Arhiva castigatori Concurs Euclid din editiile: 2009-2010, 2010-2011 si 2011-2012

Castigatori Concurs Euclid 2011-2012. Felicitari!


Clasa Nume Punctaj Scoala Localitate Premiu
1 Gheorghe Amalia 100  G.S.A FIERBINTI FIERBINTI-TARG Premiul 1 - Laptop
1 Coropiatnic Teodora 95  Sc. N.Tonitza C-ta Constanta Premiul 2 - Bursa 700 Lei
1 Preduca Matei 92  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea Premiul 3 - Bursa 400 Lei
1 Cioti Sergiu 90  Spectrum Constanta PREMIUL SPECIAL LUMINA - 150 LEI
1 Mirea Oana 90  97 BUCURESTI PREMIUL SPECIAL LUMINA - 150 LEI
1 Cristea Alexia 85  SC.NR.18-SF.DUMITRU Craiova PREMIUL SPECIAL LUMINA - 100 LEI
1 Dragusin Teodor 85  Scoala cu cls.I-VIII Nr. 2 Traian Craiova Craiova PREMIUL SPECIAL LUMINA - 100 LEI
2 Murgoci Cristiana 100  Scoala nr. 13 Stefan cel Mare Galati GALATI Premiul 1 - Laptop
2 Dinica Ion Constantin 98  Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti Premiul 2 - Bursa 700 Lei
2 Plescan Matei Bogdan 96  SC. JUNIOR IASI Premiul 3 - Bursa 400 Lei
2 Ionescu M. Petru Vlad 95  SCOALA NR.3 VIDELE PREMIUL SPECIAL LUMINA - 150 LEI
2 Mares M. Ana Maria 95  SCOALA NR.3 VIDELE PREMIUL SPECIAL LUMINA - 150 LEI
2 Buliga Cosmin Andrei 90  Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani PREMIUL SPECIAL LUMINA - 100 LEI
2 Ciobanu Vlad Teodor 90  KOGALNICEANU IASI PREMIUL SPECIAL LUMINA - 100 LEI
2 Coneschi Vlad 90  Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina PREMIUL SPECIAL DIDACTICA- 100 LEI
2 Covrig Larisa 90  G.COSBUC SIGHETU MARMATIEI PREMIUL SPECIAL DIDACTICA- 100 LEI
3 Abu Shanab Amina 100  SCOALA NR.56 BUCURESTI Premiul 1 - Laptop
3 Tudorache Cristian 100  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi Premiul 1 - Laptop
3 Aghiorghiesei Horia 99  PETRU RARES HIRLAU Premiul 2 - Bursa 700 Lei
3 Ifrim Tudor 99  PETRU RARES HIRLAU Premiul 2 - Bursa 700 Lei
3 Capris Ruth 98  ANTON PANN Ramnicu Valcea Premiul 3 - Bursa 400 Lei
3 Catusanu Mihnea 98  TAKE IONESCU Ramnicu-Valcea Premiul 3 - Bursa 400 Lei
3 Falcuta Manuel 96  ANTON PANN Ramnicu Valcea PREMIUL SPECIAL LUMINA - 150 LEI
3 Neacsu Dariana 96  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea PREMIUL SPECIAL LUMINA - 150 LEI
3 Burcea Ioana 95  97 Bucuresti PREMIUL SPECIAL LUMINA - 100 LEI
3 Preda Alexandru 95  Scoala N.Tonitza Constanta Constanta PREMIUL SPECIAL LUMINA - 100 LEI
3 Dumitrescu Daniel Alexandru 92  Sc Diaconu Coresi-Fieni Targoviste PREMIUL SPECIAL DIDACTICA- 100 LEI
4 Chiper Ioana Cristina 95  Scoala nr. 139 Mircea Santimbreanu BUCURESTI Premiul 1 - Laptop
4 Cioc Alex Andrei 93  Nr. 4, Pitesti Pitesti Premiul 2 - Bursa 700 Lei
