 60  ScoalaC-tin BrancoveanuConstanta Constanta diploma de merit
1672 2 Culea Alexandru 60  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi diploma de merit
1673 2 Diaconu Dinu Antonia 60  SCOALA NR. 2 TRAIAN CRAIOVA diploma de merit
1674 2 Eremia Vlad 60  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma de merit
1675 2 Hudisteanu Mihaela 60  HASDEU IASI diploma de merit
1676 2 Iancu Irina 60  Nr. 10 Bacau diploma de merit
1677 2 Iosif Ioan Radu 60  Scoala cu clasele I-VIII nr. 80, sector 3, Bucuresti Bucuresti diploma de merit
1678 2 Luncanu Teodor Alin 60  Scoala George Calinescu Onesti diploma de merit
1679 2 Manea Andrei 60  Sc. Nr. 37 Constanta diploma de merit
1680 2 Martin Andrei 60  SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma de merit
1681 2 Meghesan Andreana 60  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
1682 2 Mihailescu Victor 60  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
1683 2 Nedelcu Raul 60  SCOALA NR. 2 TRAIAN CRAIOVA diploma de merit
1684 2 Negoescu Divia 60  C.N. CAROL I Craiova CRAIOVA diploma de merit
1685 2 Obreascu Ariana 60  194 Bucuresti diploma de merit
1686 2 Poajga David 60  Scoala T.Vladimirescu DRAGASANI diploma de merit
1687 2 Radulescu Elena 60  Scoala Nr. 3 Nicolae Titulescu Bucuresti diploma de merit
1688 2 Andreescu Ovidiu Stefan 55  Scoala nr. 81 BUCURESTI diploma de merit
1689 2 Babalean Robert 55  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA diploma de merit
1690 2 Badalachi Razvan 55  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma de merit
1691 2 Baloniu Silvana 55  Sc. Gen. NR. 1 Motru diploma de merit
1692 2 Barbu Sebastian 55  SCOALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
1693 2 Blasca Alexandra 55  Sc. Alexandru cel Bun BACAU diploma de merit
1694 2 Boboc Anamaria 55  Spiru Haret Bacau diploma de merit
1695 2 Chera Dan 55  Nr. 5, Pitesti Pitesti diploma de merit
1696 2 Chirila Irimia Andreea 55  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma de merit
1697 2 Ciju Alexandru 55  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
1698 2 Costache Rares 55  Sc. Alexandru cel Bun BACAU diploma de merit
1699 2 Cuibus Stefan 55  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
1700 2 Dumitru Claudia 55  AUREL VLAICU CONSTANTA diploma de merit
1701 2 Gogoanta Roxana 55  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
1702 2 Hagi Nicole 55  SCOALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
1703 2 Hotaranu Darius 55  C.N. ROMAN VODA ROMAN diploma de merit
1704 2 Ionescu Bianca 55  cu clasele I-VIII nr. 1 Onesti ONESTI diploma de merit
1705 2 Ionescu Natalia 55  Scoala Nr.197 Bucuresti diploma de merit
1706 2 Ivascu Bianca 55  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
1707 2 Logofatu Patricia 55  Scoala cu Clasele I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina diploma de merit
1708 2 Manea Alexia 55  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi diploma de merit
1709 2 Mihaescu Teodor 55  146 I.G.DUCA Bucuresti diploma de merit
1710 2 Mihai Alexia 55  Sc. Coresi Targoviste diploma de merit
1711 2 Moise Andra 55  Nr.29 Galati diploma de merit
1712 2 Mujdar Milan 55  L.FERDINAND Sighetu Marmatiei diploma de merit
1713 2 Nita Olivia 55  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
1714 2 Pana Alexandra 55  Sc. Coresi Targoviste diploma de merit
1715 2 Pascu Ioan 55  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
1716 2 Pirlea Andrei 55  Scoala Nr. 27 Bucuresti diploma de merit
1717 2 Roman Razvan 55  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
1718 2 Romantov Antonia 55  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea diploma de merit
1719 2 Simon Alesia 55  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma de merit
1720 2 Amaistroaie Madalina 50  SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI diploma de merit
1721 2 Aradei Robert 50  Nr. 10 Bacau diploma de merit
1722 2 Balteanu Vlad 50  Scoala nr. 139 Mircea Santimbreanu Bucuresti diploma de merit
1723 2 Bordeiu Diana 50  Scoala nr. 11 M. Sadoveanu Galati GALATI diploma de merit
1724 2 Burghelea Rares 50  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
1725 2 Cioboata Gabriela 50  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi diploma de merit
1726 2 Ciocoiu Alexandru Boris 50  KOGALNICEANU IASI diploma de merit
1727 2 Cioroianu Rares Pavel 50  Lic. de Arta Drobeta Tr Severin diploma de merit
1728 2 Ciurescu Razvan 50  SCOALA NR. 2 TRAIAN CRAIOVA diploma de merit
1729 2 Constantin Matei 50  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
1730 2 Damache David 50  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma de merit
1731 2 Dan Patrick Cristian 50  Scoala nr. 49 BUCURESTI diploma de merit
1732 2 Di Fiore Dominique 50  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
1733 2 Dianu Alexandru 50  SCOALA 280 Bucuresti diploma de merit
1734 2 Gagauta Andrei Paul 50  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma de merit
1735 2 Mercan Horia 50  Scoala nr. 81 BUCURESTI diploma de merit
1736 2 Oloi Amalia 50  Scoala Nr. 10 Bacau diploma de merit
1737 2 Panazan Alexandru 50  194 Bucuresti diploma de merit
1738 2 Peligrad Maria 50  Colegiul National Costache Negri Galati Galati diploma de merit
1739 2 Pop Cristia 50  D. CANTEMIR BAIA MARE diploma de merit
1740 2 Toderan Vlad 50  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
1741 2 Toma Daria 50  SCOALA NR. 2 TRAIAN CRAIOVA diploma de merit
1742 2 Zarioiu Denisa Elena 50  SCOALA NR.10 Ramnicu Valcea diploma de merit
1743 2 Acsinte Tania 45  Scoala Nr.56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
1744 2 Arhip Ana 45  Scoala George Calinescu Onesti diploma de merit
1745 2 Balauca Maria Daria 45  Scoala cu clasele I-VIII nr. 10 Botosani Botosani diploma de merit
1746 2 Bran Darius 45  Sc.Mihai EminescuBuhusi BACAU diploma de merit
1747 2 Burloiu Paul 45  97 Bucuresti diploma de merit
1748 2 Calciu Teodor 45  CN MIRCEA CEL BATRAN Ramnicu Valcea diploma de merit
1749 2 Chelariu Robert 45  HASDEU IASI diploma de merit
1750 2 Chifu Bianca 45  Scoala Nr.24 Sf.Gheorghe CRAIOVA diploma de merit
1751 2 Cirlan George Cosmin 45  SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI diploma de merit
1752 2 Cirligeanu Ana 45  SCOALA NR 150 Bucuresti diploma de merit
1753 2 Coman Antonia 45  Scoala nr. 139 Mircea Santimbreanu Bucuresti diploma de merit
1754 2 Diaconita Adrian 45  Nr. 3 Gura Humorului Gura Humorului diploma de merit
1755 2 Dica Alexandru 45  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
1756 2 Dinca Tudor 45  Scoala nr. 80 Bucuresti diploma de merit
1757 2 Druga Bianca 45  Sc. Vlaicu Voda Slatina Slatina diploma de merit
1758 2 Dumitrescu Ana 45  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
1759 2 Fodor Ruth 45  SCOALA NR. 8 M.KOGALNICEANU DOROHOI diploma de merit
1760 2 Gemanariu Teodor 45  Nr. 3 Gura Humorului Gura Humorului diploma de merit
1761 2 Gherghisan Andrei 45  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
1762 2 Greaca Sebastian 45  SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma de merit
1763 2 Hincu Alexandru 45  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA diploma de merit
1764 2 Ilut Pop Mara 45  O. GOGA Baia Mare diploma de merit
1765 2 Ioan Bogdan 45  SC. O. VOICU BACAU diploma de merit
1766 2 Ionescu Alexia 45  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma de merit
1767 2 Marinescu Raluca 45  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea diploma de merit
1768 2 Matei Robert 45  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma de merit
1769 2 Moldovan Madalina 45  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
1770 2 Munteanu Andrei 45  SCOALA NR. 2 GALATI GALATI diploma de merit
1771 2 Negoita Isabele 45  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma de merit
1772 2 Nicolaescu Alexandru Ioan 45  SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma de merit
1773 2 Nitu Tudor 45  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
1774 2 Pavlov R. David 45  GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU diploma de merit
1775 2 Popa Christabella 45  SCOALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
1776 2 Potera Miruna 45  Scoala N.TonitzaConstanta Constanta diploma de merit
1777 2 Preda Stefan 45  Nr. 14, Pitesti Pitesti diploma de merit
1778 2 Prisacaru Georgiana 45  Spiru Haret Bacau diploma de merit
1779 2 Radu Alexia 45  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma de merit
1780 2 Rantia Teodora 45  C. N. C. Negri Galati GALATI diploma de merit
1781 2 Rosu Iulia 45  C.N. Ferdinand I BACAU diploma de merit
1782 2 Sandru Matei 45  97 Bucuresti diploma de merit
1783 2 Tapu Paula 45  SCOALA NR.32 CRAIOVA Craiova diploma de merit
1784 2 Ursulescu Ingrid Maria 45  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI diploma de merit
1785 2 Achim Maria 40  Sc. Nr. 3 Drobeta Tr Severin diploma de merit
1786 2 Alecu Maria 40  146 I.G.DUCA Bucuresti diploma de merit
1787 2 Andrei Rebeca 40  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma de merit
1788 2 Apostol Catinca 40  SCOALA NR. 197 Bucuresti diploma de merit
1789 2 Avadani Isabela 40  cu clasele I-VIII nr. 1 Onesti ONESTI diploma de merit
1790 2 Brindusoiu Antonia 40  Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina diploma de merit
1791 2 Bucur Ana Maria 40  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
1792 2 Chicos Ilinca Teodora 40  SCOALA NR. 5 SPIRU HARET DOROHOI diploma de merit
1793 2 Chirila Tudor 40  AL.CEL BUN IASI diploma de merit
1794 2 Ciorap Silviu George 40  CREANGA IASI diploma de merit
1795 2 Corduneanu Ana 40  Scoala nr 8 Constanta Constanta diploma de merit
1796 2 Cotrut Ioana 40  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
1797 2 Cristian Mihai 40  Al. I. Cuza Bacau diploma de merit
1798 2 Dan Diana Maria 40  Nr. 3 Gura Humorului Gura Humorului diploma de merit
1799 2 Dragomir Vlad 40  Scoala Anastasia Popescu Bucuresti diploma de merit
1800 2 Dumitra Diana 40  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova diploma de merit
1801 2 Filip Radu 40  C.COSBUC Baia Mare diploma de merit
1802 2 Fronescu Martin 40  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma de merit
1803 2 Gheorghe Razvan 40  LIC. IOAN PETRUS OTOPENI diploma de merit
1804 2 Grigore Diana 40  SCOALA NR. 197 Bucuresti diploma de merit
1805 2 Gulin Tudor 40  AVRAM IANCU BAIA MARE diploma de merit
1806 2 Ionescu Vlad 40  Scoala nr. 89 BUCURESTI diploma de merit
1807 2 Ionita Robert 40  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
1808 2 Iosu Robert 40  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
1809 2 Ivana Tudor 40  Lic. Al. Vlahuta Bucuresti diploma de merit
1810 2 Lita Eliana 40  SCOALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
1811 2 Mihale Raluca 40  SCOALA 280 Bucuresti diploma de merit
1812 2 Neagu Anda 40  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
1813 2 Palita Nicole 40  Scoala Nr.56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
1814 2 Pantiru Iustina 40  AL.CEL BUN IASI diploma de merit
1815 2 Parpala Ion 40  SCOALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
1816 2 Pescarasu Vlad 40  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
1817 2 Poenaru Alexia 40  SCOALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
1818 2 Popescu Vlad 40  Nr.37 Constanta diploma de merit
1819 2 Puiu Mihaela 40  Sc. Nr. 3 Drobeta Tr Severin diploma de merit
1820 2 Radu Daria Maria 40  Scoala nr. 139 Mircea Santimbreanu Bucuresti diploma de merit
1821 2 Radu Matei 40  Scoala cu clasele I-VIII Nr.59 Dimitrie Sturdza Bucuresti diploma de merit
1822 2 Ristache Matei 40  Liceul teoretic Ion Barbu Bucuresti diploma de merit
1823 2 Roman Adrian 40  C.N. Ferdinand I BACAU diploma de merit
1824 2 Rus Irina 40  Scoala cu clasele I-VIII Nr.59 Dimitrie Sturdza Bucuresti diploma de merit
1825 2 Rusu Gabriela 40  Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina diploma de merit
1826 2 Rusu Ruxandra 40  SCOALA NR. 8 M.KOGALNICEANU DOROHOI diploma de merit
1827 2 Salajan Marck 40  Anastasia Popescu Bucuresti diploma de merit
1828 2 Stancila Mihai Vladut 40  Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina diploma de merit
1829 2 Teodorescu Robert 40  Scoala Nr.56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
1830 2 Tudorache Cosmina 40  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi diploma de merit
1831 2 Tukacs B. Mara 40  C.COSBUC Baia Mare diploma de merit
1832 2 Unguru Vlad 40  NR.17 SNAGOV diploma de merit
1833 2 Vaduva Victor 40  NR.10 Ramnicu-Valcea diploma de merit
1834 2 Zaulet Vlad 40  Lic. Ped. Drobeta Turnu Severin diploma de merit
1835 2 Bobes Miruna 35  SC. N.TONITZA CONSTANTA diploma participare
1836 2 Bostan Sebastian 35  SCOALA NR. 8 M.KOGALNICEANU DOROHOI diploma participare
1837 2 Bran Sabrina 35  97 Bucuresti diploma participare
1838 2 Buzgaru Georgiana 35  ION MINULESCU CONSTANTA diploma participare
1839 2 Catusanu Rares 35  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea diploma participare
1840 2 Chirila Andreea 35  146 I.G.DUCA Bucuresti diploma participare
1841 2 Ciorbagiu Alin 35  Lic. Ped. Drobeta Tr Severin diploma participare
1842 2 Ciotir Marian Augustin 35  Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani diploma participare
1843 2 Daeanu Philip 35  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma participare
1844 2 Dima Armand 35  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma participare
1845 2 Durea Flavia 35  A.VLAICU Constanta diploma participare
1846 2 Dutoniu Denis 35  Lic. Ped. Drobeta Turnu Severin diploma participare
1847 2 Frujina Cristian 35  Mihai Viteazul Constanta diploma participare
1848 2 Guina Alexandru 35  Lic. Ped. Drobeta Tr Severin diploma participare
1849 2 Hantau Sabina 35  Scoala cu clasele I-VIII nr. 80, sector 3, Bucuresti Bucuresti diploma participare
1850 2 Hata Veronica 35  Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani diploma participare
1851 2 IONESCU VLAD GABRIEL 35  AL.CEL BUN diploma participare
1852 2 Isaia Anamaria 35  SCOALA NR. 42 SFINTII IMPARATI GALATI GALATI diploma participare
1853 2 Leordean Raul 35  D. CANTEMIR BAIA MARE diploma participare
1854 2 Nicolae Mariana 35  Nr.30 Grigorie Ghica Voievod BUCURESTI diploma participare
1855 2 Pavlov R. Diana 35  GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU diploma participare
1856 2 Pintilie Iosif 35  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI diploma participare
1857 2 Popa Laura 35  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma participare
1858 2 Popescu Lavinia 35  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
1859 2 Preda Luca 35  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
1860 2 Pripon Mara 35  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma participare
1861 2 Radovan Sebastian 35  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma participare
1862 2 Rifat Seren 35  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma participare
1863 2 Rog Mihnea 35  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma participare
1864 2 Roman Tudor 35  C.N. G.Cosbuc Cluj-Napoca diploma participare
1865 2 Saracin Iulia 35  Sc. Nr. 3 Drobeta Turnu Severin diploma participare
1866 2 Savu Andrei 35  Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina diploma participare
1867 2 Secuiu Stefan 35  Sc. Nr. 307 Bucuresti diploma participare
1868 2 Serbanescu Dinu 35  SCOALA NR.11 BUCURESTI diploma participare
1869 2 Severin Fabiana 35  194 Bucuresti diploma participare
1870 2 Soare Liana 35  NR.17 BUCURESTI diploma participare
1871 2 Sosoaca Anastasia 35  CN MIRCEA CEL BATRAN Ramnicu Valcea diploma participare
1872 2 Spinu Eusebiu 35  Scoala N.TonitzaConstanta Constanta diploma participare
1873 2 Stan Mihai 35  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1874 2 Tolea Cristian 35  SCOALA NR.10 Ramnicu Valcea diploma participare
1875 2 Ana Theodor 30  NR.118 BUCURESTI diploma participare
1876 2 Armeanu Elena Irina 30  Scoala T.Vladimirescu DRAGASANI diploma participare
1877 2 Asofiei Ionut 30  Liceul Teoretic Miron Costin Pascani diploma participare
1878 2 Balanescu Robert 30  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma participare
1879 2 Boariu Ana Maria 30  SCOALA NR 8 CONSTANTA diploma participare
1880 2 Boboc Thea 30  SC HASDEU IASI diploma participare
1881 2 Carata Andra 30  ADA SCHOOL Bucuresti diploma participare
1882 2 Cereanu Andrei Catalin 30  Scoala nr. 82 BUCURESTI diploma participare
1883 2 Coman Stefan 30  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma participare
1884 2 Dorin Rares 30  C.N. Ferdinand I BACAU diploma participare
1885 2 Dunka Dacian 30  Gr. Sc. Farcasa Baia Mare diploma participare
1886 2 Florea Raluca 30  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi diploma participare
1887 2 Geana Vlad Mihai 30  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI diploma participare
1888 2 Hangan Ionela Bianca 30  SCOALA NR. 5 SPIRU HARET DOROHOI diploma participare
1889 2 Ilie Eliza 30  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
1890 2 Ion Diana 30  SCOALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma participare
1891 2 Ionescu Tudor 30  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
1892 2 Jinescu Tudor 30  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma participare
1893 2 Jitaru Vladimir 30  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
1894 2 Joita Octavian 30  SCOALA NR. 197 Bucuresti diploma participare
1895 2 Kawaguchi Anna 30  Scoala nr. 2 Galati GALATI diploma participare
1896 2 Matache David 30  Lic. Al. Vlahuta Bucuresti diploma participare
1897 2 Mitrica Luca 30  Anastasia Popescu Bucuresti diploma participare
1898 2 Moloiu Andreas 30  194 BUCURESTI diploma participare
1899 2 Neacsu Diana 30  194 Bucuresti diploma participare
1900 2 Neagu Serban 30  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1901 2 Nicula Alexandru 30  NR.17 BUCURESTI diploma participare
1902 2 Nuica Mihai Calin 30  Sc. Nr. 14 Drobeta Tr Severin diploma participare
1903 2 Papusoi Rares 30  SCOALA NR. 8 M.KOGALNICEANU DOROHOI diploma participare
1904 2 Pascut Anda 30  97 BUCURESTI diploma participare
1905 2 Paunescu Laura 30  SCOALA NR. 172 Bucuresti diploma participare
1906 2 Peterneamt Karina Alexandra 30  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
1907 2 Pilipautanu Tudor 30  Grupul Scolar Darabani Darabani diploma participare
1908 2 Pravat Ianis 30  C.N. Ferdinand I BACAU diploma participare
1909 2 Radu Mihnea 30  SCOALA NR.12 Bucuresti diploma participare
1910 2 Rosca Dinu 30  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
1911 2 Singurel Dragos 30  Scoala nr.143 Bucuresti diploma participare
1912 2 Spiridon Luca 30  Scoala Anastasia Popescu Bucuresti diploma participare
1913 2 Stirbu Ioan Mircea 30  146 I.G.DUCA Bucuresti diploma participare
1914 2 Timis Adriana 30  Sc. Nr.1 Moisei diploma participare
1915 2 Tita Teodora 30  SCOALA 280 Bucuresti diploma participare
1916 2 Trusca Roberto 30  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma participare
1917 2 Udrescu Alina 30  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma participare
1918 2 Uritu Mihai 30  Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina diploma participare
1919 2 Videanu Cristian 30  SCOALA 280 Bucuresti diploma participare
1920 2 Visan Elena 30  NR.118 BUCURESTI diploma participare
1921 2 Achimescu Bianca 25  Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina diploma participare
1922 2 Aciocanesa Bianca Ioana 25  Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani diploma participare
1923 2 Asoltanei Serban 25  C.N. ROMAN VODA ROMAN diploma participare
1924 2 Balint Antonia 25  Sc.Mihai EminescuBuhusi BACAU diploma participare
1925 2 Calaras Alexandru 25  NR.17 BUCURESTI diploma participare
1926 2 Ciontu Ada 25  SCOALA NR.12 Bucuresti diploma participare
1927 2 Coman Mihnea George 25  C.N.M.EMINESCU BUCURESTI diploma participare
1928 2 Cucu Victor 25  NR.17 BUCURESTI diploma participare
1929 2 Dominciuc Tudor 25  SCOALA NR.12 Bucuresti diploma participare
1930 2 Fana Razvan 25  Sc. Vlaicu Voda Slatina Slatina diploma participare
1931 2 Filimon David 25  SC. N.TONITZA CONSTANTA diploma participare
1932 2 Florean Sara 25  SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI diploma participare
1933 2 Grosu Codrina 25  C.N. Ferdinand I BACAU diploma participare
1934 2 Guranda Myriam 25  NR.17 BUCURESTI diploma participare
1935 2 Hociota Alexandru 25  NR.17 BUCURESTI diploma participare
1936 2 Ibanescu Ramona 25  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA diploma participare
1937 2 Ionescu Elena Bianca 25  Scoala T.Vladimirescu DRAGASANI diploma participare
1938 2 Ivanof Teodor 25  SCOALA NR. 128 BUCURESTI diploma participare
1939 2 Mester Dan 25  L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca diploma participare
1940 2 Munteanu Andrei 25  Scoala cu clasele I-VIII Nr.59 Dimitrie Sturdza Bucuresti diploma participare
1941 2 Negoita Alexandra 25  Scoala Nr.56 Jose Marti Bucuresti diploma participare
1942 2 Pacurar Ioana 25  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
1943 2 Padurice Vlad 25  Scoala Anastasia Popescu Bucuresti diploma participare
1944 2 Papacioc Alexandru 25  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
1945 2 Paramon Bogdan 25  Scoala nr. 80 Bucuresti diploma participare
1946 2 Patrichi Dragos 25  194 Bucuresti diploma participare
1947 2 Paunescu Bianca 25  Nr. 5, Pitesti Pitesti diploma participare
1948 2 Petrache Flavius 25  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma participare
1949 2 Pirvu Ioana 25  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
1950 2 Popescu Vlad 25  NR.17 BUCURESTI diploma participare
1951 2 Profiroiu Ana Nicole 25  Scoala nr.150 Bucuresti diploma participare
1952 2 Rimbu Tudor 25  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
1953 2 Sladaru Alexandru 25  Spiru Haret Bacau diploma participare
1954 2 Suciu Petru 25  LIC. DE ARTA Baia Mare diploma participare
1955 2 Talpeanu Rares 25  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma participare
1956 2 Tudorache Antonio 25  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
1957 2 Ursescu Teodora 25  SCOALA 280 Bucuresti diploma participare
1958 2 Baraitanu Tudor 20  SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma participare
1959 2 Bunescu Tudor 20  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
1960 2 Cleniuc Amalia Cristina 20  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
1961 2 Cojocaru Maria 20  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI diploma participare
1962 2 Constantinescu Mario 20  SCOALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma participare
1963 2 Cristescu Ioana 20  194 M. SORESCU BUCURESTI diploma participare
1964 2 Damian Tudor Christian 20  NR.17 BUCURESTI diploma participare
1965 2 Danciu Radu 20  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma participare
1966 2 Dinu Andrei 20  ScoalaC-tin BrancoveanuConstanta Constanta diploma participare
1967 2 Divan Alex 20  Lic. Ped. Drobeta Turnu Severin diploma participare
1968 2 Dobrin Traian 20  SCOALA NR. 174 Bucuresti diploma participare
1969 2 DRAGOESCU OCTAVIAN 20  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea diploma participare
1970 2 Duduna Daria 20  Sc. C.Brancoveanu Constanta diploma participare
1971 2 Gheorghica Ioana 20  Al. I. Cuza Bacau diploma participare
1972 2 Imireanu Mario 20  Scoala nr.143 Bucuresti diploma participare
1973 2 Ionescu Dalia 20  SCOALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma participare
1974 2 Ionita Florentina 20  nr. 45 Bucuresti diploma participare
1975 2 Lupascu Emma 20  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
1976 2 Nemuc Andrea Cristina 20  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
1977 2 Patrascu Mihnea 20  SCOALA 280 Bucuresti diploma participare
1978 2 Petrescu Horia 20  Scoala nr. 80 Bucuresti diploma participare
1979 2 Puiu Mara 20  Sc. Nr. 3 Drobeta Turnu Severin diploma participare
1980 2 Rosca Irina 20  Nr.37 Constanta diploma participare
1981 2 Tache Andrei 20  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma participare
1982 2 Van Staden Frederick 20  146 I.G.DUCA Bucuresti diploma participare
1983 2 Vlad Gabriel Daniel 20  SCOALA NR.13 Ramnicu Valcea diploma participare
1984 2 Bogdan Theodora 15  NR.17 BUCURESTI diploma participare
1985 2 Cozma Carla 15  O. GOGA Baia Mare diploma participare
1986 2 Deaconescu Daria Ioana 15  Scoala 150 Bucuresti diploma participare
1987 2 Eftimie Bogdan 15  SCOALA NR.10 Ramnicu Valcea diploma participare
1988 2 Galateanu Alexandru 15  194 Bucuresti diploma participare
1989 2 Lazea Darius 15  D. CANTEMIR Baia Mare diploma participare
1990 2 Matei Radu 15  Sc. Alexandru cel Bun BACAU diploma participare
1991 2 Munteanu Cezar 15  Nr.37 Constanta diploma participare
1992 2 Onu Cezar 15  Sc. Alexandru cel Bun BACAU diploma participare
1993 2 Pastrav Sorina 15  SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI diploma participare
1994 2 Patrut Stefan 15  Al. I. Cuza Bacau diploma participare
1995 2 Pop Oana 15  Gr. Sc. Farcasa Baia Mare diploma participare
1996 2 Preda Laura 15  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
1997 2 Purcea Adrian 15  146 I.G.DUCA Bucuresti diploma participare
1998 2 Rosu Laurentiu 15  Lic.Teoretic P.Pandrea Bals diploma participare
1999 2 Serban Ioana 15  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma participare
2000 2 Stan Alex 15  Nr. 5 N. Iorga Pitesti diploma participare
2001 2 Stefan Mihnea 15  SCOALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma participare
2002 2 Ciulcov Alexandru 10  Scoala Anastasia Popescu Bucuresti diploma participare
2003 2 Dinu Catalina Diana 10  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
2004 2 Dinu Gabriela 10  Scoala nr. 80 Bucuresti diploma participare
2005 2 Dobre Luca Ioan 10  Scoala cu clasele I-VIII nr. 80, sector 3, Bucuresti Bucuresti diploma participare
2006 2 Gaina Razvan 10  Scoala Nr.56 Jose Marti Bucuresti diploma participare
2007 2 Horoi Andreea 10  Al. I. Cuza Bacau diploma participare
2008 2 Ionita Serban 10  97 Bucuresti diploma participare
2009 2 Lungu Stefan Octavian 10  Scoala nr. 24 Sf. Arh. Mihail si Gavriil GALATI diploma participare
2010 2 Mandrila Alexia 10  Sc. Alexandru cel Bun BACAU diploma participare
2011 2 Manea Tudor Alexandru 10  Scoala 150 Bucuresti diploma participare
2012 2 Mastacan Rares 10  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma participare
2013 2 Nechita Ana 10  C.N. Ferdinand I BACAU diploma participare
2014 2 Sorea Bogdan 10  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
2015 2 Stan Remus 10  146 I.G.DUCA Bucuresti diploma participare
2016 2 Visan Cosmin 10  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
2017 2 Voinea David 10  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma participare
2018 2 Baciu Ana Maria abs  Lic. de Arta Drobeta Turnu Severin -
2019 2 Boeriu Cosmin George abs  Lic. Al. Vlahuta Bucuresti -
2020 2 Brandibur Mara abs  Scoala nr. 195 BUCURESTI -
2021 2 Chindris Antonia abs  G.COSBUC SIGHETU MARMATIEI -
2022 2 Chirica Isabela abs  nr.45 Bucuresti -
2023 2 Chivu Rares Ioan abs  Sc. nr.45 Bucuresti -
2024 2 Clipa Naomi abs  SCOALA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA -
2025 2 Codrici Maria abs  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti -
2026 2 Constantin Nichi abs  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi -
2027 2 Constantinescu Radu abs  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti -
2028 2 Cosma Anastasia abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
2029 2 Crisan Nereia abs  LIC. BARBU Bucuresti -
2030 2 Dumitrascu Filip abs  Scoala Mihai Viteazul Calarasi -
2031 2 Dumitru Teodor abs  Scoala Helikon Calarasi -
2032 2 Ece Ahmed abs  Scoala nr. 80 Bucuresti -
2033 2 Eftenie Vlad abs  NR.17 BUCURESTI -
2034 2 Enache Sabina abs  nr. 7 Bucuresti -
2035 2 Georgescu Dragos abs  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta -
2036 2 Ghioca Robert Gabriel abs  Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina -
2037 2 Grosu Teodor abs  Sc. Alexandru cel Bun BACAU -
2038 2 Iliescu Andrei Tudor abs  CU CLASELE I-VIII SF. VOIEVOD ?TEFAN CEL MARE ONESTI -
2039 2 Ion Bogdan abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
2040 2 Ionescu Andrei Cristian abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
2041 2 Iosif David abs  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti -
2042 2 Liuta Cosmin abs  SC. N.TONITZA CONSTANTA -
2043 2 Mares Diana Teodora abs  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI -
2044 2 Margineanu Teodora abs  Scoala Nr.56 Jose Marti Bucuresti -
2045 2 Martac Denisa abs  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI -
2046 2 Mihaila Roxana abs  C.N. Ferdinand I BACAU -
2047 2 Miu Tudor abs  SCOALA NR.13 Ramnicu Valcea -
2048 2 Moisa Victor abs  Sc. Alexandru cel Bun BACAU -
2049 2 Nicola Alexandra Mihaela abs  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova -
2050 2 Oprea Stefan abs  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI -
2051 2 Petraru Maria Bianca abs  SERBAN CIOCULESCU GAESTI -
2052 2 Petre Mihnea abs  Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud -
2053 2 Pirvu Irina abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
2054 2 Pop Horea abs  Scoala Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca -
2055 2 Popa Ana Maria abs  Lic. Al. Vlahuta Bucuresti -
2056 2 Puscas Alexandra abs  NR.118 BUCURESTI -
2057 2 Radu Ana Maria abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
2058 2 Raileanu Nicoleta abs  SAM Sulita Sulita -
2059 2 Sandulescu Ioana abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
2060 2 Sion Rares abs  nr.45 Bucuresti -
2061 2 Stan Luca abs  Scoala nr. 80 Bucuresti -
2062 2 Strugariu C. Stefan Vladimir abs  SC CAZIMIR IASI -
2063 2 Szoke Eduard abs  D. CANTEMIR BAIA MARE -
2064 2 Tataru Alexia abs  C.N. Ferdinand I BACAU -
2065 2 Teodorescu Ana abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
2066 2 Uliu Sonia Maria abs  Sc. Nr. 2 Drobeta Tr Severin -
2067 2 Urs Petre abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
2068 2 Vaduva Alexa abs  SCOALA CU CLS. I - VIII ZAHARIA STANCU ROSIORI DE VEDE -
2069 2 Velcu Maria abs  nr. 7 Bucuresti -
2070 2 Vlaicu Miahela Andreea abs  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI -
2071 3 Abu Shanab Amina 100  SCOALA NR.56 BUCURESTI Premiul 1 - Laptop
2072 3 Tudorache Cristian 100  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi Premiul 1 - Laptop
2073 3 Aghiorghiesei Horia 99  PETRU RARES HIRLAU Premiul 2 - Bursa 700 Lei
2074 3 Ifrim Tudor 99  PETRU RARES HIRLAU Premiul 2 - Bursa 700 Lei
2075 3 Capris Ruth 98  ANTON PANN Ramnicu Valcea Premiul 3 - Bursa 400 Lei
2076 3 Catusanu Mihnea 98  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea Premiul 3 - Bursa 400 Lei
2077 3 Falcuta Manuel 96  ANTON PANN Ramnicu Valcea PREMIUL SPECIAL LUMINA - 150 LEI
2078 3 Neacsu Dariana 96  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea PREMIUL SPECIAL LUMINA - 150 LEI
2079 3 Burcea Ioana 95  97 Bucuresti PREMIUL SPECIAL LUMINA - 100 LEI
2080 3 Preda Alexandru 95  Scoala N.Tonitza Constanta Constanta PREMIUL SPECIAL LUMINA - 100 LEI
2081 3 Dumitrescu Daniel Alexandru 92  Sc Diaconu Coresi-Fieni Targoviste PREMIUL SPECIAL DIDACTICA- 100 LEI
2082 3 Alazaroaie Andra 90  97 Bucuresti diploma de merit
2083 3 Asofie Andrei 90  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
2084 3 Barbu Diana 90  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi diploma de merit
2085 3 Buftea Denisa 90  G.COSBUC Sighetu Marmatiei diploma de merit
2086 3 Caramida Iustina Andreea 90  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea diploma de merit
2087 3 Carp Alexandru 90  GR.SC.ION PODARU OVIDIU diploma de merit
2088 3 Casuneanu Maria Otilia 90  CNME IASI diploma de merit
2089 3 Cirlig Constantin Andrei 90  Lic. Ped. Drobeta Turnu Severin diploma de merit
2090 3 Constantinescu Robert 90  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
2091 3 Cretu Cosmina 90  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
2092 3 Dimitriu Andrei 90  SCOALA TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
2093 3 Enache Tudor 90  97 Bucuresti diploma de merit
2094 3 Grigoras Tudor 90  STEFAN CEL MARE GALATI diploma de merit
2095 3 Hodoroaga Andrei 90  Liceul Teoretic Gradistea Gradistea diploma de merit
2096 3 Ilies Bogdan 90  G.COSBUC Sighetu Marmatiei diploma de merit
2097 3 Ionescu Vlad 90  97 Bucuresti diploma de merit
2098 3 Lazar Laurentiu 90  G.COSBUC Sighetu Marmatiei diploma de merit
2099 3 Luculescu Stefan 90  Scoala N. Balcescu DRAGASANI diploma de merit
2100 3 Magura Alexandra 90  Scoala cu clasele I-VIII Nr.59 Dimitrie Sturdza Bucuresti diploma de merit
2101 3 Marina Fit Paul 90  G.COSBUC Sighetu Marmatiei diploma de merit
2102 3 Mateescu Stefania 90  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
2103 3 Mocanu Alexandru 90  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
2104 3 Negrea Andra 90  SCOALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
2105 3 Panescu Angelina 90  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
2106 3 Paunescu Bianca 90  Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma de merit
2107 3 Petreanu Cristina 90  ANTON PANN Ramnicu Valcea diploma de merit
2108 3 Petrescu Maria 90  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
2109 3 Popescu Maria Carolina 90  C.Brancusi Medgidia diploma de merit
2110 3 Popescu Maria Eugenia 90  SCOALA CU CLS. I - VIII ZAHARIA STANCU ROSIORI DE VEDE diploma de merit
2111 3 Popescu Rares 90  NR.10 Ramnicu Valcea diploma de merit
2112 3 Purcel Ioana 90  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
2113 3 Rapolti Daria 90  G.COSBUC Sighetu Marmatiei diploma de merit
2114 3 Reut Greta 90  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA diploma de merit
2115 3 Rosoga Radu Stefan 90  NR.4 Ramnicu Valcea diploma de merit
2116 3 Rotariu Tudor Liviu 90  SC. DE ARTE SI MESERII SF. ANDREI SMIRDAN DOROHOI diploma de merit
2117 3 Ruse Alexandru Andrei 90  GRUP SCOLAR AGRICOL FIERBINTI FIERBINTI-TARG diploma de merit
2118 3 Sandu Theodor 90  97 Bucuresti diploma de merit
2119 3 Semen Valentin Ion 90  Sc. Nr. 2 Drobeta Turnu Severin diploma de merit
2120 3 Serban Alexandru 90  SCOALA ANTON PANN Ramnicu Valcea diploma de merit
2121 3 Stefan Diana 90  113 Bucuresti diploma de merit
2122 3 Stefanescu Stefan 90  cu clasele I-VIII nr. 1 Onesti ONESTI diploma de merit
2123 3 Tirniceanu Briana 90  SCOALA CU CLS. I - VIII ZAHARIA STANCU ROSIORI DE VEDE diploma de merit
2124 3 Tita Tudor 90  NR.10 Ramnicu Valcea diploma de merit
2125 3 Tranca Naomi Alexandra 90  L.T. Eugen Pora Cluj-Napoca diploma de merit
2126 3 Trasca Andrei 90  SC.VLAICU VODA SLATINA Slatina diploma de merit
2127 3 Treista Georgiana 90  G.COSBUC Sighetu Marmatiei diploma de merit
2128 3 Vasilache Radu Matei 90  JUNIOR IASI diploma de merit
2129 3 Vasile Marian 90  Lic. Ped. Drobeta Turnu Severin diploma de merit
2130 3 Boingiu Keren 85  NR.118 BUCURESTI diploma de merit
2131 3 Nicolau Anastasia 84  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SUCEAVA SUCEAVA diploma de merit
2132 3 Munteanu Vladimir 83  SCOALA NR.3 PIPERA Bucuresti diploma de merit
2133 3 Guta Vlad 82  SCOALA ANTON PANN Ramnicu Valcea diploma de merit
2134 3 Straton Maria Ilinca 82  CNME IASI diploma de merit
2135 3 Turturean Cornel David 82  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 9 ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA diploma de merit
2136 3 Aldini Andrei 80  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
2137 3 Andronescu Catrinel 80  SC.VLAICU VODA SLATINA Slatina diploma de merit
2138 3 Anton Stefan 80  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea diploma de merit
2139 3 Apopei Cristina 80  SCOALA NR. 40 IULIA HASDEU GALATI GALATI diploma de merit
2140 3 Balan Florin 80  SC HASDEU IASI diploma de merit
2141 3 Bogdan Sever 80  L.T. AVRAM IANCU Cluj-Napoca diploma de merit
2142 3 Bornea Andrei 80  Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi diploma de merit
2143 3 Botoman Dragos 80  Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma de merit
2144 3 Butan Gabriela 80  97 Bucuresti diploma de merit
2145 3 Cazacu Mihnea 80  Scoala cu clasele I-VIII nr. 79 Bucuresti diploma de merit
2146 3 Chitu Andrei Alexandru 80  SC T VLADIMIRESCU PITESTI PITESTI diploma de merit
2147 3 Ciumara Serban 80  Scoala cu clasele I-VIII Nr.59 Dimitrie Sturdza Bucuresti diploma de merit
2148 3 Costin Claudia 80  SCOALA TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
2149 3 Cotorelea Alexandru 80  SCOALA TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
2150 3 Diaconu Rares 80  HASDEU IASI diploma de merit
2151 3 DINCA DENISA 80  NR.10 Ramnicu Valcea diploma de merit
2152 3 Dumitras Diana 80  SCOALA NR. 8 M.KOGALNICEANU DOROHOI diploma de merit
2153 3 Gheorghe Andreea 80  Sc.I.Al.Bratescu Voinesti Targoviste diploma de merit
2154 3 Gheorghescu Sinziana 80  Nr. 5, Pitesti Pitesti diploma de merit
2155 3 Ghinea Mara 80  Gr. Scolar C-tin Brancoveanu - Horezu Horezu diploma de merit
2156 3 Ghise Teodora 80  Lic. De Arta Baia Mare diploma de merit
2157 3 GOSMAN ALEXIA 80  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
2158 3 Grecu Teodor 80  SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI diploma de merit
2159 3 Ionica Flavio 80  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
2160 3 Lazar Alina 80  Nr. 37 Constanta diploma de merit
2161 3 Loghin Razvan 80  CN MIRCEA CEL BATRAN Ramnicu Valcea diploma de merit
2162 3 Mladin Raisa 80  Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina diploma de merit
2163 3 Mocioi Tudor 80  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma de merit
2164 3 Nedelcu Alex 80  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi diploma de merit
2165 3 Negoita Vlad Andrei 80  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma de merit
2166 3 Panaitescu Aaron 80  Scoala Nr.19 Bucuresti diploma de merit
2167 3 Panescu Antonia 80  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
2168 3 Paulenco Iustin 80  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN SUCEAVA SUCEAVA diploma de merit
2169 3 Piperea Anastasia 80  79 Bucuresti diploma de merit
2170 3 Potanga Alin 80  SCOALA NR. 197 Bucuresti diploma de merit
2171 3 Rabuga Flavius 80  ANTON PANN Ramnicu Valcea diploma de merit
2172 3 Radutu Ana Maria 80  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi diploma de merit
2173 3 Rotariu Georgiana 80  Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi diploma de merit
2174 3 Sacuiu Toma Andrei 80  Scoala Nr 79 Bucuresti diploma de merit
2175 3 SAUCINITEANU PETRA 80  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA diploma de merit
2176 3 Spinu Isabela 80  SC.SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma de merit
2177 3 Taloi Alexandru 80  Sc. Nr. 3 Drobeta Tr Severin diploma de merit
2178 3 Ilas Armand Viorel 75  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA TUMORULUI diploma de merit
2179 3 Tran Bach Nguyen 75  Scoala Nr.56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2180 3 Stanculescu Gabriel 74  Scoala 1 Brezoi diploma de merit
2181 3 Asofronie Rares Flavian 70  SCOALA NR. 5 SPIRU HARET DOROHOI diploma de merit
2182 3 Avram Alexandru Andrei 70  Sc. Nr. 2 Drobeta Turnu Severin diploma de merit
2183 3 Avram Stefan 70  L.Grigorescu Medgidia diploma de merit
2184 3 Balsanu Denis 70  Sc. Vlaicu Voda Slatina Slatina diploma de merit
2185 3 Beghim Genghiz 70  SCOALA B.P. HASDEU CONSTANTA diploma de merit
2186 3 Biris Erik 70  N. STANESCU Baia Mare diploma de merit
2187 3 Botea Andrei Alexandru 70  C.Brancusi Medgidia diploma de merit
2188 3 Buga Mara 70  Scoala cu clasele I-VIII Nr.59 Dimitrie Sturdza Bucuresti diploma de merit
2189 3 Burghelea Daria 70  C.N. ROMAN VODA ROMAN diploma de merit
2190 3 Ceausu Matei 70  SCOALA NR. 197 Bucuresti diploma de merit
2191 3 Cotoc Alexandru 70  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI diploma de merit
2192 3 Dinca Darius 70  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
2193 3 Dobrinoiu Adina 70  146 I.G.DUCA Bucuresti diploma de merit
2194 3 Dragan Pavel 70  Sc. Nr. 2 Drobeta Turnu Severin diploma de merit
2195 3 Duta Ioana 70  Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina diploma de merit
2196 3 Galii Ana Maria 70  ION MINULESCU CONSTANTA diploma de merit
2197 3 Gheorghe Liviu Armand 70  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
2198 3 Giuroiu Tudor 70  N. STANESCU Baia Mare diploma de merit
2199 3 Goia Alexia Maria 70  SEINI Baia Mare diploma de merit
2200 3 Gulei Daniel 70  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
2201 3 Gusa Alexandru 70  Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina diploma de merit
2202 3 Harapu Alexandra 70  Scoala George Calinescu Onesti diploma de merit
2203 3 Iacob Vlad 70  IBRAILEANU IASI diploma de merit
2204 3 Ionescu Serban 70  SCOALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
2205 3 Jianu Ioana 70  NR.10 Ramnicu Valcea diploma de merit
2206 3 Leanca Ioana Anamaria 70  SCOALA VASILE ALECSANDRI-Roman ROMAN diploma de merit
2207 3 Marin Andrei 70  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma de merit
2208 3 Mendea Catalina 70  SCOALA NR.21 CRAIOVA Craiova diploma de merit
2209 3 Miclaus Louisa 70  Al. I. Cuza Bacau diploma de merit
2210 3 Mihai Matei 70  Scoala Nr.79 Bucuresti diploma de merit
2211 3 Mihaila Teodora 70  97 Bucuresti diploma de merit
2212 3 Mioc Roxana 70  Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina diploma de merit
2213 3 Mitrofan Ana 70  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
2214 3 Mitu Matei 70  190 Bucuresti diploma de merit
2215 3 Moise Alexandru 70  133 Bucuresti diploma de merit
2216 3 Moldovan Alesia 70  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
2217 3 Nanu Ruxandra 70  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
2218 3 Nicoara Antonia Elena 70  C.Brancusi Medgidia diploma de merit
2219 3 Nicola Alexandru 70  Scoala Nr.33 Craiova CRAIOVA diploma de merit
2220 3 Ocica Diaconescu Miruna 70  SCOALA NR.33 CRAIOVA Craiova diploma de merit
2221 3 Olteanu Timeea 70  Scoala Tudor Vladimirescu DRAGASANI diploma de merit
2222 3 Oprea Mihai 70  SCOALA NR.10 Ramnicu Valcea diploma de merit
2223 3 Parfeni Andrei 70  SC.CU CLS.I-VIII NR.133 G-RAL I.DRAGALINA BUCURESTI diploma de merit
2224 3 Patru Denis 70  ANTON PANN Ramnicu Valcea diploma de merit
2225 3 Pirlea Eliza Natalia 70  Lic.Teoretic P.Pandrea Bals diploma de merit
2226 3 Popa Anamaria 70  ANTON PANN Ramnicu Valcea diploma de merit
2227 3 Povarna Andreea 70  Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina diploma de merit
2228 3 Rebenciuc Tudor Stefan 70  SCOALA NR. 8 M.KOGALNICEANU DOROHOI diploma de merit
2229 3 Rusoiu Luiza 70  SCOALA NR.2 CRAIOVA Craiova diploma de merit
2230 3 Sasaran Tania 70  L. BLAGA Baia Mare diploma de merit
2231 3 Savin Eva 70  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma de merit
2232 3 Smintina Daniel 70  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
2233 3 Stefan Darius 70  SCOALA NR. 5 SPIRU HARET DOROHOI diploma de merit
2234 3 Stelea Karina Sanziana 70  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
2235 3 Stoica Angela 70  Scoala N. Balcescu DRAGASANI diploma de merit
2236 3 Stoineanu Rares 70  SCOALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
2237 3 Sunguru Denisa 70  CNME IASI diploma de merit
2238 3 Tarsoaga Vicentiu 70  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
2239 3 Terinte Alexandru 70  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
2240 3 Toma Andrei 70  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
2241 3 Tuchila Ericha 70  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
2242 3 Vadastreanu Robert 70  SC.VLAICU VODA SLATINA Slatina diploma de merit
2243 3 Velnic Cosmin Stefan 70  HASDEU IASI diploma de merit
2244 3 Vergelea Vlad 70  SCOALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
2245 3 Vintila Valentin Ioan 70  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma de merit
2246 3 Vlad Costin Andrei 70  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
2247 3 Zahiu Ioan 70  79 Bucuresti diploma de merit
2248 3 Cojocaru Andrei 65  Scoala nr. 139 Mircea Santimbreanu Bucuresti diploma de merit
2249 3 Dima Bianca 65  194 Bucuresti diploma de merit
2250 3 Secui Cristian 65  Scoala cu clasele I-VIII Nr.59 Dimitrie Sturdza Bucuresti diploma de merit
2251 3 Stratan Alexia Gabriela 65  C. NEGRUZZI IASI diploma de merit
2252 3 Acatrinei Maria 60  SCOALA NR. 197 Bucuresti diploma de merit
2253 3 Alexe Victor 60  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI diploma de merit
2254 3 Amariutei Mara Miruna 60  Miron Costin Bacau diploma de merit
2255 3 Amateesei Denisia 60  SCOALA NR. 8 M.KOGALNICEANU DOROHOI diploma de merit
2256 3 Amet Aylin 60  Nr.37 Constanta diploma de merit
2257 3 Andrei Nicoleta Bianca 60  SCOALA NR 3 VIDELE diploma de merit
2258 3 Andrei Rares 60  NR.118 BUCURESTI diploma de merit
2259 3 Andries Mihaela 60  SC. O. VOICU BACAU diploma de merit
2260 3 Avadanei Radu Cristian 60  Scoala Anastasia Popescu Bucuresti diploma de merit
2261 3 Axenia Alexandru 60  C.Brancusi Medgidia diploma de merit
2262 3 Beresteanu Alexandra 60  Al. I. Cuza Bacau diploma de merit
2263 3 Bivolaru Matei 60  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI diploma de merit
2264 3 Boliac Giulia 60  Sc. Vlaicu Voda Slatina Slatina diploma de merit
2265 3 Boni Daniel Stefan 60  Dan Barbilian Constanta diploma de merit
2266 3 Bratan Alex Florin 60  Lic. T.Arghezi Craiova CRAIOVA diploma de merit
2267 3 Bulboaca Eugen 60  Scoala cu clasele I-VIII nr. 79 Bucuresti diploma de merit
2268 3 Carlo Alberto Manfreda 60  Scoala Nr.19 Bucuresti diploma de merit
2269 3 Chesim Costin 60  SCOALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
2270 3 Chiriac Eva Sabina 60  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma de merit
2271 3 Cosac Delia Sandra 60  Scoala I.Al.Bratescu Voinesti Targoviste diploma de merit
2272 3 Costache Alexandra 60  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
2273 3 Dan Eliana 60  Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma de merit
2274 3 Diaconu Ioana 60  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
2275 3 Dima Iulia Ioana 60  C.Brancusi Medgidia diploma de merit
2276 3 Doia Bogdan 60  D. CANTEMIR Baia Mare diploma de merit
2277 3 Dumitru Smaranda 60  L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca diploma de merit
2278 3 Ene Izabela Stefania 60  Scoala Mihai Viteazul Calarasi diploma de merit
2279 3 Frunteanu Matei 60  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
2280 3 Goane Nicolas Costa 60  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma de merit
2281 3 Grecu Petroniu 60  190 Bucuresti diploma de merit
2282 3 Grigorescu Lorena 60  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR1 A.I.CUZA FALTICENI FALTICENI diploma de merit
2283 3 Grigoruta Dorin 60  Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani diploma de merit
2284 3 Ifrim Miruna 60  Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina diploma de merit
2285 3 Ionescu Bianca 60  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
2286 3 Ionescu Radu 60  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2287 3 Ionita Ana 60  Scoala cu clasele I-VIII Nr.59 Dimitrie Sturdza Bucuresti diploma de merit
2288 3 Iordache Miruna 60  SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma de merit
2289 3 Lapusoiu Maria 60  SCOALA NR. 197 Bucuresti diploma de merit
2290 3 Latea Alexandru Mihai 60  Lic.Teoretic P.Pandrea Bals diploma de merit
2291 3 Lepadatu Denisa 60  Scoala nr. 11 M. Sadoveanu Galati GALATI diploma de merit
2292 3 Lungoci Nicolae 60  Scoala N. Balcescu DRAGASANI diploma de merit
2293 3 Marcu Razvan Daniel 60  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi diploma de merit
2294 3 Marin Doina 60  Scoala cu clasele I-VIII nr. 79 Bucuresti diploma de merit
2295 3 Marinescu Alexandru 60  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
2296 3 Mihalache Patrascan Alma Justin 60  Al. I. Cuza Bacau diploma de merit
2297 3 Mustatea Radu 60  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
2298 3 Necula Vlad Ioan 60  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma de merit
2299 3 Olteanu Raluca 60  Scoala nr. 8 Constanta Constanta diploma de merit
2300 3 Pacioga Maria 60  CNP Drobeta Tr Severin diploma de merit
2301 3 Paun Daria 60  Nr. 20, Pitesti Pitesti diploma de merit
2302 3 Petcu Mircea 60  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
2303 3 Popa Irina 60  Scoala N. Balcescu DRAGASANI diploma de merit
2304 3 Popescu Ioana 60  Nr.37 Constanta diploma de merit
2305 3 Popescu Matei Calin 60  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI diploma de merit
2306 3 Postole Anca 60  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
2307 3 Puiu Iuliana 60  ANTON PANN Ramnicu Valcea diploma de merit
2308 3 Raduta Maria 60  194 Bucuresti diploma de merit
2309 3 Roman Tudor 60  SCOALA NR.12 Bucuresti diploma de merit
2310 3 Sabau Raul 60  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
2311 3 Staicu Gabriel 60  nr. 7 Bucuresti diploma de merit
2312 3 Toader Antonia 60  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2313 3 Traciuc Rares 60  C.N. ROMAN VODA ROMAN diploma de merit
2314 3 Tudor Alexandru Vicentiu 60  SCOALA NR 3 VIDELE diploma de merit
2315 3 Tudor Ioana Lavinia 60  Miron Costin Bacau diploma de merit
2316 3 Turp Balasz Maximilian 60  79 Bucuresti diploma de merit
2317 3 Ursanu Mara 60  sc 97 Bucuresti diploma de merit
2318 3 Viasu Alexandru 60  Lic. Ped. Drobeta Turnu Severin diploma de merit
2319 3 Zlatea Cezar 60  Scoala nr. 89 BUCURESTI diploma de merit