4 Gherasim Teodor Samuel 92  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI Premiul 3 - Bursa 400 Lei
4 Grecu Bogdan Octavian 92  Lic. de Arta Drobeta Tr Severin Premiul 3 - Bursa 400 Lei
4 Dobre Sebastian 90  Scoala Mihai Viteazul Calarasi PREMIUL SPECIAL LUMINA - 150 LEI
4 Vlad Andrei Sebastian 90  SCOALA NR. 280 Bucuresti PREMIUL SPECIAL LUMINA - 150 LEI
4 Cornestean Jasmina 88  G.COSBUC SIGHETU MARMATIEI PREMIUL SPECIAL DIDACTICA - 100 LEI
4 Florescu Cella 88  Colegiul Goethe BUCURESTI PREMIUL SPECIAL LUMINA - 100 LEI
4 Miron Cristina 88  Dimitrie Cantemir Constanta PREMIUL SPECIAL DIDACTICA - 100 LEI
4 Paduraru Diana 88  Al. I. Cuza Bacau PREMIUL SPECIAL LUMINA - 100 LEI
4 Simonescu Leea 88  Scoala Nr. 79 Bucuresti PREMIUL SPECIAL DIDACTICA - 100 LEI
4 Turcsa Alexandru 88  L.T. N. BALCESCU Cluj-Napoca PREMIUL SPECIAL DIDACTICA - 100 LEI
5 Dragoi Sabina 91  ICHB BUCURESTI Premiul 1 - Laptop
5 Petridean Andrei 85  C.N. Emil Racovita Cluj-Napoca Premiul 2 - Bursa 700 Lei
5 Gramescu Boicea Miruna 82  ICHB Bucuresti Premiul 3 - Bursa 400 Lei
5 Ilie Radu 81  CNI MATEI BASARAB Ramnicu Valcea PREMIL SPECIAL DIDACTICA - 150 LEI
6 Plopeanu Tudor 98  ICHB Bucuresti Premiul 1 - Laptop
6 Bonciocat Ciprian 95  198 Bucuresti Premiul 2 - Bursa 700 Lei
6 Tamaian Andrei 90  SC. G. COSBUC BM Baia Mare Premiul 3 - Bursa 400 Lei
7 Zelina Mihai 95  V. Lucaciu Baia Mare Premiul 1 - Laptop
7 Spataru Andrei Raul 90  Gr.Sc. Al.Macedonski Melinesti CRAIOVA Premiul 2 - Bursa 700 Lei
7 Epure Hristu Stefan 80  OVIDIUS CONSTANTA Premiul 3 - Bursa 400 Lei
7 Magureanu Maria 80  SCOALA CU CLS. I - VIII ZAHARIA STANCU ROSIORI DE VEDE Premiul 3 - Bursa 400 Lei
7 Pirosca Radu 80  Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina Premiul 3 - Bursa 400 Lei
8 Vintur Cristian 100  Colegiul National Mihail Sadoveanu Pascani Premiul 1 - Laptop
8 Oprea Camelia 95  BRUKENTHAL Ramnicu Valcea Premiul 2 - Bursa 700 Lei
8 Panaitescu Liess Michael Andrei 93  Scoala nr. 81 BUCURESTI Premiul 3 - Bursa 400 Lei
9 M1 Miron Radu 92  CANTEMIR IASI Premiul 1 - Laptop
9 M1 Ungureanu Alexandru Corneliu 80  COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Premiul 2 - Bursa 700 Lei
9 M1 Dancila Ovidiu 71  COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA Premiul 3 - Bursa 400 Lei
9 M1 Stirbu Ciprian 71  C.N. ROMAN VODA ROMAN Premiul 3 - Bursa 400 Lei
9 M2 Abuziloaie Andreea 48  Colegiul National A. T. Laurian Botosani Premiul 1 - Laptop
9 M2 Togan Sanziana 47  Colegiul National Mihail Sadoveanu Pascani Premiul 2 - Bursa 700 Lei
9 M2 Buduleci Catalin 45  G.S.E.A.S. Calimanesti Premiul 3 - Bursa 400 Lei