2320 3 Prunea Rares 52  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2321 3 Alexe Bianca Ioana 50  cu clasele I-VIII nr. 1 Onesti ONESTI diploma de merit
2322 3 Andrei Tudor 50  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma de merit
2323 3 Bach Minh Chau 50  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2324 3 Bildea Diana 50  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
2325 3 Boghea Ioana 50  Nr.37 Constanta diploma de merit
2326 3 Burea Ovidiu 50  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
2327 3 Caim Alexandru 50  Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina diploma de merit
2328 3 Caproiu Alice 50  146 I.G.DUCA Bucuresti diploma de merit
2329 3 Chiurciu Ioan 50  113 Bucuresti diploma de merit
2330 3 Ciobanu Alexandru 50  Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani diploma de merit
2331 3 Ciocanaru Andrei 50  190 Bucuresti diploma de merit
2332 3 Ciortescu Ana 50  Sc. Vlaicu Voda Slatina Slatina diploma de merit
2333 3 CIRCIOROABA ANCA 50  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
2334 3 Ciuc Matei 50  Scoala cu clasele I-VIII Nr.59 Dimitrie Sturdza Bucuresti diploma de merit
2335 3 Constantinescu Andrei 50  Sc Diaconu Coresi-Fieni Targoviste diploma de merit
2336 3 Dilirici Mihai 50  Scoala nr.143 Bucuresti diploma de merit
2337 3 Dogariu Matei 50  Scoala Nr 19 Bucuresti diploma de merit
2338 3 Donici Maxim 50  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
2339 3 Gaitan George 50  SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI diploma de merit
2340 3 Gheorghe Andrei 50  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
2341 3 Ghinea Dragos 50  CNP Drobeta Tr Severin diploma de merit
2342 3 Gradinaru Andra 50  146 I.G.DUCA Bucuresti diploma de merit
2343 3 Grosu Isabelle 50  Scoala N.Tonitza Constanta Constanta diploma de merit
2344 3 Gyapjas Andrada 50  ANTON PANN Ramnicu Valcea diploma de merit
2345 3 Ichim Alexia Ioana 50  Scoala nr. 81 BUCURESTI diploma de merit
2346 3 Ilia Radu 50  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
2347 3 Iordache Andrada 50  Scoala nr. 8 Constanta Constanta diploma de merit
2348 3 Irimies Tudor 50  97 Bucuresti diploma de merit
2349 3 Lascu Estera 50  Nr.37 Constanta diploma de merit
2350 3 Liciu Maria Alexandra 50  Sc. Nr. 2 Drobeta Turnu Severin diploma de merit
2351 3 Liga Cosmin 50  Remus Opreanu Constanta diploma de merit
2352 3 Lipianu Ana 50  SCOALA NR. 197 Bucuresti diploma de merit
2353 3 Lunguleasa Eugen Alexandru 50  Sc. Nr. 2 Drobeta Turnu Severin diploma de merit
2354 3 Mazilescu Mihai 50  SC.SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma de merit
2355 3 Nastase Sever 50  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma de merit
2356 3 Neata Diana 50  SCOALA NR. 197 Bucuresti diploma de merit
2357 3 Nechita Maria Ilinca 50  Scoala Nr.79 Bucuresti diploma de merit
2358 3 Ngo Manh Hung 50  Sc. 307 Bucuresti diploma de merit
2359 3 Nicoara Larisa 50  Gr. Sc. Farcasa Baia Mare diploma de merit
2360 3 Nita Adela 50  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2361 3 Nita Denis 50  Sc. Vlaicu Voda Slatina Slatina diploma de merit
2362 3 Paduretu David Pavel 50  Lic.Teoretic P.Pandrea Bals diploma de merit
2363 3 Panait Costinel 50  Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina diploma de merit
2364 3 Parasca Andrei 50  Scoala N.Tonitza Constanta Constanta diploma de merit
2365 3 Patrascu Alexandra 50  Scoala nr. 11 M. Sadoveanu Galati GALATI diploma de merit
2366 3 Patrascu Eva 50  Lic. Al. Vlahuta Bucuresti diploma de merit
2367 3 Petrica Miruna Alexandra 50  SCOALA NR 3 VIDELE diploma de merit
2368 3 Pintican Larisa 50  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2369 3 Popa Catalina 50  Scoala N. Balcescu DRAGASANI diploma de merit
2370 3 Popa Vlad 50  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
2371 3 Prunoiu Maria 50  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
2372 3 Puscasu Razvan 50  Dan Barbilian Constanta diploma de merit
2373 3 Radoi Diana 50  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI diploma de merit
2374 3 Radu Alexandra Theodora 50  C.N. ROMAN VODA ROMAN diploma de merit
2375 3 Radu Lorena Maria 50  SC. O. GOGA BM Baia Mare diploma de merit
2376 3 Sendroiu Razvan 50  Ferdinand Constanta diploma de merit
2377 3 Smarandi Ruxandra 50  Ferdinand Constanta diploma de merit
2378 3 Sofronie Matei 50  SCOALA 135 Bucuresti diploma de merit
2379 3 Stanciu Andreea 50  SCOALA NR. 197 Bucuresti diploma de merit
2380 3 Stefan Ana Maria 50  Al. I. Cuza Bacau diploma de merit
2381 3 Strungariu David Teodor 50  Spiru Haret Bacau diploma de merit
2382 3 Tomoiaga Alin Ionut 50  Sc. Nr.1 Moisei diploma de merit
2383 3 Traistaru Razvan Florin 50  SC. O. VOICU BACAU diploma de merit
2384 3 Tudor Frunza Ioan 50  Lic I.Petrus Bucuresti diploma de merit
2385 3 Ursescu Catalina 50  Scoala Tudor Vladimirescu DRAGASANI diploma de merit
2386 3 Vaideanu Renata 50  C.N. Ferdinand I BACAU diploma de merit
2387 3 Viragos Carina Vanesa 50  D. CANTEMIR Baia Mare diploma de merit
2388 3 Daniel Medeea 49  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2389 3 Tarnovan Daria 48  Nr. 3 Gura Humorului Gura Humorului diploma de merit
2390 3 Dobre Ioana Livia 45  Scoala Nr 79 Bucuresti diploma de merit
2391 3 Anghel Ana Maria 40  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma de merit
2392 3 Ardei Dan Delia Alexandra 40  Lic. Ped. Drobeta Turnu Severin diploma de merit
2393 3 Balan Alexandru 40  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
2394 3 Barbu Bogdan 40  Scoala N.Tonitza Constanta Constanta diploma de merit
2395 3 Barbuceanu Cosmin 40  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI diploma de merit
2396 3 Bogaciov Vlad 40  Ferdinand Constanta diploma de merit
2397 3 Boiciuc Alexandra 40  79 Bucuresti diploma de merit
2398 3 Botez Richard Ionut 40  Colegiul National Roman Voda Roman ROMAN diploma de merit
2399 3 Brinza Karina 40  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
2400 3 Buimistru Victoria Mihaela 40  CNME IASI diploma de merit
2401 3 Bunea Andreea Victoria 40  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI diploma de merit
2402 3 Caprita Andrei 40  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
2403 3 Caproiu Victor 40  146 I.G.DUCA Bucuresti diploma de merit
2404 3 Carpiuc Federica 40  Nr. 3 Gura Humorului Gura Humorului diploma de merit
2405 3 CAZANARU RADU 40  Sc. Nr. 59 Dimitrie Sturza Bucuresti diploma de merit
2406 3 Chelaru Vlad 40  Al. I. Cuza Bacau diploma de merit
2407 3 Chitonu Stefan Alin 40  194 Bucuresti diploma de merit
2408 3 Cionte Sergiu 40  D. CANTEMIR Baia Mare diploma de merit
2409 3 Cirneanu Andrei David 40  146 I.G.DUCA Bucuresti diploma de merit
2410 3 Creanga Vlad 40  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma de merit
2411 3 Croitor Alexandru 40  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA diploma de merit
2412 3 Damasaru George 40  SCOALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
2413 3 Danciu Emilian 40  Remus Opreanu Constanta diploma de merit
2414 3 Darie Dan Vlad 40  Scoala nr. 2 Galati GALATI diploma de merit
2415 3 Dimitriu Fabian Nicolai 40  LICEUL EUGEN LOVINESCU Bucuresti diploma de merit
2416 3 Dulgheru Andrei 40  Nr.37 Constanta diploma de merit
2417 3 Filip Bianca 40  SCOALA NR. 197 Bucuresti diploma de merit
2418 3 Florescu Cosmin 40  nr. 7 Bucuresti diploma de merit
2419 3 Gherasim Antonia 40  194 Bucuresti diploma de merit
2420 3 Ghiocanu Bianca 40  Sc. Vlaicu Voda Slatina Slatina diploma de merit
2421 3 Grigorescu Marius 40  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma de merit
2422 3 Gurguta Miriam 40  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma de merit
2423 3 Ion Iulian 40  NR.118 BUCURESTI diploma de merit
2424 3 Jinga Serban 40  NR.118 BUCURESTI diploma de merit
2425 3 Lupu Andreea Daniela 40  cu clasele I-VIII nr. 1 Onesti ONESTI diploma de merit
2426 3 Manea Raluca 40  Nr. 37 Constanta diploma de merit
2427 3 Marinescu Cristian 40  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2428 3 Mihai Alexandra 40  SCOALA NR. 197 Bucuresti diploma de merit
2429 3 Mociran Maria 40  Gr. Sc. Farcasa Baia Mare diploma de merit
2430 3 Negoiu Ina Andreea 40  Scoala Anastasia Popescu Bucuresti diploma de merit
2431 3 Niculescu Rares 40  79 Bucuresti diploma de merit
2432 3 Obada Ilinca 40  114 Bucuresti diploma de merit
2433 3 Olteanu Florin 40  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma de merit
2434 3 Olteanu Gabriel 40  Dimitrie Cantemir Constanta diploma de merit
2435 3 Oprea Maria 40  COLEGIUL GERMAN GOETHE BUCURESTI diploma de merit
2436 3 Popa Antonia 40  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
2437 3 Popescu Paul 40  Lic. Ped. Drobeta Turnu Severin diploma de merit
2438 3 Porcisanu Robert 40  SC. OTILIA CAZIMIR IASI diploma de merit
2439 3 Rusu Sergiu 40  SC. N.TONITZA CONSTANTA diploma de merit
2440 3 Savin Vlad 40  Scoala nr.143 Bucuresti diploma de merit
2441 3 Sora Maria 40  SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma de merit
2442 3 Stamatoiu Alisia 40  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
2443 3 Stan Ioana 40  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma de merit
2444 3 Stancu Cosmin 40  SC. N.TONITZA CONSTANTA diploma de merit
2445 3 Stefan Mihai 40  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma de merit
2446 3 Telea Ana Maria 40  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova diploma de merit
2447 3 Troncea Sandu 40  146 I.G.DUCA Bucuresti diploma de merit
2448 3 Tudorache Catalina 40  Scoala N.Tonitza Constanta Constanta diploma de merit
2449 3 Vida Laura Stefana 40  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA diploma de merit
2450 3 Cretu Matei 35  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma participare
2451 3 Anton D. Florin 30  Sc. 307 Bucuresti diploma participare
2452 3 Atodiresei Matei 30  Scoala cu clasele I-VIII nr. 11 Botosani Botosani diploma participare
2453 3 Bernevig Mihnea 30  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma participare
2454 3 Bontas Cezar 30  97 Bucuresti diploma participare
2455 3 Bustiuc Bogdan 30  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma participare
2456 3 Calin Petre 30  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
2457 3 Cauni Alexandru 30  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma participare
2458 3 Ciulina Ovidiu Gheorghita 30  SC. O. VOICU BACAU diploma participare
2459 3 Coltan Mara 30  Nr. 3, Pitesti Pitesti diploma participare
2460 3 Dilgoci Dragos Alexandru 30  SCOALA NR.32 CRAIOVA Craiova diploma participare
2461 3 Dumitru Alexandra Stefania 30  Sc. Nr. 2 Drobeta Turnu Severin diploma participare
2462 3 Emin Esra 30  Dimitrie Cantemir Constanta diploma participare
2463 3 Gheorghe Ana Maria 30  SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma participare
2464 3 Giuglea Oana Alisa 30  Scoala N.Tonitza Constanta Constanta diploma participare
2465 3 Gruics Milan 30  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma participare
2466 3 Ilie Corina 30  Mihai Viteazul Constanta diploma participare
2467 3 Ispas Andrei 30  Sc. Nr. 3 Drobeta Tr Severin diploma participare
2468 3 Le Tuan Phong 30  Sc. 307 Bucuresti diploma participare
2469 3 Lohan Mara 30  NR.118 BUCURESTI diploma participare
2470 3 Magdas Raul 30  D. CANTEMIR Baia Mare diploma participare
2471 3 Marinescu Irina 30  Scoala cu clasele I-VIII Nr.59 Dimitrie Sturdza Bucuresti diploma participare
2472 3 Messner Annemarie 30  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma participare
2473 3 Minca Andrei 30  146 I.G.DUCA Bucuresti diploma participare
2474 3 Moise Rares 30  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI diploma participare
2475 3 Nita Andreea Elena 30  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
2476 3 Panaitescu Mihnea 30  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma participare
2477 3 Petcu Andrei 30  194 Bucuresti diploma participare
2478 3 Popa Mircea Antonio 30  Scoala nr. 2 Galati GALATI diploma participare
2479 3 Prejoianu Briana 30  194 Bucuresti diploma participare
2480 3 Rujac Ciprian 30  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
2481 3 TOADER ANTONIA 30  Sc. Nr. 11 I.H.Radulescu Bucuresti diploma participare
2482 3 Urda Denisa Ioana 30  L. BLAGA Baia Mare diploma participare
2483 3 Valcu Ana 30  Scoala nr. 6 Rm. Sarat diploma participare
2484 3 Vasile Bogdan Marian 30  Scoala Anastasia Popescu Bucuresti diploma participare
2485 3 Doia Vlad 25  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI diploma participare
2486 3 Albu Madalina 20  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
2487 3 Andries Loana 20  Scoala Gimnaziala Nr. 2 Galati Galati diploma participare
2488 3 Constantinescu Maximilian 20  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI diploma participare
2489 3 Corduneanu Ioana 20  Scoala N.Tonitza Constanta Constanta diploma participare
2490 3 Dinescu Antonio 20  Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina diploma participare
2491 3 Fulga Malina 20  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI diploma participare
2492 3 Ghelesel David 20  NR.17 BUCURESTI diploma participare
2493 3 Ilie Alexandra 20  Sc. 307 Bucuresti diploma participare
2494 3 Lamasanu Robert 20  Nr. 2 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
2495 3 Lupescu Andrei Catalin 20  SC.ION PILAT PITESTI diploma participare
2496 3 Mazilu Gabriela 20  Scoala N.Tonitza Constanta Constanta diploma participare
2497 3 Munteanu Alexandru Dragos 20  SCOALA NR. 197 Bucuresti diploma participare
2498 3 Mutuliga Costin 20  Remus Opreanu Constanta diploma participare
2499 3 Neri O. Giacomo 20  Sc. 307 Bucuresti diploma participare
2500 3 Nitu Razvan 20  Sc. 307 Bucuresti diploma participare
2501 3 Pana Ana 20  SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma participare
2502 3 Poenaru Oana 20  ANTON PANN Ramnicu Valcea diploma participare
2503 3 Saplacan Radu 20  Sc. 307 Bucuresti diploma participare
2504 3 Stanciulescu Alisia 20  NR.5 Ramnicu Valcea diploma participare
2505 3 Ursulescu Bogdan 20  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma participare
2506 3 Verman Alexandra Ioana 20  SC. O. VOICU BACAU diploma participare
2507 3 Vezeteu Delia 20  Al. I. Cuza Bacau diploma participare
2508 3 Voinea Andrada 20  Sc. 307 Bucuresti diploma participare
2509 3 ANDREI ALEXANDRU 10  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma participare
2510 3 Boca Mihai Tudor 10  Scoala Nr 79 Bucuresti diploma participare
2511 3 Ene Mircea 10  NR.17 BUCURESTI diploma participare
2512 3 Grecu Andreea Cosmina 10  Scoala nr. 8 Constanta Constanta diploma participare
2513 3 Petric Catalin 10  Gr.Sc.Farcasa Baia Mare diploma participare
2514 3 Sefchi Ervin Alim 10  Scoala Nr. 79 Bucuresti diploma participare
2515 3 Sumanariu Daniel 10  Liceul Teoretic Lucian Blaga Bucuresti diploma participare
2516 3 Ursu Vdovicenco Diana 10  SCOALA NR. 197 Bucuresti diploma participare
2517 3 Andoniu Stefan abs  Miron Costin Bacau -
2518 3 Anghel A. N. Alexandra abs  Sc. 307 Bucuresti -
2519 3 Ardelean Tudor abs  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI -
2520 3 Armaselu Tudor abs  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti -
2521 3 Bacioiu Evelyn Andreea abs  gen.174 Bucuresti -
2522 3 Ban Briana Elena abs  Scoala Nr 79 Bucuresti -
2523 3 Bancuta Bogdan abs  79 Bucuresti -
2524 3 Bitel Eitan abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
2525 3 Blaj Niki abs  Liceul german GOETHE Bucuresti -
2526 3 Boieriu Andrei abs  LICEUL DE ARTA Ramnicu Valcea -
2527 3 Bosnea Bogdan abs  CU CLASELE I-VIII NR. 1 ONESTI -
2528 3 Burnichi Alexandra abs  SCOALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTA -
2529 3 Chelaru Diana abs  Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina -
2530 3 Chirtoc Ilinca Stefania abs  Scoala Nr.79 Bucuresti -
2531 3 Cirneanu Andrei abs  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti -
2532 3 Cismaru Maria abs  Sc. P. Sergescu Drobeta Turnu Severin -
2533 3 Ciubotariu Alexandru abs  SCOALA NR. 5 SPIRU HARET DOROHOI -
2534 3 Ciuchilan Ioana abs  Sc. 307 Bucuresti -
2535 3 Costache Irina Gabriela abs  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI -
2536 3 Costea Davide abs  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea -
2537 3 Cotos Serban abs  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI -
2538 3 Croicia Rares abs  Nr.30 Grigorie Ghica Voievod BUCURESTI -
2539 3 Dascalita Matei abs  C.N. ROMAN VODA ROMAN -
2540 3 Dochici Raul abs  Lic. Ped. Drobeta Turnu Severin -
2541 3 Enache Andrada abs  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI -
2542 3 F?ciu Maria Alexandra abs  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI -
2543 3 Florescu Robert abs  Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina -
2544 3 Gavanescu Ana Maria Antonia abs  SC ION PILAT PITESTI -
2545 3 Gavrila Alexandra abs  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti -
2546 3 Gheorghe Catalin abs  C.N.IMATEI BASARAB Ramnicu Valcea -
2547 3 Girnita Alexandra Claudia abs  Sc. M. Drumes Bals -
2548 3 Guran Razvan Marius abs  Sc. M. Drumes Bals -
2549 3 Ibrian Vlad Gabriel abs  AL.CEL BUN IASI -
2550 3 Ionescu Anais abs  146 I.G.DUCA Bucuresti -
2551 3 Iordache Mihai Alexandru abs  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea -
2552 3 Ispravnic Alexandra abs  Sc. 307 Bucuresti -
2553 3 Ivan Brandusa abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
2554 3 Ivanciuc Adrian abs  G.COSBUC Sighetu Marmatiei -
2555 3 Lapadatu Sara abs  nr. 7 Bucuresti -
2556 3 Lazar Rebeca abs  146 I.G.DUCA Bucuresti -
2557 3 Lutic Bogdan abs  Scoala cu clasele I-VIII nr. 11 Botosani Botosani -
2558 3 Magureanu G. Teodor abs  Sc. 307 Bucuresti -
2559 3 Manea Anemarie abs  C.N. ROMAN VODA ROMAN -
2560 3 Maronescu Lia abs  NR.118 BUCURESTI -
2561 3 Matei Ramona abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
2562 3 Mihai Miruna Ecaterina abs  SC. NR. 5 SPIRU HARET DOROHOI DOROHOI -
2563 3 Mischie Mihai abs  nr. 45 Bucuresti -
2564 3 Miu Alexandra abs  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea -
2565 3 Moga Teodor abs  SCOALA ADA Bucuresti -
2566 3 Nastase Andra Georgiana abs  Scoala nr. 2 Galati GALATI -
2567 3 Naum Rares abs  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti -
2568 3 Negut Carolin abs  SERBAN CIOCULESCU GAESTI -
2569 3 Nica Bianca Andreea abs  C.N. Ferdinand I BACAU -
2570 3 Nicu Sabina abs  Scoala N.Tonitza Constanta Constanta -
2571 3 Nita George abs  SERBAN CIOCULESCU GAESTI -
2572 3 Olaru Denisa abs  Sc. Nr. 2 Drobeta Turnu Severin -
2573 3 Olteanu Teodora abs  Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina -
2574 3 Orghidan Radu abs  nr. 7 Bucuresti -
2575 3 Paceoaga Maria abs  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI -
2576 3 Pitrescu Andrei abs  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI -
2577 3 Popescu Ioana abs  Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina -
2578 3 Predut Alexandru abs  Scoala N. Balcescu DRAGASANI -
2579 3 Silisteanu Matei abs  NR.118 BUCURESTI -
2580 3 Sosea Miruna abs  Lic. Ped. Drobeta Turnu Severin -
2581 3 Stanescu Mara abs  SCOALA NR.12 Bucuresti -
2582 3 Tanase Claudia abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
2583 3 Tapangea Erica Georgia abs  SCOALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTA -
2584 3 Terteliu Maria abs  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SUCEAVA SUCEAVA -
2585 3 Tiganas Eduard Ionut abs  JUNIOR IASI -
2586 3 Titirisca Raluca abs  Sc. 307 Bucuresti -
2587 3 Tupan Alexandru abs  Sc. Nr. 2 Drobeta Turnu Severin -
2588 3 Ungureanu Bianca abs  Nr.29 Galati -
2589 3 Ungureanu Serban abs  SCOALA NR.12 Bucuresti -
2590 3 Zapan Miruna abs  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI -
2591 4 Chiper Ioana Cristina 95  Scoala nr. 139 Mircea Santimbreanu BUCURESTI Premiul 1 - Laptop
2592 4 Cioc Alex Andrei 93  Nr. 4, Pitesti Pitesti Premiul 2 - Bursa 700 Lei
2593 4 Gherasim Teodor Samuel 92  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI Premiul 3 - Bursa 400 Lei
2594 4 Grecu Bogdan Octavian 92  Lic. de Arta Drobeta Tr Severin Premiul 3 - Bursa 400 Lei
2595 4 Dobre Sebastian 90  Scoala Mihai Viteazul Calarasi PREMIUL SPECIAL LUMINA - 150 LEI
2596 4 Vlad Andrei Sebastian 90  SCOALA NR. 280 Bucuresti PREMIUL SPECIAL LUMINA - 150 LEI
2597 4 Cornestean Jasmina 88  G.COSBUC SIGHETU MARMATIEI PREMIUL SPECIAL DIDACTICA - 100 LEI
2598 4 Florescu Cella 88  Colegiul Goethe BUCURESTI PREMIUL SPECIAL LUMINA - 100 LEI
2599 4 Miron Cristina 88  Dimitrie Cantemir Constanta PREMIUL SPECIAL DIDACTICA - 100 LEI
2600 4 Paduraru Diana 88  Al. I. Cuza Bacau PREMIUL SPECIAL LUMINA - 100 LEI
2601 4 Simonescu Leea 88  Scoala Nr. 79 Bucuresti PREMIUL SPECIAL DIDACTICA - 100 LEI
2602 4 Turcsa Alexandru 88  L.T. N. BALCESCU Cluj-Napoca PREMIUL SPECIAL DIDACTICA - 100 LEI
2603 4 Coconu Taisia 85  Colegiul National Ionita Asan Caracal Caracal diploma de merit
2604 4 Linte Robert 85  Scoala George Calinescu Onesti diploma de merit
2605 4 Alexandrescu Marian Gabriel 80  Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina diploma de merit
2606 4 Barghiel Ingrid 80  BARSANESCU IASI diploma de merit
2607 4 Boamba Emilia Irina 80  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR1 A.I.CUZA FALTICENI FALTICENI diploma de merit
2608 4 Boroica Adrian 80  N.IORGA BAIA MARE diploma de merit
2609 4 Breban Alexandru 80  N. STANESCU BAIA MARE diploma de merit
2610 4 Buse Iasmina 80  Lic. Ped. Drobeta Tr Severin diploma de merit
2611 4 Butelca Radu 80  C.N. ROMAN VODA ROMAN diploma de merit
2612 4 Cleciu Andrei 80  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
2613 4 Dumitrascu Andreea Loredana 80  Scoala N.Balcescu Dragasani diploma de merit
2614 4 Dumitriu Andreea Alexia 80  SCOALA NR.32 CRAIOVA Craiova diploma de merit
2615 4 Ezeanu Dragos 80  SCOALA NR. 197 Bucuresti diploma de merit
2616 4 Fodor Victor 80  Colegiul Pedagogic Cluj-Napoca diploma de merit
2617 4 Fodoroiu Maria 80  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
2618 4 Hutuleac Theodora 80  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2619 4 Lotreanu Bianca Miruna 80  Scoala Mircea Voda Calarasi diploma de merit
2620 4 Magan Alexandru 80  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2621 4 Mihalceanu Cristian 80  Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila Braila diploma de merit
2622 4 Miros Razvan Andrei 80  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI diploma de merit
2623 4 Munteanu Mihai 80  N.IORGA Baia Mare diploma de merit
2624 4 Nechita Anca Maria 80  C.Brancusi Medgidia diploma de merit
2625 4 Nechita Bianca 80  Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani diploma de merit
2626 4 Palita Carina 80  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2627 4 Pantilie Razvan 80  SC.EUGEN IONESCU SLATINA Slatina diploma de merit
2628 4 Robu Vlad 80  N.IORGA BAIA MARE diploma de merit
2629 4 Samson Paul 80  SCOALA AL.I.CUZA ROMAN diploma de merit
2630 4 Serban Vlad 80  Scoala nr. 3 Nicolae Titulescu Bucuresti diploma de merit
2631 4 Serseniuc Radu Constantin 80  HASDEU IASI diploma de merit
2632 4 Sidoreac Delia Georgiana 80  Stefan Luchian Moinesti diploma de merit
2633 4 Soporan Mihail 80  Dimitrie Cantemir Constanta diploma de merit
2634 4 Stefan Razvan 80  G.COSBUC SIGHETU MARMATIEI diploma de merit
2635 4 Tiplea Stefan 80  G.COSBUC Sighetu Marmatiei diploma de merit
2636 4 Vintur Antonia 80  Liceul Teoretic Miron Costin Pascani Pascani diploma de merit
2637 4 Vultur Sofia Maria 80  Scoala nr. 58 BUCURESTI diploma de merit
2638 4 Trisca Cezar 77  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI diploma de merit
2639 4 Buiciuc Andrei 75  Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani Botosani diploma de merit
2640 4 Capmare Alex 75  C.N. ROMAN VODA ROMAN diploma de merit
2641 4 Chesa Matei 75  SCOALA Nr. 12 Bucuresti diploma de merit
2642 4 Chiosa Ionel 75  cu clasele I-VIII nr. 1 Onesti ONESTI diploma de merit
2643 4 Filip Vlad 75  SC. VLAICU VODA SLATINA Slatina diploma de merit
2644 4 Hriscu Octavia 75  C.N. ROMAN VODA ROMAN diploma de merit
2645 4 Ilincariu Serban 75  Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani diploma de merit
2646 4 Matei Andreea 75  Scoala cu clasele I-VIII Nr.59 Dimitrie Sturdza Bucuresti diploma de merit
2647 4 Oprescu Teodor Gabriel 75  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea diploma de merit
2648 4 Ostopovici Rares 75  SCOALA NR.8 M. KOGALNICEANU DOROHOI DOROHOI diploma de merit
2649 4 Papurica Ana Maria 75  Liceul Mihai Eminescu Calarasi diploma de merit
2650 4 Petrache Andrei 75  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
2651 4 Popa Gabriel 75  Scoala nr. 9 C. Hogas Galati GALATI diploma de merit
2652 4 Tanase Andrei 75  cu clasele I-VIII nr. 1 Onesti ONESTI diploma de merit
2653 4 Varzaru Rebeca 75  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2654 4 Visanescu Geanina 75  Colegiul Economic Calarasi diploma de merit