9 M2 Vasilachi Ioana 45  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani Premiul 3 - Bursa 400 Lei
10 M1 Udrescu Silviu 73  C. N. Constantin Carabella Targoviste Premiul 1 - Laptop
10 M1 Naiden Andretti 66  Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina Premiul 2 - Bursa 700 Lei
10 M1 Tutuianu Ana 64  Colegiul Barbu Stirbei Calarasi Premiul 3 - Bursa 400 Lei
10 M2 Stanciu Mirela 79  C.N.M.V. Bucuresti Premiul 1 - Laptop
10 M2 Puiu Ecaterina 75  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani Premiul 2 - Bursa 700 Lei
10 M2 Papuc Ioan 60  COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA Premiul 3 - Bursa 400 Lei
11 M1 Mindrila Claudiu 57  C. N. Constantin Carabella Targoviste Premiul 1 - Laptop
11 M1 Portase Raluca 44  Emil Racovita Cluj-Napoca Premiul 2 - Bursa 700 Lei
11 M1 Dobre Laura 40  C.N.Ienachita Vacarescu Targoviste Premiul 3 - Bursa 400 Lei
11 M1 Stoica Anca 40  C.N. FERDINAND I BACAU Premiul 3 - Bursa 400 Lei
11 M2 Apetria Stefan Gabriel 45  GRUP SCOLAR REGINA MARIA DOROHOI Premiul 1 - Laptop
11 M2 Mutu Andreea 40  COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA Premiul 2 - Bursa 700 Lei
12 M1 Nistor Adriana 95  CN Titeica Drobeta Tr Severin Premiul 1 - Laptop
12 M1 Antonache Emanuel 93  C. N. Constantin Carabella Targoviste Premiul 2 - Bursa 700 Lei
12 M1 Maxim Bogdan 91  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani Premiul 3 - Bursa 400 Lei
12 M2 Parpalea Crina Elena 95  Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui Premiul 1 - Laptop
12 M2 Moisuc Maria 85  COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA Premiul 2 - Bursa 700 Lei
12 M2 Mandache Emanuela 80  COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA Premiul 3 - Bursa 400 Lei
12 M2 Trisca Vicol Adelina 80  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Premiul 3 - Bursa 400 Lei




Castigatori Concurs Euclid 2010-2011. Felicitari!


Clasa Nume Punctaj Scoala Localitate Premiu
2 Oprea Bogdan 98  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi Premiul 1 - Laptop
2 Luculescu Stefan 96  Sc.N.Balcescu Dragasani Premiul 2 - Bursa 700 Lei
2 Ilas Armand 95  Nr. 3 Gura Humorului Gura Humorului Premiul 3 - Bursa 400 Lei
3 Trisca Cezar 95  Scoala nr. 7 Octav Bancila Botosani Premiul 1 - Laptop
3 Hutu Andrei 85  Al. I. Cuza Bacau Premiul 2 - Bursa 700 Lei
3 Zamfirescu Tudor 85  SAM Sulita Sulita Premiul 2 - Bursa 700 Lei
3 Iordache Stefan 80  Scoala Nicolae Titulescu Calarasi Premiul 3 - Bursa 400 Lei
3 PUSKAS FELICIA-ALEXANDRA 80  SC.NR.2,CRAIOVA CRAIOVA Premiul 3 - Bursa 400 Lei
3 VARZARU REBECA 80  Sc.Nr.56 Jose Marti Bucuresti Premiul 3 - Bursa 400 Lei
3 VLAD ANDREI SEBASTIAN 80  SC NR. 280 Bucuresti Premiul 3 - Bursa 400 Lei
4 NICOLAE STEFAN 100  17 BUCURESTI Premiul 1 - Laptop
4 Papa Valentin 100  Take Ionescu Rm. Valcea Premiul 1 - Laptop
4 DUMITRU ELENA 90  SCOALA NR.56JOSE MARTI Bucuresti Premiul 2 - Bursa 700 Lei
4 Grecioiu Vlad 90  Sc.T.Vladimirescu Dragasani Premiul 2 - Bursa 700 Lei
4 TOMOIAGA RADU 90  G.COSBUC Sighetu Marmatiei Premiul 2 - Bursa 700 Lei
4 GANEA CARINA-ELIZA 85  SCOALA Nr. 12 Bucuresti Premiul 3 - Bursa 400 Lei
4 Horodinca Mihai 85  SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI Premiul 3 - Bursa 400 Lei
4 IANCU TIBERIU 85  Sc.Nr.56 Jose Marti Bucuresti Premiul 3 - Bursa 400 Lei
4 Ilie Radu Stefan 85  CNI Matei Basarab Ramnicu Valcea Premiul 3 - Bursa 400 Lei
4 JINESCU IOANA 85  Scoala nr.11 I.H.Radulescu BUCURESTI Premiul 3 - Bursa 400 Lei
4 POP IONUT 85  118 BUCURESTI Premiul 3 - Bursa 400 Lei
5 Radu Ana Maria 80  C.N.Ien Vacarescu Targoviste Premiul 1 - Laptop
5 COZMA Tudor 77  CNER IASI Premiul 2 - Bursa 700 Lei
5 ANGHEL ANCA 72  ICHB Bucuresti Premiul 3 - Bursa 400 Lei
5 FRASINEANU ANCA GABRIELA 72  ICHB BUCURESTI Premiul 3 - Bursa 400 Lei
6 Zelina Mihai 94  Lic Vasile Lucaciu Baia Mare Premiul 1 - Laptop
6 ROTARU ANDREEA 80  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Premiul 2 - Bursa 700 Lei
6 RABAN ROXANA 76  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea Premiul 3 - Bursa 400 Lei
7 VINTUR CRISTIAN 77  CN SADOVEANU PASCANI Premiul 1 - Laptop
7 Ploscaru Ioan Laurentiu 74  Take Ionescu Ramnicu Valcea Premiul 2 - Bursa 700 Lei
7 Oprea Camelia 72  Bruckenthal Sibiu Rm. Valcea Premiul 3 - Bursa 400 Lei
7 Stanisor Stefan 72  Liceul Teoretic Ovidius Constanta Premiul 3 - Bursa 400 Lei
8 DIACONU SIMONA 100  ICHB Bucuresti Premiul 1 - Laptop
8 GAVRILESCU MARIUS 98  TAKE IONESCU Ramnicu Valcea Premiul 2 - Bursa 700 Lei
8 Catana Adrian 92  C.N.Ien Vacarescu Targoviste Premiul 3 - Bursa 400 Lei
8 Galeteanu Ovidiu 92  Sc.Coresi Targoviste Premiul 3 - Bursa 400 Lei
9 M1 Udrescu Silviu Marian 78  C.N.Constantin Carabella Targoviste Premiul 1 - Laptop
9 M1 Brojbeanu Andi Gabriel 58  C.N.Ctin Carabella Targoviste Premiul 2 - Bursa 700 Lei
9 M1 SARAOLU CONSTANTIN 50  C.N. AL.LAHOVARI Ramnicu Valcea Premiul 3 - Bursa 400 Lei
9 M2 Nae Catalin 74  GS Bratianu Dragasani Dragasani Premiul 1 - Laptop
9 M2 Puiu Ecaterina 52  CN Mihai Eminescu Botosani Premiul 2 - Bursa 700 Lei
9 M2 PAPUC IOAN 50  COLEGIULNATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA Premiul 3 - Bursa 400 Lei
10 M1 Zimmerman Andreas 63  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani Premiul 1 - Laptop