2655 4 Alexandru Stefan 70  Nr.30 Grigorie Ghica Voievod BUCURESTI diploma de merit
2656 4 Amarandei Robert 70  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI diploma de merit
2657 4 Amosiesei Denisa 70  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
2658 4 Apostol Ioan Alexandru 70  GRUP SCOLAR AGRICOL FIERBINTI FIERBINTI-TARG diploma de merit
2659 4 Arabelea Eliza 70  Lic. Ped. Drobeta Turnu Severin diploma de merit
2660 4 Atodiresei Damian 70  SC. ST. BARSANESCU IASI diploma de merit
2661 4 Badarau Dragos 70  KOGALNICEANU IASI diploma de merit
2662 4 Balaci Andrei Lucian 70  LICEUL TUDOR ARGHEZI Craiova diploma de merit
2663 4 Bancescu Rares 70  C.N. ROMAN VODA ROMAN diploma de merit
2664 4 Banu Teodora 70  SCOALA NR.2 CRAIOVA Craiova diploma de merit
2665 4 Barba Matei 70  SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI diploma de merit
2666 4 Bina Mircea Marian 70  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova diploma de merit
2667 4 Blindu Andrei Samuel 70  Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci diploma de merit
2668 4 Boghian Katia 70  ANTON PANN Ramnicu Valcea diploma de merit
2669 4 Bujdei Leonte Tudor 70  SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI diploma de merit
2670 4 Bujorean Teodor 70  SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI diploma de merit
2671 4 Ciausescu Constantin 70  Scoala N.Balcescu DRAGASANI diploma de merit
2672 4 Cimpean Ioan Iulian 70  GRUP SCOLAR AGRICOL FIERBINTI FIERBINTI-TARG diploma de merit
2673 4 CIOCIRLAN MATEI 70  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
2674 4 Ciotau Alexandra 70  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI diploma de merit
2675 4 Ciudin Emanuel 70  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
2676 4 Colacel Cristian Adrian 70  Scoala Mircea Voda Calarasi diploma de merit
2677 4 Costin Luca 70  Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani diploma de merit
2678 4 Craciun Stefana Maria 70  Scoala Generala Iordache Cantacuzino Pascani diploma de merit
2679 4 Dima Ileana 70  Liceul Jean Monnet Bucuresti diploma de merit
2680 4 Dorde Teodor 70  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
2681 4 Dumitrescu Laura 70  194 Bucuresti diploma de merit
2682 4 Dumitru Teodor 70  97 Bucuresti diploma de merit
2683 4 Dumitru Toader Emanuela 70  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma de merit
2684 4 Florita Violeta 70  Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma de merit
2685 4 Foca Bogdan 70  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma de merit
2686 4 Fodor Maria 70  HASDEU IASI diploma de merit
2687 4 Georgescu Andrei Razvan 70  GRUP SCOLAR AGRICOL FIERBINTI FIERBINTI-TARG diploma de merit
2688 4 Ghemis Darius 70  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
2689 4 Gherghel Anandu 70  SC. INTERNATIONALA CLUJ Cluj-Napoca diploma de merit
2690 4 Greere Diana Camelia 70  G.S.A FIERBINTI FIERBINTI-TARG diploma de merit
2691 4 Iancu Mihnea 70  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2692 4 Lazar Teodora 70  SCOALA 280 Bucuresti diploma de merit
2693 4 Leagan Dan Adrian 70  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
2694 4 Leagan Iasmina 70  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
2695 4 Lopata Georgiana 70  Gr. Sc. Farcasa Baia Mare diploma de merit
2696 4 Lovin Andrei 70  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2697 4 Marian Alexandra 70  N.IORGA Baia Mare diploma de merit
2698 4 Marin Eduard Constantin 70  Nr.30 Grigorie Ghica Voievod BUCURESTI diploma de merit
2699 4 Mirzan Teodora 70  SCOALA NR.10 Ramnicu Valcea diploma de merit
2700 4 Morosan Flavian 70  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI diploma de merit
2701 4 Nita Andrada Maria 70  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
2702 4 Nuta Mara 70  Nr. 5, Pitesti Pitesti diploma de merit
2703 4 Pantea Andrei 70  LIC ION BARBU Bucuresti diploma de merit
2704 4 Papa Angelica Iuliana 70  GRUP SCOLAR AGRICOL FIERBINTI FIERBINTI-TARG diploma de merit
2705 4 Pasoi Andra 70  Al. I. Cuza Bacau diploma de merit
2706 4 Petrea David 70  Al. I. Cuza Bacau diploma de merit
2707 4 Pinzariu Onisim 70  SCOALA NR.8 M. KOGALNICEANU DOROHOI DOROHOI diploma de merit
2708 4 Prioteasa Alexandru 70  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
2709 4 Radovici Mihai 70  Scoala Mihai Viteazul Calarasi diploma de merit
2710 4 Saftoiu Daniel 70  Sc. cu clasele I-VIII Milostea - Slatioara Slatioara diploma de merit
2711 4 Scutariu Ioana 70  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
2712 4 Serbu Victor 70  gen.142 Bucuresti diploma de merit
2713 4 Sima Andreea 70  Sc. Nr. 20 Bucuresti diploma de merit
2714 4 Simion Mircea Stefan 70  Gimnaziul Carol I Calarasi diploma de merit
2715 4 Sirbu Ana Maria 70  SCOALA NR. 280 Bucuresti diploma de merit
2716 4 Solea Luca 70  nr. 45 Bucuresti diploma de merit
2717 4 Stanciu Claudia 70  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
2718 4 Stef Andree Ovidiu 70  L.T. ONISIFOR GHIBU Cluj-Napoca diploma de merit
2719 4 Tanasa Miruna 70  C.N. ROMAN VODA ROMAN diploma de merit
2720 4 Teodorescu Antonio 70  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
2721 4 Timofte Alexandra 70  SCOALA TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
2722 4 Tirziu Nichita 70  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
2723 4 Ulmeanu Vlad 70  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
2724 4 Untaru Letitia Cristiana 70  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea diploma de merit
2725 4 Untu George Adrian 70  BARSANESCU IASI diploma de merit
2726 4 Vasluianu Radu 70  Scoala Nr. 79 Bucuresti diploma de merit
2727 4 Vitian Denis 70  Sc. Nr. 2 Drobeta Turnu Severin diploma de merit
2728 4 Vlasceanu Luca Vlad 70  Scoala Europeana Bucuresti diploma de merit
2729 4 Voinea Stefania 70  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
2730 4 Zlotea Alin 70  79 BUCURESTI diploma de merit
2731 4 Cebuc Marius Florentin 65  Lic. de Arta Drobeta Turnu Severin diploma de merit
2732 4 Dan Ioana 65  Scoala nr. 9 C. Hogas Galati GALATI diploma de merit
2733 4 Drumcea Alina 65  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi diploma de merit
2734 4 Epure Radu 65  Nr.29 Galati diploma de merit
2735 4 Furdui Dimitrie Toma 65  Al. I. Cuza Bacau diploma de merit
2736 4 Lazarciuc Denis 65  G.COSBUC SIGHETU MARMATIEI diploma de merit
2737 4 Moga Carina 65  SCOALA NR. 5 SPIRU HARET DOROHOI diploma de merit
2738 4 Ozguluk Deniz 65  Spectrum Bucuresti diploma de merit
2739 4 Pilsan Bianca 65  Sc. Nr. 2 Drobeta Turnu Severin diploma de merit
2740 4 Popescu Maria Alis 65  Sc. Nr. 2 Drobeta Turnu Severin diploma de merit
2741 4 Preda Vlad 65  SC.79 Bucuresti diploma de merit
2742 4 Prisacariu Vlad Cristian 65  Scoala George Calinescu Onesti diploma de merit
2743 4 Safta Petra Theodora 65  SCOALA NR. 2 TRAIAN CRAIOVA diploma de merit
2744 4 Serban Alexandra 65  Scoala nr. 9 C. Hogas Galati GALATI diploma de merit
2745 4 Serbanescu Bianca 65  Scoala Nr. 197 Bucuresti diploma de merit
2746 4 Zamfirescu Tudor 65  SAM Sulita Sulita diploma de merit
2747 4 Alecsandru Aida 60  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2748 4 Alexandru Maria 60  NR.17 Bucuresti diploma de merit
2749 4 Anghel Anca Elena 60  SCOALA NR. 2 TRAIAN CRAIOVA diploma de merit
2750 4 Anghelina Ion 60  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma de merit
2751 4 Apostolescu Mihnea 60  Scoala nr. 20 BUCURESTI diploma de merit
2752 4 Baluta Alexia 60  C.N. Ferdinand I BACAU diploma de merit
2753 4 Bataiosu Adelina 60  Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani diploma de merit
2754 4 BESCHIERU AMA 60  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI diploma de merit
2755 4 Boianu Bianca 60  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
2756 4 Branzeu Mihnea 60  97 Bucuresti diploma de merit
2757 4 Bulugean Giulia Maria 60  SCOALA NR.2 CRAIOVA Craiova diploma de merit
2758 4 Capp Horia Stefan 60  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea diploma de merit
2759 4 Cazacu Irina 60  146 I.G.DUCA Bucuresti diploma de merit
2760 4 Cercel Iris Andreea 60  Scoala nr. 58 BUCURESTI diploma de merit
2761 4 Checiu Denisa 60  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
2762 4 Chitescu Bianca Ioana 60  Scoala Generala Iordache Cantacuzino Pascani diploma de merit
2763 4 Ciocan Maria 60  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2764 4 Clotia Diana Gabriela 60  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma de merit
2765 4 Constantin George Mircea 60  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma de merit
2766 4 Coteanu Florin 60  C.N. ROMAN VODA ROMAN diploma de merit
2767 4 Demetriad David 60  Scoala Nr 52 Bucuresti diploma de merit
2768 4 Dinu Ana Maria 60  Scoala nr.143 Bucuresti diploma de merit
2769 4 Dita Alin Gabriel 60  SCOALA NR.32 CRAIOVA Craiova diploma de merit
2770 4 Dobre Maria Narcisa 60  ANTON PANN Ramnicu Valcea diploma de merit
2771 4 Dogaru Mircea 60  LIC ION BARBU Bucuresti diploma de merit
2772 4 Dumitrescu Sara 60  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
2773 4 Dumitru Radu 60  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI diploma de merit
2774 4 Filip Fabian Clementin 60  Gimnaziul Carol I Calarasi diploma de merit
2775 4 Florescu Medeea Ioana 60  I.GH.DUCA Ramnicu Valcea diploma de merit
2776 4 Fusea Taisia 60  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
2777 4 Gafencu Beniamin 60  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI diploma de merit
2778 4 Ghemu Teodora 60  C.N.IMATEI BASARAB Ramnicu Valcea diploma de merit
2779 4 Ghinet Maria Elena 60  Stefan Luchian Moinesti diploma de merit
2780 4 Gigiu Octavian 60  Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma de merit
2781 4 GINDACIOIU ANA MARIA 60  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea diploma de merit
2782 4 Giuclea Elena Anda 60  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
2783 4 Glasberg Dan 60  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI diploma de merit
2784 4 Gogan Razvan 60  nr. 45 Bucuresti diploma de merit
2785 4 Grosu Elena 60  Liceul Teoretic Miron Costin Pascani diploma de merit
2786 4 Hasciar Vlad 60  G.COSBUC SIGHETU MARMATIEI diploma de merit
2787 4 Husanu Diana 60  Scoala V. Alecsandri Roman ROMAN diploma de merit
2788 4 Hutu Andrei 60  Al. I. Cuza Bacau diploma de merit
2789 4 Imparatu Teodor 60  LIC. TEORETIC BAILE GOVORA Ramnicu Valcea diploma de merit
2790 4 Ispasescu Bogdan 60  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma de merit
2791 4 Jianu Catalin 60  Nr.30 Grigorie Ghica Voievod BUCURESTI diploma de merit
2792 4 Mateita David Cosmin 60  Scoala cu clasele I-VIII Nr.59 Dimitrie Sturdza Bucuresti diploma de merit
2793 4 Mihalcica Andreea 60  Scoala nr. 6 Rm. Sarat diploma de merit
2794 4 Mindrican Andreea 60  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2795 4 Mitrofan Alexandru 60  SCOALA NR.11 BUCURESTI diploma de merit
2796 4 Moise Luca 60  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma de merit
2797 4 Muntean Darius 60  V. ALECSANDRI Baia Mare diploma de merit
2798 4 Nemecz Karina 60  C.N.Constantin Cantacuzino Targoviste diploma de merit
2799 4 Netoiu Alexandru 60  Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma de merit
2800 4 Olingheru Bianca 60  Dimitrie Cantemir Constanta diploma de merit
2801 4 Onea Vlad 60  N.IORGA Baia Mare diploma de merit
2802 4 Panin Alexandru 60  Sc. Nr. 307 Bucuresti diploma de merit
2803 4 Paraschiv Teodor 60  Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi diploma de merit
2804 4 Pascalau Robert 60  Tudor Arghezi Navodari diploma de merit
2805 4 Paun Ionut 60  COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA diploma de merit
2806 4 Pavel Anca 60  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI diploma de merit
2807 4 Petrea Alexandra 60  Scoala nr. 6 Rm. Sarat diploma de merit
2808 4 Petrovici Vlad 60  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2809 4 Picu George 60  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma de merit
2810 4 Ples Ovidiu 60  G.COSBUC SIGHETU MARMATIEI diploma de merit
2811 4 Pop Calin 60  N. Iorga Baia Mare diploma de merit
2812 4 Popescu Adelina 60  Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma de merit
2813 4 Predoi Andrei Alexandru 60  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova diploma de merit
2814 4 Prigoreanu Andreea 60  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2815 4 Puskas Alexandra 60  SCOALA NR. 2 TRAIAN CRAIOVA diploma de merit
2816 4 Rad Catalin 60  G.COSBUC SIGHETU MARMATIEI diploma de merit
2817 4 RADULESCU ANDREI 60  Sc. Nr. 2 Alice Voinescu Drobeta Turnu Severin diploma de merit
2818 4 Rata Andreea 60  Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina diploma de merit
2819 4 Rosu Petru 60  KOGALNICEANU SNAGOV ILFOV diploma de merit
2820 4 Ruscu Oana Maria 60  SCOALA NR.2 CRAIOVA Craiova diploma de merit
2821 4 Savin Andrei George 60  Miron Costin Bacau diploma de merit
2822 4 Serban Paul Alexandru 60  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
2823 4 STAN ANA MARIA 60  SCOALA 280 Bucuresti diploma de merit
2824 4 Stan Iuliana 60  SCOALA 280 Bucuresti diploma de merit
2825 4 Stanculeasa Adrian 60  SCOALA NR.21 CRAIOVA Craiova diploma de merit
2826 4 Stanilescu Mihaela 60  Scoala nr. 6 Rm. Sarat diploma de merit
2827 4 Stegarescu Nicoleta 60  NR.17 Bucuresti diploma de merit
2828 4 Stirbescu Cristina 60  Sc. Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma de merit
2829 4 Stroescu Alexandra 60  Scoala Nr 75 Bucuresti diploma de merit
2830 4 Sucaliuc Vlad 60  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2831 4 Tatu Stefan 60  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA diploma de merit
2832 4 Turu Teodor 60  SCOALA NR 59 BUCURESTI diploma de merit
2833 4 Tuta Elena Georgiana 60  I.GH.DUCA Ramnicu Valcea diploma de merit
2834 4 Virlan Ana Maria 60  C.N. Ferdinand I BACAU diploma de merit
2835 4 Vlad Ioana 60  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma de merit
2836 4 Voinea Alexandra 60  Scoala cu clasele I-VIII nr. 80, sector 3, Bucuresti Bucuresti diploma de merit
2837 4 Vornicu Iulian 60  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
2838 4 Catrinescu Alexandru 55  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma de merit
2839 4 Malancraveanu Maria Elisabeta 55  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI diploma de merit
2840 4 Marin Diana 55  Scoala cu clasele I-VIII Nr.59 Dimitrie Sturdza Bucuresti diploma de merit
2841 4 Mutes Crina 55  Tudor Arghezi Navodari diploma de merit
2842 4 Panaitescu Nicholas Matei 55  Scoala nr. 81 BUCURESTI diploma de merit
2843 4 Petcu Edurd 55  Nr.30 Grigorie Ghica Voievod BUCURESTI diploma de merit
2844 4 Petre Andreea Paula Georgiana 55  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma de merit
2845 4 Stefanescu Adrian 55  Scoala nr. 9 C. Hogas Galati GALATI diploma de merit
2846 4 Tudorascu Dragos 55  C.N.IMATEI BASARAB Ramnicu Valcea diploma de merit
2847 4 Adascalitei Alexandra 50  Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani Botosani diploma de merit
2848 4 Alecse Dan 50  Scoala Nr. 79 Bucuresti diploma de merit
2849 4 Anton Andreea 50  Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina diploma de merit
2850 4 Anton Ioana 50  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 OCTAV BANCILA BOTOSANI diploma de merit
2851 4 Balan Maria 50  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma de merit
2852 4 Basa Florentina 50  Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi diploma de merit
2853 4 Beu Leonard 50  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
2854 4 Bican Iuliana Andreea 50  SC. O. VOICU BACAU diploma de merit
2855 4 Bolintis Cristina 50  Scoala nr.143 Bucuresti diploma de merit
2856 4 Boroseanu Darius 50  Scoala T.Vladimirescu DRAGASANI diploma de merit
2857 4 Cara Teodora 50  Al. I. Cuza Bacau diploma de merit
2858 4 Carlescu Maria 50  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
2859 4 Chirita Denis 50  Scoala nr. 58 BUCURESTI diploma de merit
2860 4 Ciobanu Ioana Andra 50  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
2861 4 Cobzaru Razvan 50  L.T. V. ALECSANDRI SABAOANI diploma de merit
2862 4 Cornea Alexandra 50  Scoala Anastasia Popescu Bucuresti diploma de merit
2863 4 Diaconeasa Ioana Stefania 50  Scoala N.Balcescu Dragasani diploma de merit
2864 4 Diaconu Claudiu 50  Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma de merit
2865 4 Dicu Stefania 50  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea diploma de merit
2866 4 Dirstaru Rebeca 50  SC.EUGEN IONESCU SLATINA Slatina diploma de merit
2867 4 Dirvariu Daria 50  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
2868 4 Draganescu Stefan 50  Sc. Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma de merit
2869 4 Dragos Ioana 50  Scoala Nr. 79 Bucuresti diploma de merit
2870 4 Duca Bianca 50  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI diploma de merit
2871 4 Dumitrescu Ana Maria 50  SC.51 Bucuresti diploma de merit
2872 4 Dumitru Mihnea 50  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2873 4 Gaborean Marcel 50  G.COSBUC SIGHETU MARMATIEI diploma de merit
2874 4 Gheorghian Viviana 50  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
2875 4 Ilie Jacqueline 50  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2876 4 Ionescu Dariana 50  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma de merit
2877 4 Iosif Theodor 50  COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES BUCURESTI diploma de merit
2878 4 Irina Alexandru 50  SC. CU CLASELE I-VIII NR. 2 FALTICENI diploma de merit
2879 4 Jenaru Radu 50  SCOALA NR.2 CRAIOVA Craiova diploma de merit
2880 4 Lacatus Mara 50  ION MINULESCU CONSTANTA diploma de merit
2881 4 Lazarescu Mihai 50  Sc.T.Vladimirescu Dragasani diploma de merit
2882 4 Magearu Alina 50  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2883 4 Manciulescu Stefan 50  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
2884 4 Mares Anamaria 50  SCOALA 280 Bucuresti diploma de merit
2885 4 Matei Vlad 50  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2886 4 Mihai Radu 50  NR.17 Bucuresti diploma de merit
2887 4 Mihaila Bianca 50  Scoala Mihai Viteazul Calarasi diploma de merit
2888 4 Movileanu Andreea 50  Scoala nr. 6 Rm. Sarat diploma de merit
2889 4 Munteanu Razvan 50  Stefan Luchian Moinesti diploma de merit
2890 4 Murariu Alexandra 50  Miron Costin Bacau diploma de merit
2891 4 Nicorescu Patricia 50  nr.45 Bucuresti diploma de merit
2892 4 Papuc Andrei 50  SCOALA Nr. 12 Bucuresti diploma de merit
2893 4 PARAU MIRUNA 50  BARSANESCU IASI diploma de merit
2894 4 Petcu Luca 50  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2895 4 Pisica Laura 50  Scoala N.Tonitza Constanta Constanta diploma de merit
2896 4 Pocea M. Antonio 50  GRUP SCOLAR ION PODARU OVIDIU diploma de merit
2897 4 Popescu Bella 50  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2898 4 Popescu Victor 50  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
2899 4 Postoaca Mihnea 50  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2900 4 Radu Raducu 50  SCOALA Nr. 12 Bucuresti diploma de merit
2901 4 Rata Stefania 50  Scoala nr.143 Bucuresti diploma de merit
2902 4 Rusu Ilinca 50  Scoala cu clasele I-VIII Nr.59 Dimitrie Sturdza Bucuresti diploma de merit
2903 4 Rusu Ioana 50  Nr. 3, Pitesti Pitesti diploma de merit
2904 4 Serbanescu Cristi 50  Scoala nr. 6 Rm. Sarat diploma de merit
2905 4 Sirbu Vlad 50  Scoala cu clasele I-VIII Nr.59 Dimitrie Sturdza Bucuresti diploma de merit
2906 4 Stratan Ruxandra 50  194 BUCURESTI diploma de merit
2907 4 Strugariu Georgiana 50  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 SUCEAVA SUCEAVA diploma de merit
2908 4 Susanu Vlad 50  Scoala T.Vladimirescu DRAGASANI diploma de merit
2909 4 Szabo Mark 50  S. BARNITIU Baia Mare diploma de merit
2910 4 Tudose Sinziana 50  Scoala SPECTRUM BUCURESTI diploma de merit
2911 4 Turcu Rares 50  Scoala cu clasele I-VIII Nr.59 Dimitrie Sturdza Bucuresti diploma de merit
2912 4 Vaduva Adrian 50  C.N. CAROL I CRAIOVA Craiova diploma de merit
2913 4 Vasile Stefan 50  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2914 4 Vladu Denis Marius 50  SCOALA NR. 2 TRAIAN CRAIOVA diploma de merit
2915 4 Anton Cosmin 45  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma de merit
2916 4 Grosoiu Andrei 45  Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina diploma de merit
2917 4 Loagar Julia 45  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
2918 4 Mateescu Valentin 45  Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina diploma de merit
2919 4 Radovici Victor 45  Al. I. Cuza Bacau diploma de merit
2920 4 Sandu Eduard 45  SCOALA NR. 8 M.KOGALNICEANU DOROHOI diploma de merit
2921 4 Volintiru Catalin 45  ANTON PANN Ramnicu Valcea diploma de merit
2922 4 Baetica Mara 40  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma de merit
2923 4 Balan Tudor 40  Sc. 52 Bucuresti diploma de merit
2924 4 Berchez Razvan 40  Scoala Nr 94 Bucuresti diploma de merit
2925 4 Blanaru Bogdan 40  cu clasele I-VIII nr. 1 Onesti ONESTI diploma de merit
2926 4 Burcea Simona 40  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
2927 4 Burde Daiana 40  N. STANESCU Baia Mare diploma de merit
2928 4 Chiper Alexandra Diana 40  Scoala nr. 139 Mircea Santimbreanu Bucuresti diploma de merit
2929 4 Cojocaru Dragos 40  Al. I. Cuza Bacau diploma de merit
2930 4 Comanescu Andrei 40  Scoala Nr. 79 Bucuresti diploma de merit
2931 4 Cordoneanu Stefan 40  Nr.37 Constanta diploma de merit
2932 4 Cozadin Alexandru 40  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
2933 4 Dragan Valentin 40  Scoala nr.143 Bucuresti diploma de merit
2934 4 Ene Rares 40  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2935 4 FILIPIUC IOANA GABRIELA 40  Colegiul de Arta Ciprian Porumbescu SUCEAVA diploma de merit
2936 4 FRINTU SMARANDA 40  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
2937 4 Iorga Catinca 40  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma de merit
2938 4 Iorga Vlad 40  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma de merit
2939 4 Lita Robert 40  ANTON PANN Ramnicu Valcea diploma de merit
2940 4 Manolea Mihai Titus 40  SCOALA NR.2 CRAIOVA Craiova diploma de merit
2941 4 Marcu Alexandra 40  97 Bucuresti diploma de merit
2942 4 Marina Roxana 40  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea diploma de merit
2943 4 Marinescu Gabriel 40  Scoala nr.143 Bucuresti diploma de merit
2944 4 Marinescu Ioana 40  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea diploma de merit
2945 4 Mihai Lavinia 40  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma de merit
2946 4 Mocuta Victor 40  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
2947 4 Nicolosu Andra 40  COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA diploma de merit
2948 4 Oancea Elena 40  SCOALA NR. 197 Bucuresti diploma de merit
2949 4 Pana Rares Stefan 40  CN MIRCEA CEL BATRAN Ramnicu Valcea diploma de merit
2950 4 Pavel Adriana 40  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI diploma de merit
2951 4 Pavel Andrei 40  NR.17 BUCURESTI diploma de merit
2952 4 Perdun Patricia Maria 40  AL.CEL BUN IASI diploma de merit
2953 4 Petre Alexandru Mihai 40  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2954 4 Popescu Andi 40  SCOALA NR.21 CRAIOVA Craiova diploma de merit
2955 4 Popescu Diana 40  Sc. Vlaicu Voda Slatina Slatina diploma de merit
2956 4 Porumb Andra 40  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma de merit
2957 4 Purcea Alexandru 40  Nr.143 BUCURESTI diploma de merit
2958 4 Radulescu Maria 40  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2959 4 Rosu Dan 40  C.N. ROMAN VODA ROMAN diploma de merit
2960 4 Sapunaru Matei 40  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma de merit
2961 4 Simionescu Andrei 40  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti diploma de merit
2962 4 Sofronia Ana 40  Sc.Centrala Bucuresti diploma de merit
2963 4 Stan Teodora 40  Sc. Nr. 10 Maria Rosseti Bucuresti diploma de merit
2964 4 Stefan Gabriel 40  SCOALA 280 Bucuresti diploma de merit
2965 4 Stroe Bogdan 40  Liceul Teoretic Brezoi diploma de merit
2966 4 Tapusi Daniel 40  C.N. Nicolae Iorga Bucuresti Targoviste diploma de merit
2967 4 Teodor Maria 40  Nr.29 Galati diploma de merit
2968 4 Timaru Alexandru 40  SCOALA NR. 280 BUCURESTI diploma de merit
2969 4 Todoran Alexandru 40  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
2970 4 Tutuian Dragos 40  SCOALA Nr. 12 Bucuresti diploma de merit
2971 4 Cojocaru Andrei 35  Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi diploma participare
2972 4 Munteanu Daria 35  Scoala T.Vladimirescu DRAGASANI diploma participare
2973 4 Vlad Florentina 35  Scoala nr. 9 C. Hogas Galati GALATI diploma participare