10 M1 Parasca Iuliana Elena 53  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani Premiul 2 - Bursa 700 Lei
10 M1 Popescu Mircea 49  C.N.Gib Mihaescu Dragasani Premiul 3 - Bursa 400 Lei
10 M2 MUTU ANDREEA 65  C.N. AL.LAHOVARI Ramnicu Valcea Premiul 1 - Laptop
10 M2 Paun Sorin Gabriel 58  Liceul Teoretic Lucian Blaga Bucuresti Premiul 2 - Bursa 700 Lei
10 M2 AMARCULESEI DIANA MIHAELA 54  COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA Premiul 3 - Bursa 400 Lei
11 M1 Maxim Bogdan 87  Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani Premiul 1 - Laptop
11 M1 Buza Valentin 79  CN Gib Mihaescu Dragasani Dragasani Premiul 2 - Bursa 700 Lei
11 M1 Craciun?Lucian Stefan 69  CN Mihai Eminescu Botosani Premiul 3 - Bursa 400 Lei
11 M2 MOISUC MARIA 90  COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA Premiul 1 - Laptop
11 M2 Vasiliu Andreea 78  Colegiul Economic Botosani Botosani Premiul 2 - Bursa 700 Lei
11 M2 MANDACHE EMANUELA 65  COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA Premiul 3 - Bursa 400 Lei
12 M1 POPESCU GEORGE VLADUT 85  Colegiul National Mihai Viteazul Bucuresti Premiul 1 - Laptop
12 M1 HORVAT MIHAELA 77  C.N.GH.SINCAI Baia Mare Premiul 2 - Bursa 700 Lei
12 M1 Costea Liliana 65  CNMV Bucuresti Premiul 3 - Bursa 400 Lei




Castigatori Concurs Euclid 2009-2010. Felicitari!


Nume Prenume Clasa Premiu Scoala Localitate
Bataiosu Adelina 2 Premiul 1 Sc nr 17 Botosani Botosani
Grecu Bogdan-Octavian 2 Premiul 2 I St Paulian Severin Severin
Paraschiv Theodor Vlad 2 Premiul 3 M Eminescu Calarasi Calarasi
Anghelina Ion-Marian 2 Diploma Tudor Vladimirescu Dragasani
Dumitru Emanuela 2 Diploma Lic TeoreticNicolae Iorga Bucuresti Bucuresti
Palita Carina Daniel 2 Diploma Jose Marti nr 56 Bucuresti Bucuresti
Vargolici Mihai 2 Diploma M Eminescu Braila Braila
Clodnischi Darian 2 Diploma Sc nr 17 Botosani Botosani
Papurica Ana-maria 2 Diploma M Eminescu Calarasi Calarasi
Breban Alexandru 2 Diploma CN Gh Sincai Baia Mare Baia Mare
Pacurar Horia 2 Diploma Nicolae Iorga Bucuresti Bucuresti
Dima Ileana 2 Diploma Tudor Arghezi Bucuresti Bucuresti
Morosan Flavian 2 Diploma Teodor Balan Gura Humorului, Suceava Suceava
Strimbeanu Silviu 2 Diploma Sc nr 32 Al Macedonski Craiova Craiova
Cordea Razvan Sandrin 2 Diploma CN Gh Sincai Baia Mare Baia Mare
Ghemu Teodora 2 Diploma CNIMB Ramnicul Valcea
Angelusiu Ana 2 Diploma Titu Maiorescu nr 45 Bucuresti Bucuresti
Grecioiu Vlad 3 Premiul 1 Tudor Vladimirescu Dragasani
Ilie Teodora 3 Premiul 2 Take Ionescu Rm Valcea Ramnicul Valcea
Ilie Radu Stefan 3 Premiul 3 CNI Matei Basarab Ramnicul Valcea