2974 4 Adomniti Alexandra 30  C.N. Ferdinand I BACAU diploma participare
2975 4 Apetrei Eduard 30  Scoala Nr. 79 Bucuresti diploma participare
2976 4 Branescu Calin 30  Scoala Nr.77 Bucuresti diploma participare
2977 4 Buzila Bianca 30  Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani diploma participare
2978 4 Cheresdi Doru 30  Sc. Nr. 7 Drobeta Turnu Severin diploma participare
2979 4 Costache Adrian 30  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma participare
2980 4 Cusiac Andrei 30  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI diploma participare
2981 4 Dica Cristina 30  SCOALA NR. 85 BUCURESTI diploma participare
2982 4 Dina Alexandru 30  Dimitrie Cantemir Constanta diploma participare
2983 4 Dragan Vanessa 30  Gr. Sc. Farcasa Baia Mare diploma participare
2984 4 Dragne Andrei 30  Scoala nr. 80 BUCURESTI diploma participare
2985 4 Florea Andreea 30  Sc.T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
2986 4 Foca Alexandru Robert 30  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI diploma participare
2987 4 Lupsan Iustina 30  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma participare
2988 4 Martinut Ovidiu 30  L.T. V. ALECSANDRI SABAOANI diploma participare
2989 4 Matei Maria 30  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma participare
2990 4 Mihalcea David Nicholas 30  116 Bucuresti diploma participare
2991 4 Mihalea Georgiana 30  SCOALA NR. 280 Bucuresti diploma participare
2992 4 Negreanu Luca 30  NR.17 BUCURESTI diploma participare
2993 4 Pacurar Alexandru 30  Sc. Nr. 307 Bucuresti diploma participare
2994 4 Pogonariu Radu 30  97 BUCURESTI diploma participare
2995 4 Popa Theodora 30  Nr. 5, Pitesti Pitesti diploma participare
2996 4 Popescu Vlad 30  NR.17 BUCURESTI diploma participare
2997 4 Pruteanu Theodor 30  Scoala cu clasele I-VIII nr. 80, sector 3, Bucuresti Bucuresti diploma participare
2998 4 Rusu Rares 30  97 Bucuresti diploma participare
2999 4 Sandu Bianca 30  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma participare
3000 4 Strimbeanu Silviu 30  SCOALA NR.21 CRAIOVA Craiova diploma participare
3001 4 Moniem Ibrahim Mohamed 25  Sc.307 Bucuresti diploma participare
3002 4 Draghici Andrei 20  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea diploma participare
3003 4 Dragomir Alexandru 20  Sc. Vlaicu Voda Slatina Slatina diploma participare
3004 4 Iancau Stefania 20  Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina diploma participare
3005 4 Ionel Razvan 20  Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma participare
3006 4 Manole Patricia 20  nr. 45 Bucuresti diploma participare
3007 4 Marin Bianca 20  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma participare
3008 4 Moceanu Oana 20  Scoala Nr. 79 Bucuresti diploma participare
3009 4 Munteanu Virgil 20  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma participare
3010 4 Necsulescu Madalina 20  SCOALA NR. 280 Bucuresti diploma participare
3011 4 Nedelcu Cornel 20  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma participare
3012 4 Nicolescu Stefan 20  Scoala T.Vladimirescu DRAGASANI diploma participare
3013 4 Papura Vlad 20  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti diploma participare
3014 4 Pica Tudor 20  SCOALA 280 Bucuresti diploma participare
3015 4 Pilat Andrei 20  Scoala cu clasele I-VIII Nr.59 Dimitrie Sturdza Bucuresti diploma participare
3016 4 Schneider Sebastian 20  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma participare
3017 4 Scurtu Stefan Alexandru 20  Scoala nr. 149 BUCURESTI diploma participare
3018 4 Tanasescu Radu 20  ION MINULESCU CONSTANTA diploma participare
3019 4 Tudor Eduard 20  Scoala T.Vladimirescu DRAGASANI diploma participare
3020 4 Iovu George Valentin 15  Stefan Luchian Moinesti diploma participare
3021 4 Angheluta Andra Elena 10  Al. I. Cuza Bacau diploma participare
3022 4 Bazac Tudor 10  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI diploma participare
3023 4 Mocanu Andrei 10  SC.79 Bucuresti diploma participare
3024 4 Radu Cosmin 10  Scoala N.Balcescu DRAGASANI diploma participare
3025 4 STAN ANA MARIA 10  Sc. Nr 12 Herastrau Bucuresti diploma participare
3026 4 Ababei Eduard abs  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti -
3027 4 Abbasi Danieal abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
3028 4 Adilburi Hazel abs  Nr. 37 Constanta -
3029 4 Albu Andrada abs  COLEGIUL REGINA MARIA CONSTANTA -
3030 4 Alexiu Vasile abs  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BOGDANESTI BOGDANESTI -
3031 4 Andrei Cristina abs  SCOALA NR 3 VIDELE -
3032 4 Andrian Cosmin abs  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi -
3033 4 Angelusiu Ana abs  Sc.nr45 Titu Maiorescu Bucuresti -
3034 4 Anghel Eric Ionut abs  Tudor Arghezi Navodari -
3035 4 Anghelin Mihai abs  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI -
3036 4 Antoci Ana Maria abs  SC. V. ALECSANDRI ROMAN -
3037 4 Antonescu Cristina abs  Sc. Vlaicu Voda Slatina Slatina -
3038 4 Apetrii Simina abs  SCOALA NR. 5 SPIRU HARET DOROHOI -
3039 4 Avadanei Iulia abs  NR.118 BUCURESTI -
3040 4 Avramescu Sara abs  Scoala Nr. 79 Bucuresti -
3041 4 Bacrau Lucian abs  SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI -
3042 4 Baiatu Bianca abs  SCOALA NR. 280 Bucuresti -
3043 4 Balalau Matei abs  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI -
3044 4 Balea Catalin abs  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi -
3045 4 Banciu Bianca abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
3046 4 Bancu Cristian Georgian abs  Scoala Mihai Viteazul Calarasi -
3047 4 Banescu Razvan abs  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi -
3048 4 Banu Alexandru abs  Scoala N.Tonitza Constanta Constanta -
3049 4 Barbu Sebastian abs  L.Grigorescu Medgidia -
3050 4 Baroana Cosmin abs  Scoala N.Tonitza Constanta Constanta -
3051 4 Basturescu Radu abs  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti -
3052 4 Batu Marco abs  B. P. Hasdeu Constanta -
3053 4 Bidica Larisa abs  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI -
3054 4 Binig Bianca abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
3055 4 Biolan Matei abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
3056 4 Bran Alexandru abs  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti -
3057 4 Braticevici Bianca abs  NR.17 Bucuresti -
3058 4 Breban Victor abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
3059 4 Bulat Ilinca abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
3060 4 Bulica Andrei abs  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti -
3061 4 Burlac Alexandra abs  SCOALA NR. 280 Bucuresti -
3062 4 Bursuc Tudor abs  SC. V. ALECSANDRI ROMAN -
3063 4 Bursuc Tudor Gheorghe abs  SCOALA V.ALECSANDRI ROMAN -
3064 4 Buse Ioana Florina abs  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea -
3065 4 Busu Eric abs  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA -
3066 4 Butilca Rares abs  SC. N.TONITZA CONSTANTA -
3067 4 Carnaru Ingrid abs  Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina -
3068 4 Catanescu Stefan abs  Scoala Nr. 197 Bucuresti -
3069 4 Catrina Andreea abs  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI -
3070 4 Ceausene Oana abs  Sc. Nr. 6 Drobeta Turnu Severin -
3071 4 Chiriac Radu abs  Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani Botosani -
3072 4 CIBOTARIU VLAD STEFAN abs  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA -
3073 4 Ciora Andreea abs  SCOALA NR. 2 TRAIAN CRAIOVA -
3074 4 Cipu Bianca abs  SCOALA NR. 197 Bucuresti -
3075 4 Cocora Nicole abs  SCOALA NR.21 CRAIOVA Craiova -
3076 4 Constantinescu Ana abs  Sc. Nr. 52 Iancului Bucuresti -
3077 4 Constantinescu Stroici Vlad abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
3078 4 Corlatescu Antonio abs  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI -
3079 4 Costea Vlad abs  FERDINAND CONSTANTA -
3080 4 Costescu Eva abs  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti -
3081 4 Cretu Karina abs  SCOALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTA -
3082 4 Cristea Maria abs  nr. 45 Bucuresti -
3083 4 Cristescu Alexandra abs  Scoala nr. 195 BUCURESTI -
3084 4 Cristurean Cezar abs  SCOALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTA -
3085 4 Croitoru Vladimir abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
3086 4 Crutan Eva abs  Scoala Nr. 197 Bucuresti -
3087 4 Cucu Stefan abs  NR118 BUCURESTI -
3088 4 Dan Ilinca abs  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI -
3089 4 Dinca Maria abs  SCOALA NR. 22 MIRCEA ELIADE CRAIOVA -
3090 4 Dinica Mihnea abs  SCOALA NR. 22 MIRCEA ELIADE CRAIOVA -
3091 4 Doaga Adrian abs  SCOALA NR. 280 Bucuresti -
3092 4 Dogaru Radu abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
3093 4 Doniga Miruna abs  NR.118 BUCURESTI -
3094 4 Dragan Ana Maria abs  97 BUCURESTI -
3095 4 Draghici Oana abs  Sc. Nr. 2 Drobeta Turnu Severin -
3096 4 Dragne Vlad abs  Scoala Nr.79 Bucuresti -
3097 4 Dragus Andreea abs  G.COSBUC SIGHETU MARMATIEI -
3098 4 Druga Rares Andrei abs  Scoala Nr. 10 Bacau -
3099 4 Dulgheru Codrin Cristian abs  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI -
3100 4 Dumitrache Andreea abs  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI -
3101 4 Dumitru Diana abs  SCOALA NR. 24 SF GHEORGHE CRAIOVA -
3102 4 Dumitru Ingrid abs  Scoala nr. 195 BUCURESTI -
3103 4 Duna Vladut abs  Sc. Vlaicu Voda Slatina Slatina -
3104 4 Duta Ruxandra abs  nr. 45 Bucuresti -
3105 4 Enache Traian abs  SCOALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTA -
3106 4 Enescu Vladimir abs  NR.118 BUCURESTI -
3107 4 Farca Irina abs  Scoala cu clasele I-VIII Nr.59 Dimitrie Sturdza Bucuresti -
3108 4 Fatu Mihaela Adelina abs  gen.142 Bucuresti -
3109 4 Ferent Irina abs  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA -
3110 4 Filigeanu Flavius abs  Sc. Nr. 6 Drobeta Turnu Severin -
3111 4 Filipas Razvan abs  Sc. 1 Seini Baia Mare -
3112 4 Fleancu Robert abs  Lic. de Arta Drobeta Turnu Severin -
3113 4 Florea Alexandru abs  ADA SCHOOL Bucuresti -
3114 4 Frasineanu Antonia abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
3115 4 Georgescu Ana abs  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI -
3116 4 Gherghescu Andreea abs  SCOALA NR. 280 Bucuresti -
3117 4 Ghindea Tudor abs  SCOALA V.ALECSANDRI ROMAN -
3118 4 Gigica Aura abs  Scoala N.Tonitza Constanta Constanta -
3119 4 Girlea Anana abs  97 Bucuresti -
3120 4 Gosav Mara abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
3121 4 Grama Teodor abs  Scoala Nr. 197 Bucuresti -
3122 4 Grecu Adina abs  SCOALA NR.156 Bucuresti -
3123 4 Grigorii Ana Maria abs  SC. AL. I. CUZA ROMAN -
3124 4 Grosu Matei abs  Sc. Ion Creanga IASI -
3125 4 Gurita Briana abs  SCOALA NR. 2 TRAIAN CRAIOVA -
3126 4 Haralamb Iuliana abs  Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani Botosani -
3127 4 Heytmanek Andrei Nicolae abs  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti -
3128 4 Hiropedi Andreas abs  SCOALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTA -
3129 4 Hogas Toma abs  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI -
3130 4 Hontaru Maria abs  Scoala nr. 2 Galati GALATI -
3131 4 Hristu Stelian abs  Scoala L.Blaga Constanta Constanta -
3132 4 Husanu Diana Maria abs  SCOALA V.ALECSANDRI ROMAN -
3133 4 Iacob Vlad abs  Scoala N.Tonitza Constanta Constanta -
3134 4 Ibadula Nelin abs  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA -
3135 4 Iftimie Patricia Maria abs  Scoala Nr. 10 Bacau -
3136 4 Ignat Miruna abs  C.N. ROMAN VODA ROMAN -
3137 4 Ion Sebastian abs  SCOALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTA -
3138 4 Ionescu Ana Maria abs  Scoala nr. 139 Mircea Santimbreanu Bucuresti -
3139 4 Ionescu Catalina abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
3140 4 Ionescu Paul abs  Scoala 146 I.G.Duca Bucuresti -
3141 4 Ionescu Rares abs  Nr. 3, Pitesti Pitesti -
3142 4 Iordache David Cristian Ioan abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
3143 4 Iordache Ovidiu abs  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea -
3144 4 Iordache Stefan abs  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi -
3145 4 Istrate Andrei abs  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI -
3146 4 Ivan Anca abs  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI -
3147 4 Ivan Octavian Gabriel abs  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI -
3148 4 Jianu Diana Florentina abs  Sc. Nr. 6 Drobeta Turnu Severin -
3149 4 Jianu Filip abs  SCOALA NR.11 BUCURESTI -
3150 4 Jica Andreea Gabriela abs  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI -
3151 4 Lascu Alberto abs  Sc. Nr. 6 Drobeta Turnu Severin -
3152 4 Lazar Mara Ingrid abs  Stefan Luchian Moinesti -
3153 4 Lazar Ovidiu abs  SCOALA M.EMINESCU ROMAN -
3154 4 Leca Stefan Marius abs  97 Bucuresti -
3155 4 Licoi Miruna abs  SCOALA B.P. HASDEU CONSTANTA -
3156 4 Licurici Claudia abs  Scoala N.Tonitza Constanta Constanta -
3157 4 Logyin Vlad abs  SCOALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTA -
3158 4 Lupu Maria abs  SC. V. ALECSANDRI ROMAN -
3159 4 Lupu Natalia abs  NEGRUZZI IASI -
3160 4 Macinca Paul Alexandru abs  SCOALA V.ALECSANDRI ROMAN -
3161 4 Manafu Florin abs  SCOALA CU CLS. I - VIII ZAHARIA STANCU ROSIORI DE VEDE -
3162 4 Manea Ciprian abs  Scoala Nr. 197 Bucuresti -
3163 4 Mangiurea Antonio abs  Scoala N.Tonitza Constanta Constanta -
3164 4 Marasescu Alexandru abs  Mihai Viteazul Constanta -
3165 4 Marculescu Tudor abs  Nr.37 Constanta -
3166 4 Marin Costel abs  Scoala nr. 195 BUCURESTI -
3167 4 Marinescu Bianca abs  Scoala Nr. 79 Bucuresti -
3168 4 Marinescu Marta abs  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti -
3169 4 Marozsan Alexandru abs  N. Iorga Baia Mare -
3170 4 Matei Andrei abs  Nr. 3, Pitesti Pitesti -
3171 4 Matei Maia abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
3172 4 Mihai Andrei abs  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti -
3173 4 Mihaila Antonia abs  C.N. Ferdinand I BACAU -
3174 4 Mihaila Raluca abs  SERBAN CIOCULESCU GAESTI -
3175 4 Mihulescu Razvan abs  SCOALA NR.21 CRAIOVA Craiova -
3176 4 Minea Alexandra Elena abs  COLEGIUL REGINA MARIA CONSTANTA -
3177 4 Ministeru Sabina abs  Scoala nr. 195 BUCURESTI -
3178 4 Minoiu Denis abs  SCOALA NR. 24 SF GHEORGHE CRAIOVA -
3179 4 Mirea Sebastian abs  Scoala N.Tonitza Constanta Constanta -
3180 4 Mitruleasa Teodor abs  SCOALA CU CLS. I - VIII ZAHARIA STANCU ROSIORI DE VEDE -
3181 4 Moisa Andra abs  SCOALA NR. 24 SF GHEORGHE CRAIOVA -
3182 4 Moraru Iorga Alexandra abs  NR.118 BUCURESTI -
3183 4 Murgescu Vlad abs  B. P. Hasdeu Constanta -
3184 4 Mustata Anca abs  SERBAN CIOCULESCU GAESTI -
3185 4 Musuroi Mihai abs  Nr. 14, Pitesti Pitesti -
3186 4 Nastase Maria abs  SCOALA NR.11 BUCURESTI -
3187 4 Neagoe Andrei abs  Lic. de Arta Drobeta Turnu Severin -
3188 4 Necsuleu Alexandra abs  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea -
3189 4 Negrut Tudor abs  MIRON COSTIN GALATI -
3190 4 Nicola Andrei abs  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA -
3191 4 Niculae Andrei abs  SC. N.TONITZA CONSTANTA -
3192 4 Niculae Ramona abs  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI -
3193 4 Nitu Radu abs  SCOALA NR.2 CRAIOVA Craiova -
3194 4 Nucuta Diana abs  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI -
3195 4 Olaru Gabriela abs  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI -
3196 4 Olteanu Matei abs  Scoala Nr. 79 Bucuresti -
3197 4 Onescu Eva abs  SCOALA NR. 2 TRAIAN CRAIOVA -
3198 4 Oprescu Mihnea abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
3199 4 Pacurar Horia abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
3200 4 Pascu Alexandru abs  gen.142 Bucuresti -
3201 4 Patruca Iulia abs  NR.118 BUCURESTI -
3202 4 Paunel Robert abs  Sc. Vlaicu Voda Slatina Slatina -
3203 4 Pavalache Andra abs  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA -
3204 4 Peagu Diana abs  NR.17 BUCURESTI -
3205 4 Peligrad Marilena abs  Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina -
3206 4 Pericica Iustin abs  SC. V. ALECSANDRI ROMAN -
3207 4 Peteu Alain abs  GHEORGHE TITEICA CONSTANTA -
3208 4 Pirvanescu Sandra abs  nr. 45 Bucuresti -
3209 4 Polifronie Dragos Constantin abs  Sc. M. Drumes Bals -
3210 4 Popa Anda abs  SCOALA NR.2 CRAIOVA Craiova -
3211 4 Popa Ioana abs  KOGALNICEANU IASI -
3212 4 Popescu Alexandra abs  SCOALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTA -
3213 4 Popescu Ioana abs  NR.118 BUCURESTI -
3214 4 Precupetu Stefania abs  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI -
3215 4 Puiu Filip abs  NR.17 BUCURESTI -
3216 4 Raceanu Andrei abs  Scoala nr. 195 BUCURESTI -
3217 4 Radulescu Andrei abs  Scoala Nr. 49 Bucuresti -
3218 4 Rezeanu Miruna abs  Nr.37 Constanta -
3219 4 Roman Maria abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
3220 4 Rosu Maria abs  Scoala N.Tonitza Constanta Constanta -
3221 4 Rotaru Maria abs  Scoala Europeana Bucuresti Bucuresti -
3222 4 Rusu Radu Constantin abs  Scoala nr. 139 Mircea Santimbreanu Bucuresti -
3223 4 Samoila Claudia abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
3224 4 Sandulescu Bianca abs  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea -
3225 4 Sava Cosmina abs  HASDEU IASI -
3226 4 Scorus Carla abs  Scoala Nr. 79 Bucuresti -
3227 4 Soare Sonia abs  Lic. Al. Vlahuta BUCURESTI -
3228 4 Sorlescu Gloria abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
3229 4 Spulber Anda abs  Al. I. Cuza Bacau -
3230 4 Stavrositu Costin abs  SCOALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTA -
3231 4 Sticea Ema abs  SCOALA NR.8 M. KOGALNICEANU DOROHOI DOROHOI -
3232 4 Stoica David abs  SCOALA V.ALECSANDRI ROMAN -
3233 4 Stoica Stefan abs  SC. N.TONITZA CONSTANTA -
3234 4 Stroia Vlad abs  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI -
3235 4 Suciu Anime abs  Scoala N.Tonitza Constanta Constanta -
3236 4 Tanase Miruna Ioana abs  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI -
3237 4 Teodorescu Eduard Rares abs  Scoala nr. 139 Mircea Santimbreanu Bucuresti -
3238 4 Tolescu Delia abs  ADA SCHOOL Bucuresti -
3239 4 Tonca Tudor abs  Mihai Viteazul Constanta -
3240 4 Topala Andrei abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
3241 4 Toporan Adina abs  SCOALA GHEORGHE TITEICA CONSTANTA -
3242 4 Truta Ingrid Laura abs  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI -
3243 4 Turmacu Valentina abs  nr. 45 Bucuresti -
3244 4 Turturea Bianca abs  Lic. de Arta Drobeta Turnu Severin -
3245 4 Ungureanu David abs  Sc. Vlaicu Voda Slatina Slatina -
3246 4 Valinescu Sebastian abs  SC. N.TONITZA CONSTANTA -
3247 4 Vatasescu Vlad abs  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti -
3248 4 Vijiianu Teodor abs  COLEGIUL GOETHE BUCURESTI -
3249 4 Vladescu Matei abs  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI -
3250 4 Voicu Daria abs  Lic. Al. Vlahuta Bucuresti -
3251 4 Zaharia Diana Cristiana abs  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI -
3252 4 Zaporojanu Andrei abs  Scoala nr. 195 BUCURESTI -
3253 5 Dragoi Sabina 91  ICHB BUCURESTI Premiul 1 - Laptop
3254 5 Petridean Andrei 85  C.N. Emil Racovita Cluj-Napoca Premiul 2 - Bursa 700 Lei
3255 5 Gramescu Boicea Miruna 82  ICHB Bucuresti Premiul 3 - Bursa 400 Lei
3256 5 Ilie Radu 81  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea PREMIL SPECIAL DIDACTICA - 150 LEI
3257 5 Crisan Dragos 78  C.N. Emil Racovita Cluj-Napoca diploma de merit
3258 5 Kapros Ana 78  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
3259 5 Ralita Madalina 77  Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina diploma de merit
3260 5 Banica Ana Maria 76  Scoala Mihai Viteazul Calarasi diploma de merit
3261 5 Radu Alberto 74  Scoala T.Vladimirescu DRAGASANI diploma de merit
3262 5 Butucaru Andreea 72  Scoala George Calinescu Onesti diploma de merit
3263 5 Ivan Alin 70  Colegiul National Mihail Sadoveanu Pascani diploma de merit
3264 5 Petz Alin 70  SC. G. COSBUC BM Baia Mare diploma de merit
3265 5 Vlad Razvan 69  Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma de merit
3266 5 Ciorceanu Andrei 66  Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma de merit
3267 5 Georgescu Laura 66  ICHB BUCURESTI diploma de merit
3268 5 Luncanu Catalina 66  Scoala George Calinescu Onesti diploma de merit
3269 5 Morariu Medeea 66  SCOALA NR.5SPIRU HARET DOROHOI diploma de merit
3270 5 Neculau Delia Elena 66  17 Bucuresti diploma de merit
3271 5 Nitu Andreea Georgiana 66  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
3272 5 Orita Luca Andrei 66  Colegiul Nat. Gh. Lazar BUCURESTI diploma de merit
3273 5 Smarandi Anastasia 66  Scoala George Calinescu Onesti diploma de merit
3274 5 Vieru Stefan 66  Scoala George Calinescu Onesti diploma de merit
3275 5 Voinea Simina 66  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea diploma de merit
3276 5 Holcan Cosmin 65  Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani diploma de merit
3277 5 Puscasu Felix 65  ICHB BUCURESTI diploma de merit
3278 5 Ignat Horia 64  Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma de merit
3279 5 Koblicica Andrei 64  V. LUCACIU Baia Mare diploma de merit
3280 5 Stan Bianca Mihaela 64  Lic. I.L.Caragiale-Moreni Targoviste diploma de merit
3281 5 Traistaru Andreea 64  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea diploma de merit
3282 5 Ghigheci Andrei 63  Scoala nr. 146 I.Gh. Duca BUCURESTI diploma de merit
3283 5 Hirhui Calin 63  SC. C. PLATON BACAU diploma de merit
3284 5 Tunaru Vlad 63  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
3285 5 Mierlita Catalina 62  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea diploma de merit
3286 5 Rebegea Amalia Nadia 62  C.N. FERDINAND I BACAU diploma de merit
3287 5 Dumitru Elena 61  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
3288 5 Cretu Olivian 60  Spectrum Constanta diploma de merit
3289 5 Gemanar Adina 60  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma de merit
3290 5 Iorgulescu Matei 60  Scoala Nr. 128 Bucuresti diploma de merit
3291 5 Maracine Robert 60  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea diploma de merit
3292 5 Rosu Radu Andrei 60  Colegiul National Mihail Sadoveanu Pascani Pascani diploma de merit
3293 5 Luchian Costin Florin 58  BANCILA IASI diploma de merit
3294 5 Mandea Vlad 58  Scoala nr. 139 Mircea Santimbreanu Bucuresti diploma de merit
3295 5 Minea Radu 58  Scoala Nr. 17 Bucuresti diploma de merit
3296 5 Nicolaescu David Gabriel 55  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
3297 5 Balan Andreea Daniela 54  C.Brancusi Medgidia diploma de merit
3298 5 Dima Clara Maria 54  Sc. Nr.96 Bucuresti diploma de merit
3299 5 Manda Bogdan 54  Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina diploma de merit
3300 5 Matei Bledea Alexandru 54  C.N.GH.SINCAI Baia Mare diploma de merit
3301 5 Zama Ilinca 54  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
3302 5 Anghel Andrei 52  Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi diploma de merit
3303 5 Chirlomez Emma 52  ICHB BUCURESTI diploma de merit
3304 5 Deaconu Teodora 52  C.N.AL.LAHOVARI Ramnicu Valcea diploma de merit
3305 5 Giuclea Radu 52  Scoala cu clasele I-VIII Nr.172 Sf.Andrei Bucuresti diploma de merit
3306 5 Manu Adrian 52  G.COSBUC SIGHETU MARMATIEI diploma de merit
3307 5 Voinea Ovidiu Florian 52  C.N. GH. VRANCEANU BACAU diploma de merit
3308 5 Dutica Diana 51  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
3309 5 Ivanciu Alexandru 51  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
3310 5 Marin Paul Cristian 51  LiceulOvidius Constanta Constanta diploma de merit
3311 5 Papa Valentin 51  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
3312 5 Pintilie Victor 51  Colegiul National Mihail Sadoveanu Pascani diploma de merit
3313 5 Alecu Miruna 50  SCOALA NR. 2 TRAIAN CRAIOVA diploma de merit
3314 5 Aniculoesei Matei 50  Colegiul National Ion Neculce Bucuresti diploma de merit
3315 5 Coca Sabin 50  George Enescu Navodari diploma de merit
3316 5 Padurean Radulescu Mihnea 50  C.N. Emil Racovita Cluj-Napoca diploma de merit
3317 5 Puiu Ioan 50  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani diploma de merit
3318 5 Rusu Alexandru Daniel 50  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI diploma de merit
3319 5 Stoian Diana 50  Remus Opreanu Constanta diploma de merit
3320 5 Velicu Ioana 50  Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma de merit
3321 5 Arminii Ilinca Raluca 49  NEGRUZZI IASI diploma de merit
3322 5 Curelaru Sergiu Constantin 49  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
3323 5 Stan Sabina 49  Scoala Mihail Koiciu Constanta diploma de merit
3324 5 Stirbescu Stefania 49  Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma de merit
3325 5 Craciun Flaviu 48  Colegiul National Roman Voda Roman ROMAN diploma de merit
3326 5 Efrim Razvan 48  Scoala SPECTRUM Constanta diploma de merit
3327 5 Iosif Alexandru 48  Scoala Mihai Viteazul Calarasi diploma de merit
3328 5 Jinescu Ioana 48  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
3329 5 Manolache Stefan 48  17 BUCURESTI diploma de merit
3330 5 Onea Radu 48  194 Bucuresti diploma de merit
3331 5 Besleaga Sara 47  SC. NR. 5 SPIRU HARET DOROHOI DOROHOI diploma de merit
3332 5 Jinga Maria Ruxandra 46  Colegiul Nat. Gh. Lazar BUCURESTI diploma de merit
3333 5 Pintilie Ioana 46  Colegiul National Roman Voda Roman ROMAN diploma de merit
3334 5 Smarandi Tudor 46  Liceul Teoretic Ovidius Constanta diploma de merit
3335 5 Zaulet Oana 46  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
3336 5 Dumitrascu Rares 45  Scoala Mihai Viteazul Calarasi diploma de merit
3337 5 Petcu Carina 45  Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi diploma de merit
3338 5 Boata Ovidiu 44  194 Bucuresti diploma de merit
3339 5 Cardasim Filip 44  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma de merit
3340 5 Chesu Teodora Maria 44  ICHB BUCURESTI diploma de merit
3341 5 Ciobanu Alexandru 44  CNVS GAESTI diploma de merit
3342 5 Istriteanu Ioana Alexandra 44  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
3343 5 Mihai Dan Stefan 44  Liceul Teoretic Traian Constanta diploma de merit
3344 5 Pop Ioan Cristian 44  NR.118 BUCURESTI diploma de merit
3345 5 Buciuman Ionut 43  D. CANTEMIR Baia Mare diploma de merit
3346 5 Matei Anastasia 43  Liceul Teoretic Traian Constanta diploma de merit
3347 5 Moruz Andreea 43  Sc.Mihai Viteazul Targoviste diploma de merit
3348 5 Birle Adrian 42  D. CANTEMIR Baia Mare diploma de merit
3349 5 Gavrilescu Ioana 42  CNME IASI diploma de merit
3350 5 Ghiorghita Carina 42  C.N. ROMAN VODA ROMAN diploma de merit
3351 5 Hendoreanu Ana Daria 42  ICHB BUCURESTI diploma de merit
3352 5 Mercea Ioana 42  C.N.GH.SINCAI Baia Mare diploma de merit
3353 5 Micu Cristian Mihail 42  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
3354 5 Nicolae Stefan 42  17 Bucuresti diploma de merit
3355 5 Tomescu Horia 42  Scoala Nr. 17 Bucuresti diploma de merit
3356 5 Andron Oana 41  L.Grigorescu Medgidia diploma de merit
3357 5 Ofiteru Cristian 41  CN Titeica Dr.Tr.Severin diploma de merit
3358 5 Podgoreanu Ionut Razvan 41  Scoala cu clasele I-VIII Nr.59 Dimitrie Sturdza Bucuresti diploma de merit
3359 5 Deac Bogdan 40  Lic. de Arta Drobeta Turnu Severin diploma de merit
3360 5 Ghetea Mihai 40  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
3361 5 Hotoleanu Andrei 40  SC. INTERNATIONALA CLUJ Cluj-Napoca diploma de merit
3362 5 Marinescu Carla 40  C.N. FERDINAND I BACAU diploma de merit
3363 5 Panaitescu Iulian 40  nr. 45 Bucuresti diploma de merit
3364 5 Popescu Andreea 40  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
3365 5 Stepan Dacian 40  G.COSBUC SIGHETU MARMATIEI diploma de merit
3366 5 Tenchiu Teodosia 40  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
3367 5 Tibu Iustin 40  C.N. GH. VRANCEANU BACAU diploma de merit
3368 5 Vasile Bogdan Catalin 39  Scoala cu clasele I-VIII Nr.59 Dimitrie Sturdza Bucuresti diploma participare
3369 5 Banu Maximilian 38  ScoalaN.TonitzaConstanta Constanta diploma participare
3370 5 Floarea Gabriel 38  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
3371 5 Pirvu Andreea Cristina 38  Scoala nr. 139 Mircea Santimbreanu Bucuresti diploma participare
3372 5 Popa Alexandra 38  C.N. E. RACOVITA IASI diploma participare
3373 5 Vladoiu Anamaria Domnica 38  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma participare
3374 5 Bodnar Alexandru 37  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA diploma participare
3375 5 Deleanu Constantin 37  C.Brancusi Medgidia diploma participare
3376 5 Gheorghe Andreea 37  SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma participare
3377 5 Minculescu Andra 37  SCOALA 150 Bucuresti diploma participare
3378 5 Tohatan Denisa 37  SC. GEN. SALSIG Baia Mare diploma participare
3379 5 Musat Alexandru 36  Scoala Mihai Viteazul Calarasi diploma participare
3380 5 Manolache Razvan 35  D. CANTEMIR Baia Mare diploma participare
3381 5 Mocanu Alexandru 35  Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani diploma participare
3382 5 Sima Andrei 35  Scoala Lucian Grigorescu Medgidia diploma participare
3383 5 Amarandei Matei Alexandru 34  CNER IASI diploma participare
3384 5 Arsene Ioana Emanuela 34  SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma participare
3385 5 Dobrita George 34  Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma participare
3386 5 Gheorghiu Daria 34  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
3387 5 Ionita Gabriel 34  Scoala I. G. Duca, nr. 146 Bucuresti diploma participare
3388 5 Matei Iulia Maria 34  Scoala nr. 81 BUCURESTI diploma participare
3389 5 Pintilescu Ana 34  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
3390 5 Radulescu Stelian 34  CNVS GAESTI diploma participare
3391 5 SECAREANU ANDRA 34  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea diploma participare
3392 5 Badea Ana Maria 33  SC. MOGOSANI MOGOSANI diploma participare
3393 5 Corjin Valentin 33  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
3394 5 Draghici Vlad 33  SCOALA Nr.24 CRAIOVA Craiova diploma participare
3395 5 Hodor Alexandru 33  G.COSBUC SIGHETU MARMATIEI diploma participare
3396 5 Iosub Marian 33  PETRU RARES HIRLAU diploma participare
3397 5 Baias Andrei Bogdan 32  Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina diploma participare
3398 5 Belciug Razvan 32  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani diploma participare
3399 5 Bogdan Tudor 32  L.T. AVRAM IANCU Cluj-Napoca diploma participare
3400 5 Codarcea Alexandru 32  Scoala Mihai Viteazul Calarasi diploma participare
3401 5 Grecioiu Vlad 32  Scoala T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
3402 5 Grigorescu Octavian 32  Sc.T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
3403 5 Mantu David 32  SCOALA Nr. 12 Bucuresti diploma participare
3404 5 Marin Dragos Petrut 32  C.Brancusi Medgidia diploma participare
3405 5 Marinescu Mihnea 32  SCOALA NR.21 CRAIOVA Craiova diploma participare
3406 5 Olteanu Mara 32  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma participare
3407 5 Predescu Ilinca 31  Scoala Nr. 17 Bucuresti diploma participare
3408 5 Stoian Dragos 31  Scoala Mihai Viteazul Calarasi diploma participare
3409 5 Ardeleanu Vlad 30  ICHB BUCURESTI diploma participare
3410 5 Bonea Radu 30  V. LUCACIU Baia Mare diploma participare
3411 5 Ciornea Ilinca 30  Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani diploma participare
3412 5 Ciulinca Mihai 30  Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma participare
3413 5 Constantin Dragos 30  Scoala cu clasele I Braila diploma participare
3414 5 Craciun Dragos 30  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani diploma participare
3415 5 Fierascu Andreea 30  194 Bucuresti diploma participare
3416 5 Gavrilovici Victor 30  NEGRUZZI IASI diploma participare
3417 5 Kober Alexandru 30  Dimitrie Cantemir Constanta diploma participare
3418 5 Loghinescu Mara 30  SCOALA 280 Bucuresti diploma participare
3419 5 Maierean Alex 30  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma participare
3420 5 Man Rares 30  V. LUCACIU Baia Mare diploma participare
3421 5 Muntean Raluca 30  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
3422 5 Nazare Laura 30  SCOALA NR. 40 IULIA HASDEU GALATI GALATI diploma participare
3423 5 Nita Ionut 30  Scoala Nr.79 Bucuresti diploma participare
3424 5 Oprita Stefan 30  SCOALA NR. 5 SPIRU HARET DOROHOI diploma participare
3425 5 Pavel Mihaita 30  Colegiul Economic Calarasi diploma participare
3426 5 Popa Alex Mihai 30  M.Eliade Cernavoda diploma participare
3427 5 Priboi Sergiu 30  194 Bucuresti diploma participare
3428 5 Radu Patricia 30  C.N.GH.SINCAI Baia Mare diploma participare
3429 5 Serdenciuc Paula 30  G.COSBUC SIGHETU MARMATIEI diploma participare
3430 5 Stretcu Catalin Mihai 30  CN Titeica Drobeta Tr Severin diploma participare
3431 5 Chirita Andrei 29  Scoala nr. 40 Iulia Hasdeu Galati GALATI diploma participare
3432 5 Clim Mihai 29  CONSTANTIN BRINCOVEANU CONSTANTA diploma participare
3433 5 Pintea Alexandru 29  C.N. E. RACOVITA Cluj-Napoca diploma participare
3434 5 Ablajoaie Eduard 28  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 SUCEAVA SUCEAVA diploma participare
3435 5 Braica Alexandra 28  C.N.B. George Cosbuc Bucuresti diploma participare
3436 5 Fedeles Larisa 28  Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani diploma participare
3437 5 Muha Andrei 28  SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI diploma participare
3438 5 Popa Diana 28  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani diploma participare
3439 5 Popescu Adrian Teodor 28  SCOALA NR.2 CRAIOVA Craiova diploma participare
3440 5 Cazan Bogdan Marian 27  SCOALA CU CLS. I - VIII ZAHARIA STANCU ROSIORI DE VEDE diploma participare
3441 5 Vlasceanu Vlad 27  C.T. ENERGETIC CRAIOVA Craiova diploma participare
3442 5 Arotaritei Robert 26  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.9 SUCEAVA SUCEAVA diploma participare
3443 5 Bursuc Ana Maria 26  Colegiul National Roman Voda Roman ROMAN diploma participare
3444 5 Secuianu Denis 25  Scoala nr. 40 Iulia Hasdeu Galati GALATI diploma participare
3445 5 Tanase Matei 25  Scoala Nr. 17 Bucuresti diploma participare
3446 5 Bors Roberto 24  SC.GEN.NR.186 ELENA VACARESCU BUCURESTI diploma participare
3447 5 Vamesu Ioana 24  SCOALA 150 Bucuresti diploma participare
3448 5 Dinulescu Radu 23  C.T. ENERGETIC CRAIOVA Craiova diploma participare
3449 5 Finaru Tudor 23  C.N. FERDINAND I BACAU diploma participare
3450 5 Astanei Iulia Cezara 22  C.N. ROMAN VODA ROMAN diploma participare
3451 5 Ichim Alina 22  Mihai Viteazul Constanta diploma participare
3452 5 Mihai Maria Diana 22  Scoala nr.143 Bucuresti diploma participare
3453 5 Mitu Oana Georgiana 22  M.Eliade Cernavoda diploma participare
3454 5 Popescu Robert 22  Scoala Mihai Viteazul Calarasi diploma participare
3455 5 Ion Mihnea 21  Scoala Mihai Viteazul Calarasi diploma participare
3456 5 Roman Bianca 21  C.N. ROMAN VODA ROMAN diploma participare
3457 5 Zaharia Horia 21  ICHB BUCURESTI diploma participare
3458 5 Bigu Teodor 20  Ferdinand Constanta diploma participare
3459 5 Catana Ioan Alexandru 20  SCOALA 280 Bucuresti diploma participare
3460 5 Fita Teodor 20  Colegiul National Bilingv George Cosbuc Bucuresti diploma participare
3461 5 Giuvelic Andreea 20  Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila diploma participare
3462 5 Gogu Mihnea 20  SC. INTERNATIONALA CLUJ Cluj-Napoca diploma participare
3463 5 Macovei Mihnea 20  COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDER REUT BUCURESTI diploma participare
3464 5 Mich Mara 20  G.COSBUC Sighetu Marmatiei diploma participare
3465 5 Mircioi Cosmin 20  Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila diploma participare
3466 5 PIRVU ANDREI 20  194 Bucuresti diploma participare
3467 5 Popa Nica Camil 20  Colegiul Economic Calarasi diploma participare
3468 5 Tomoiaga Radu 20  G.COSBUC SIGHETU MARMATIEI diploma participare
3469 5 Zamfir Razvan 20  ION MINULESCU CONSTANTA diploma participare
3470 5 Anghel Matei 18  COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDER REUT BUCURESTI diploma participare
3471 5 Solodchi Andreea 15  CNME IASI diploma participare
3472 5 PARASCHIV MIHNEA 12  17 Bucuresti diploma participare
3473 5 Sepos Corin 11  Colegiul National Roman Voda Roman ROMAN diploma participare
3474 5 Giroveanu Andrei 10  SCOALA NR. 52 IANCULUI BUCURESTI diploma participare
3475 5 Anca Gabriela abs  Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina -
3476 5 Antonovici Traian abs  COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA -
3477 5 Balilescu Raluca abs  CNMB CONSTANTA -
3478 5 Birzescu Claudiu Gabriel abs  COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA -
3479 5 Bocu Calin abs  SCOALA 150 Bucuresti -
3480 5 Bogdan Ana Maria abs  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti -
3481 5 Bors Roberta abs  SC.GEN.NR.186 ELENA VACARESCU BUCURESTI -
3482 5 Burlan Vlad abs  NR.5 Ramnicu Valcea -
3483 5 Buturuga Matei abs  Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila -
3484 5 Calugaru Alexandru abs  Lic. de Arta Drobeta Tr Severin -
3485 5 COSTIN MATEI abs  LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA BUCURESTI -
3486 5 Covaliu Alexandru abs  Liceul Teoretic Ovidius Constanta -
3487 5 Custura Stefan abs  Scoala cu clasele I-VIII Constantin Platon Bacau -
3488 5 Dumbravescu Raluca abs  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea -
3489 5 Dumitrescu Dragos abs  C.N.EL.CUZA CRAIOVA Craiova -
3490 5 Dumitrescu Teodora abs  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova -
3491 5 Enculesei Vlad abs  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti -
3492 5 Enia Vlad abs  Colegiul National Roman Voda Roman ROMAN -
3493 5 Garleanu Alexandru abs  Scoala Helikon Calarasi -
3494 5 Gherghescu Alexandru abs  SCOALA 280 Bucuresti -
3495 5 Hilea Vlad abs  194 Bucuresti -
3496 5 Ionescu Claudia abs  ScoalaN.TonitzaConstanta Constanta -
3497 5 Jantuan Alexandra abs  CNER IASI -
3498 5 Jidovu Alexandra abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti -
3499 5 Lesneanu Darius abs  Dimitrie Cantemir Constanta -
3500 5 Mirea David abs  190 Bucuresti -
3501 5 Nae Andreea abs  Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi -
3502 5 Nita Robert abs  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI -
3503 5 Oana Alexandru abs  SCOALA NR. 197 Bucuresti -
3504 5 Oancea Theodora abs  gen.174 Bucuresti -
3505 5 Onisoru Ana abs  Colegiul National Roman Voda Roman ROMAN -
3506 5 Palancianu Armand abs  C.N. ROMAN VODA ROMAN -
3507 5 Petre Denis abs  C.N.Ienachita Vacarescu Targoviste -
3508 5 Petrisor Andrei abs  CNER IASI -
3509 5 Popescu Armand abs  ICHB BUCURESTI -
3510 5 Postolea Laurentiu Cosmin abs  Scoala Nr 149 Bucuresti -
3511 5 Protopopescu Teodor abs  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti -
3512 5 Radu Eduard abs  LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA BUCURESTI -
3513 5 Radu Stefan Octavian abs  Scoala nr. 195 BUCURESTI -
3514 5 Rentea Elena abs  SCOALA NR. 197 Bucuresti -
3515 5 Rusu Andrei abs  Colgiul National Grigore Moisil Bucuresti -
3516 5 Serdenciuc Catalina abs  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 SUCEAVA SUCEAVA -
3517 5 Siminica Razvan abs  SCOALA NR.21 CRAIOVA Craiova -
3518 5 Stanimir Catalin abs  CN Titeica Drobeta Tr Severin -
3519 5 Stoica Alexandru abs  Dimitrie Cantemir Constanta -
3520 5 Tender Laura abs  SCOALA NR. 280 BUCURESTI -
3521 5 Topala Catalin abs  Scoala Nr 46 Bucuresti -
3522 5 Trifu Radu abs  SCOALA 280 Bucuresti -
3523 5 Turcu Alexandru abs  Liceul Teoretic Ovidius Constanta -
3524 5 Vait Erin abs  Liceul Teoretic Ovidius Constanta -
3525 6 Plopeanu Tudor 98  ICHB Bucuresti Premiul 1 - Laptop
3526 6 Bonciocat Ciprian 95  198 Bucuresti Premiul 2 - Bursa 700 Lei
3527 6 Tamaian Andrei 90  SC. G. COSBUC BM Baia Mare Premiul 3 - Bursa 400 Lei
3528 6 Celea Matei 82  ICHB BUCURESTI diploma de merit
3529 6 Frasineanu Anca Gabriela 82  ICHB BUCURESTI diploma de merit
3530 6 Mustatea Radu Ioan 80  ICHB BUCURESTI diploma de merit
3531 6 Prodan George 80  DAN BARBILIAN CONSTANTA diploma de merit
3532 6 Balauca Stefan Razvan 75  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani diploma de merit
3533 6 Grecu Cristian 74  Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila Braila diploma de merit
3534 6 Radu Ana Maria 74  C.N.Ienachita Vacarescu Targoviste diploma de merit
3535 6 Anghel Anca Elena 73  ICHB BUCURESTI diploma de merit
3536 6 Cozma Tudor 72  CNER IASI diploma de merit
3537 6 Eftime Andrei Horatiu 71  ICHB Bucuresti diploma de merit
3538 6 Baditescu Stefan 70  ICHB Bucuresti diploma de merit
3539 6 Bichir Dan Victor 70  ICHB BUCURESTI diploma de merit
3540 6 Ficiu Bogdan 70  Scoala Virgil Mazilescu Corabia diploma de merit
3541 6 Milcu Ana Maria 70  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
3542 6 Anechitei Matei 68  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani diploma de merit
3543 6 Ene Amalia Gabriela 68  Scoala cu clasele I-VIII Sacele Sacele diploma de merit
3544 6 Doica Mihnea 66  ICHB Bucuresti diploma de merit
3545 6 Pitrop Alexandru 66  Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani diploma de merit
3546 6 Molcut Flavia Elena 65  gen.117 Bucuresti diploma de merit
3547 6 Bosinta Alexandru 64  Scoala Nr. 79 Bucuresti diploma de merit
3548 6 Vecerdea Dragos Paul 64  Colegiul National Tudor Vianu BUCURESTI diploma de merit
3549 6 Vlad Radu Mihai 64  Colegiul Economic Calarasi diploma de merit
3550 6 Lica Vlad Florin 63  ICHB BUCURESTI diploma de merit
3551 6 Badea Adrian 62  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea diploma de merit
3552 6 Capraru Richard 62  Nr.30 Grigorie Ghica Voievod BUCURESTI diploma de merit
3553 6 Craescu Cristina Valentina 62  ICHB BUCURESTI diploma de merit
3554 6 David Denis 62  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea diploma de merit
3555 6 Petcan Miruna 62  CN MIRCEA CEL BATRAN Ramnicu Valcea diploma de merit
3556 6 Ciocan Antonie 60  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
3557 6 Luca Nicoleta 60  Grupul Scolar Darabani Darabani diploma de merit
3558 6 Dumitrescu Andreea 58  gen.117 Bucuresti diploma de merit
3559 6 Petrovici Stefan 58  IBRAILEANU IASI diploma de merit
3560 6 Craciun Catalin 56  NATIONAL IASI diploma de merit
3561 6 Florescu Vladimir 56  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea diploma de merit
3562 6 Grigore Diana 56  Colegiul National Grigore Moisil Bucuresti diploma de merit
3563 6 Nitulescu Anca Madalina 56  SCOALA CU CLS. I - VIII ZAHARIA STANCU ROSIORI DE VEDE diploma de merit
3564 6 Prava Felix Mihai 56  T.Vladimirescu Tg. Jiu diploma de merit
3565 6 Predoi Silviu Adrian 56  ICHB BUCURESTI diploma de merit
3566 6 Andronic Marta 55  Colegiul National Grigore Moisil Bucuresti diploma de merit
3567 6 Tifrea Stefan 55  SC.ION CREANGA BACAU diploma de merit
3568 6 Pircalaboiu Laura 54  SCOALA 132 Bucuresti diploma de merit
3569 6 Silaghi Tudor Adrian 54  Scoala cu clasele I-VIII Nr.59 Dimitrie Sturdza Bucuresti diploma de merit
3570 6 Teiusianu Ana 54  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
3571 6 Cristea Carmen 53  SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma de merit
3572 6 Florescu Andrei 53  17 Bucuresti diploma de merit
3573 6 Vasilas Bianca 53  C.N.Ienachita Vacarescu Targoviste diploma de merit
3574 6 Alexuc Tudor 52  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani diploma de merit
3575 6 CORCESCU TIBERIU 52  OVIDIUS CONSTANTA diploma de merit
3576 6 Bejenaru Carla 50  SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma de merit
3577 6 Buzatu Andreea 50  Colegiul National Mihail Sadoveanu Pascani Pascani diploma de merit
3578 6 Cirimpei Remus 50  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani diploma de merit
3579 6 Darolti Larisa 50  V. LUCACIU Baia Mare diploma de merit
3580 6 Glodan Mara 50  Gr. Sc. Farcasa Baia Mare diploma de merit
3581 6 Horhat Razvan 50  Scoala Liviu Rebreanu Cluj-Napoca diploma de merit
3582 6 Marghescu Bogdan 50  CNT Drobeta Tr Severin diploma de merit
3583 6 Nazarie Tudor Adrian 50  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
3584 6 Draghici Andrei 48  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea diploma de merit
3585 6 Noretu Teodora 48  SCOALA Nr. 12 Bucuresti diploma de merit
3586 6 Puscasu Andreea 48  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani diploma de merit
3587 6 Scarlat Anca 48  CN MIRCEA CEL BATRAN Ramnicu Valcea diploma de merit
3588 6 Tudorache Ana Maria 48  ICHB BUCURESTI diploma de merit
3589 6 Cornei Laura 46  Colegiul Tehnic Unirea Pascani Pascani diploma de merit
3590 6 Duca Stefania 46  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
3591 6 Neacsu Cristian 46  Al. I. Cuza Bacau diploma de merit
3592 6 Stoica Cosmina 46  C.N. FERDINAND I BACAU diploma de merit
3593 6 Teodorescu Maria Raluca 46  Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu diploma de merit
3594 6 Zlagnean Alina 46  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma de merit
3595 6 Apostolescu Bianca 45  Scoala nr. 20 BUCURESTI diploma de merit
3596 6 Burbulea Robert 45  Al. I. Cuza Bacau diploma de merit
3597 6 Mirt Alexandru 45  CNER IASI diploma de merit
3598 6 Roceanu Ioana 45  Scoala Nr. 128 Bucuresti diploma de merit
3599 6 Duinea Dalina 44  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea diploma de merit
3600 6 Iftimescu Gabriela 44  Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche diploma de merit
3601 6 Lica Robert 44  Remus Opreanu Constanta diploma de merit
3602 6 Marghitu Mihnea 44  SCOALA 150 Bucuresti diploma de merit
3603 6 Oprea Alexandru 44  Scoala cu clasele I Braila diploma de merit
3604 6 Oprea Lucian 44  NR.10 Ramnicu Valcea diploma de merit
3605 6 Bunea Andrei Alexandru 42  COLEGIUL ION BARBU Bucuresti diploma de merit
3606 6 Dracopol Alexandru 42  Colegiul National Constantin Bratescu Constanta diploma de merit
3607 6 Matei Teodor 42  Sc.cu cls.I-VIII Bircii Scornicesti diploma de merit
3608 6 Nistor Stefan 42  NATIONAL IASI diploma de merit
3609 6 Rusu Codrin Valentin 42  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI diploma de merit
3610 6 Vescu Victor 42  COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDER REUT BUCURESTI diploma de merit
3611 6 Rosu Alexandra Maria Ilinca 41  Scoala Nr. 128 Bucuresti diploma de merit
3612 6 Soaica Adelin 41  Grup Scolar George Tarnea Babeni diploma de merit
3613 6 Burlaciuc Ioana 40  Tudor Arghezi Navodari diploma de merit
3614 6 Dilirici Radu 40  Scoala nr.143 Bucuresti diploma de merit
3615 6 Dragos Paul 40  Gr. Sc. Farcasa Baia Mare diploma de merit
3616 6 Dumitru Iulia 40  Scoala I. G. Duca, nr. 146 Bucuresti diploma de merit
3617 6 Gherasim Iulisa 40  Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi diploma de merit
3618 6 Iosub Sara 40  17 Bucuresti diploma de merit
3619 6 Lupea Andreea 40  ScoalaN.Tonitza Constanta Constanta diploma de merit
3620 6 Marin Ionela 40  SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma de merit
3621 6 Mincea Lucian 40  17 Bucuresti diploma de merit
3622 6 Radauceanu Cornelia 40  SCOALA NR. 5 SPIRU HARET DOROHOI diploma de merit
3623 6 Stoleru Vlad 40  SCOALA NR. 197 Bucuresti diploma de merit
3624 6 Gaina Andrei 39  PETRU RARES HIRLAU diploma participare
3625 6 Stanciulescu Teodora 39  Scoala T.Vladimirescu DRAGASANI diploma participare
3626 6 Drumesi Florin 38  GR SCOLAR GEORGE TARNEA Babeni diploma participare
3627 6 Iantuc Bianca 38  George Enescu Navodari diploma participare
3628 6 Lipianu Ovidiu 38  SCOALA NR. 197 Bucuresti diploma participare
3629 6 Manolache Stefania 38  Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina diploma participare
3630 6 Stoica Malina 38  Scoala T.Vladimirescu DRAGASANI diploma participare
3631 6 Vira Vladut 38  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma participare
3632 6 Costin Irina 37  L.T. N. BALCESCU Cluj-Napoca diploma participare
3633 6 Gurita Maria 37  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
3634 6 Nicolae Bianca Florentina 37  SC SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma participare
3635 6 Stanciu Victor 37  Scoala Al.I.Cuza Roman ROMAN diploma participare
3636 6 Balan Sabina 36  SCOALA 132 Bucuresti diploma participare
3637 6 Bobirsc Laura 36  Sc.P.Sergescu Dr.Tr.Severin diploma participare
3638 6 Draghici Valentin 36  CN Titeica Dr.Tr.Severin diploma participare
3639 6 Dumitru Tudor Andrei 36  ICHB BUCURESTI diploma participare
3640 6 Ion Nela 36  Liceul Teoretic Miron Costin Pascani Pascani diploma participare
3641 6 Mitrache Iulia 36  Sc. Nr. 2 Drobeta Tr Severin diploma participare
3642 6 Monor Cristian 36  Mihai Viteazul Constanta diploma participare
3643 6 Streteanu Bianca 36  Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi diploma participare
3644 6 Cucera Robert 35  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
3645 6 Dunka Gianina 35  GR.SC.FARCASA Baia Mare diploma participare
3646 6 Stanciu Ioan 35  CNER IASI diploma participare
3647 6 Bichis Horia 34  Colegiul Economic Calarasi diploma participare
3648 6 Checiu Eliza Alexandra 34  ICHB BUCURESTI diploma participare
3649 6 Ciocirlan Irina 34  COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI diploma participare
3650 6 Costea Andrei 34  Scoala Generala nr. 16 Constanta diploma participare
3651 6 Dumitrascu Iulia 34  SC. TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma participare
3652 6 Mirauta Naomi 34  Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi diploma participare
3653 6 Sandu Lavinia 34  Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi diploma participare
3654 6 Simeria Denisa 34  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
3655 6 Surdu Bogdan 34  Al. I. Cuza Bacau diploma participare
3656 6 Caliman Madalina 33  M.Eliade Cernavoda diploma participare