Horodinca Mihai 3 Premiul 3 CN E Hurmuzachi Suceava Suceava
Curelaru Sergiu Constantin 3 Diploma Sc nr 10 Rm Valcea Ramnicul Valcea
Licu Mihai Calin 3 Diploma Sc nr 5 Rm Valcea Ramnicul Valcea
Baluta Andrei 3 Diploma Tudor Vladimirescu Dragasani Dragasani
Stefanescu Roxana 3 Diploma Lic Teoretic N Iorga Bucuresti Bucuresti
Hodor Alexandru 3 Diploma George Cosbuc Sighetul Marmatiei, MM Sighetul Marmatiei
Dorobantu Iulia 3 Diploma Liveul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti Bucuresti
Cuturela Lenca 3 Diploma Scoala nr 56 Jose Marti Bucuresti Bucuresti
Popa Delia-Eliza 3 Diploma Alice Voinescu Severin Severin
Vasile Victor-Ioan 3 Diploma Liviu Rebreanu nr 1 Mioveni Mioveni
Dumitru Elena 3 Diploma Scoala nr 56 Bucuresti Bucuresti
Toma Emilian 3 Diploma Sc nr 56 Bucuresti Bucuresti
Popescu George 3 Diploma Lic Teoretic N Iorga Bucuresti Bucuresti
Papa Valentin 3 Diploma Take Ionescu-Luminita Grigorescu Rm Va lcea Ramnicul Valcea
Mihai Andrei Daniel 3 Diploma Take Ionescu-Munteanu Maria Rm Valce a Ramnicul Valcea
Pavel Mihaita 3 Diploma Colegiul Economic Calarasi Calarasi
Matei-Bleadea Alexandru 3 Diploma Sc nr10 Baia Mare Baia Mare
Iaurum Diana 3 Diploma Liceul Pedagogic D P Perpesiciu Braila Braila
Dobrescu Madalina 3 Diploma Scoala nr 280 Mihail Sebastian Bucuresti Bucuresti
Voinescu Adriana 3 Diploma Lic Teoretic N Iorga Bucuresti Bucuresti
Petre Dragos 3 Diploma SC.GENESIS II Bucuresti
Teodorescu Andrei Cosmin 3 Diploma Lic Teoretic N Iorga Bucuresti Bucuresti
Bacalu Marta 3 Diploma Sc nr 2 Falticeni Bucuresti
Birle Silviu-Adrian 3 Diploma Dimitrie Cantemir Baia Mare Falticeni
Balauca Stefan-Razvan 4 Premiul 1 Sc nr 10 Botosani Botosani
Radu Roxana 4 Premiul 2 Nicolae Titulescu Calarasi Calarasi
Baditescu Stefan 4 Premiul 3 Jose Marti nr 56 Bucuresti Bucuresti
Pricopioaia Adrian 4 Premiul 3 Sc nr 2 Falticeni Falticeni
Badea Adrian-Catalin 4 Diploma CNI Matei Basarab Rm Valcea Ramnicul Valcea
Parvulescu Andrei 4 Diploma CN Mircea cel Batran-Ioana Gavrila Rm V alcea Ramnicul Valcea
Ghiban Costin 4 Diploma Sc nr 46 Titu Maiorescu Bucuresti Bucuresti
Marghescu Bogdan 4 Diploma Alice Voinescu Severin Severin
Leonte Tiberiu 4 Diploma Sc nr 8 Mihail Kogalniceanu Botosani Botosani
Popa Larisa 4 Diploma Sc nr 3 Teodor Balan Gura Humorului Suc eava Suceava
Bosinta Alexandru Andrei 4 Diploma Scoala nr 108 Alexandru Obregia Bucures ti Bucuresti
Onofrei Adina 4 Diploma Liceul M Eminescu Calarasi Calarasi
Hagau Iulian 4 Diploma Nicolae Iorga Baia Mare
Vira Vladut 4 Diploma Take Ionescu Rm Valcea Ramnicul Valcea
Pozinarea Stefan-Deliu Dumitru 4 Diploma Take Ionescu Rm Valcea Ramnicul Valcea