3657 6 Calin Andrei 33  C.N.Ienachita Vacarescu Targoviste diploma participare
3658 6 Pintilei Madalina 33  Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi diploma participare
3659 6 Balan Alexandru 32  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma participare
3660 6 Hotea Radu 32  SCOALA 280 Bucuresti diploma participare
3661 6 Ion Luminita 32  SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma participare
3662 6 Ionescu Razvan 32  Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma participare
3663 6 Negoita Theodora Elena 32  Liceul Teoretic Anghel Saligny Cernavoda diploma participare
3664 6 Armeanu Iulia 30  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea diploma participare
3665 6 Atanasiu Maria 30  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma participare
3666 6 Brabete Adrian 30  CN MIRCEA CEL BATRAN Ramnicu Valcea diploma participare
3667 6 Budu Andreea Cristina 30  C.N.SPIRU HARET BUCURESTI diploma participare
3668 6 Caraiola Stelian 30  OVIDIUS CONSTANTA diploma participare
3669 6 Craciun Daniel 30  Colegiul National Mircea cel Batran Constanta diploma participare
3670 6 Culea Horia Claudiu 30  Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi diploma participare
3671 6 Descultu Cristian Petrisor 30  SCOALA CU CLS. I - VIII ZAHARIA STANCU ROSIORI DE VEDE diploma participare
3672 6 Dicilea Oana Roxana 30  Nr.30 Grigorie Ghica Voievod BUCURESTI diploma participare
3673 6 Dragomir Ana Maria 30  SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma participare
3674 6 Dragomir Anca 30  Grup Scolar George Tarnea Babeni diploma participare
3675 6 Dumitru Lavinia 30  Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma participare
3676 6 Gavrilescu Serban 30  Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi diploma participare
3677 6 Ilas Carla 30  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
3678 6 Lazarec Andreea 30  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
3679 6 Luca Andrei 30  ScoalaN.Tonitza Constanta Constanta diploma participare
3680 6 Malcev Roxana 30  ICHB BUCURESTI diploma participare
3681 6 Petre Ioana Stefania 30  Scoala nr. 195 BUCURESTI diploma participare
3682 6 Picus Corina 30  Colegiul National Grigore Moisil Bucuresti diploma participare
3683 6 Pricopioaia Adrian 30  SC. CU CLASELE I-VIII NR. 2 FALTICENI diploma participare
3684 6 Radu Roxana Florentina 30  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi diploma participare
3685 6 Ungurean Vlad 30  Scoala cu clasele I-VIII Nr.59 Dimitrie Sturdza Bucuresti diploma participare
3686 6 Pescaru Alexandru 29  Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma participare
3687 6 Azamfirei Eduard Mihail 28  Tudor Arghezi Navodari diploma participare
3688 6 Berescu Emilia 28  SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN BACAU diploma participare
3689 6 Craciun Valentin 28  SC.GEN.NR.79 BUCURESTI diploma participare
3690 6 Frant Beatrice 28  ICHB BUCURESTI diploma participare
3691 6 Grecu Andrei 28  Scoala Generala nr. 16 Constanta diploma participare
3692 6 Haddad Emilian 28  Colegiul National Grigore Moisil Bucuresti diploma participare
3693 6 Iliescu Ruxandra Cristiana 28  ICHB BUCURESTI diploma participare
3694 6 Ivascu Stefan 28  Sc. Nr.1 Moisei diploma participare
3695 6 Mezat Theodor 28  C.N. FERDINAND I BACAU diploma participare
3696 6 Tecioiu Irina 28  Scoala T.Vladimirescu DRAGASANI diploma participare
3697 6 Vasilescu Miruna 28  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma participare
3698 6 Magdalinoiu Alexandru 27  ICHB BUCURESTI diploma participare
3699 6 Andronache Anca Maria 26  Scoala Nr 85 Bucuresti diploma participare
3700 6 Bordeianu Razvan George 26  Scoala Nr 46 Bucuresti diploma participare
3701 6 Casapu Andreas 26  Scoala SPECTRUM Constanta diploma participare
3702 6 Damian Robert 26  OVIDIUS CONSTANTA diploma participare
3703 6 Florea Radu 26  Al. I. Cuza Bacau diploma participare
3704 6 Frunza Ruxandra 26  M.Eliade Cernavoda diploma participare
3705 6 Ghita Raluca 26  Scoala I. G. Duca, nr. 146 Bucuresti diploma participare
3706 6 Hort Iulia 26  Lucian Blaga Baia Mare diploma participare
3707 6 Hritcu Andrei Alexandru 26  Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi diploma participare
3708 6 Iancu Diana 26  L.P.S. Slatina Slatina diploma participare
3709 6 Leonte Tiberiu 26  Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi diploma participare
3710 6 Mandrila Andrei 26  Al. I. Cuza Bacau diploma participare
3711 6 Mortasipu Melania Maria 26  SCOALA CU CLS. I - VIII ZAHARIA STANCU ROSIORI DE VEDE diploma participare
3712 6 Neculai David 26  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta diploma participare
3713 6 Niculae Andrei Lucian 26  C.N.SPIRU HARET BUCURESTI diploma participare
3714 6 Sima Mihaela 26  Scoala nr.171 Petre Ispirescu BUCURESTI diploma participare
3715 6 Stoica Rares 26  Mihai Viteazul Constanta diploma participare
3716 6 Tudorache Andrei 26  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma participare
3717 6 Vancea Calin 26  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA diploma participare
3718 6 Cantea Miruna 25  CNER IASI diploma participare
3719 6 Marcu Cezara 25  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
3720 6 Bledea Emilia 24  L.R.FERDINAND SIGHETU MARMATIEI diploma participare
3721 6 Dunca Lucian 24  G.COSBUC SIGHETU MARMATIEI diploma participare
3722 6 Grosu Larisa 24  190 Bucuresti diploma participare
3723 6 Mighiu Cosmina 24  Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani diploma participare
3724 6 Mitulescu Alexandra 24  CN MIRCEA CEL BATRAN Ramnicu Valcea diploma participare
3725 6 Murariu Dumitrita 24  Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi diploma participare
3726 6 Neagu Miruna 24  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi diploma participare
3727 6 Nicolae Mihai Andrei 24  Sc. cu cls. I-VIII Margaritesti Voineasa diploma participare
3728 6 Pinzariu Gabriel Petre 24  Nr.37 Constanta diploma participare
3729 6 Rotaru Andrei 24  Scoala Mihail Koiciu Constanta diploma participare
3730 6 Sarmasan Andrei 24  L.T. AVRAM IANCU Cluj-Napoca diploma participare
3731 6 Trosca Ilinca 24  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma participare
3732 6 Diaconu Adrian 22  Colegiul National Mircea cel Batran Constanta diploma participare
3733 6 Ghionaru Vlad Alexandru 22  Scoala nr. 49 BUCURESTI diploma participare
3734 6 Marmureanu Maria 22  SC.GEN.NR.186 ELENA VACARESCU BUCURESTI diploma participare
3735 6 Popescu Miruna Victoria 22  SCOALA CU CLS. I - VIII ZAHARIA STANCU ROSIORI DE VEDE diploma participare
3736 6 Andreicut Madalina 21  GR.SC.FARCASA Baia Mare diploma participare
3737 6 Stroe Andrei Claudiu 21  C.N.SPIRU HARET BUCURESTI diploma participare
3738 6 Angheliu Andru 20  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma participare
3739 6 Burtea Maria 20  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma participare
3740 6 Enache Cristina 20  Sc.T.Vladimirescu Dragasani diploma participare
3741 6 Ionescu Alexandra Madalina 20  SCOALA CU CLS. I - VIII ZAHARIA STANCU ROSIORI DE VEDE diploma participare
3742 6 Lesenciuc Razvan 20  Scoala nr.143 Bucuresti diploma participare
3743 6 Mihalcea Ariana Marina 20  Liceul Teoretic Anghel Saligny Cernavoda diploma participare
3744 6 Nechita Andrei 20  Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani diploma participare
3745 6 Papa Cosmin 20  Scoala T.Vladimirescu DRAGASANI diploma participare
3746 6 Pondila Emilian 20  Sc.nr.6 Drobeta Turnu Severin diploma participare
3747 6 Popa Larisa 20  Nr. 3 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
3748 6 Suciu Razvan 20  L. BLAGA Baia Mare diploma participare
3749 6 Trica Andrei 20  SCOALA CU CLS. I - VIII ZAHARIA STANCU ROSIORI DE VEDE diploma participare
3750 6 Tudorache Denisa 20  C.N.Ienachita Vacarescu Targoviste diploma participare
3751 6 Tudosescu Bianca 20  SC.GEN.NR.186 ELENA VACARESCU BUCURESTI diploma participare
3752 6 Tutuianu Iustin Ilie 20  Sc. Matei Basarab Targoviste diploma participare
3753 6 Cremenitchi Andreea 18  L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca diploma participare
3754 6 Iana Delia 17  SCOALA Nr. 12 Bucuresti diploma participare
3755 6 Diaconescu Oana 14  Liceul Teoretic Traian Constanta diploma participare
3756 6 Manolache Andrei 14  Colegiul National Roman Voda Roman ROMAN diploma participare
3757 6 Chirca Andreea Valentina 13  SCOALA CU CLS. I - VIII ZAHARIA STANCU ROSIORI DE VEDE diploma participare
3758 6 Gavrus Tudor 10  Scoala nr. 49 BUCURESTI diploma participare
3759 6 Lazar Alexandru 10  SCOALA NR. 42 SFINTII IMPARATI GALATI GALATI diploma participare
3760 6 Sirbu Andrei Mihai 10  Scoala cu clasele I-VIII Nr.59 Dimitrie Sturdza Bucuresti diploma participare
3761 6 Tudor Irina Doria 10  SCOALA CU CLS. I - VIII ZAHARIA STANCU ROSIORI DE VEDE diploma participare
3762 6 Andronache Anca abs  Scoala Nr 85 Bucuresti -
3763 6 Badea Andrei Ovidiu abs  Scoala Nr.32 Al.Macedonski CRAIOVA -
3764 6 Barabasa Bogdan abs  Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi -
3765 6 Bocai Elena abs  Sc Virgil Mazilescu Corabia -
3766 6 Ceausoglu Eduard abs  NR.4 Ramnicu Valcea -
3767 6 Ciobanu Mihai abs  Al. I. Cuza Bacau -
3768 6 Clicinschi Andrei abs  Scoala nr. 49 BUCURESTI -
3769 6 Constantinescu Vlad Gabriel abs  Scoala nr. 195 BUCURESTI -
3770 6 Damu ?erban abs  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea -
3771 6 Danila Roxana abs  Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi -
3772 6 Dobromir Alexandru abs  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti -
3773 6 Drugaru David abs  NR.4 Ramnicu Valcea -
3774 6 Dumitrescu Andra abs  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti -
3775 6 Dumitru Bogdan Gabriel abs  Scoala nr. 195 BUCURESTI -
3776 6 Enescu Smaranda abs  Al. I. Cuza Bacau -
3777 6 Ghiban Costin abs  nr. 45 Bucuresti -
3778 6 Gugiu Andreea abs  Sc. Vlaicu Voda Slatina Slatina -
3779 6 Halici Octavian abs  Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi -
3780 6 Hozdik Patrick abs  L.LEOWEY K Sighetu Marmatiei -
3781 6 Iovan Teddy abs  SCOALA32 CRAIOVA Craiova -
3782 6 Jidoveanu Sandra abs  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea -
3783 6 Kapros Maria abs  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea -
3784 6 Lipan Sebastian abs  L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca -
3785 6 Marseu Elena abs  194 Bucuresti -
3786 6 Matei Cezara abs  Sc Virgil Mazilescu Corabia -
3787 6 Maxim Alex abs  Colegiul Tehnic CF. Unirea Pascani -
3788 6 Muntean Itu Georgia abs  nr. 45 Bucuresti -
3789 6 Mutu Andrei abs  Liceul Teoretic Traian Constanta -
3790 6 Neacsu Adela abs  Sc Virgil Mazilescu Corabia -
3791 6 Neghina Bogdan abs  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova -
3792 6 Nicolescu Stefania Liana abs  SCOALA CU CLS. I - VIII ZAHARIA STANCU ROSIORI DE VEDE -
3793 6 Nicolescu Victor Paul abs  Scoala Coresi Targoviste -
3794 6 Nistor Szilard abs  L.LEOWEY K Sighetu Marmatiei -
3795 6 Nour Razvan abs  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani -
3796 6 Odea Stefan abs  ICHB BUCURESTI -
3797 6 Onofrei Adina abs  Liceul Mihai Eminescu Calarasi -
3798 6 Oprea Alexandru abs  LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA BUCURESTI -
3799 6 Orosz Alex abs  D. CANTEMIR Baia Mare -
3800 6 Pene Octavian abs  Nr.30 Grigorie Ghica Voievod BUCURESTI -
3801 6 Petrescu Stefan abs  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea -
3802 6 Petrica Norbert abs  G.COSBUC SIGHETU MARMATIEI -
3803 6 Popescu Adam abs  ICHB BUCURESTI -
3804 6 Popescu Eduard abs  SC.VLAICU VODA SLATINA Slatina -
3805 6 Predescu Teofana abs  SCOALA Nr. 12 Bucuresti -
3806 6 Radut Alexandru Catalin abs  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI -
3807 6 Rameder Carol Sebastian abs  NATIONAL IASI -
3808 6 Samu Bogdan abs  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI -
3809 6 Savastre Mihai abs  SCOALA NR.81 BUCURESTI -
3810 6 Savu Andreea Ioana abs  108 Bucuresti -
3811 6 Savu Ioana Brandusa abs  Scoala Nr 46 Bucuresti -
3812 6 Serdenciuc Alex abs  Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani -
3813 6 Stefan Simina abs  C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA -
3814 6 Stere Sergiu abs  ICHB BUCURESTI -
3815 6 Toader Sergiu abs  C.N.Ienachita Vacarescu Targoviste -
3816 6 Tomescu Maria abs  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti -
3817 6 Tonea Ruxandra abs  C.N.Ienachita Vacarescu Targoviste -
3818 6 Trepteanu Lucian abs  Scoala cu cls.I-VIII Sutesti -
3819 6 Tuicu Carla abs  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea -
3820 6 Ungureanu Daniel abs  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti -
3821 6 Ungureanu Mihai abs  Al. I. Cuza Bacau -
3822 6 Ursu Dan Andrei abs  SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO BUCURESTI -
3823 6 Vasile Monica Ruxandra abs  Sc. Coresi Targoviste -
3824 6 Vlad Matei abs  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI -
3825 7 Zelina Mihai 95  V. Lucaciu Baia Mare Premiul 1 - Laptop
3826 7 Spataru Andrei Raul 90  Gr.Sc. Al.Macedonski Melinesti CRAIOVA Premiul 2 - Bursa 700 Lei
3827 7 Epure Hristu Stefan 80  OVIDIUS CONSTANTA Premiul 3 - Bursa 400 Lei
3828 7 Magureanu Maria 80  SCOALA CU CLS. I - VIII ZAHARIA STANCU ROSIORI DE VEDE Premiul 3 - Bursa 400 Lei
3829 7 Pirosca Radu 80  Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina Premiul 3 - Bursa 400 Lei
3830 7 Milarez Razvan 73  Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina diploma de merit
3831 7 Radu David Alexandru 73  CNT Drobeta Turnu Severin diploma de merit
3832 7 Tanasescu Scarlat Chrys 73  Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina diploma de merit
3833 7 Vodita Stefan 73  Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma de merit
3834 7 Chiriac Maria 72  Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma de merit
3835 7 Hodoroaga Ionut 72  Liceul Teoretic Gradistea Gradistea diploma de merit
3836 7 Dicilea Alex Valentin 70  79 Bucuresti diploma de merit
3837 7 Finta Ovidiu 70  Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina diploma de merit
3838 7 Papa Victor 70  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
3839 7 Vava Teia Andrada 70  Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina diploma de merit
3840 7 Chirea Miruna 68  Scoala Mihai Viteazul Calarasi diploma de merit
3841 7 Ali Aydan 65  LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA diploma de merit
3842 7 Andrei Mihai 65  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea diploma de merit
3843 7 Aniculoesei Petru 65  Colegiul National Ion Neculce Bucuresti diploma de merit
3844 7 Datcu Gabriel 65  Scoala cu Clasele I-VIII Virgil Mazilescu Corabia Corabia diploma de merit
3845 7 Dicu Ana Maria 65  Colegiul National A. T. Laurian Botosani Botosani diploma de merit
3846 7 Popa Andrei 65  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
3847 7 Pricopi Andreea 64  Colegiul National A. T. Laurian Botosani diploma de merit
3848 7 Brita Calin 63  Scoala Nr.79 Bucuresti diploma de merit
3849 7 Dafincescu Sandra 63  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
3850 7 Codarcea Edward 62  Scoala Mihai Viteazul Calarasi diploma de merit
3851 7 Grigoriu Maria 62  Colegiul National Mihail Sadoveanu Pascani diploma de merit
3852 7 Nicoara Andreea 62  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
3853 7 Raduceanu Andra 62  SC. G. COSBUC BM Baia Mare diploma de merit
3854 7 Serban Mario 62  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi diploma de merit
3855 7 Voinea Andrei 61  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
3856 7 Anghel Petrisor 60  CNVS GAESTI diploma de merit
3857 7 Baltag Marisa 60  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
3858 7 Chirinbu Liviu 60  Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina diploma de merit
3859 7 Diaconu Cristian 60  SCOALA Nr. 12 Bucuresti diploma de merit
3860 7 Dobre Bogdan 60  ICHB BUCURESTI diploma de merit
3861 7 Fulga Malina 60  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi diploma de merit
3862 7 Ghira Andreas 60  Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina diploma de merit
3863 7 Gorgan Adelina 60  PETRU RARES HIRLAU diploma de merit
3864 7 Holban Bianca 60  SCOALA CU CLASELE I-VIII CORNU LUNCII CORNU LUNCII diploma de merit
3865 7 Hortopan Andrei 60  SCOALA NR.81 BUCURESTI diploma de merit
3866 7 Ichim Teodora 60  Colegiul National Mihail Sadoveanu Pascani diploma de merit
3867 7 Ionescu Filip 60  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
3868 7 Leordean Raul 60  G.COSBUC SIGHETU MARMATIEI diploma de merit
3869 7 Marginean Diana 60  G.COSBUC SIGHETU MARMATIEI diploma de merit
3870 7 Mihailescu Ovidiu 60  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti diploma de merit
3871 7 Mitici Alexandru 60  SCOALA 150 Bucuresti diploma de merit
3872 7 Morgenstern Cabiria 60  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
3873 7 Nastase Adina 60  OVIDIUS CONSTANTA diploma de merit
3874 7 Olteanu Paul 60  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
3875 7 Popescu Flavius Petru 60  Colegiul National Mihail Sadoveanu Pascani diploma de merit
3876 7 Popescu George 60  Scoala Nr.79 Bucuresti diploma de merit
3877 7 Stefanescu Mihaela 60  Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma de merit
3878 7 Tanasa Raluca Andrada 60  C.Brancusi Medgidia diploma de merit
3879 7 Tantau Alexandra 60  L.T. AVRAM IANCU Cluj-Napoca diploma de merit
3880 7 Velicu Mihai 60  SCOALA Nr. 12 Bucuresti diploma de merit
3881 7 Munteanu Antonia 57  Nr.37 Constanta diploma de merit
3882 7 Tolontan Radu 57  LAUDER Bucuresti diploma de merit
3883 7 Bogoi Denis 55  C.N.Ienachita Vacarescu Targoviste diploma de merit
3884 7 Caramida Octavian 55  SCOALA Nr. 12 Bucuresti diploma de merit
3885 7 Codrescu Radu 55  NR.10 Ramnicu Valcea diploma de merit
3886 7 Ghezea Andreea 55  ScoalaN.Tonitza Constanta Constanta diploma de merit
3887 7 Nicoara Adriana 55  G.COSBUC SIGHETU MARMATIEI diploma de merit
3888 7 Unsalan Melisa 53  OVIDIUS CONSTANTA diploma de merit
3889 7 Cucuiet Silviu 52  Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani diploma de merit
3890 7 Gavrila Andrei 52  Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina diploma de merit
3891 7 Parfene Ovidiu 52  ICHB BUCURESTI diploma de merit
3892 7 Plaiu Vlad Stefan 52  Colegiul National Mihail Sadoveanu Pascani diploma de merit
3893 7 Popescu Claudia 52  SCOALA NR 59 DIMITRIE STURDZA BUCURESTI diploma de merit
3894 7 Radulescu Ema 52  Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina diploma de merit
3895 7 Cismaru Croce Giulia 50  NR.10 Ramnicu Valcea diploma de merit
3896 7 Costache Vlad 50  I.GH. DUCA Ramnicu Valcea diploma de merit
3897 7 Croitorescu Madalin 50  ANTON PANN Ramnicu Valcea diploma de merit
3898 7 Fulea Margarit Traian 50  OVIDIUS CONSTANTA diploma de merit
3899 7 Hirhui Ema 50  SC.C.PLATON BACAU diploma de merit
3900 7 Ilie Madalina 50  SC.GEN.NR.186 ELENA VACARESCU BUCURESTI diploma de merit
3901 7 Jurcan Raluca 50  17 Bucuresti diploma de merit
3902 7 Lucaciu Razvan 50  C.N. V. LUCACIU Baia Mare diploma de merit
3903 7 Marica Daniela 50  Colegiul Economic Calarasi diploma de merit
3904 7 Micu Alexandra 50  Nr.37 Constanta diploma de merit
3905 7 Mustafa Taner 50  SC. N.TONITZA CONSTANTA diploma de merit
3906 7 Nicolae Lorena 50  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea diploma de merit
3907 7 Oprita George 50  ICHB BUCURESTI diploma de merit
3908 7 Popa Victor 50  MIRCEA ELIADE CERNAVODA diploma de merit
3909 7 Serban Teodora 50  Nr.37 Constanta diploma de merit
3910 7 Sincan Alexandru 50  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
3911 7 Ulici Melissa 50  G.COSBUC SIGHETU MARMATIEI diploma de merit
3912 7 Vasile Andrei 50  CNVS GAESTI diploma de merit
3913 7 Bogozi Emilia 45  SCOALA MIRCEA ELIADE CERNAVODA diploma de merit
3914 7 Zavelea Ioana 45  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
3915 7 Proca Leonardo 42  Nr.37 Constanta diploma de merit
3916 7 Cardasim David 40  Nr. 1 Gura Humorului Gura Humorului diploma de merit
3917 7 Costin Eugen 40  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
3918 7 DRAGUTESCU MIHAI 40  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
3919 7 Grecu Beatrice 40  CN Titeica Dr.Tr.Severin diploma de merit
3920 7 Grigore Iulia 40  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI diploma de merit
3921 7 Nicolaescu Andrei 40  17 Bucuresti diploma de merit
3922 7 Paunescu Bianca Maria 40  C.N.Ienachita Vacarescu Targoviste diploma de merit
3923 7 Popa Eduard Alexandru 40  C.N.Ienachita Vacarescu Targoviste diploma de merit
3924 7 Popescu Maria 40  SCOALA 280 Bucuresti diploma de merit
3925 7 Radulescu Vlad 40  Mihai Viteazul Constanta diploma de merit
3926 7 Tuliga Alexandru 40  17 Bucuresti diploma de merit
3927 7 Oniga Vasile Gabriel 36  G.COSBUC SIGHETU MARMATIEI diploma participare
3928 7 Calota Lucian 35  NR.10 Ramnicu Valcea diploma participare
3929 7 Ionita Lucian 35  C.N.AL.LAHOVARI Ramnicu Valcea diploma participare
3930 7 Hojbota Valentin 30  Nr. 3 Gura Humorului Gura Humorului diploma participare
3931 7 Paun Sebastian 30  ION MINULESCU CONSTANTA diploma participare
3932 7 Radutoiu Ana 26  LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA BUCURESTI diploma participare
3933 7 Mateoiu Stefan 20  SCOALA Nr. 12 Bucuresti diploma participare
3934 7 Zaharia Cosmin 20  SERBAN CIOCULESCU GAESTI diploma participare
3935 7 Bacula Ianis abs  LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA -
3936 7 Behar Mihael abs  COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDER REUT BUCURESTI -
3937 7 Boronea Stefan abs  Al. I. Cuza Bacau -
3938 7 Botez Stefan abs  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani -
3939 7 Branescu Ioana abs  Scoala Mihai Viteazul Targoviste -
3940 7 Cernea Catalina abs  SCOALA CU CLS. I - VIII ZAHARIA STANCU ROSIORI DE VEDE -
3941 7 Chisca Andrei abs  N.IORGA Baia Mare -
3942 7 Ciubotaru Adina Maria abs  Colegiul National Mihail Sadoveanu Pascani Pascani -
3943 7 Cozmescu Elena abs  Colegiul National A. T. Laurian Botosani -
3944 7 Craciun George abs  N.IORGA Baia Mare -
3945 7 Diaconescu Ana abs  Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila -
3946 7 Dimitriu Victor abs  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea -
3947 7 Dutu Teodor abs  Scoala Nr. 56 Jose Marti Bucuresti -
3948 7 Florescu Tiberiu abs  Liceul Teoretic Ovidius Constanta -
3949 7 Gutu Andrei Vlad abs  Al. I. Cuza Bacau -
3950 7 Hritcu Ilinca abs  Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? -
3951 7 Huiban Raluca abs  Al. I. Cuza Bacau -
3952 7 Iordan Andrei abs  Liceul Teoretic Ovidius Constanta -
3953 7 Marinescu Ioana abs  SCOALA 280 Bucuresti -
3954 7 Matei Alexandru abs  194 Bucuresti -
3955 7 Nicolae Gabriel abs  Al. I. Cuza Bacau -
3956 7 Niculae Maria abs  OVIDIUS CONSTANTA -
3957 7 Popescu Tudor abs  NR.118 BUCURESTI -
3958 7 Rahaian Simion abs  G.COSBUC SIGHETU MARMATIEI -
3959 7 Rotaru Andreea abs  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani -
3960 7 Serban Teodora abs  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI -
3961 7 Simtinica Matei abs  ICHB BUCURESTI -
3962 7 Stoienescu Paul abs  7 Bucuresti -
3963 7 Tanasov Andrei abs  Al. I. Cuza Bacau -
3964 7 Teodorescu Roberta abs  ScoalaN.Tonitza Constanta Constanta -
3965 7 Tudose Stefan abs  LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA -
3966 7 Tuta Alexandra abs  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi -
3967 7 Vaduva Elena abs  Scoala Nr.37 M.Eminescu CRAIOVA -
3968 7 Vatamanu Roxana Georgiana abs  Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila -
3969 7 Vlad Alexandru abs  SCOALA NR.32 CRAIOVA Craiova -
3970 7 Vulpe Cristina abs  Scoala N.Balcescu Dragasani -
3971 8 Vintur Cristian 100  Colegiul National Mihail Sadoveanu Pascani Premiul 1 - Laptop
3972 8 Oprea Camelia 95  BRUKENTHAL Ramnicu Valcea Premiul 2 - Bursa 700 Lei
3973 8 Panaitescu Liess Michael Andrei 93  Scoala nr. 81 BUCURESTI Premiul 3 - Bursa 400 Lei
3974 8 Savulescu Claudiu 85  C.N.Ienachita Vacarescu Targoviste diploma de merit
3975 8 Popescu Teodor 84  Grup Scolar Preda Buzescu -Berbesti Berbesti diploma de merit
3976 8 Chiriac Andreea 70  Liceul Mihai Eminescu Calarasi diploma de merit
3977 8 Bescuca Marilena 60  Scoala Coresi Targoviste diploma de merit
3978 8 Turcu Andrei George 60  Scoala Nr.24 Sf.Gheorghe CRAIOVA diploma de merit
3979 8 Grigorescu Razvan Alexandru 57  L.P.S. Nicolae Rotaru Constanta diploma de merit
3980 8 Boroghina Gabriel 55  Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina diploma de merit
3981 8 Matei Danut Gabriel 55  SC.N.IORGA BACAU diploma de merit
3982 8 Pinzaru Ioana 53  Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani diploma de merit
3983 8 Dragoescu Horia 51  194 Bucuresti diploma de merit
3984 8 Apturaman Ailin 50  Scoala Generala nr. 16 Constanta diploma de merit