Culea Horia 4 Diploma Lic M Eminescu Calarasi Calarasi
Badea Andrei Ovidiu 4 Diploma Sc nr 32 Al Macedonski Craiova Craiova
Pop Vlad 4 Diploma Nichita Stanescu Baia Mare Baia Mare
Dicilea Alex-Valentin 5 Premiul 1 Sc nr 79 Bucuresti Bucuresti
Jianu Teodora 5 Diploma Locul 2 Take Ionescu Rm Valcea Ramnicul Valcea
Papa Victor-Alexandru 5 Diploma Locul 3 Take Ionescu Rm Valcea Ramnicul Valcea
Popa Andrei 5 Diploma Take Ionescu Rm Valcea Ramnicul Valcea
Dutca Anamaria 5 Diploma Sc nr 7 Botosani Botosani
Serban Andrei 5 Diploma Liceul Teoretic M Eminescu Calarasi Calarasi
Morus Bogdan 5 Diploma CNL Zinca Golescu Pitesti Pitesti
Unsalan Melisa 5 Diploma Liceul Teoretic Ovidius Constanta Constanta
Apostol Alexandru-Theodor 5 Diploma SC. GENERALA CLASELE I-VIII POENARII APOSTOLI, Prahova
Dutu Teodor Stefan 5 Diploma Sc nr 56 Jose Marti Bucuresti Bucuresti
Popa Victor-Cristian 5 Diploma Sc nr 4 Mircea Eliade Cernavoda, Constan ta Constanta
Vochescu Alexandru 6 Premiul 1 Take Ionescu Rm Valcea Ramnicul Valcea
Oprea Camelia 6 Premiul 2 CN Samuel von Brukenthal Sibiu Sibiu
Cobzaru Raluca-Ioana 6 Premiul 3 Sc nr 56 Jose Marti Bucuresti Bucuresti
Ploscaru Ioan Laurentiu 6 Diploma SV Cantacuzino Calimanesti-Gh Motoc R m Valcea Ramnicul Valcea
Pavel Sonia-Maria 6 Diploma Sc nr 17 Pia Bratianu Bucuresti Bucuresti
Lacraru Radu 6 Diploma Take Ionescu Rm Valcea Ramnicul Valcea
Mihail Bianca Elena 6 Diploma Grup Scolar Constantin Cantacuzino Baic oi Baicoi, Prahova
Vlad Catalin 6 Diploma GR. SC. C. CANTACUZINO Baicoi, Prahova
Danes Ana irina 6 Diploma CN Mircea cel Batran Rm Valcea
Dragan Ana Maria 6 Diploma Sc nr 11 I M Radulescu Bucuresti Bucuresti
Bologa Dragos Mihai 6 Diploma Take Ionescu Rm Valcea Ramnicul Valcea
Jianu Mihail 6 Diploma Sc nr 10 Maria Rosetti Bucuresti Bucuresti
Avram Lara Andra 6 Diploma Liceul de Arta Baia Mare Baia Mare
Cretu Tudor-Costel 6 Diploma Sc nr 3 M Eminescu Radauti Radauti
Niculescu Mihai Alexandru 6 Diploma Nicolae Titulescu Calarasi Calarasi
Oprea-Cretu Andrei 6 Diploma Sc nr 45 Bucuresti Bucuresti
Neacsu Vlad Andrei 7 Premiul 1 Sc Take Ionescu Rm Valcea Ramnicul Valcea
Bompa Tudor 7 Premiul 2 CN Petru Rares Suceava Suceava
Ungureanu Alexandru 7 Diploma Locul 3 Take Ionescu Rm Valcea Ramnicul Valcea
Gavrilescu Marius 7 Diploma Locul 3 Take Ionescu Rm Valcea Ramnicul Valcea
Harasim Iulia 7 Diploma CN Mihai Eminescu Botosani Botosani
Petrus Andrei 7 Diploma CN Vasile Lucaciu Baia Mare Baia Mare
Frunza Cristian 7 Diploma Iordache Cantacuzino Pascani Pascani
Voros Luca Sebastian 7 Diploma Sc nr 32 Al. Macedonski Craiova Craiova
Raibuletiu Victor Florin 7 Diploma Sc nr 32 Al. Macedonski Craiova Craiova
Deac Andreea Ioana 7 Diploma Take Ionescu Rm Valcea Ramnicul Valcea
Roman Alexandru 7 Diploma GR. SC. C. CANTACUZINO Ploiesti
Ilie Mihai 7 Diploma GR. SC. C. CANTACUZINO Ploiesti
Popa Andrei 7 Diploma GR. SC. C. CANTACUZINO Ploiesti
Gaitan Gabriel 7 Diploma CN Stefan cel Mare Suceava Suceava
Dutu Ana-Maria 7 Diploma Sc nr 21 V Babes Timisoara Timisoara
Petenchea Alexandru 7 Diploma Sc nr 21 Vincentiu Babes Timisoara Timisoara
Lungu Florin 8 Diploma Take Ionescu Rm Valcea Ramnicul Valcea
Vulpe Razvan-Nicolae 8 Diploma Scoala Tudor Vladimirescu Dragasani Dragasani
Crihan Ciprian 8 Diploma Sc nr 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi
Cretan Miruna-Maria 8 Diploma Sc nr 32 Al Macedonski Craiova
Ivan Florentina 8 Diploma Sc Nicolae Titulescu Calarasi Calarasi
Cusnir Elena 8 Diploma CN M.E. Iasi
Posirca Nicolae-Cosmin 8 Diploma Tudor Vladimirescu Dragasani Dragasani
Turlea Iasmina-Lavinia 8 Diploma Sc Victor Babes Timisoara Timisoara
Gheorghe Dan-Andrei 9 Diploma Colegiul National Zinca Golescu Pitesti Pitesti
Popescu Dumitru 9 Diploma Colegiul National Gib Mihaescu Dragasa ni Dragasani
Stefan Georgiana-Denisa 9 Diploma Colegiul National Mihai Viteazul Bucures ti Bucuresti
Buza Valentin 10 M1 Premiul 1 Colegiul National Gib Mihaescu Dragasa ni Dragasani
Nistor Mihaela 10 M1 Premiul 2 Colegiul National Gheorghe Titeica Seve rin Severin
Constantin Simona 10 M1 Diploma Locul 3 Colegiul National Barbu Stirbei Calarasi Calarasi
Petrovan Marius 10 M1 Diploma Colegiul National Gheorghe Sincai Baia Mare Baia Mare
Paraschiv Monica-Andreea 10 M1 Diploma Colegiul National Mihai Viteazul Bucures ti Bucuresti
Ene Cristina-Andreea 10 M1 Diploma Colegiul National Alexandru Odobescu P itesti Pitesti
Moisuc Maria 10 M2 Diploma Colegiul National Stefan cel Mare Sucea va Suceava
Horvat Mihaela 11 M1 Diploma Colegiul National Gheorghe Sincai Baia Mare Baia Mare
Jiplea Marius-Mihai 11 M1 Diploma Colegiul National Gh Titeica Dr. Tr. Sever in Severin
Hritcu Oana-Laura 11 M1 Diploma Colegiul National Mihai Eminescu Botos ani Botosani
Ciobanu Andrei 11 M1 Diploma Colegiul National Gheorghe Sincai Sincai
Munteanu Theodor 12 M1 Premiul 1 Colegiul National Dragos Voda Sighet Sighet
Stamateanu Cristina 12 M1 Diploma Locul 2 Colegiul National Stefal cel Mare Suceav a Suceava
Dogariu Mihai 12 M1 Diploma Locul 3 Colegiul National Zinca Golescu Pitesti Pitesti
Bunu Daria 12 M1 Diploma Colegiul National Gheorghe Sincai Sincai
Mutu Andreea 9 M2 Diploma Colegiul National Alexandru Lahovari-Ci ubotaru Valcea Ramnicul Valcea



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2014