3985 8 Bologa Dragos 50  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea diploma de merit
3986 8 Danes Irina 50  COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA diploma de merit
3987 8 Helmer Paul 50  Scoala Ioan Bob Cluj-Napoca diploma de merit
3988 8 Leanca Bogdan 50  Nr. 3 Gura Humorului Gura Humorului diploma de merit
3989 8 Popescu Andrei 50  NR.4 Ramnicu Valcea diploma de merit
3990 8 Put Bogdan 50  DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI diploma de merit
3991 8 Ruxandar Catalin 50  Colegiul National A. T. Laurian BOTOSANI diploma de merit
3992 8 Tomoiaga Alexandru 50  G.COSBUC SIGHETU MARMATIEI diploma de merit
3993 8 Nita Bogdan 48  Scoala Nr.79 Bucuresti diploma de merit
3994 8 Niculescu Mihai Alexandru 47  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi diploma de merit
3995 8 Anita Ionut 45  Nr. 3 Gura Humorului Gura Humorului diploma de merit
3996 8 Burlaciuc Mihai 45  Tudor Arghezi Navodari diploma de merit
3997 8 Butnar Adrian 45  N. Stanescu Baia Mare diploma de merit
3998 8 Dumitru Emanuel 45  Scoala Coresi Targoviste diploma de merit
3999 8 Latcan Eduard 45  Scoala Mihai Viteazul Calarasi diploma de merit
4000 8 Mitran Raluca 45  NR.10 Ramnicu Valcea diploma de merit
4001 8 Avram Lara 44  LIC DE ARTA BAIA MARE diploma de merit
4002 8 Cojocariu Sebastian 44  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani diploma de merit
4003 8 Constantinescu Flavia 42  SCOALA 150 Bucuresti diploma de merit
4004 8 Iana Dragos Mihai 42  Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina diploma de merit
4005 8 Smarandoiu Cristian 42  ANTON PANN Ramnicu Valcea diploma de merit
4006 8 Turcu Andrei 42  SCOALA 280 Bucuresti diploma de merit
4007 8 Cordea Claudia 40  N. STANESCU BAIA MARE diploma de merit
4008 8 Ionita Adriana 40  17 Bucuresti diploma de merit
4009 8 Piele Valentin Gabriel 40  ANTON PANN Ramnicu Valcea diploma de merit
4010 8 Dosa Ramona 37  Scoala T.Vladimirescu DRAGASANI diploma participare
4011 8 Matei Oana 37  SC. N.TONITZA CONSTANTA diploma participare
4012 8 Scafaru Andrei 37  190 Bucuresti diploma participare
4013 8 Resul Ebru 34  C.Brancusi Medgidia diploma participare
4014 8 Pop Iasmina 33  SC. G. COSBUC BM Baia Mare diploma participare
4015 8 Rusu Ioan Octavian 33  Col.Nat. GH.Lazar Bucuresti diploma participare
4016 8 Dascalu Vlad 32  SCOALA 280 Bucuresti diploma participare
4017 8 Wildenberg Nathan 32  190 Bucuresti diploma participare
4018 8 Mohora Mircea 31  SCOALA 280 Bucuresti diploma participare
4019 8 Constantin Ioan 30  Nr.30 Grigorie Ghica Voievod BUCURESTI diploma participare
4020 8 Lisca Ana 30  SCOALA Nr. 12 Bucuresti diploma participare
4021 8 Mereu Alexandru 30  ANTON PANN Ramnicu Valcea diploma participare
4022 8 Rusu Bogdan 30  Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita diploma participare
4023 8 Saftoiu Ion 30  Sc. cu clasele I-VIII Milostea - Slatioara Slatioara diploma participare
4024 8 Simonca Iulia 27  LIC DE ARTA Baia Mare diploma participare
4025 8 Hurghes Andrei 16  SC.NR.10 BACAU diploma participare
4026 8 Uta Iris 14  Scoala SPECTRUM Constanta diploma participare
4027 8 Albu Iuliana abs  Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi -
4028 8 Anghel Victor Valentin abs  CNVS GAESTI -
4029 8 Anghelescu Irina abs  CN MIRCEA CEL BATRAN Ramnicu Valcea -
4030 8 Aron Teodora abs  COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA -
4031 8 Barbuia Raluca abs  Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina -
4032 8 Bartas Alexandra abs  L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca -
4033 8 Bega Alexandra abs  SCOALA CU CLS. I - VIII ZAHARIA STANCU ROSIORI DE VEDE -
4034 8 Bobica Alexandra Carla abs  Gimnaziul Carol I Calarasi -
4035 8 Cosoreanu Andra abs  194 Bucuresti -
4036 8 Darauta Raluca abs  Al. I. Cuza Bacau -
4037 8 Dragan Ana abs  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI -
4038 8 Dumitru Radu abs  LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA BUCURESTI -
4039 8 Feizula Baiar abs  Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud -
4040 8 Ghelesel Vlad abs  17 Bucuresti -
4041 8 Hothazie Vladut abs  C.N. FERDINAND I BACAU -
4042 8 Iliescu Andrei abs  Scoala nr. 49 BUCURESTI -
4043 8 Ivanov Razvan Ioan abs  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani -
4044 8 Magazin Elena abs  SCOALA 280 Bucuresti -
4045 8 Meterez Alexandru abs  CN Titeica Drobeta Tr Severin -
4046 8 Mirauta Denisa abs  Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi -
4047 8 Nicu Carla abs  CNMB Constanta Constanta -
4048 8 Petran Costin abs  Scoala nr. 49 BUCURESTI -
4049 8 Ploscaru Laurentiu abs  Take Ionescu Rm.Valcea -
4050 8 Popovici Patricia abs  Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi -
4051 8 Racu Adelina abs  Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi -
4052 8 Radu Diana abs  SERBAN CIOCULESCU GAESTI -
4053 8 Radut Miruna abs  CNMB Constanta -
4054 8 Rezus Ioana abs  C.N. M. EMINESCU IASI -
4055 8 Sovi Simina abs  Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani -
4056 8 Spataru Iasmina abs  Sc.P.Sergescu Dr.Tr.Severin -
4057 8 Vasilescu Raluca abs  SCOALA CU CLS. I - VIII ZAHARIA STANCU ROSIORI DE VEDE -
4058 8 Zaharescu Rares abs  LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA BUCURESTI -
4059 9 M1 Miron Radu 92  CANTEMIR IASI Premiul 1 - Laptop
4060 9 M1 Ungureanu Alexandru Corneliu 80  COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Premiul 2 - Bursa 700 Lei
4061 9 M1 Dancila Ovidiu 71  COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA Premiul 3 - Bursa 400 Lei
4062 9 M1 Stirbu Ciprian 71  C.N. ROMAN VODA ROMAN Premiul 3 - Bursa 400 Lei
4063 9 M1 Petrus Andrei 57  C.N.V LUCACIU Baia Mare diploma de merit
4064 9 M1 Nicolicioiu Armand 50  CN Titeica Drobeta Tr Severin diploma de merit
4065 9 M1 Banu Cristian 48  C.N.Ienachita Vacarescu Targoviste diploma de merit
4066 9 M1 Negoescu Marian Valentin 46  C.N.Ienachita Vacarescu Targoviste diploma de merit
4067 9 M1 Mocanu Madalin 45  Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina diploma de merit
4068 9 M1 Aleca Daniel 44  CN Mircea Constanta diploma de merit
4069 9 M1 Lucaci Diana 44  Colegiul Alex cel Bun Gura Humorului diploma de merit
4070 9 M1 Catana Adrian 42  C.N.Ienachita Vacarescu Targoviste diploma de merit
4071 9 M1 Gherasim Iulian 40  C.N. GHIGORE GHICA DOROHOI DOROHOI diploma de merit
4072 9 M1 Popescu Andreea 40  COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA diploma de merit
4073 9 M1 Vrabie Mihai 40  C.Ed.Lauder Reut Bucuresti diploma de merit
4074 9 M1 Cincean Vlad 35  L.T. Avram Iancu Cluj-Napoca diploma participare
4075 9 M1 Hainagiu Daniel 35  COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA diploma participare
4076 9 M1 Toma Matei 35  Colegiul National Ion Neculce Bucuresti diploma participare
4077 9 M1 Nedelcu Tudor 34  COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDER REUT BUCURESTI diploma participare
4078 9 M1 Ursinschi Eduard 33  C.N. FERDINAND I BACAU diploma participare
4079 9 M1 Galeteanu Ovidiu 32  C. N. Constantin Carabella Targoviste diploma participare
4080 9 M1 Chiuariu Traian 30  Colegiul National Mihail Sadoveanu Pascani diploma participare
4081 9 M1 Coman Sergiu Catalin 28  Colegiul National Mihail Sadoveanu Pascani diploma participare
4082 9 M1 Dinu Daniel 28  C.N. Gib Mihaescu Dragasani diploma participare
4083 9 M1 Marin Mihai Cristian 28  C.N.Constantin Carabella Targoviste diploma participare
4084 9 M1 Cordas Alexandru Vlad 27  C.N.M.V Bucuresti diploma participare
4085 9 M1 Cotoarba Ioana 26  COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA diploma participare
4086 9 M1 Ghergus Aida 24  COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA diploma participare
4087 9 M1 Lazarescu Andrei 24  C.N. Gib Mihaescu DRAGASANI diploma participare
4088 9 M1 Badilita Ana Maria 23  Colegiul National A. T. Laurian BOTOSANI diploma participare
4089 9 M1 Militaru Alin 23  C.N. Gib Mihaescu DRAGASANI diploma participare
4090 9 M1 Bucuresteanu Madalina 22  Colegiul Barbu Stirbei Calarasi diploma participare
4091 9 M1 Nicolescu Diana Maria 21  C.N.M.V Bucuresti diploma participare
4092 9 M1 Banu Vlad Gabriel 20  C.N.Constantin Carabella Targoviste diploma participare
4093 9 M1 Costachescu Irina 20  Colegiul Barbu Stirbei Calarasi diploma participare
4094 9 M1 Joldescu Petronel 20  Liceul Teoretic Miron Costin Pascani diploma participare
4095 9 M1 Stanescu Andrei Eduard 20  C.N.Constantin Carabella Targoviste diploma participare
4096 9 M1 Ghejan Bianca 18  CN Titeica Dr.Tr.Severin diploma participare
4097 9 M1 Hojbota Andreea 18  Colegiul Alex. Cel Bun Gura Humorului diploma participare
4098 9 M1 Morar Andrada 18  C.N.GH.SINCAI Baia Mare diploma participare
4099 9 M1 Pinzar Georgiana Ioana 18  Colegiul Alex. cel Bun Gura Humorului diploma participare
4100 9 M1 Rusu Andreea 18  C.N.M.V. Bucuresti diploma participare
4101 9 M1 Glavan Steliana 17  CN Titeica Dr.Tr.Severin diploma participare
4102 9 M1 Barzuica Alexandru 15  CN Titeica Drobeta Tr Severin diploma participare
4103 9 M1 Cana Baicu Cosmin 14  Colegiul Barbu Stirbei Calarasi diploma participare
4104 9 M1 Manolache Alexandra 13  Colegiul Alex. cel Bun Gura Humorului diploma participare
4105 9 M1 Neciu Denisa 13  CN Titeica Dr.Tr.Severin diploma participare
4106 9 M1 Mitrache Laura 12  Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui diploma participare
4107 9 M1 Aron Maria abs  COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA -
4108 9 M1 Baca Adrian Iulian abs  Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD -
4109 9 M1 Botez Cezar abs  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani -
4110 9 M1 Burculet Isabela Ioana abs  C.N.M.V Bucuresti -
4111 9 M1 Clipa Stefan abs  Colegiul National A. T. Laurian Botosani -
4112 9 M1 Coman Madalina Gabriela abs  C.N.M.V Bucuresti -
4113 9 M1 Cristache Teodora abs  C.N.M.V Bucuresti -
4114 9 M1 Dirpes Iulian abs  CN Titeica Dr.Tr.Severin -
4115 9 M1 Dumitrescu Anca abs  C.N.M.V Bucuresti -
4116 9 M1 Enache Mihai abs  C.N.Ienachita Vacarescu Targoviste -
4117 9 M1 Gabor Radu Cristian abs  C.N.Constantin Carabella Targoviste -
4118 9 M1 Hojbota Ancuta Ioana abs  Colegiul Alex. cel Bun Gura Humorului -
4119 9 M1 Jianu Oana Raluca abs  C.N.M.V Bucuresti -
4120 9 M1 Mihaila Cosmin abs  CNVS GAESTI -
4121 9 M1 Nistor Adrian abs  C.N.M.V Bucuresti -
4122 9 M1 Porumbescu Tudor Alexandru abs  C.N.M.V. Bucuresti -
4123 9 M1 Sandu Luminita Andreea abs  C.N.M.V. Bucuresti -
4124 9 M1 Stihi Alexandru abs  C.N.Ienachita Vacarescu Targoviste -
4125 9 M1 Tiron Andreea Ecaterina abs  COLEGIUL NATIONAL STETAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA -
4126 9 M1 Tudor George abs  Liceul Teoretic Ovidius Constanta -
4127 9 M1 Vaszil Norbert abs  C.N.Ienachita Vacarescu Targoviste -
4128 9 M1 Voicu Spineanu Andrei abs  C.N.M.V. Bucuresti -
4129 9 M1 Zarnoeanu Alexandru Mihai abs  C.N.M.V. Bucuresti -
4130 9 M2 Abuziloaie Andreea 48  Colegiul National A. T. Laurian Botosani Premiul 1 - Laptop
4131 9 M2 Togan Sanziana 47  Colegiul National Mihail Sadoveanu Pascani Premiul 2 - Bursa 700 Lei
4132 9 M2 Buduleci Catalin 45  G.S.E.A.S. Calimanesti Premiul 3 - Bursa 400 Lei
4133 9 M2 Vasilachi Ioana 45  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani Premiul 3 - Bursa 400 Lei
4134 9 M2 Ionel Larisa 37  Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui diploma participare
4135 9 M2 Bardan Alexandra 35  Colegiul National A. T. Laurian Botosani Botosani diploma participare
4136 9 M2 Noroc Andra 35  Colegiul National A. T. Laurian Botosani Botosani diploma participare
4137 9 M2 Tanase Karla Andrada 35  Gr.Sc. Bratianu Dragasani diploma participare
4138 9 M2 State Ana Ileana abs  C.N.AL.LAHOVARI Ramnicu Valcea -
4139 10 M1 Udrescu Silviu 73  C. N. Constantin Carabella Targoviste Premiul 1 - Laptop
4140 10 M1 Naiden Andretti 66  Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina Premiul 2 - Bursa 700 Lei
4141 10 M1 Tutuianu Ana 64  Colegiul Barbu Stirbei Calarasi Premiul 3 - Bursa 400 Lei
4142 10 M1 Manghiuc Bogdan 63  COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA diploma de merit
4143 10 M1 Tiplea Tudor 62  CN DRAGOS V Sighetu Marmatiei diploma de merit
4144 10 M1 Baetu Ciprian 52  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani diploma de merit
4145 10 M1 Vulpe Razvan 50  C.N. Gib Mihaescu Dragasani diploma de merit
4146 10 M1 Balmau Radu 46  C.N.Gib Mihaescu Dragasani diploma de merit
4147 10 M1 Catana Luigi 44  Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava diploma de merit
4148 10 M1 Costinescu Andrei 44  Colegiul German Goethe Bucuresti diploma de merit
4149 10 M1 Suciu Ioan 41  COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA diploma de merit
4150 10 M1 Abrudan Darius 38  L.T. AVRAM IANCU Cluj-Napoca diploma participare
4151 10 M1 Crihan Cosmin 38  COLEGIUL NA?IONAL GRIGORE GHICA DOROHOI DOROHOI diploma participare
4152 10 M1 Ghiurco Stefana 38  L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca diploma participare
4153 10 M1 Petrovai Ioana 37  CN DRAGOS V Sighetu Marmatiei diploma participare
4154 10 M1 Visarion Vlad 32  C.N.M.V Bucuresti diploma participare
4155 10 M1 Burghelea Tiberiu 27  C.N.M.V Bucuresti diploma participare
4156 10 M1 Carp Laura 26  Colegiul National Mihai Viteazul Bucuresti diploma participare
4157 10 M1 Ion Andreea 25  C.N.M.V Bucuresti diploma participare
4158 10 M1 Surdu Otilia 25  C.N. GHIGORE GHICA DOROHOI DOROHOI diploma participare
4159 10 M1 Voicu Ruxandra 25  C.N.M.V Bucuresti diploma participare
4160 10 M1 Lutan Sergiu 24  Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi diploma participare
4161 10 M1 Stan Andrei 24  C.N.M.V Bucuresti diploma participare
4162 10 M1 Niga Daria Eliza 23  Colegiul National Mihail Sadoveanu Pascani diploma participare
4163 10 M1 Tirnovan Tudor Claudiu 23  Colegiul Alex. Cel Bun Gura Humorului diploma participare
4164 10 M1 Ceapa Adrian 22  Colegiul National Mihai Viteazul Bucuresti diploma participare
4165 10 M1 Aldea Andreea Raluca abs  C.N.M.V Bucuresti -
4166 10 M1 Alexandru Cosmina abs  C.N.M.V Bucuresti -
4167 10 M1 Brojbeanu Andi abs  C.N.Constantin Carabella Targoviste -
4168 10 M1 Ciolan Cristiana abs  CN Titeica Drobeta Tr Severin -
4169 10 M1 Ciutacu Anca abs  C.N.M.V Bucuresti -
4170 10 M1 Doca Victor Silviu abs  Colegiul National Mircea cel Batran Constanta -
4171 10 M1 Katona Mark abs  C.N.M.V Bucuresti -
4172 10 M1 Lupulescu Andrada abs  C.N.M.V Bucuresti -
4173 10 M1 Moldoveanu Camelia abs  C.N.M.V Bucuresti -
4174 10 M1 Pantilie Ana abs  C.N.M.V Bucuresti -
4175 10 M1 Patularu Irina abs  COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA -
4176 10 M1 Popa Maria abs  Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi -
4177 10 M1 Porteka Sabrina abs  C.N.M.V Bucuresti -
4178 10 M1 Pozinarea Ioana abs  COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA -
4179 10 M1 Radu Cristiana abs  Colegiul Barbu Stirbei Calarasi -
4180 10 M1 Samoilescu Robert abs  C.N.Constantin Carabella Targoviste -
4181 10 M1 Serban Vlad Stefan abs  Colegiul Barbu Stirbei Calarasi -
4182 10 M1 Tudosa Stefan abs  Colegiul Alex cel Bun Gura Humorului -
4183 10 M1 Voicila Alexandru abs  C.N.Constantin Carabella Targoviste -
4184 10 M2 Stanciu Mirela 79  C.N.M.V. Bucuresti Premiul 1 - Laptop
4185 10 M2 Puiu Ecaterina 75  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani Premiul 2 - Bursa 700 Lei
4186 10 M2 Papuc Ioan 60  COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA Premiul 3 - Bursa 400 Lei
4187 10 M2 Florea Robert 43  Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava diploma de merit
4188 10 M2 Vladianu C. Marian 36  Colegiul Economic Octav Onicescu Botosani diploma participare
4189 10 M2 Coman Sorin 30  C.N.Ienachita Vacarescu Targoviste diploma participare
4190 10 M2 Nae Catalin 30  Gr. Sc. Bratianu DRAGASANI diploma participare
4191 10 M2 Soos Ioana 30  Gr.Sc.Bratianu Dragasani diploma participare
4192 10 M2 Mitrofan Maria Gabriela 28  Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui diploma participare
4193 10 M2 Vieru Alexandra 28  Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui diploma participare
4194 10 M2 Bazga Monica 24  Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava diploma participare
4195 10 M2 Cristea Mihnea 22  C.N.Ienachita Vacarescu Targoviste diploma participare
4196 10 M2 Burtoi Andreea abs  Gr.Sc.Bratianu Dragasani -
4197 10 M2 Emilescu Radu abs  C.N.M.V Bucuresti -
4198 10 M2 Ghita Vlad abs  C.N.M.V Bucuresti -
4199 10 M2 Grinea Irina abs  CNGB IASI -
4200 10 M2 Lascu Irina abs  C.N.M.V Bucuresti -
4201 10 M2 Maxim Andrei abs  LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA -
4202 10 M2 Rachis Delia abs  DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI -
4203 10 M2 Tanase Catalin abs  C.N.M.V Bucuresti -
4204 10 M2 Vasile Mirela abs  C.N.M.V Bucuresti -
4205 11 M1 Mindrila Claudiu 57  C. N. Constantin Carabella Targoviste Premiul 1 - Laptop
4206 11 M1 Portase Raluca 44  Emil Racovita Cluj-Napoca Premiul 2 - Bursa 700 Lei
4207 11 M1 Dobre Laura 40  C.N.Ienachita Vacarescu Targoviste Premiul 3 - Bursa 400 Lei
4208 11 M1 Stoica Anca 40  C.N. FERDINAND I BACAU Premiul 3 - Bursa 400 Lei
4209 11 M1 Pasca Vlad Raul 36  C.N.GH.SINCAI Baia Mare diploma participare
4210 11 M1 Zimmermann Andreas Walter 33  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani diploma participare
4211 11 M1 Hreniuc Alexandra 27  L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca diploma participare
4212 11 M1 Tomi Andra Cornelia 27  Colegiul National Tudor Vianu Bucuresti diploma participare
4213 11 M1 Gorghiu Serban Andrei 25  C.N.Ienachita Vacarescu Targoviste diploma participare
4214 11 M1 Tanasescu Andrei 23  Colegiul Alex. Cel Bun Gura Humorului diploma participare
4215 11 M1 Boca Iuliana Veronica 22  Colegiul Alex cel Bun Gura Humorului diploma participare
4216 11 M1 Nistor Andreea 22  CN Titeica Dr.Tr.Severin diploma participare
4217 11 M1 Popescu Mircea 22  C.N. Gib Mihaescu Dragasani diploma participare
4218 11 M1 Ivanov Adina 21  C.N. M. EMINESCU IASI diploma participare
4219 11 M1 Buhaeanu Diana 18  GRUP SCOLAR REGINA MARIA DOROHOI diploma participare
4220 11 M1 Topala Catalina Adina 18  Grupul Scolar Dr Mihai Ciuca Saveni diploma participare
4221 11 M1 Ionita Oana Cristina 17  Colegiul Barbu Stirbei Calarasi diploma participare
4222 11 M1 Negrea Stefania Maria 15  Colegiul Alex. cel Bun Gura Humorului diploma participare
4223 11 M1 Boicu Alexandru 14  Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui diploma participare
4224 11 M1 Achim Adrian abs  C.N.GH.SINCAI Baia Mare -
4225 11 M1 Bonciu Anca abs  C.N. Gib Mihaescu Dragasani -
4226 11 M1 Dinu Alexandru abs  Liceul Greco-Catolic Timotei Cipariu Bucuresti -
4227 11 M1 Duta Iulia abs  COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA -
4228 11 M1 Giurca Adriana Izabela abs  CT Dl.Tudor Drobeta Tr Severin -
4229 11 M1 Giurca Izabela abs  CT Dl.Tudor Drobeta Tr Severin -
4230 11 M1 Hladiuc Elena abs  COLEGIUL NA?IONAL GRIGORE GHICA DOROHOI DOROHOI -
4231 11 M1 Iacobescu Radu abs  WURMBRAND IASI -
4232 11 M1 Ignat Oana abs  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani -
4233 11 M1 Mocanu Georgiana abs  CNME IASI -
4234 11 M1 Parasca Iuliana Elena abs  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani -
4235 11 M1 Petrescu Danila Corina abs  WURMBRAND IASI -
4236 11 M1 Racu Roxana abs  Grupul Scolar Darabani Darabani -
4237 11 M1 Stefanca Stefan abs  Colegiul National Grigore Moisil Bucuresti -
4238 11 M2 Apetria Stefan Gabriel 45  GRUP SCOLAR REGINA MARIA DOROHOI Premiul 1 - Laptop
4239 11 M2 Mutu Andreea 40  COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Premiul 2 - Bursa 700 Lei
4240 11 M2 Ghetiu Samuel 20  CNGB IASI diploma participare
4241 11 M2 Ilie Ana Georgiana 18  COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA diploma participare
4242 11 M2 Gavriliu Silviu 17  C.N. GHIGORE GHICA DOROHOI DOROHOI diploma participare
4243 11 M2 Nedelcu Robert 17  Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava diploma participare
4244 11 M2 Erhan Elena 15  Colegiul Silvic Bucovina Cimpulung Moldovenesc diploma participare
4245 11 M2 Sabaiduc Andreea 15  C.N. G. IBRAILEANU IASI diploma participare
4246 11 M2 Berbece Alexandru Costin 14  C.T. ENERGETIC RM. VALCEA diploma participare
4247 11 M2 Ciosnar Irina 14  Colegiul Silvic Bucovina Cimpulung Moldovenesc diploma participare
4248 11 M2 Paun Sorin 14  Liceul Teoretic Lucian Blaga Bucuresti diploma participare
4249 11 M2 Gheras Sonia 13  GR.SCREGINA MARIA DOROHOI diploma participare
4250 11 M2 Rebeca Petre Valentin 10  COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA diploma participare
4251 11 M2 Amarculesei Diana Mihaela abs  COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA -
4252 11 M2 Barbalata Bianca abs  Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui -
4253 11 M2 Huhurez Ramona Iuliana abs  Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui -
4254 11 M2 Isacov Andreea abs  COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA -
4255 11 M2 Pavelescu Beatrice abs  Liceul Virgil Madgearu Bucuresti -
4256 11 M2 Pintilie Georgiana abs  CNGB IASI -
4257 11 M2 Rotariu Radu Mihai abs  GRUP SCOLAR REGINA MARIA DOROHOI -
4258 11 M2 Stretica Cristina abs  COLEGIUL COMERCIAL CAROL I CONSTANTA -
4259 12 M1 Nistor Adriana 95  CN Titeica Drobeta Tr Severin Premiul 1 - Laptop
4260 12 M1 Antonache Emanuel 93  C. N. Constantin Carabella Targoviste Premiul 2 - Bursa 700 Lei
4261 12 M1 Maxim Bogdan 91  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani Premiul 3 - Bursa 400 Lei
4262 12 M1 Bondila Luiza 68  Col.M.Viteazul Bucuresti diploma de merit
4263 12 M1 Nicolicioiu Andrei 68  CN Titeica Drobeta Tr Severin diploma de merit
4264 12 M1 Buza Valentin 60  C.N. Gib Mihaescu Dragasani diploma de merit
4265 12 M1 Pop Dan 42  L.T. Avram1ancu Cluj-Napoca diploma de merit
4266 12 M1 Busaga Alex 36  G.S.E.A.S. Calimanesti diploma participare
4267 12 M1 Petrovan Marius 35  C.N.GH.SINCAI Baia Mare diploma participare
4268 12 M1 Craciunoiu Andrei 21  Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina diploma participare
4269 12 M1 Muscalu Alexandru 21  Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi diploma participare
4270 12 M1 Tanase Cezara 19  C.N.Nicolae Titulescu-Pucioasa Targoviste diploma participare
4271 12 M1 Lazurca Diana 15  Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui diploma participare
4272 12 M1 Vrabiuta Octavian 15  Colegiul Alex. Cel Bun Gura Humorului diploma participare
4273 12 M1 Avramescu Mihnea abs  C.N.M.V Bucuresti -
4274 12 M1 Bondila Maria Luiza abs  C.N Mihai Viteazul Bucuresti -
4275 12 M1 Chelariu Andrei abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani -
4276 12 M1 Condrea Flavius abs  COLEGIUL NA?IONAL GRIGORE GHICA DOROHOI DOROHOI -
4277 12 M1 Cristache Cristian abs  C.N.M.V Bucuresti -
4278 12 M1 Florea Andrei abs  C.N.M.V Bucuresti -
4279 12 M1 Gherghel Simona abs  C.N.GH.SINCAI Baia Mare -
4280 12 M1 Ilcov Anastasia abs  IBRAILEANU IASI -
4281 12 M1 Nistor Adriana Mihaela abs  CN Titeica Dr.Tr.Severin -
4282 12 M1 Raducan Sabina abs  C.N.M.V Bucuresti -
4283 12 M1 Rosu Laura abs  C.N.M.V Bucuresti -
4284 12 M1 Zaharia Vlad abs  C.N.M.V Bucuresti -
4285 12 M1 Zamfir Cristian abs  Colegiul National Mihai Viteazul Bucuresti -
4286 12 M2 Parpalea Crina Elena 95  Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui Premiul 1 - Laptop
4287 12 M2 Moisuc Maria 85  COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA Premiul 2 - Bursa 700 Lei
4288 12 M2 Mandache Emanuela 80  COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA Premiul 3 - Bursa 400 Lei
4289 12 M2 Trisca Vicol Adelina 80  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Premiul 3 - Bursa 400 Lei
4290 12 M2 Tudorache Raluca 68  Colegiul Barbu Stirbei Calarasi diploma de merit
4291 12 M2 Burescu Alexandra Gabriela 53  COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA diploma de merit
4292 12 M2 Gavriluta Madalina Maria 45  Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui diploma de merit
4293 12 M2 Vasiliu Andreea 43  Colegiul Economic Octav Onicescu Botosani diploma de merit
4294 12 M2 Danea Georgiana 15  Colegiul Silvic Bucovina Cimpulung Moldovenesc diploma participare
4295 12 M2 Tudosescu Bianca 14  G.S.E.A.S. Calimanesti diploma participare
4296 12 M2 Agafitei Razvan abs  Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani -
4297 12 M2 Ionita Bianca abs  Colegiul Barbu Stirbei Calarasi -
4298 12 M2 Ivan Andrada abs  Gr. Sc. Bratianu Dragasani -
4299 12 M2 Maricari Diana abs  Colegiul Silvic Bucovina Cimpulung Moldovenesc -
4300 12 M2 Nistor Laura abs  Colegiul Economic A.D. Xenopol Bucuresti -
4301 12 M2 Podaru Iulia abs  Liceul Dante Alighieri Bucuresti -
4302 12 M2 Renciuc Crina abs  Colegiul Economic A.D. Xenopol Bucuresti -
4303 12 M2 Rusu Cristina abs  Colegiul Economic A.D. Xenopol Bucuresti -



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2012